Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 16. listopadu 2018
svátek má Otmar.
Hlavní menu
  • ID: 11693
  • Návštěvy: 401/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    71276
    Týden:
    401
    Dnes:
    34
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 10:15 Kladno - Úvaly 3:0 (1:0)
    So 12.08. 10:15 Tatran Rakovník - Neratovice 0:2 (0:2)
    So 12.08. 17:00 Velvary - Meteor 3:4 np (3:3)
    So 12.08. 17:00 Český Brod - Chomutov 1:2 (0:1)
    So 12.08. 17:00 Nový Bor - Česká Lípa 3:4 (3:1)
    So 12.08. 17:00 Ostrá - Hrobce 2:0 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Louny - Souš 3:0 (3:0)
    Ne 13.08. 17:00 Hostouň - Motorlet Praha 3:2 (0:1)

    2.kolo

    So 19.08. 10:15 Tatran Rakovník - Ostrá 1:2 (0:2)
    So 19.08. 10:15 Hrobce - Nový Bor 2:0 (0:0)
    So 19.08. 10:15 Chomutov - Hostouň 5:2 (1:2)
    So 19.08. 10:15 Motorlet Praha - Louny 5:0 (4:0)
    So 19.08. 10:15 Neratovice - Meteor 4:2 (2:0)
    So 19.08. 17:00 Česká Lípa - Kladno 1:3 (1:1)
    So 19.08. 17:00 Úvaly - Český Brod 0:1 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Souš - Velvary 3:0 (2:0)

    3.kolo

    So 26.08. 10:15 Kladno - Hrobce 3:1 (2:1)
    So 26.08. 17:00 Velvary - Motorlet Praha 1:0 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Český Brod - Česká Lípa 1:0 (0:0)
    So 26.08. 17:00 Nový Bor - Tatran Rakovník 0:1 (0:0)
    So 26.08. 17:00 Ostrá - Neratovice 1:3 (1:1)
    Ne 27.08. 10:15 Meteor - Souš 0:2 (0:1)
    Ne 27.08. 17:00 Louny - Chomutov 2:1 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Hostouň - Úvaly 2:0 (2:0)

    4.kolo

    So 02.09. 10:15 Tatran Rakovník - Kladno 0:1 np (0:0)
    So 02.09. 10:15 Hrobce - Český Brod 1:4 (0:3)
    So 02.09. 10:15 Motorlet Praha - Meteor 5:0 (3:0)
    So 02.09. 10:15 Neratovice - Souš 3:2 np (2:2)
    So 02.09. 17:00 Ostrá - Nový Bor 4:0 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Česká Lípa - Hostouň 0:5 (0:1)
    So 02.09. 17:00 Úvaly - Louny 2:1 (1:0)
    Út 19.09. 19:00 Chomutov - Velvary 0:2 (0:1)

    5.kolo

    So 09.09. 10:15 Kladno - Ostrá 0:2 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Souš - Motorlet Praha 3:0 (2:0)
    So 09.09. 17:00 Velvary - Úvaly 1:2 np (1:1)
    So 09.09. 17:00 Český Brod - Tatran Rakovník 5:0 (2:0)
    So 09.09. 17:00 Nový Bor - Neratovice 0:2 (0:1)
    Ne 10.09. 10:15 Meteor - Chomutov 0:3 (0:1)
    Ne 10.09. 17:00 Louny - Česká Lípa 0:2 (0:0)
    Ne 10.09. 17:00 Hostouň - Hrobce 3:1 (1:1)

    6.kolo

    15.09. 20:00 Chomutov - Souš 1:2 np (1:1)
    So 16.09. 10:15 Tatran Rakovník - Hostouň 0:2 (0:1)
    So 16.09. 10:15 Hrobce - Louny 1:2 (1:2)
    So 16.09. 10:15 Neratovice - Motorlet Praha 4:0 (1:0)
    So 16.09. 16:30 Nový Bor - Kladno 1:2 np (1:1)
    So 16.09. 16:30 Ostrá - Český Brod 3:2 (0:1)
    So 16.09. 16:30 Česká Lípa - Velvary 0:1 (0:0)
    So 16.09. 16:30 Úvaly - Meteor 2:1 (0:0)

    7.kolo

    So 23.09. 10:15 Motorlet Praha - Chomutov 2:1 (0:1)
    So 23.09. 10:15 Kladno - Neratovice 0:3 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Souš - Úvaly 2:3 (1:1)
    So 23.09. 16:30 Velvary - Hrobce 2:0 (0:0)
    So 23.09. 16:30 Český Brod - Nový Bor 3:0 (1:0)
    Ne 24.09. 10:15 Meteor - Česká Lípa 4:0 (0:0)
    Ne 24.09. 16:30 Louny - Tatran Rakovník 0:3 (0:2)
    Ne 24.09. 16:30 Hostouň - Ostrá 1:0 np (0:0)

    8.kolo

    Čt 28.09. 10:15 Neratovice - Chomutov 3:4 np (3:3)
    So 30.09. 10:15 Kladno - Český Brod 3:0 (2:0)
    So 30.09. 10:15 Tatran Rakovník - Velvary 0:1 (0:0)
    So 30.09. 10:15 Hrobce - Meteor 0:6 (0:2)
    So 30.09. 16:00 Nový Bor - Hostouň 0:4 (0:2)
    So 30.09. 16:00 Ostrá - Louny 1:2 np (1:1)
    So 30.09. 16:00 Česká Lípa - Souš 2:1 (0:1)
    So 30.09. 16:00 Úvaly - Motorlet Praha 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 07.10. 10:15 Chomutov - Úvaly 2:3 np (2:2)
    So 07.10. 10:15 Motorlet Praha - Česká Lípa 6:2 (0:1)
    So 07.10. 16:00 Souš - Hrobce 8:1 (2:0)
    So 07.10. 16:00 Velvary - Ostrá 2:0 (1:0)
    So 07.10. 16:00 Český Brod - Neratovice 7:2 (4:0)
    Ne 08.10. 10:15 Meteor - Tatran Rakovník 3:1 (1:0)
    Ne 08.10. 16:00 Louny - Nový Bor 6:0 (4:0)
    Ne 08.10. 16:00 Hostouň - Kladno 1:3 (0:3)

    10.kolo

    So 14.10. 10:15 Kladno - Louny 3:2 (2:1)
    So 14.10. 10:15 Tatran Rakovník - Souš 2:3 np (2:2)
    So 14.10. 10:15 Hrobce - Motorlet Praha 0:1 (0:0)
    So 14.10. 10:15 Neratovice - Úvaly 0:1 np (0:0)
    So 14.10. 15:30 Český Brod - Hostouň 2:0 (1:0)
    So 14.10. 15:30 Nový Bor - Velvary 1:3 (0:1)
    So 14.10. 15:30 Ostrá - Meteor 3:0 (2:0)
    So 14.10. 15:30 Česká Lípa - Chomutov 1:0 np (0:0)

    11.kolo

    So 21.10. 10:15 Chomutov - Hrobce 5:0 (2:0)
    So 21.10. 10:15 Motorlet Praha - Tatran Rakovník 2:0 (0:0)
    So 21.10. 15:30 Úvaly - Česká Lípa 2:1 np (1:1)
    So 21.10. 15:30 Souš - Ostrá 2:1 (1:0)
    So 21.10. 15:30 Velvary - Kladno 2:0 (1:0)
    Ne 22.10. 10:15 Meteor - Nový Bor 3:0 (1:0)
    Ne 22.10. 15:30 Louny - Český Brod 1:2 (1:2)
    Ne 22.10. 15:30 Hostouň - Neratovice 3:0 (2:0)

    12.kolo

    So 28.10. 10:15 Kladno - Meteor 3:1 (2:0)
    So 28.10. 10:15 Tatran Rakovník - Chomutov 2:3 np (2:2)
    So 28.10. 10:15 Hrobce - Úvaly 1:3 (1:2)
    So 28.10. 10:15 Neratovice - Česká Lípa 2:0 (2:0)
    So 28.10. 14:30 Český Brod - Velvary 0:1 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Nový Bor - Souš 0:1 (0:1)
    So 28.10. 14:30 Ostrá - Motorlet Praha 3:2 np (2:2)
    St 08.11. 18:30 Hostouň - Louny 3:1 (2:0)

    13.kolo

    So 04.11. 10:15 Chomutov - Ostrá 2:1 (1:1)
    So 04.11. 10:15 Motorlet Praha - Nový Bor 3:2 (3:1)
    So 04.11. 14:00 Česká Lípa - Hrobce 4:3 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Úvaly - Tatran Rakovník 3:1 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Souš - Kladno 0:1 np (0:0)
    So 04.11. 14:00 Velvary - Hostouň 2:0 (1:0)
    Ne 05.11. 10:15 Meteor - Český Brod 0:3 (0:2)
    Ne 05.11. 14:00 Louny - Neratovice 1:2 (0:1)

    14.kolo

    So 11.11. 10:15 Kladno - Motorlet Praha 0:2 (0:0)
    So 11.11. 10:15 Tatran Rakovník - Česká Lípa 1:2 (1:1)
    So 11.11. 10:15 Neratovice - Hrobce 3:0 (2:0)
    So 11.11. 14:00 Souš - Český Brod 5:2 (1:1)
    So 11.11. 14:00 Nový Bor - Chomutov 0:2 (0:1)
    So 11.11. 14:00 Ostrá - Úvaly 2:0 (1:0)
    Ne 12.11. 14:00 Louny - Velvary 3:2 np (2:2)
    Ne 12.11. 14:00 Hostouň - Meteor 1:0 (1:0)

    15.kolo

    17.11. 10:15 Motorlet Praha - Český Brod 1:2 np (1:1)
    17.11. 11:00 Chomutov - Kladno 2:1 np (1:1)
    17.11. 13:30 Souš - Hostouň 2:1 (1:0)
    So 18.11. 10:15 Hrobce - Tatran Rakovník 4:3 np (3:3)
    So 18.11. 13:30 Česká Lípa - Ostrá 0:3 (0:1)
    So 18.11. 13:30 Úvaly - Nový Bor 6:1 (3:1)
    So 18.11. 13:30 Velvary - Neratovice 2:0 (2:0)
    Ne 19.11. 10:15 Meteor - Louny 2:3 np (2:2)

    16.kolo

    So 10.03. 10:15 Hrobce - Ostrá 0:5 (0:3)
    So 10.03. 10:15 Motorlet Praha - Hostouň 2:1 np (1:1)
    So 10.03. 14:30 Česká Lípa - Nový Bor 1:0 (1:0)
    So 10.03. 14:30 Souš - Louny 1:2 (0:0)
    Ne 11.03. 10:15 Meteor - Velvary 1:2 (0:1)
    St 04.04. 16:30 Neratovice - Tatran Rakovník 4:0 (2:0)
    St 04.04. 16:30 Chomutov - Český Brod 0:1 (0:1)
    St 04.04. 17:00 Úvaly - Kladno 1:2 np (1:1)

    18.kolo

    So 24.03. 10:15 Chomutov - Louny 2:3 np (2:2)
    So 24.03. 10:15 Motorlet Praha - Velvary 1:0 np (0:0)
    So 24.03. 10:15 Neratovice - Ostrá 1:2 (1:1)
    So 24.03. 10:15 Hrobce - Kladno 1:9 (0:5)
    So 24.03. 10:15 Tatran Rakovník - Nový Bor 4:0 (2:0)
    So 24.03. 15:00 Česká Lípa - Český Brod 0:1 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Úvaly - Hostouň 1:0 np (0:0)
    So 24.03. 15:00 Souš - Meteor 2:1 (1:0)

    19.kolo

    30.03. 10:15 Meteor - Motorlet Praha 2:0 (0:0)
    30.03. 14:00 Velvary - Chomutov 0:2 (0:0)
    30.03. 16:00 Hostouň - Česká Lípa 1:0 (0:0)
    So 31.03. 10:15 Kladno - Tatran Rakovník 1:0 (1:0)
    So 31.03. 16:30 Nový Bor - Ostrá 1:3 (0:1)
    So 31.03. 16:30 Souš - Neratovice 2:1 np (1:1)
    So 31.03. 16:30 Český Brod - Hrobce 5:1 (2:1)
    Ne 01.04. 16:30 Louny - Úvaly 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 07.04. 10:15 Motorlet Praha - Souš 3:0 (1:0)
    So 07.04. 10:15 Neratovice - Nový Bor 1:0 (1:0)
    So 07.04. 10:15 Tatran Rakovník - Český Brod 3:0 (0:0)
    So 07.04. 10:15 Hrobce - Hostouň 0:3 (0:2)
    So 07.04. 10:15 Chomutov - Meteor 0:1 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Ostrá - Kladno 1:0 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Česká Lípa - Louny 0:2 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Úvaly - Velvary 0:3 (0:1)

    21.kolo

    So 14.04. 10:15 Kladno - Nový Bor 2:0 (1:0)
    So 14.04. 17:00 Souš - Chomutov 4:2 (2:2)
    So 14.04. 17:00 Velvary - Česká Lípa 5:2 (2:2)
    So 14.04. 17:00 Český Brod - Ostrá 3:2 np (2:2)
    Ne 15.04. 10:15 Meteor - Úvaly 2:1 np (1:1)
    Ne 15.04. 10:15 Motorlet Praha - Neratovice 5:2 (3:2)
    Ne 15.04. 16:00 Louny - Hrobce 4:0 (1:0)
    Ne 15.04. 17:00 Hostouň - Tatran Rakovník 1:2 (0:1)

    17.kolo

    Ne 18.03. 10:15 Meteor - Neratovice 3:1 (3:1)
    St 11.04. 17:00 Louny - Motorlet Praha 2:3 np (2:2)
    St 11.04. 17:00 Český Brod - Úvaly 2:1 (1:1)
    St 11.04. 17:00 Nový Bor - Hrobce 1:2 (1:0)
    St 11.04. 17:00 Kladno - Česká Lípa 2:0 (2:0)
    St 18.04. 17:30 Ostrá - Tatran Rakovník 1:2 np (1:1)
    St 25.04. 17:00 Hostouň - Chomutov 4:1 (3:0)
    St 25.04. 17:30 Velvary - Souš 3:0 (2:0)

    22.kolo

    So 21.04. 10:15 Tatran Rakovník - Louny 1:0 (0:0)
    So 21.04. 10:15 Hrobce - Velvary 0:2 (0:2)
    So 21.04. 10:15 Chomutov - Motorlet Praha 1:2 (1:1)
    So 21.04. 10:15 Neratovice - Kladno 0:2 (0:1)
    So 21.04. 17:00 Ostrá - Hostouň 1:2 (1:1)
    So 21.04. 17:00 Česká Lípa - Meteor 0:3 (0:1)
    So 21.04. 17:00 Úvaly - Souš 4:2 (3:0)
    So 21.04. 17:00 Nový Bor - Český Brod 1:3 (1:0)

    23.kolo

    So 28.04. 10:15 Chomutov - Neratovice 2:1 (2:0)
    So 28.04. 10:15 Motorlet Praha - Úvaly 1:0 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Velvary - Tatran Rakovník 1:0 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Český Brod - Kladno 2:0 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Souš - Česká Lípa 1:0 (1:0)
    Ne 29.04. 10:15 Meteor - Hrobce 2:1 np (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 Louny - Ostrá 2:0 (2:0)
    Ne 29.04. 17:00 Hostouň - Nový Bor 2:0 (1:0)

    24.kolo

    So 05.05. 10:15 Tatran Rakovník - Meteor 1:2 (1:1)
    So 05.05. 10:15 Hrobce - Souš 1:5 (0:4)
    So 05.05. 10:15 Neratovice - Český Brod 3:2 np (2:2)
    So 05.05. 10:15 Kladno - Hostouň 2:4 (0:1)
    So 05.05. 17:00 Česká Lípa - Motorlet Praha 1:2 (1:2)
    So 05.05. 17:00 Úvaly - Chomutov 2:1 np (1:1)
    So 05.05. 17:00 Ostrá - Velvary 1:2 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Nový Bor - Louny 1:0 (1:0)

    25.kolo

    So 12.05. 10:15 Chomutov - Česká Lípa 3:0 (2:0)
    So 12.05. 10:15 Motorlet Praha - Hrobce 1:0 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Velvary - Nový Bor 3:0 (2:0)
    So 12.05. 17:00 Úvaly - Neratovice 2:3 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Souš - Tatran Rakovník 2:3 np (2:2)
    Ne 13.05. 10:15 Meteor - Ostrá 2:1 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 Louny - Kladno 2:3 (2:1)
    Ne 13.05. 17:00 Hostouň - Český Brod 2:1 (0:1)

    26.kolo

    So 19.05. 10:15 Hrobce - Chomutov 0:5 (0:0)
    So 19.05. 10:15 Neratovice - Hostouň 1:0 np (0:0)
    So 19.05. 10:15 Kladno - Velvary 0:3 (0:2)
    So 19.05. 10:15 Tatran Rakovník - Motorlet Praha 0:1 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Česká Lípa - Úvaly 4:1 (2:1)
    So 19.05. 17:00 Český Brod - Louny 6:5 (2:2)
    So 19.05. 17:00 Nový Bor - Meteor 0:1 np (0:0)
    So 19.05. 17:00 Ostrá - Souš 3:2 (2:2)

    27.kolo

    So 26.05. 10:15 Chomutov - Tatran Rakovník 1:2 (0:0)
    So 26.05. 10:15 Motorlet Praha - Ostrá 1:0 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Česká Lípa - Neratovice 1:0 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Úvaly - Hrobce 5:1 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Souš - Nový Bor 1:2 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Velvary - Český Brod 3:1 (2:1)
    Ne 27.05. 10:15 Meteor - Kladno 2:1 np (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Louny - Hostouň 1:2 (1:2)

    28.kolo

    So 02.06. 10:15 Kladno - Souš 0:2 (0:0)
    So 02.06. 10:15 Hrobce - Česká Lípa 0:4 (0:2)
    So 02.06. 10:15 Tatran Rakovník - Úvaly 3:0 (2:0)
    So 02.06. 10:15 Neratovice - Louny 1:0 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Český Brod - Meteor 1:2 np (1:1)
    So 02.06. 17:00 Nový Bor - Motorlet Praha 1:2 (1:2)
    So 02.06. 17:00 Ostrá - Chomutov 3:1 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Hostouň - Velvary 3:0 (2:0)

    29.kolo

    08.06. 20:00 Chomutov - Nový Bor 3:0 (1:0)
    So 09.06. 10:15 Hrobce - Neratovice 1:4 (0:2)
    So 09.06. 17:00 Český Brod - Souš 2:3 np (2:2)
    So 09.06. 17:00 Úvaly - Ostrá 3:1 (2:0)
    So 09.06. 17:00 Česká Lípa - Tatran Rakovník 1:0 (1:0)
    Ne 10.06. 10:15 Motorlet Praha - Kladno 3:0 (1:0)
    Ne 10.06. 10:15 Meteor - Hostouň 1:5 (1:3)
    St 13.06. 18:00 Velvary - Louny 2:1 (0:1)

    30.kolo

    St 13.06. 17:00 Kladno - Chomutov 0:3 (0:1)
    So 16.06. 10:15 Neratovice - Velvary 0:1 (0:0)
    So 16.06. 10:30 Hostouň - Souš 7:2 (4:0)
    So 16.06. 17:00 Tatran Rakovník - Hrobce 3:0 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Ostrá - Česká Lípa 2:1 (1:1)
    So 16.06. 17:00 Nový Bor - Úvaly 0:3 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Český Brod - Motorlet Praha 1:0 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Louny - Meteor 0:3 (0:1)
    Správce soutěže: Luky acs

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 23 0 4 3 55:21 73
    2. 30 20 1 3 6 67:30 65
    3. 30 18 3 2 7 56:32 62
    4. 30 17 2 3 8 64:42 58
    5. 30 15 1 4 10 53:36 51
    6. 30 14 3 3 10 53:43 51
    7. 30 13 4 3 10 61:51 50
    8. 30 12 6 2 10 48:43 50
    9. 30 13 4 2 11 46:40 49
    10. 30 12 3 5 10 57:40 47
    11. 30 11 6 1 12 48:48 46
    12. 30 9 2 4 15 37:44 35
    13. 30 8 4 1 17 47:54 33
    14. 30 10 1 1 18 33:57 33
    15. 30 2 1 1 26 22:106 9
    16. 30 2 0 2 26 15:75 8