Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. dubna 2020
svátek má Darja.
Hlavní menu
  • ID: 11679
  • Návštěvy: 59/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Házená

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6317
    Týden:
    59
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 31.08. 18:00 Dukla Praha - N. Veselí 36:29
    So 03.09. 19:00 Zubří - Litovel 32:26
    So 03.09. 19:00 Lovosice - Karviná 36:25
    Ne 04.09. 10:30 Talent Plzeň - Kopřivnice 25:22
    Ne 04.09. 10:30 Hranice - KP Brno 25:21
    Ne 04.09. 17:00 Frýdek-Místek - Jičín 30:28

    2.kolo

    09.09. 18:00 Jičín - Lovosice 20:27
    So 10.09. 17:00 KP Brno - Frýdek-Místek 33:26
    So 10.09. 17:00 Litovel - Talent Plzeň 26:28
    So 10.09. 18:00 Kopřivnice - Hranice 37:35
    Ne 11.09. 10:30 N. Veselí - Karviná 29:38
    St 14.09. 18:00 Dukla Praha - Zubří 27:24

    3.kolo

    So 17.09. 17:00 Lovosice - KP Brno 32:27
    So 17.09. 18:00 Zubří - N. Veselí 33:22
    Ne 18.09. 10:30 Hranice - Litovel 42:32
    Ne 18.09. 10:30 Karviná - Jičín 27:25
    Ne 18.09. 13:30 Frýdek-Místek - Kopřivnice 36:22
    St 21.09. 18:00 Talent Plzeň - Dukla Praha 31:24

    4.kolo

    So 24.09. 10:30 Zubří - Talent Plzeň 31:29
    So 24.09. 16:30 Dukla Praha - Hranice 45:23
    So 24.09. 17:00 KP Brno - Karviná 31:26
    So 24.09. 17:00 Litovel - Frýdek-Místek 27:25
    So 24.09. 18:00 N. Veselí - Jičín 25:28
    So 24.09. 18:00 Kopřivnice - Lovosice 31:31

    5.kolo

    St 28.09. 18:00 Talent Plzeň - N. Veselí 36:19
    So 01.10. 17:00 Lovosice - Litovel 40:26
    So 01.10. 18:00 Jičín - KP Brno 20:25
    Ne 02.10. 10:30 Hranice - Zubří 23:24
    Ne 02.10. 10:30 Karviná - Kopřivnice 31:32
    Ne 02.10. 17:00 Frýdek-Místek - Dukla Praha 30:34

    6.kolo

    So 08.10. 16:30 Dukla Praha - Lovosice 25:28
    So 08.10. 17:00 Litovel - Karviná 30:35
    So 08.10. 18:00 N. Veselí - KP Brno 20:21
    So 08.10. 18:00 Kopřivnice - Jičín 19:23
    So 08.10. 18:00 Zubří - Frýdek-Místek 31:24
    Ne 09.10. 10:30 Talent Plzeň - Hranice 41:25

    7.kolo

    St 12.10. 18:00 Karviná - Dukla Praha 28:31
    St 12.10. 18:30 Frýdek-Místek - Talent Plzeň 31:29
    So 15.10. 17:00 Lovosice - Zubří 33:30
    So 15.10. 19:00 Jičín - Litovel 33:30
    So 15.10. 19:00 KP Brno - Kopřivnice 32:31
    Ne 16.10. 10:30 Hranice - N. Veselí 33:35

    8.kolo

    So 22.10. 16:30 Dukla Praha - Jičín 27:22
    So 22.10. 17:00 Litovel - KP Brno 24:29
    So 22.10. 18:00 N. Veselí - Kopřivnice 27:22
    So 22.10. 18:00 Zubří - Karviná 32:25
    Ne 23.10. 10:30 Talent Plzeň - Lovosice 29:24
    Ne 23.10. 10:30 Hranice - Frýdek-Místek 27:22

    9.kolo

    28.10. 10:30 Karviná - Talent Plzeň 28:25
    28.10. 17:00 Frýdek-Místek - N. Veselí 27:24
    28.10. 17:00 Lovosice - Hranice 31:26
    28.10. 17:00 KP Brno - Dukla Praha 32:26
    28.10. 18:00 Jičín - Zubří 25:26
    28.10. 18:00 Kopřivnice - Litovel 31:25

    10.kolo

    So 12.11. 16:30 Dukla Praha - Kopřivnice 36:29
    So 12.11. 18:00 Zubří - KP Brno 29:27
    Ne 13.11. 10:30 Talent Plzeň - Jičín 27:19
    Ne 13.11. 10:30 Hranice - Karviná 30:33
    Ne 13.11. 16:00 Frýdek-Místek - Lovosice 22:31
    Ne 13.11. 17:00 N. Veselí - Litovel 31:29

    11.kolo

    So 19.11. 17:00 Lovosice - N. Veselí 42:33
    So 19.11. 17:00 Talent Plzeň - KP Brno 34:20
    So 19.11. 17:00 Litovel - Dukla Praha 29:27
    So 19.11. 18:00 Jičín - Hranice 23:21
    So 19.11. 18:00 Kopřivnice - Zubří 30:37
    Ne 20.11. 10:30 Karviná - Frýdek-Místek 30:25

    12.kolo

    So 26.11. 17:00 Litovel - Zubří 32:34
    So 26.11. 18:00 N. Veselí - Dukla Praha 29:26
    So 26.11. 18:00 Jičín - Frýdek-Místek 25:24
    So 26.11. 18:00 Kopřivnice - Talent Plzeň 26:27
    So 26.11. 19:00 KP Brno - Hranice 22:26
    Ne 27.11. 10:30 Karviná - Lovosice 30:29

    13.kolo

    So 03.12. 17:00 Lovosice - Jičín 28:30
    Ne 04.12. 10:30 Karviná - N. Veselí 29:30
    Ne 04.12. 10:30 Hranice - Kopřivnice 29:16
    Ne 04.12. 10:30 Talent Plzeň - Litovel 33:20
    Ne 04.12. 17:00 Frýdek-Místek - KP Brno 26:21
    Ne 04.12. 19:30 Zubří - Dukla Praha 24:29

    14.kolo

    So 10.12. 16:30 Dukla Praha - Talent Plzeň 32:23
    So 10.12. 17:00 Litovel - Hranice 28:29
    So 10.12. 18:00 N. Veselí - Zubří 21:29
    So 10.12. 18:00 Kopřivnice - Frýdek-Místek 25:27
    So 10.12. 18:00 KP Brno - Lovosice 32:29
    So 10.12. 18:00 Jičín - Karviná 29:31

    15.kolo

    So 17.12. 12:50 Hranice - Dukla Praha 19:34
    So 17.12. 17:00 Lovosice - Kopřivnice 36:23
    So 17.12. 18:00 Jičín - N. Veselí 28:23
    Ne 18.12. 10:30 Karviná - KP Brno 33:26
    Ne 18.12. 17:00 Frýdek-Místek - Litovel 24:21
    St 08.02. 18:00 Talent Plzeň - Zubří 30:25

    16.kolo

    So 04.02. 16:30 Dukla Praha - Frýdek-Místek 28:20
    So 04.02. 17:00 Litovel - Lovosice 28:39
    So 04.02. 17:00 KP Brno - Jičín 25:19
    So 04.02. 18:00 Zubří - Hranice 33:20
    So 04.02. 18:00 Kopřivnice - Karviná 26:25
    Ne 05.02. 10:15 N. Veselí - Talent Plzeň 29:29

    17.kolo

    10.02. 17:10 Lovosice - Dukla Praha 33:30
    So 11.02. 17:00 KP Brno - N. Veselí 32:28
    So 11.02. 18:00 Jičín - Kopřivnice 25:24
    Ne 12.02. 10:30 Karviná - Litovel 38:34
    Ne 12.02. 10:30 Hranice - Talent Plzeň 25:25
    Ne 12.02. 17:00 Frýdek-Místek - Zubří 24:32

    18.kolo

    Čt 16.02. 16:45 Zubří - Lovosice 36:20
    So 18.02. 16:30 Dukla Praha - Karviná 36:31
    So 18.02. 17:00 Litovel - Jičín 31:24
    So 18.02. 18:00 N. Veselí - Hranice 29:24
    So 18.02. 18:00 Kopřivnice - KP Brno 26:24
    Ne 19.02. 10:30 Talent Plzeň - Frýdek-Místek 39:28

    19.kolo

    St 22.02. 20:15 Jičín - Dukla Praha 21:23
    So 25.02. 17:00 KP Brno - Litovel 30:26
    So 25.02. 17:00 Lovosice - Talent Plzeň 22:29
    So 25.02. 18:00 Kopřivnice - N. Veselí 37:28
    Ne 26.02. 10:30 Karviná - Zubří 25:18
    Ne 26.02. 17:00 Frýdek-Místek - Hranice 33:26

    20.kolo

    St 01.03. 20:15 Talent Plzeň - Karviná 35:26
    So 04.03. 15:00 Hranice - Lovosice 26:28
    So 04.03. 16:30 Dukla Praha - KP Brno 27:21
    So 04.03. 17:00 Litovel - Kopřivnice 37:37
    So 04.03. 18:00 N. Veselí - Frýdek-Místek 33:22
    So 04.03. 18:00 Zubří - Jičín 30:25

    21.kolo

    So 11.03. 18:00 Litovel - N. Veselí 27:31
    So 11.03. 18:00 Kopřivnice - Dukla Praha 30:34
    So 11.03. 18:00 KP Brno - Zubří 28:28
    So 11.03. 18:00 Jičín - Talent Plzeň 23:26
    So 11.03. 18:00 Karviná - Hranice 39:31
    Ne 12.03. 15:20 Lovosice - Frýdek-Místek 28:32

    22.kolo

    St 15.03. 19:00 N. Veselí - Lovosice 26:29
    St 15.03. 19:00 Frýdek-Místek - Karviná 34:29
    St 15.03. 19:00 Hranice - Jičín 27:30
    St 15.03. 19:00 KP Brno - Talent Plzeň 26:34
    St 15.03. 19:00 Zubří - Kopřivnice 29:23
    St 15.03. 19:00 Dukla Praha - Litovel 40:18
    Správce soutěže: Petr Dedek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 16 2 4 664:551 34
    2. 22 16 1 5 647:568 33
    3. 22 16 0 6 677:574 32
    4. 22 14 1 7 676:616 29
    5. 22 12 0 10 662:654 24
    6. 22 11 1 10 585:595 23
    7. 22 10 0 12 592:623 20
    8. 22 9 0 13 545:576 18
    9. 22 8 1 13 601:657 17
    10. 22 6 2 14 599:659 14
    11. 22 6 1 15 592:661 13
    12. 22 3 1 18 606:712 7