Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 14. srpna 2018
svátek má Alan.
Hlavní menu
  • ID: 11681
  • Návštěvy: 610/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    76658
    Týden:
    610
    Dnes:
    87
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 10:15 Vyšehrad - Štěchovice 0:4 (0:2)
    So 12.08. 10:15 Vltavín - Písek 2:1 (2:1)
    So 12.08. 10:15 Chrudim - Ústí n.O. 2:0 (2:0)
    So 12.08. 10:30 Benešov - Čížová 1:0 (1:0)
    So 12.08. 10:30 Králův Dvůr - Převýšov 3:1 (2:1)
    So 12.08. 15:00 Domažlice - Nymburk 3:0 (3:0)
    So 12.08. 17:00 Dobrovice - Jirny 1:0 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Benátky - Brozany 1:0 np (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Zápy - Litoměřicko 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 19.08. 10:15 Chrudim - Zápy 2:0 (1:0)
    So 19.08. 10:15 Písek - Benešov 2:3 np (2:2)
    So 19.08. 10:30 Litoměřicko - Králův Dvůr 2:1 (0:0)
    So 19.08. 13:30 Čížová - Vyšehrad 0:1 np (0:0)
    So 19.08. 17:00 Ústí n.O. - Jirny 0:3 (0:2)
    Ne 20.08. 10:15 Převýšov - Domažlice 3:2 np (2:2)
    Ne 20.08. 17:00 Nymburk - Vltavín 0:1 np (0:0)
    Ne 20.08. 17:00 Štěchovice - Benátky 2:1 (1:1)
    Ne 20.08. 17:00 Brozany - Dobrovice 2:0 (0:0)

    3.kolo

    So 26.08. 10:15 Vyšehrad - Písek 2:0 (1:0)
    So 26.08. 10:15 Vltavín - Převýšov 3:2 (1:2)
    So 26.08. 10:30 Benešov - Nymburk 3:0 (1:0)
    So 26.08. 10:30 Králův Dvůr - Chrudim 2:1 np (1:1)
    So 26.08. 17:00 Jirny - Brozany 1:0 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Dobrovice - Štěchovice 4:1 (2:0)
    So 26.08. 17:00 Domažlice - Litoměřicko 5:2 (3:1)
    Ne 27.08. 17:00 Benátky - Čížová 2:1 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Zápy - Ústí n.O. 1:2 np (1:1)

    16.kolo

    St 30.08. 17:00 Benátky - Dobrovice 1:2 np (1:1)
    St 30.08. 17:00 Vyšehrad - Jirny 2:1 (0:0)
    St 30.08. 17:00 Benešov - Brozany 1:0 (0:0)
    St 30.08. 17:00 Vltavín - Štěchovice 2:0 (1:0)
    St 30.08. 17:00 Domažlice - Čížová 4:1 (3:1)
    St 30.08. 17:00 Králův Dvůr - Písek 0:1 (0:1)
    St 30.08. 17:00 Zápy - Nymburk 1:0 (0:0)
    St 30.08. 17:00 Chrudim - Převýšov 3:1 (1:1)
    St 30.08. 17:00 Ústí n.O. - Litoměřicko 3:0 (0:0)

    4.kolo

    So 02.09. 10:15 Chrudim - Domažlice 7:0 (3:0)
    So 02.09. 10:15 Písek - Benátky 2:1 (2:0)
    So 02.09. 10:30 Litoměřicko - Vltavín 1:2 (0:1)
    So 02.09. 13:30 Čížová - Dobrovice 1:3 (1:1)
    So 02.09. 17:00 Ústí n.O. - Brozany 2:1 (2:0)
    Ne 03.09. 10:15 Převýšov - Benešov 5:0 (2:0)
    Ne 03.09. 17:00 Nymburk - Vyšehrad 0:1 (0:1)
    Ne 03.09. 17:00 Štěchovice - Jirny 1:2 (0:2)
    Ne 03.09. 17:00 Zápy - Králův Dvůr 3:4 np (3:3)

    5.kolo

    So 09.09. 10:15 Vltavín - Chrudim 1:2 (0:2)
    So 09.09. 10:15 Vyšehrad - Převýšov 4:1 (3:1)
    So 09.09. 10:30 Benešov - Litoměřicko 0:1 np (0:0)
    So 09.09. 10:30 Králův Dvůr - Ústí n.O. 3:0 (2:0)
    So 09.09. 17:00 Dobrovice - Písek 1:2 (0:2)
    So 09.09. 17:00 Domažlice - Zápy 5:1 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Brozany - Štěchovice 4:5 (3:1)
    Ne 10.09. 17:00 Jirny - Čížová 3:0 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Benátky - Nymburk 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 16.09. 10:15 Chrudim - Benešov 2:0 (1:0)
    So 16.09. 10:15 Písek - Jirny 1:0 (0:0)
    So 16.09. 10:30 Litoměřicko - Vyšehrad 3:4 np (3:3)
    So 16.09. 10:30 Králův Dvůr - Domažlice 1:0 (1:0)
    So 16.09. 13:30 Čížová - Brozany 1:3 (0:1)
    So 16.09. 16:30 Ústí n.O. - Štěchovice 2:1 np (1:1)
    Ne 17.09. 10:15 Převýšov - Benátky 3:2 (2:1)
    Ne 17.09. 15:30 Nymburk - Dobrovice 1:3 (0:1)
    Ne 17.09. 16:30 Zápy - Vltavín 2:0 (2:0)

    7.kolo

    So 23.09. 10:15 Vyšehrad - Chrudim 0:2 (0:0)
    So 23.09. 10:15 Vltavín - Králův Dvůr 3:0 (2:0)
    So 23.09. 10:30 Benešov - Zápy 0:1 (0:1)
    So 23.09. 15:00 Dobrovice - Převýšov 1:0 np (0:0)
    So 23.09. 16:30 Jirny - Nymburk 1:3 (0:2)
    Ne 24.09. 10:15 Domažlice - Ústí n.O. 1:0 np (0:0)
    Ne 24.09. 16:30 Benátky - Litoměřicko 3:2 (1:2)
    Ne 24.09. 16:30 Štěchovice - Čížová 4:3 (2:0)
    Ne 24.09. 16:30 Brozany - Písek 4:3 (2:0)

    17.kolo

    St 27.09. 16:30 Litoměřicko - Chrudim 1:3 (1:2)
    St 27.09. 16:30 Převýšov - Zápy 3:4 (1:1)
    St 27.09. 16:30 Nymburk - Králův Dvůr 0:1 (0:0)
    St 27.09. 16:30 Písek - Domažlice 1:2 np (1:1)
    St 27.09. 16:30 Čížová - Vltavín 0:1 np (0:0)
    St 27.09. 16:30 Štěchovice - Benešov 1:2 np (1:1)
    St 27.09. 16:30 Brozany - Vyšehrad 4:0 (2:0)
    St 27.09. 16:30 Jirny - Benátky 4:1 (3:0)
    St 27.09. 16:30 Dobrovice - Ústí n.O. 3:0 (1:0)

    8.kolo

    So 30.09. 10:15 Písek - Štěchovice 5:0 (3:0)
    So 30.09. 10:15 Chrudim - Benátky 4:1 (2:0)
    So 30.09. 10:30 Králův Dvůr - Benešov 1:0 (1:0)
    So 30.09. 10:30 Litoměřicko - Dobrovice 2:1 (0:1)
    So 30.09. 16:00 Ústí n.O. - Čížová 2:1 (0:1)
    Ne 01.10. 10:15 Domažlice - Vltavín 4:0 (4:0)
    Ne 01.10. 10:15 Převýšov - Jirny 3:1 (1:0)
    Ne 01.10. 16:00 Zápy - Vyšehrad 1:2 np (1:1)
    Ne 01.10. 16:00 Nymburk - Brozany 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 07.10. 10:15 Vyšehrad - Králův Dvůr 7:1 (3:0)
    So 07.10. 10:15 Vltavín - Ústí n.O. 2:0 (1:0)
    So 07.10. 10:30 Benešov - Domažlice 1:2 (0:2)
    So 07.10. 13:30 Čížová - Písek 2:1 np (1:1)
    So 07.10. 16:00 Dobrovice - Chrudim 1:0 (1:0)
    Ne 08.10. 16:00 Jirny - Litoměřicko 2:1 (1:0)
    Ne 08.10. 16:00 Štěchovice - Nymburk 3:1 (1:0)
    Ne 08.10. 16:00 Brozany - Převýšov 3:1 (2:0)
    Ne 08.10. 16:00 Benátky - Zápy 1:3 (0:0)

    10.kolo

    So 14.10. 10:15 Vltavín - Benešov 2:0 (0:0)
    So 14.10. 10:15 Chrudim - Jirny 1:0 np (0:0)
    So 14.10. 10:30 Litoměřicko - Brozany 1:2 np (1:1)
    So 14.10. 10:30 Králův Dvůr - Benátky 1:0 (0:0)
    So 14.10. 15:30 Domažlice - Vyšehrad 5:2 (1:1)
    So 14.10. 15:30 Ústí n.O. - Písek 2:1 (0:0)
    Ne 15.10. 10:15 Převýšov - Štěchovice 2:1 np (1:1)
    Ne 15.10. 15:30 Nymburk - Čížová 2:1 np (1:1)
    Ne 15.10. 15:30 Zápy - Dobrovice 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 21.10. 10:15 Písek - Nymburk 6:0 (4:0)
    So 21.10. 10:15 Vyšehrad - Vltavín 2:4 (1:4)
    So 21.10. 10:30 Benešov - Ústí n.O. 1:4 (1:1)
    So 21.10. 13:30 Čížová - Převýšov 2:1 np (1:1)
    So 21.10. 15:30 Jirny - Zápy 1:3 (0:2)
    So 21.10. 15:30 Dobrovice - Králův Dvůr 2:3 (0:3)
    Ne 22.10. 15:30 Štěchovice - Litoměřicko 1:2 (0:0)
    Ne 22.10. 15:30 Brozany - Chrudim 2:4 (1:0)
    Ne 22.10. 15:30 Benátky - Domažlice 2:3 (1:2)

    12.kolo

    So 28.10. 10:15 Chrudim - Štěchovice 4:0 (3:0)
    So 28.10. 10:15 Vltavín - Benátky 2:3 np (2:2)
    So 28.10. 10:30 Benešov - Vyšehrad 0:1 np (0:0)
    So 28.10. 10:30 Králův Dvůr - Jirny 2:1 np (1:1)
    So 28.10. 10:30 Litoměřicko - Čížová 0:3 (0:3)
    So 28.10. 14:30 Domažlice - Dobrovice 0:3 (0:1)
    So 28.10. 14:30 Ústí n.O. - Nymburk 2:1 (1:0)
    Ne 29.10. 14:30 Zápy - Brozany 4:2 (1:0)
    St 01.11. 14:30 Převýšov - Písek 2:3 np (2:2)

    13.kolo

    So 04.11. 10:15 Vyšehrad - Ústí n.O. 2:0 (0:0)
    So 04.11. 10:15 Písek - Litoměřicko 0:1 (0:0)
    So 04.11. 13:30 Čížová - Chrudim 1:4 (1:1)
    So 04.11. 14:00 Dobrovice - Vltavín 1:2 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Benátky - Benešov 1:0 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Nymburk - Převýšov 2:1 np (1:1)
    Ne 05.11. 14:00 Štěchovice - Zápy 4:2 (2:1)
    Ne 05.11. 14:00 Brozany - Králův Dvůr 2:3 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Jirny - Domažlice 2:1 (0:1)

    14.kolo

    So 11.11. 10:15 Chrudim - Písek 2:0 (0:0)
    So 11.11. 10:15 Vyšehrad - Benátky 4:2 (0:2)
    So 11.11. 10:15 Vltavín - Jirny 6:0 (0:0)
    So 11.11. 10:30 Litoměřicko - Nymburk 2:1 (0:1)
    So 11.11. 10:30 Králův Dvůr - Štěchovice 2:3 (1:1)
    So 11.11. 10:30 Benešov - Dobrovice 2:0 (2:0)
    So 11.11. 14:00 Domažlice - Brozany 10:1 (6:0)
    So 11.11. 14:00 Ústí n.O. - Převýšov 1:3 (1:0)
    Ne 12.11. 14:00 Zápy - Čížová 3:0 (1:0)

    15.kolo

    17.11. 13:00 Jirny - Benešov 2:1 (1:0)
    17.11. 13:30 Převýšov - Litoměřicko 1:2 np (1:1)
    17.11. 13:30 Nymburk - Chrudim 0:3 (0:1)
    17.11. 13:30 Čížová - Králův Dvůr 0:2 (0:1)
    17.11. 13:30 Brozany - Vltavín 1:3 (0:1)
    So 18.11. 10:15 Písek - Zápy 5:0 (2:0)
    So 18.11. 10:15 Štěchovice - Domažlice 1:0 (0:0)
    So 18.11. 13:30 Dobrovice - Vyšehrad 2:0 (1:0)
    So 18.11. 13:30 Benátky - Ústí n.O. 1:0 np (0:0)

    18.kolo

    So 10.03. 10:15 Písek - Vltavín 3:2 np (2:2)
    So 10.03. 14:30 Ústí n.O. - Chrudim 0:3 (0:2)
    So 10.03. 16:00 Litoměřicko - Zápy 0:2 (0:0)
    Ne 11.03. 10:15 Převýšov - Králův Dvůr 3:0 (2:0)
    Ne 11.03. 14:30 Brozany - Benátky 1:0 np (0:0)
    Ne 11.03. 14:30 Štěchovice - Vyšehrad 2:0 (0:0)
    St 28.03. 16:00 Jirny - Dobrovice 1:0 (1:0)
    Út 03.04. 16:30 Čížová - Benešov 1:2 (1:1)
    St 04.04. 16:30 Nymburk - Domažlice 1:2 np (1:1)

    19.kolo

    So 17.03. 10:15 Vyšehrad - Čížová 3:1 (2:1)
    Ne 18.03. 15:00 Benátky - Štěchovice 1:2 np (1:1)
    Ne 18.03. 15:00 Benešov - Písek 4:1 (3:0)
    Út 10.04. 16:30 Králův Dvůr - Litoměřicko 1:3 (0:1)
    St 11.04. 16:30 Domažlice - Převýšov 4:1 (3:0)
    St 11.04. 17:00 Jirny - Ústí n.O. 3:0 (1:0)
    St 11.04. 17:00 Dobrovice - Brozany 0:1 (0:1)
    St 11.04. 17:00 Zápy - Chrudim 1:0 np (0:0)
    St 18.04. 17:00 Vltavín - Nymburk 3:0 (1:0)

    20.kolo

    So 24.03. 10:15 Chrudim - Králův Dvůr 2:1 (0:1)
    So 24.03. 10:15 Písek - Vyšehrad 2:0 (1:0)
    So 24.03. 13:30 Čížová - Benátky 0:3 (0:0)
    So 24.03. 14:00 Litoměřicko - Domažlice 2:0 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Ústí n.O. - Zápy 2:1 (0:1)
    Ne 25.03. 10:15 Převýšov - Vltavín 3:1 (1:1)
    Ne 25.03. 15:00 Brozany - Jirny 1:3 (1:1)
    Ne 25.03. 15:00 Štěchovice - Dobrovice 1:2 np (1:1)
    Ne 25.03. 15:00 Nymburk - Benešov 0:3 (0:0)

    21.kolo

    30.03. 10:15 Vltavín - Litoměřicko 3:0 (2:0)
    30.03. 15:00 Benešov - Převýšov 1:0 (1:0)
    30.03. 16:30 Benátky - Písek 1:2 (1:0)
    So 31.03. 10:30 Králův Dvůr - Zápy 1:0 np (0:0)
    So 31.03. 16:30 Dobrovice - Čížová 4:0 (1:0)
    So 31.03. 16:30 Domažlice - Chrudim 2:1 (1:0)
    Ne 01.04. 16:30 Jirny - Štěchovice 1:2 (0:0)
    Ne 01.04. 16:30 Vyšehrad - Nymburk 4:0 (1:0)
    Ne 01.04. 16:30 Brozany - Ústí n.O. 2:1 np (1:1)

    22.kolo

    So 07.04. 10:15 Písek - Dobrovice 1:0 np (0:0)
    So 07.04. 10:15 Chrudim - Vltavín 4:1 (2:1)
    So 07.04. 10:30 Litoměřicko - Benešov 5:1 (1:0)
    So 07.04. 13:30 Čížová - Jirny 1:0 np (0:0)
    So 07.04. 16:30 Ústí n.O. - Králův Dvůr 2:1 np (1:1)
    Ne 08.04. 10:15 Převýšov - Vyšehrad 2:0 (2:0)
    Ne 08.04. 16:30 Nymburk - Benátky 1:3 (1:1)
    Ne 08.04. 16:30 Štěchovice - Brozany 4:3 np (3:3)
    Ne 08.04. 16:30 Zápy - Domažlice 3:1 (1:0)

    23.kolo

    So 14.04. 10:15 Vltavín - Zápy 1:0 (0:0)
    So 14.04. 10:15 Vyšehrad - Litoměřicko 4:1 (2:0)
    So 14.04. 17:00 Domažlice - Králův Dvůr 4:3 (1:0)
    So 14.04. 17:00 Dobrovice - Nymburk 4:0 (1:0)
    Ne 15.04. 15:00 Benešov - Chrudim 0:1 np (0:0)
    Ne 15.04. 17:00 Benátky - Převýšov 3:4 (2:1)
    Ne 15.04. 17:00 Štěchovice - Ústí n.O. 4:3 np (3:3)
    Ne 15.04. 17:00 Brozany - Čížová 3:2 np (2:2)
    Ne 15.04. 17:00 Jirny - Písek 1:2 np (1:1)

    24.kolo

    So 21.04. 10:15 Písek - Brozany 4:2 (2:0)
    So 21.04. 10:15 Chrudim - Vyšehrad 0:1 (0:1)
    So 21.04. 10:30 Litoměřicko - Benátky 2:3 np (2:2)
    So 21.04. 10:30 Králův Dvůr - Vltavín 0:1 (0:0)
    So 21.04. 13:30 Čížová - Štěchovice 3:4 (1:3)
    So 21.04. 17:00 Ústí n.O. - Domažlice 2:1 (2:1)
    Ne 22.04. 10:15 Převýšov - Dobrovice 1:0 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Zápy - Benešov 1:0 np (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Nymburk - Jirny 0:2 (0:0)

    25.kolo

    So 28.04. 10:15 Vyšehrad - Zápy 1:3 (0:2)
    So 28.04. 10:15 Vltavín - Domažlice 3:1 (2:1)
    So 28.04. 13:30 Čížová - Ústí n.O. 0:2 (0:1)
    So 28.04. 17:00 Dobrovice - Litoměřicko 2:3 (0:2)
    Ne 29.04. 17:00 Štěchovice - Písek 3:1 (1:0)
    Ne 29.04. 17:00 Benešov - Králův Dvůr 1:0 np (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Brozany - Nymburk 4:0 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Jirny - Převýšov 2:0 (2:0)
    Ne 29.04. 17:00 Benátky - Chrudim 3:1 (0:0)

    26.kolo

    So 05.05. 10:15 Písek - Čížová 3:0 (2:0)
    So 05.05. 10:15 Chrudim - Dobrovice 2:0 (1:0)
    So 05.05. 10:30 Litoměřicko - Jirny 2:1 (0:0)
    So 05.05. 10:30 Králův Dvůr - Vyšehrad 1:0 (0:0)
    So 05.05. 15:00 Domažlice - Benešov 4:6 (4:4)
    So 05.05. 17:00 Ústí n.O. - Vltavín 0:2 (0:1)
    Ne 06.05. 10:15 Převýšov - Brozany 3:1 (2:0)
    Ne 06.05. 17:00 Zápy - Benátky 2:0 (2:0)
    Ne 06.05. 17:00 Nymburk - Štěchovice 1:4 (1:2)

    33.kolo

    St 09.05. 17:00 Brozany - Benešov 2:1 np (1:1)
    St 09.05. 17:00 Jirny - Vyšehrad 2:1 (1:1)
    St 09.05. 17:00 Dobrovice - Benátky 0:2 (0:1)
    St 09.05. 17:00 Štěchovice - Vltavín 1:2 np (1:1)
    St 09.05. 17:00 Čížová - Domažlice 0:5 (0:4)
    St 09.05. 17:00 Písek - Králův Dvůr 3:0 (1:0)
    St 09.05. 17:00 Nymburk - Zápy 2:3 (2:0)
    St 09.05. 17:00 Převýšov - Chrudim 4:5 np (4:4)
    St 09.05. 17:00 Litoměřicko - Ústí n.O. 1:0 np (0:0)

    27.kolo

    So 12.05. 10:15 Písek - Ústí n.O. 1:2 (1:0)
    So 12.05. 10:15 Vyšehrad - Domažlice 5:4 np (4:4)
    So 12.05. 13:30 Čížová - Nymburk 1:2 (0:2)
    So 12.05. 17:00 Dobrovice - Zápy 2:1 (1:1)
    Ne 13.05. 17:00 Brozany - Litoměřicko 3:1 (2:0)
    Ne 13.05. 17:00 Benešov - Vltavín 3:2 np (2:2)
    Ne 13.05. 17:00 Jirny - Chrudim 1:2 np (1:1)
    Ne 13.05. 17:00 Benátky - Králův Dvůr 3:2 np (2:2)
    Ne 13.05. 17:00 Štěchovice - Převýšov 1:2 np (1:1)

    28.kolo

    So 19.05. 10:15 Vltavín - Vyšehrad 3:2 (0:1)
    So 19.05. 10:15 Chrudim - Brozany 3:0 (0:0)
    So 19.05. 10:30 Králův Dvůr - Dobrovice 5:1 (2:1)
    So 19.05. 10:30 Litoměřicko - Štěchovice 2:1 np (1:1)
    So 19.05. 13:00 Domažlice - Benátky 5:0 (3:0)
    So 19.05. 17:00 Ústí n.O. - Benešov 1:0 np (0:0)
    Ne 20.05. 10:15 Převýšov - Čížová 3:2 np (2:2)
    Ne 20.05. 17:00 Zápy - Jirny 3:0 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Nymburk - Písek 0:1 np (0:0)

    29.kolo

    So 26.05. 10:15 Písek - Převýšov 1:0 (0:0)
    So 26.05. 10:15 Vyšehrad - Benešov 1:2 (1:1)
    So 26.05. 13:30 Čížová - Litoměřicko 3:1 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Dobrovice - Domažlice 2:0 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Jirny - Králův Dvůr 4:0 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Benátky - Vltavín 2:3 np (2:2)
    Ne 27.05. 17:00 Brozany - Zápy 0:2 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Štěchovice - Chrudim 1:3 (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Nymburk - Ústí n.O. 1:2 np (1:1)

    34.kolo

    St 30.05. 17:00 Chrudim - Litoměřicko 2:1 np (1:1)
    St 30.05. 17:00 Zápy - Převýšov 0:1 (0:0)
    St 30.05. 17:00 Králův Dvůr - Nymburk 2:1 (1:0)
    St 30.05. 17:00 Domažlice - Písek 3:0 (1:0)
    St 30.05. 17:00 Vltavín - Čížová 6:2 (1:2)
    St 30.05. 17:00 Benešov - Štěchovice 3:0 (1:0)
    St 30.05. 17:00 Vyšehrad - Brozany 1:2 (1:1)
    St 30.05. 17:00 Benátky - Jirny 1:2 (0:2)
    St 30.05. 17:00 Ústí n.O. - Dobrovice 3:2 (2:1)

    30.kolo

    So 02.06. 10:15 Chrudim - Čížová 8:1 (4:1)
    So 02.06. 10:15 Vltavín - Dobrovice 2:1 (1:0)
    So 02.06. 10:30 Litoměřicko - Písek 4:3 np (3:3)
    So 02.06. 10:30 Králův Dvůr - Brozany 3:2 (0:2)
    So 02.06. 17:00 Ústí n.O. - Vyšehrad 2:1 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Domažlice - Jirny 2:1 np (1:1)
    Ne 03.06. 10:15 Převýšov - Nymburk 2:0 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Zápy - Štěchovice 3:1 (2:1)
    Ne 03.06. 17:00 Benešov - Benátky 3:1 (1:0)

    31.kolo

    So 09.06. 10:15 Písek - Chrudim 1:2 np (1:1)
    So 09.06. 13:30 Čížová - Zápy 0:1 (0:1)
    So 09.06. 13:30 Jirny - Vltavín 0:1 np (0:0)
    So 09.06. 15:00 Brozany - Domažlice 1:4 (0:2)
    So 09.06. 17:00 Dobrovice - Benešov 1:3 (0:3)
    Ne 10.06. 10:15 Převýšov - Ústí n.O. 1:0 (0:0)
    Ne 10.06. 17:00 Benátky - Vyšehrad 2:1 np (1:1)
    Ne 10.06. 17:00 Štěchovice - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
    Ne 10.06. 17:00 Nymburk - Litoměřicko 0:1 np (0:0)

    32.kolo

    Út 05.06. 17:30 Vltavín - Brozany 3:2 np (2:2)
    St 06.06. 18:00 Zápy - Písek 1:0 (1:0)
    St 13.06. 17:00 Benešov - Jirny 6:1 (4:1)
    St 13.06. 18:00 Domažlice - Štěchovice 7:1 (4:1)
    Čt 14.06. 17:00 Vyšehrad - Dobrovice 0:1 (0:0)
    15.06. 17:00 Králův Dvůr - Čížová 6:2 (5:0)
    So 16.06. 10:15 Chrudim - Nymburk 10:0 (3:0)
    So 16.06. 10:30 Litoměřicko - Převýšov 2:1 np (1:1)
    So 16.06. 17:00 Ústí n.O. - Benátky 3:2 np (2:2)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 34 22 6 2 4 89:26 74
    2. 34 20 6 3 5 69:40 72
    3. 34 20 2 4 8 57:39 68
    4. 34 17 4 2 11 92:58 61
    5. 34 14 4 6 10 50:41 56
    6. 34 14 3 7 10 63:68 55
    7. 34 16 0 7 11 49:44 55
    8. 34 13 4 7 10 60:53 54
    9. 34 13 5 5 11 58:44 54
    10. 34 12 6 5 11 39:48 53
    11. 34 14 4 3 13 52:57 53
    12. 34 10 7 4 13 47:59 48
    13. 34 13 3 1 17 47:44 46
    14. 34 11 5 1 17 54:59 44
    15. 34 10 5 3 16 58:72 43
    16. 34 8 6 5 15 48:62 41
    17. 34 2 2 5 25 18:81 15
    18. 34 2 3 5 24 33:88 14