Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 20. srpna 2019
svátek má Bernard.
Hlavní menu
  • ID: 11687
  • Návštěvy: 332/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    90486
    Týden:
    332
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    28.07. 18:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:3 (1:1)
    So 29.07. 17:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 4:0 (4:0)
    So 29.07. 17:00 1.FC Slovácko - Jablonec 1:1 (1:1)
    So 29.07. 17:00 Karviná - Jihlava 2:0 (1:0)
    So 29.07. 20:00 Slavia Praha - Teplice 1:0 (1:0)
    Ne 30.07. 17:00 Slovan Liberec - Zlín 1:0 (0:0)
    Ne 30.07. 17:00 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 1:2 (0:2)
    Ne 30.07. 19:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 1:1 (1:0)

    2.kolo

    So 05.08. 17:00 Teplice - Dukla Praha 3:1 (2:0)
    So 05.08. 17:00 Zlín - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Bohemians 1905 - Karviná 2:1 (1:1)
    So 05.08. 17:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 2:1 (1:0)
    Ne 06.08. 16:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    Ne 06.08. 16:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Ne 06.08. 18:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Po 07.08. 17:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:1 (0:1)

    3.kolo

    11.08. 18:00 Slavia Praha - Jihlava 2:0 (2:0)
    So 12.08. 16:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 5:2 (4:2)
    So 12.08. 16:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 12.08. 16:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    Ne 13.08. 16:00 Teplice - Jablonec 1:1 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Dukla Praha - Zlín 1:0 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Karviná - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    Ne 13.08. 18:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:1 (0:1)

    4.kolo

    18.08. 20:15 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Zlín - Karviná 1:0 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Baník Ostrava - Teplice 3:3 (0:2)
    So 19.08. 18:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 19.08. 20:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 0:3 (0:1)
    Ne 20.08. 17:00 Jihlava - Viktoria Plzeň 1:2 (1:0)
    Ne 20.08. 17:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 3:0 (3:0)
    Ne 20.08. 17:00 Jablonec - Dukla Praha 2:2 (2:1)

    5.kolo

    25.08. 18:00 Dukla Praha - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    So 26.08. 16:00 Karviná - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    So 26.08. 17:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 2:0 (1:0)
    So 26.08. 19:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    Ne 27.08. 16:00 Jablonec - Zlín 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 16:30 Slavia Praha - Mladá Boleslav 4:0 (2:0)
    Ne 27.08. 17:00 Teplice - Jihlava 3:1 (1:0)
    Ne 27.08. 18:30 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 3:0 (0:0)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 0:3 (0:2)
    So 09.09. 17:00 Zlín - Teplice 2:0 (1:0)
    So 09.09. 17:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Baník Ostrava - Jablonec 2:2 (0:1)
    So 09.09. 18:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    Ne 10.09. 15:00 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 3:0 (1:0)
    Ne 10.09. 18:00 Jihlava - Dukla Praha 3:2 (1:1)
    Ne 10.09. 18:00 Sparta Praha - Karviná 2:0 (1:0)

    7.kolo

    15.09. 18:00 Dukla Praha - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    15.09. 18:00 Teplice - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 16.09. 17:00 Karviná - Sigma Olomouc 3:5 (1:2)
    So 16.09. 17:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 1:2 (0:1)
    So 16.09. 19:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
    Ne 17.09. 15:00 Jablonec - Jihlava 5:0 (2:0)
    Ne 17.09. 18:00 Slavia Praha - Sparta Praha 2:0 (0:0)
    Po 18.09. 18:00 Viktoria Plzeň - Zlín 2:1 (2:1)

    8.kolo

    So 23.09. 17:00 Zlín - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    So 23.09. 17:00 Bohemians 1905 - Jablonec 0:1 (0:0)
    So 23.09. 17:00 Sigma Olomouc - Dukla Praha 3:0 (2:0)
    So 23.09. 18:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 0:2 (0:2)
    Ne 24.09. 17:00 Jihlava - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    Ne 24.09. 17:00 Karviná - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    Ne 24.09. 18:00 Sparta Praha - Teplice 3:0 (2:0)
    Po 25.09. 19:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)

    9.kolo

    29.09. 20:15 Teplice - Slovan Liberec 2:1 (1:1)
    So 30.09. 17:00 1.FC Slovácko - Karviná 0:0 (0:0)
    So 30.09. 20:00 Dukla Praha - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 2:1 (0:1)
    Ne 01.10. 17:00 Jihlava - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    Ne 01.10. 17:00 Baník Ostrava - Zlín 2:2 (1:2)
    Ne 01.10. 17:00 Jablonec - Mladá Boleslav 3:1 (2:0)
    Ne 01.10. 18:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)

    10.kolo

    13.10. 20:15 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    So 14.10. 17:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 2:1 (0:0)
    So 14.10. 17:00 Zlín - Jihlava 2:1 (0:1)
    So 14.10. 17:00 Sigma Olomouc - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 14.10. 17:00 Mladá Boleslav - Teplice 2:2 (1:1)
    So 14.10. 17:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 3:0 (1:0)
    So 14.10. 20:00 Karviná - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    Ne 15.10. 18:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)

    11.kolo

    Čt 19.10. 18:00 Dukla Praha - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    20.10. 18:00 Jihlava - Bohemians 1905 2:4 (0:3)
    20.10. 20:15 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:1 (0:0)
    So 21.10. 17:00 Teplice - Karviná 1:0 (0:0)
    So 21.10. 18:15 Jablonec - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    Ne 22.10. 17:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 3:0 (3:0)
    Ne 22.10. 18:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:2 (0:1)
    Ne 22.10. 18:00 Zlín - Mladá Boleslav 1:5 (1:3)

    12.kolo

    27.10. 20:15 Karviná - Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)
    So 28.10. 17:00 Sigma Olomouc - Teplice 1:0 (0:0)
    So 28.10. 17:00 Bohemians 1905 - Zlín 1:1 (1:1)
    So 28.10. 17:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    So 28.10. 17:00 Slovan Liberec - Jablonec 4:1 (2:1)
    Ne 29.10. 15:00 Mladá Boleslav - Jihlava 2:1 (1:0)
    Ne 29.10. 15:45 1.FC Slovácko - Slavia Praha 0:3 (0:2)
    Ne 29.10. 18:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 3:2 (1:1)

    13.kolo

    So 04.11. 15:00 Dukla Praha - Karviná 3:2 (0:1)
    So 04.11. 15:00 Teplice - 1.FC Slovácko 3:0 (1:0)
    So 04.11. 15:00 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    So 04.11. 15:00 Jihlava - Slovan Liberec 3:1 (3:1)
    So 04.11. 18:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    Ne 05.11. 14:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    Ne 05.11. 16:00 Zlín - Sparta Praha 2:2 (1:1)
    Ne 05.11. 18:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:0 (0:0)

    14.kolo

    17.11. 15:00 Sparta Praha - Jihlava 1:0 (1:0)
    So 18.11. 16:00 Zbrojovka Brno - Teplice 1:0 (0:0)
    So 18.11. 16:00 Sigma Olomouc - Zlín 2:0 (1:0)
    So 18.11. 16:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    So 18.11. 18:00 Slavia Praha - Dukla Praha 5:0 (2:0)
    So 18.11. 20:05 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 1:4 (0:2)
    Ne 19.11. 15:00 Karviná - Jablonec 2:1 (0:1)
    Ne 19.11. 15:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 1:2 (0:0)

    15.kolo

    24.11. 17:25 Dukla Praha - Mladá Boleslav 4:1 (2:1)
    24.11. 18:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 0:2 (0:2)
    24.11. 20:25 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 25.11. 18:30 Baník Ostrava - Karviná 2:1 (0:0)
    Ne 26.11. 15:25 Teplice - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    Ne 26.11. 18:25 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    Po 27.11. 17:25 Zlín - 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)
    Po 27.11. 17:25 Jablonec - Slavia Praha 1:1 (0:1)

    16.kolo

    01.12. 19:30 Slavia Praha - Baník Ostrava 2:1 (2:1)
    So 02.12. 14:55 Karviná - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 02.12. 15:00 Dukla Praha - Teplice 0:2 (0:1)
    So 02.12. 15:00 1.FC Slovácko - Jihlava 2:1 (0:1)
    So 02.12. 15:00 Zbrojovka Brno - Zlín 1:1 (1:0)
    So 02.12. 15:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    So 02.12. 19:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 2:0 (1:0)
    Ne 03.12. 18:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 3:0 (3:0)

    17.kolo

    So 17.02. 15:00 Mladá Boleslav - Karviná 0:1 (0:0)
    So 17.02. 15:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 1:2 (0:1)
    So 17.02. 15:00 Zlín - Dukla Praha 1:1 (0:0)
    So 17.02. 15:00 Jablonec - Teplice 2:1 (1:1)
    So 17.02. 16:30 Jihlava - Slavia Praha 1:0 (1:0)
    So 17.02. 18:30 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    Ne 18.02. 16:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    Ne 18.02. 18:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 2:0 (1:0)

    18.kolo

    23.02. 18:40 Dukla Praha - Jablonec 0:1 (0:0)
    So 24.02. 15:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    So 24.02. 15:00 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    So 24.02. 16:30 1.FC Slovácko - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    So 24.02. 18:30 Teplice - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    Ne 25.02. 15:00 Karviná - Zlín 4:0 (2:0)
    Ne 25.02. 18:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    Po 26.02. 17:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 0:1 (0:1)

    19.kolo

    02.03. 20:15 Bohemians 1905 - Dukla Praha 2:0 (1:0)
    So 03.03. 15:00 Slovan Liberec - Karviná 2:2 (0:1)
    So 03.03. 15:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    So 03.03. 15:00 Jihlava - Teplice 3:1 (3:1)
    So 03.03. 15:00 Zlín - Jablonec 0:4 (0:2)
    So 03.03. 18:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    Ne 04.03. 18:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    St 04.04. 18:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)

    20.kolo

    09.03. 18:00 Dukla Praha - Jihlava 1:3 (0:2)
    So 10.03. 15:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 10.03. 15:00 Karviná - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    So 10.03. 15:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 0:3 (0:3)
    So 10.03. 19:00 Teplice - Zlín 2:1 (1:0)
    Ne 11.03. 15:00 Jablonec - Baník Ostrava 2:0 (0:0)
    Ne 11.03. 15:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 3:1 (0:0)
    Ne 11.03. 17:15 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 2:2 (2:1)

    21.kolo

    16.03. 20:15 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
    So 17.03. 15:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    So 17.03. 15:00 Baník Ostrava - Dukla Praha 1:2 (0:1)
    So 17.03. 15:00 Jihlava - Jablonec 0:4 (0:3)
    So 17.03. 17:30 Sparta Praha - Slavia Praha 3:3 (3:0)
    So 17.03. 20:00 Sigma Olomouc - Karviná 1:1 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 Bohemians 1905 - Teplice 2:0 (0:0)
    Ne 18.03. 17:00 Zlín - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)

    22.kolo

    30.03. 18:00 Dukla Praha - Sigma Olomouc 2:3 (1:1)
    30.03. 20:15 Baník Ostrava - Jihlava 3:1 (1:0)
    So 31.03. 15:00 Zbrojovka Brno - Karviná 0:0 (0:0)
    So 31.03. 15:00 Jablonec - Bohemians 1905 2:1 (1:1)
    So 31.03. 15:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    So 31.03. 18:00 Teplice - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    So 31.03. 20:15 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
    Ne 01.04. 18:00 Slavia Praha - Zlín 1:2 (1:1)

    23.kolo

    So 07.04. 13:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 07.04. 15:00 Sparta Praha - Dukla Praha 3:0 (2:0)
    So 07.04. 17:00 Mladá Boleslav - Jablonec 1:1 (1:0)
    So 07.04. 17:00 Zlín - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    So 07.04. 17:00 Sigma Olomouc - Jihlava 1:1 (1:0)
    So 07.04. 18:00 Slovan Liberec - Teplice 1:2 (0:0)
    Ne 08.04. 16:00 Karviná - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 18:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 5:2 (4:2)

    24.kolo

    13.04. 18:00 Slavia Praha - Karviná 3:2 (1:1)
    13.04. 18:00 Jihlava - Zlín 1:1 (0:0)
    13.04. 18:00 Teplice - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    So 14.04. 16:00 Jablonec - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Baník Ostrava - Bohemians 1905 2:0 (0:0)
    So 14.04. 17:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 14.04. 18:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
    Ne 15.04. 18:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:2 (1:2)

    25.kolo

    20.04. 20:15 Sparta Praha - Jablonec 2:0 (1:0)
    So 21.04. 15:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 21.04. 17:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 2:0 (2:0)
    So 21.04. 17:00 Bohemians 1905 - Jihlava 1:1 (0:0)
    So 21.04. 18:00 Mladá Boleslav - Zlín 0:1 (0:0)
    So 21.04. 20:15 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)
    Ne 22.04. 16:00 Karviná - Teplice 1:1 (1:0)
    Ne 22.04. 18:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:0 (0:0)

    26.kolo

    27.04. 18:00 Dukla Praha - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    27.04. 18:00 Jihlava - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    So 28.04. 15:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 3:2 (1:1)
    So 28.04. 20:15 Viktoria Plzeň - Karviná 2:0 (1:0)
    Ne 29.04. 15:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Teplice - Sigma Olomouc 1:2 (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 Zlín - Bohemians 1905 1:1 (1:0)
    Ne 29.04. 18:30 Jablonec - Slovan Liberec 2:0 (1:0)

    27.kolo

    04.05. 19:15 Sparta Praha - Zlín 2:1 (1:0)
    So 05.05. 16:00 Karviná - Dukla Praha 1:3 (0:1)
    So 05.05. 16:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 0:3 (0:2)
    So 05.05. 16:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 05.05. 16:00 Slovan Liberec - Jihlava 1:3 (1:0)
    So 05.05. 16:15 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 1:1 (0:1)
    So 05.05. 17:00 1.FC Slovácko - Teplice 0:0 (0:0)
    So 05.05. 18:30 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)

    28.kolo

    11.05. 17:30 Jihlava - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    So 12.05. 16:15 Baník Ostrava - Slovan Liberec 1:1 (0:1)
    So 12.05. 18:00 Zlín - Sigma Olomouc 1:4 (0:2)
    So 12.05. 18:30 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)
    Ne 13.05. 17:00 Teplice - Zbrojovka Brno 1:4 (0:1)
    Ne 13.05. 17:00 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 1:3 (1:1)
    Ne 13.05. 18:00 Jablonec - Karviná 2:1 (1:0)
    Po 14.05. 18:00 Dukla Praha - Slavia Praha 0:2 (0:1)

    29.kolo

    So 19.05. 16:00 Karviná - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 19.05. 16:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 0:0 (0:0)
    So 19.05. 16:00 1.FC Slovácko - Zlín 1:1 (1:0)
    So 19.05. 16:00 Slavia Praha - Jablonec 1:3 (0:3)
    So 19.05. 16:00 Viktoria Plzeň - Teplice 2:1 (1:0)
    So 19.05. 16:00 Mladá Boleslav - Dukla Praha 1:0 (1:0)
    So 19.05. 16:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    So 19.05. 16:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1:0 (0:0)

    30.kolo

    So 26.05. 16:00 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:5 (1:3)
    So 26.05. 16:00 Teplice - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    So 26.05. 16:00 Jablonec - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 26.05. 16:00 Jihlava - Karviná 0:2 (0:0)
    So 26.05. 16:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    So 26.05. 16:00 Zlín - Slovan Liberec 3:1 (1:0)
    So 26.05. 16:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    So 26.05. 16:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 3:0 (1:0)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 6 4 55:23 66
    2. 30 17 8 5 50:19 59
    3. 30 16 8 6 49:27 56
    4. 30 15 10 5 41:22 55
    5. 30 14 11 5 43:25 53
    6. 30 13 7 10 37:35 46
    7. 30 9 11 10 30:29 38
    8. 30 8 10 12 32:40 34
    9. 30 9 7 14 31:43 34
    10. 30 8 9 13 31:48 33
    11. 30 9 5 16 32:55 32
    12. 30 6 13 11 23:32 31
    13. 30 7 10 13 36:43 31
    14. 30 7 9 14 32:40 30
    15. 30 8 6 16 30:48 30
    16. 30 6 6 18 20:43 24