Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 11680
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Házená

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5204
    Týden:
    42
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.09. 15:00 Písek - Prešov 28:29
    So 03.09. 17:00 Veselí n. M. - Bratislava 31:23
    So 03.09. 18:00 Trenčín - Zlín 16:22
    So 03.09. 18:00 Partizánske - Slavia Praha 22:35
    So 03.09. 18:00 Poruba - Michalovce 22:36
    So 03.09. 18:00 Baník Most - DHK Olomouc 32:19

    2.kolo

    St 07.09. 17:30 Michalovce - Baník Most 30:26
    St 07.09. 17:30 Slavia Praha - Písek 28:11
    09.09. 17:00 Zlín - Partizánske 37:21
    So 10.09. 15:00 Prešov - Poruba 28:33
    So 10.09. 18:00 Bratislava - Trenčín 18:22
    So 10.09. 18:00 Šaľa - Veselí n. M. 28:26

    3.kolo

    St 14.09. 16:00 Poruba - Slavia Praha 21:22
    St 14.09. 18:00 Baník Most - Prešov 35:25
    So 17.09. 15:00 Písek - Zlín 19:30
    So 17.09. 17:30 Michalovce - DHK Olomouc 37:20
    So 17.09. 18:00 Partizánske - Bratislava 36:22
    So 17.09. 18:30 Trenčín - Šaľa 21:31

    4.kolo

    Ne 18.09. 14:00 Prešov - DHK Olomouc 29:32
    So 24.09. 17:00 Zlín - Poruba 15:18
    So 24.09. 17:00 Veselí n. M. - Trenčín 36:25
    So 24.09. 18:00 Bratislava - Písek 25:28
    So 24.09. 18:00 Šaľa - Partizánske 22:18
    Ne 25.09. 17:00 Slavia Praha - Baník Most 24:24

    5.kolo

    Ne 25.09. 17:30 Michalovce - Prešov 47:24
    St 28.09. 15:00 Písek - Šaľa 23:27
    St 28.09. 17:30 DHK Olomouc - Slavia Praha 20:27
    St 28.09. 18:00 Partizánske - Veselí n. M. 21:20
    St 28.09. 18:00 Poruba - Bratislava 39:14
    St 28.09. 18:00 Baník Most - Zlín 30:21

    6.kolo

    So 15.10. 17:00 Zlín - DHK Olomouc 22:17
    So 15.10. 17:00 Veselí n. M. - Písek 36:14
    So 15.10. 18:00 Bratislava - Baník Most 17:42
    So 15.10. 18:00 Šaľa - Poruba 30:25
    So 15.10. 18:00 Trenčín - Partizánske 15:26
    Ne 16.10. 17:00 Slavia Praha - Michalovce 27:30

    7.kolo

    So 22.10. 15:00 Písek - Trenčín 28:22
    So 22.10. 17:30 DHK Olomouc - Bratislava 38:20
    So 22.10. 17:30 Michalovce - Zlín 34:18
    So 22.10. 18:00 Poruba - Veselí n. M. 20:16
    So 22.10. 18:00 Baník Most - Šaľa 30:20
    So 22.10. 18:00 Prešov - Slavia Praha 27:23

    8.kolo

    So 29.10. 17:00 Zlín - Prešov 25:26
    So 29.10. 17:00 Veselí n. M. - Baník Most 13:27
    So 29.10. 18:00 Bratislava - Michalovce 17:35
    So 29.10. 18:00 Šaľa - DHK Olomouc 39:25
    So 29.10. 18:00 Trenčín - Poruba 17:37
    So 29.10. 18:00 Partizánske - Písek 27:18

    9.kolo

    So 05.11. 17:30 DHK Olomouc - Veselí n. M. 28:22
    So 05.11. 17:30 Michalovce - Šaľa 37:26
    So 05.11. 18:00 Poruba - Partizánske 26:16
    So 05.11. 18:00 Baník Most - Trenčín 40:12
    So 05.11. 18:00 Prešov - Bratislava 34:23
    Ne 06.11. 17:00 Slavia Praha - Zlín 33:21

    10.kolo

    So 12.11. 15:00 Písek - Poruba 17:29
    So 12.11. 17:00 Veselí n. M. - Michalovce 21:34
    So 12.11. 18:00 Bratislava - Slavia Praha 24:39
    So 12.11. 18:00 Šaľa - Prešov 26:21
    So 12.11. 18:00 Trenčín - DHK Olomouc 18:31
    So 12.11. 18:00 Partizánske - Baník Most 17:22

    11.kolo

    So 19.11. 17:30 DHK Olomouc - Partizánske 26:25
    So 19.11. 17:30 Michalovce - Trenčín 36:17
    So 19.11. 18:00 Baník Most - Písek 38:15
    So 19.11. 18:00 Prešov - Veselí n. M. 33:27
    Ne 20.11. 17:00 Slavia Praha - Šaľa 23:22
    Ne 20.11. 17:00 Zlín - Bratislava 34:14

    12.kolo

    So 07.01. 15:00 Písek - DHK Olomouc 22:31
    So 07.01. 17:00 Veselí n. M. - Slavia Praha 25:28
    So 07.01. 18:00 Šaľa - Zlín 33:26
    So 07.01. 18:00 Trenčín - Prešov 17:25
    So 07.01. 18:00 Partizánske - Michalovce 18:32
    So 07.01. 18:00 Poruba - Baník Most 23:28

    13.kolo

    So 14.01. 16:00 Zlín - Veselí n. M. 27:17
    So 14.01. 17:00 Slavia Praha - Trenčín 29:15
    So 14.01. 17:30 DHK Olomouc - Poruba 21:22
    So 14.01. 17:30 Michalovce - Písek odloženo
    So 14.01. 18:00 Prešov - Partizánske 23:24
    So 14.01. 18:00 Bratislava - Šaľa 17:31

    14.kolo

    So 21.01. 16:00 Zlín - Trenčín 23:20
    So 21.01. 17:00 Slavia Praha - Partizánske 24:21
    So 21.01. 17:30 Michalovce - Poruba 36:25
    So 21.01. 17:30 DHK Olomouc - Baník Most 24:29
    So 21.01. 18:00 Bratislava - Veselí n. M. 23:33
    So 21.01. 18:00 Prešov - Písek 35:17

    15.kolo

    So 28.01. 17:00 Veselí n. M. - Šaľa 22:30
    So 28.01. 18:00 Baník Most - Michalovce 27:27
    So 28.01. 18:00 Poruba - Prešov 29:26
    So 28.01. 18:00 Písek - Slavia Praha 17:34
    So 28.01. 18:00 Partizánske - Zlín 23:23
    So 28.01. 19:00 Trenčín - Bratislava 25:19

    16.kolo

    St 01.02. 17:30 Slavia Praha - Poruba 30:24
    So 04.02. 15:30 Bratislava - Partizánske 16:27
    So 04.02. 17:30 DHK Olomouc - Michalovce 21:32
    So 04.02. 18:00 Šaľa - Trenčín 30:21
    So 04.02. 18:00 Prešov - Baník Most 26:30
    Ne 05.02. 17:00 Zlín - Písek 30:22

    17.kolo

    St 08.02. 18:00 Poruba - Zlín 29:24
    So 11.02. 15:00 Písek - Bratislava 33:26
    So 11.02. 17:30 DHK Olomouc - Prešov 28:19
    So 11.02. 18:00 Partizánske - Šaľa 19:27
    So 11.02. 18:00 Trenčín - Veselí n. M. 22:37
    Čt 23.02. 18:00 Baník Most - Slavia Praha 35:17

    18.kolo

    So 18.02. 15:00 Šaľa - Písek 34:19
    So 18.02. 17:00 Veselí n. M. - Partizánske 24:25
    So 18.02. 18:00 Bratislava - Poruba 29:35
    So 18.02. 18:00 Prešov - Michalovce 19:28
    Ne 19.02. 17:00 Zlín - Baník Most 22:27
    Ne 19.02. 17:00 Slavia Praha - DHK Olomouc 30:24

    19.kolo

    So 25.02. 15:00 Písek - Veselí n. M. 25:33
    So 25.02. 17:30 Michalovce - Slavia Praha 35:25
    So 25.02. 17:30 DHK Olomouc - Zlín 28:24
    So 25.02. 18:00 Baník Most - Bratislava 41:20
    So 25.02. 18:00 Poruba - Šaľa 20:21
    So 25.02. 18:00 Partizánske - Trenčín 25:25

    20.kolo

    So 04.03. 14:00 Bratislava - DHK Olomouc 23:33
    So 04.03. 15:00 Trenčín - Písek 28:22
    So 04.03. 17:00 Veselí n. M. - Poruba 22:22
    So 04.03. 18:00 Šaľa - Baník Most 24:21
    Ne 05.03. 13:00 Slavia Praha - Prešov 29:25
    Ne 05.03. 17:00 Zlín - Michalovce 22:25

    21.kolo

    10.03. 17:00 Prešov - Zlín 24:21
    10.03. 17:30 Michalovce - Bratislava 46:20
    10.03. 17:30 DHK Olomouc - Šaľa 22:30
    10.03. 18:00 Baník Most - Veselí n. M. 25:22
    10.03. 18:00 Poruba - Trenčín 29:23
    10.03. 18:00 Písek - Partizánske 22:30

    22.kolo

    So 25.03. 17:00 Veselí n. M. - DHK Olomouc 25:27
    So 25.03. 18:00 Partizánske - Poruba 27:31
    So 25.03. 18:00 Trenčín - Baník Most 21:30
    So 25.03. 18:00 Šaľa - Michalovce 24:27
    So 25.03. 18:00 Bratislava - Prešov 18:30
    Ne 26.03. 17:00 Zlín - Slavia Praha 20:27

    23.kolo

    So 01.04. 17:30 Michalovce - Veselí n. M. 33:25
    So 01.04. 17:30 DHK Olomouc - Trenčín 27:28
    So 01.04. 18:00 Prešov - Šaľa 28:31
    So 01.04. 18:00 Baník Most - Partizánske 29:20
    So 01.04. 18:00 Poruba - Písek 30:21
    Ne 02.04. 17:00 Slavia Praha - Bratislava 42:18

    24.kolo

    So 08.04. 15:00 Písek - Baník Most 25:35
    So 08.04. 17:00 Veselí n. M. - Prešov 29:26
    So 08.04. 18:00 Partizánske - DHK Olomouc 22:26
    So 08.04. 18:00 Trenčín - Michalovce 25:36
    So 08.04. 18:00 Šaľa - Slavia Praha 32:20
    So 08.04. 18:00 Bratislava - Zlín 25:26

    25.kolo

    St 12.04. 18:00 Zlín - Šaľa 21:21
    Čt 13.04. 17:00 Slavia Praha - Veselí n. M. 22:23
    Čt 13.04. 17:30 Michalovce - Partizánske 37:23
    Čt 13.04. 17:30 DHK Olomouc - Písek 37:20
    Čt 13.04. 18:00 Prešov - Trenčín 32:22
    Čt 13.04. 18:00 Baník Most - Slavia Praha 35:17

    26.kolo

    Ne 29.01. 10:00 Písek - Michalovce 19:22
    So 22.04. 18:00 Poruba - DHK Olomouc 32:20
    So 22.04. 18:00 Partizánske - Prešov 12:19
    So 22.04. 18:00 Trenčín - Slavia Praha 24:28
    So 22.04. 18:00 Veselí n. M. - Zlín 20:18
    So 22.04. 18:00 Šaľa - Bratislava 40:19
    Správce soutěže: Petr Dedek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 23 1 0 806:529 47
    2. 24 20 2 2 738:501 42
    3. 24 19 1 4 679:551 39
    4. 25 17 1 7 683:595 35
    5. 23 15 1 7 621:539 31
    6. 24 12 0 12 625:629 24
    7. 24 11 0 13 633:634 22
    8. 24 9 2 13 572:569 20
    9. 24 9 1 14 605:606 19
    10. 24 8 2 14 545:601 18
    11. 24 4 1 19 501:697 9
    12. 24 3 0 21 503:730 6
    13. 24 0 0 24 490:820 0