Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 15. října 2018
svátek má Tereza.
Hlavní menu
  • ID: 11606
  • Návštěvy: 296/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    59533
    Týden:
    296
    Dnes:
    67
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 17:00 Hranice - Jeseník 1:1 (0:1)
    So 05.08. 17:00 Vsetín - Havířov 0:1 (0:1)
    So 05.08. 17:00 Loko Petrovice - Brumov 0:4 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Šternberk - Nové Sady 1:2 (1:1)
    Ne 06.08. 10:15 Slavičín - Nový Jičín 2:0 (1:0)
    Ne 06.08. 10:15 Opava B - Dolní Benešov 1:1 (0:0)
    Ne 06.08. 17:00 Kozlovice - Frýdlant n.O. 5:0 (4:0)
    Ne 06.08. 17:00 Bohumín - Ústí 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 12.08. 17:00 Dolní Benešov - Hranice 1:1 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Nový Jičín - Opava B 1:1 (0:0)
    Ne 13.08. 10:00 Ústí - Vsetín 3:0k
    Ne 13.08. 10:15 Brumov - Šternberk 2:0 (2:0)
    Ne 13.08. 10:15 Havířov - Loko Petrovice 5:1 (1:1)
    Ne 13.08. 17:00 Frýdlant n.O. - Nové Sady 1:1 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Kozlovice - Slavičín 4:0 (2:0)
    St 16.08. 18:00 Jeseník - Bohumín 4:1 (0:0)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Hranice - Nový Jičín 4:1 (2:0)
    So 19.08. 16:30 Vsetín - Jeseník 2:0 (0:0)
    So 19.08. 16:30 Loko Petrovice - Ústí 0:4 (0:3)
    So 19.08. 16:30 Šternberk - Havířov 2:2 (0:1)
    So 19.08. 16:30 Nové Sady - Brumov 4:0 (2:0)
    Ne 20.08. 10:15 Slavičín - Frýdlant n.O. 1:2 (0:1)
    Ne 20.08. 10:15 Opava B - Kozlovice 1:1 (0:1)
    Ne 20.08. 16:30 Bohumín - Dolní Benešov 1:1 (0:0)

    4.kolo

    So 26.08. 16:30 Dolní Benešov - Vsetín 1:0 (1:0)
    So 26.08. 16:30 Nový Jičín - Bohumín 1:1 (0:0)
    So 26.08. 16:30 Slavičín - Opava B 3:1 (2:0)
    Ne 27.08. 10:00 Ústí - Šternberk 2:1 (1:0)
    Ne 27.08. 10:15 Havířov - Nové Sady 2:1 (0:0)
    Ne 27.08. 10:15 Jeseník - Loko Petrovice 0:2 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Frýdlant n.O. - Brumov 0:1 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Kozlovice - Hranice 2:1 (1:1)

    5.kolo

    So 02.09. 10:15 Opava B - Frýdlant n.O. 2:2 (2:1)
    So 02.09. 16:00 Hranice - Slavičín 0:4 (0:3)
    So 02.09. 16:00 Vsetín - Nový Jičín 1:1 (0:1)
    So 02.09. 16:00 Loko Petrovice - Dolní Benešov 1:2 (1:1)
    So 02.09. 16:00 Šternberk - Jeseník 1:0 (0:0)
    So 02.09. 16:00 Nové Sady - Ústí 0:7 (0:4)
    Ne 03.09. 10:15 Brumov - Havířov 1:5 (0:2)
    Ne 03.09. 16:00 Bohumín - Kozlovice 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Dolní Benešov - Šternberk 2:0 (1:0)
    So 09.09. 16:00 Nový Jičín - Loko Petrovice 2:1 (0:0)
    Ne 10.09. 10:00 Ústí - Brumov 2:0 (2:0)
    Ne 10.09. 10:15 Jeseník - Nové Sady 4:2 (4:1)
    Ne 10.09. 10:15 Slavičín - Bohumín 1:0 (1:0)
    Ne 10.09. 10:15 Opava B - Hranice 9:1 (5:0)
    Ne 10.09. 14:30 Frýdlant n.O. - Havířov 4:3 (1:2)
    Ne 10.09. 16:00 Kozlovice - Vsetín 1:0 (0:0)

    7.kolo

    15.09. 17:00 Nové Sady - Dolní Benešov 0:4 (0:3)
    So 16.09. 15:30 Hranice - Frýdlant n.O. 0:3 (0:1)
    So 16.09. 15:30 Vsetín - Slavičín 0:1 (0:0)
    So 16.09. 15:30 Loko Petrovice - Kozlovice 1:4 (1:4)
    So 16.09. 15:30 Šternberk - Nový Jičín 1:1 (1:0)
    Ne 17.09. 10:15 Brumov - Jeseník 1:2 (1:0)
    Ne 17.09. 10:15 Havířov - Ústí 2:2 (1:1)
    St 27.09. 16:00 Bohumín - Opava B 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 23.09. 15:30 Hranice - Bohumín 1:2 (0:2)
    Ne 24.09. 10:15 Jeseník - Havířov 0:8 (0:4)
    Ne 24.09. 10:15 Slavičín - Loko Petrovice 2:1 (1:0)
    Ne 24.09. 15:30 Frýdlant n.O. - Ústí 1:0 (1:0)
    Ne 24.09. 15:30 Kozlovice - Šternberk 1:0 (0:0)
    St 04.10. 16:00 Dolní Benešov - Brumov 1:0 (0:0)
    Út 17.10. 15:00 Opava B - Vsetín 2:0 (1:0)
    St 18.10. 15:00 Nový Jičín - Nové Sady 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Vsetín - Hranice 1:0 (1:0)
    So 30.09. 15:00 Loko Petrovice - Opava B 1:0 (0:0)
    So 30.09. 15:00 Šternberk - Slavičín 3:3 (1:1)
    So 30.09. 15:00 Nové Sady - Kozlovice 3:1 (0:0)
    Ne 01.10. 10:00 Ústí - Jeseník 1:1 (1:0)
    Ne 01.10. 10:15 Brumov - Nový Jičín 1:1 (0:1)
    Ne 01.10. 10:15 Havířov - Dolní Benešov 5:1 (2:0)
    Ne 01.10. 15:00 Bohumín - Frýdlant n.O. 4:0 (1:0)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Dolní Benešov - Ústí 3:1 (2:0)
    So 07.10. 15:00 Nový Jičín - Havířov 3:0 (1:0)
    So 07.10. 15:00 Hranice - Loko Petrovice 2:1 (1:1)
    Ne 08.10. 10:15 Slavičín - Nové Sady 0:0 (0:0)
    Ne 08.10. 10:15 Opava B - Šternberk 1:0 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Frýdlant n.O. - Jeseník 0:2 (0:1)
    Ne 08.10. 15:00 Kozlovice - Brumov 2:1 (0:1)
    Ne 08.10. 15:00 Bohumín - Vsetín 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 14.10. 15:00 Vsetín - Frýdlant n.O. 2:1 (0:0)
    So 14.10. 15:00 Loko Petrovice - Bohumín 2:2 (2:0)
    So 14.10. 15:00 Šternberk - Hranice 5:2 (2:1)
    So 14.10. 15:00 Nové Sady - Opava B 1:0 (0:0)
    Ne 15.10. 10:00 Ústí - Nový Jičín 1:1 (0:1)
    Ne 15.10. 10:15 Brumov - Slavičín 1:1 (1:0)
    Ne 15.10. 10:15 Havířov - Kozlovice 2:2 (1:2)
    Ne 15.10. 10:15 Jeseník - Dolní Benešov 0:3 (0:1)

    12.kolo

    So 21.10. 14:30 Nový Jičín - Jeseník 0:2 (0:1)
    So 21.10. 14:30 Hranice - Nové Sady 1:1 (1:0)
    So 21.10. 14:30 Vsetín - Loko Petrovice 2:0 (2:0)
    Ne 22.10. 10:15 Slavičín - Havířov 3:0 (3:0)
    Ne 22.10. 10:15 Opava B - Brumov 8:0 (3:0)
    Ne 22.10. 14:30 Frýdlant n.O. - Dolní Benešov 1:1 (1:1)
    Ne 22.10. 14:30 Kozlovice - Ústí 2:3 (0:1)
    Ne 22.10. 14:30 Bohumín - Šternberk 2:1 (1:0)

    13.kolo

    So 28.10. 14:30 Loko Petrovice - Frýdlant n.O. 0:1 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Šternberk - Vsetín 1:3 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Nové Sady - Bohumín 1:1 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Dolní Benešov - Nový Jičín 0:0 (0:0)
    Ne 29.10. 10:15 Brumov - Hranice 1:3 (0:1)
    Ne 29.10. 10:15 Havířov - Opava B 1:2 (1:0)
    Ne 29.10. 10:15 Jeseník - Kozlovice 4:3 (2:1)
    Čt 02.11. 14:30 Ústí - Slavičín 3:2 (2:0)

    14.kolo

    So 04.11. 14:00 Hranice - Havířov 2:2 (2:1)
    So 04.11. 14:00 Vsetín - Nové Sady 0:2 (0:2)
    So 04.11. 14:00 Loko Petrovice - Šternberk 2:3 (2:2)
    Ne 05.11. 10:15 Slavičín - Jeseník 4:1 (3:0)
    Ne 05.11. 10:15 Opava B - Ústí 1:2 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Frýdlant n.O. - Nový Jičín 0:2 (0:2)
    Ne 05.11. 14:00 Kozlovice - Dolní Benešov 3:2 (2:2)
    Ne 05.11. 14:00 Bohumín - Brumov 2:3 (1:1)

    15.kolo

    So 11.11. 14:00 Šternberk - Frýdlant n.O. 0:1 (0:1)
    So 11.11. 14:00 Nové Sady - Loko Petrovice 0:0 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Dolní Benešov - Slavičín 1:0 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Nový Jičín - Kozlovice 1:0 (1:0)
    Ne 12.11. 10:00 Ústí - Hranice 2:0 (1:0)
    Ne 12.11. 10:15 Brumov - Vsetín 1:1 (0:1)
    Ne 12.11. 10:15 Havířov - Bohumín 2:1 (2:1)
    Ne 12.11. 10:15 Jeseník - Opava B 0:2 (0:1)

    18.kolo

    So 24.03. 15:00 Nový Jičín - Hranice 3:1 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Jeseník - Vsetín 1:1 (0:0)
    Ne 25.03. 10:15 Havířov - Šternberk 5:0 (1:0)
    Ne 25.03. 10:15 Brumov - Nové Sady 0:1 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Frýdlant n.O. - Slavičín 0:0 (0:0)
    St 11.04. 17:00 Dolní Benešov - Bohumín 2:2 (0:0)
    St 18.04. 16:30 Kozlovice - Opava B 3:0 (1:0)
    St 18.04. 17:00 Ústí - Loko Petrovice 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 31.03. 10:15 Opava B - Slavičín 3:1 (1:1)
    So 31.03. 15:30 Nové Sady - Havířov 1:2 (1:1)
    So 31.03. 15:30 Šternberk - Ústí 0:5 (0:1)
    So 31.03. 15:30 Loko Petrovice - Jeseník 4:2 (1:2)
    So 31.03. 15:30 Vsetín - Dolní Benešov 0:3 (0:2)
    So 31.03. 15:30 Hranice - Kozlovice 1:0 (1:0)
    Ne 01.04. 10:15 Brumov - Frýdlant n.O. 1:0 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Bohumín - Nový Jičín 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 07.04. 15:30 Nový Jičín - Vsetín 1:0 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Dolní Benešov - Loko Petrovice 1:1 (1:1)
    So 07.04. 15:30 Jeseník - Šternberk 0:5 (0:4)
    Ne 08.04. 10:00 Ústí - Nové Sady 1:1 (1:1)
    Ne 08.04. 10:15 Slavičín - Hranice 1:0 (1:0)
    Ne 08.04. 10:15 Havířov - Brumov 5:2 (1:2)
    Ne 08.04. 15:30 Frýdlant n.O. - Opava B 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Kozlovice - Bohumín 4:1 (0:0)

    21.kolo

    So 14.04. 15:30 Nové Sady - Jeseník 2:1 (1:1)
    So 14.04. 15:30 Šternberk - Dolní Benešov 1:4 (1:4)
    So 14.04. 15:30 Loko Petrovice - Nový Jičín 0:1 (0:1)
    So 14.04. 15:30 Vsetín - Kozlovice 0:1 (0:0)
    So 14.04. 15:30 Hranice - Opava B 0:1 (0:0)
    Ne 15.04. 10:15 Havířov - Frýdlant n.O. 3:0 (1:0)
    Ne 15.04. 10:15 Brumov - Ústí 1:6 (1:1)
    Ne 15.04. 15:30 Bohumín - Slavičín 1:4 (1:1)

    22.kolo

    So 21.04. 16:00 Nový Jičín - Šternberk 5:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Dolní Benešov - Nové Sady 3:1 (2:1)
    Ne 22.04. 10:00 Ústí - Havířov 4:1 (2:0)
    Ne 22.04. 10:15 Opava B - Bohumín 1:1 (0:1)
    Ne 22.04. 10:15 Slavičín - Vsetín 0:1 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Frýdlant n.O. - Hranice 3:1 (2:0)
    Ne 22.04. 16:00 Kozlovice - Loko Petrovice 2:2 (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Jeseník - Brumov 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 28.04. 16:00 Nové Sady - Nový Jičín 1:4 (0:1)
    So 28.04. 16:00 Šternberk - Kozlovice 2:3 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Loko Petrovice - Slavičín 1:4 (0:2)
    So 28.04. 16:00 Vsetín - Opava B 4:1 (1:0)
    So 28.04. 16:30 Brumov - Dolní Benešov 2:2 (2:1)
    Ne 29.04. 10:00 Ústí - Frýdlant n.O. 1:1 (1:0)
    Ne 29.04. 10:15 Havířov - Jeseník 4:1 (1:1)
    Ne 29.04. 16:00 Bohumín - Hranice 2:2 (1:1)

    30.kolo

    Út 01.05. 16:00 Slavičín - Dolní Benešov 1:1 (0:1)
    St 02.05. 17:00 Frýdlant n.O. - Šternberk 4:3 (3:1)
    St 02.05. 17:00 Loko Petrovice - Nové Sady 0:1 (0:0)
    St 02.05. 17:00 Vsetín - Brumov 4:1 (2:1)
    St 02.05. 17:00 Bohumín - Havířov 0:2 (0:1)
    St 02.05. 17:00 Hranice - Ústí 0:0 (0:0)
    St 02.05. 17:00 Kozlovice - Nový Jičín 0:1 (0:1)
    St 23.05. 17:00 Opava B - Jeseník 3:1 (2:0)

    24.kolo

    So 05.05. 16:30 Hranice - Vsetín 1:0 (0:0)
    So 05.05. 16:30 Nový Jičín - Brumov 6:0 (3:0)
    So 05.05. 16:30 Dolní Benešov - Havířov 2:0 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Jeseník - Ústí 1:2 (0:2)
    Ne 06.05. 10:15 Opava B - Loko Petrovice 4:2 (1:1)
    Ne 06.05. 10:15 Slavičín - Šternberk 3:0 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Frýdlant n.O. - Bohumín 4:3 (3:2)
    Ne 06.05. 16:30 Kozlovice - Nové Sady 2:2 (0:0)

    25.kolo

    So 12.05. 16:30 Nové Sady - Slavičín 1:4 (0:2)
    So 12.05. 16:30 Šternberk - Opava B 1:2 (0:1)
    So 12.05. 16:30 Loko Petrovice - Hranice 4:1 (1:0)
    So 12.05. 16:30 Vsetín - Bohumín 2:1 (0:1)
    So 12.05. 17:00 Jeseník - Frýdlant n.O. 2:0 (1:0)
    Ne 13.05. 10:00 Ústí - Dolní Benešov 1:3 (1:1)
    Ne 13.05. 10:15 Havířov - Nový Jičín 2:0 (1:0)
    Ne 13.05. 10:15 Brumov - Kozlovice 1:3 (0:2)

    16.kolo

    St 16.05. 17:00 Frýdlant n.O. - Kozlovice 4:0 (1:0)
    St 16.05. 17:00 Nový Jičín - Slavičín 3:1 (2:1)
    St 16.05. 17:00 Dolní Benešov - Opava B 0:3 (0:1)
    St 16.05. 17:00 Jeseník - Hranice 0:1 (0:0)
    St 16.05. 17:00 Ústí - Bohumín 3:2 (2:2)
    St 16.05. 17:00 Havířov - Vsetín 2:1 (2:1)
    St 16.05. 17:00 Brumov - Loko Petrovice 0:3 (0:1)
    St 16.05. 17:00 Nové Sady - Šternberk 3:1 (2:1)

    26.kolo

    So 19.05. 17:00 Hranice - Šternberk 0:2 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Dolní Benešov - Jeseník 4:2 (2:0)
    Ne 20.05. 10:15 Opava B - Nové Sady 3:1 (2:0)
    Ne 20.05. 10:15 Slavičín - Brumov 7:0 (3:0)
    Ne 20.05. 17:00 Frýdlant n.O. - Vsetín 1:1 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Bohumín - Loko Petrovice 3:1 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Kozlovice - Havířov 2:0 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Nový Jičín - Ústí 5:1 (0:0)

    27.kolo

    So 26.05. 10:00 Nové Sady - Hranice 3:0 (2:0)
    So 26.05. 15:00 Ústí - Kozlovice 0:4 (0:3)
    So 26.05. 17:00 Dolní Benešov - Frýdlant n.O. 2:1 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Jeseník - Nový Jičín 4:2 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Brumov - Opava B 0:3 (0:2)
    So 26.05. 17:00 Šternberk - Bohumín 2:4 (2:1)
    So 26.05. 17:00 Loko Petrovice - Vsetín 1:0 (1:0)
    Ne 27.05. 10:15 Havířov - Slavičín 4:0 (3:0)

    28.kolo

    So 02.06. 17:00 Vsetín - Šternberk 2:0 (2:0)
    So 02.06. 17:00 Hranice - Brumov 2:1 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Nový Jičín - Dolní Benešov 1:2 (0:1)
    Ne 03.06. 10:15 Opava B - Havířov 1:1 (0:1)
    Ne 03.06. 10:15 Slavičín - Ústí 3:4 (2:4)
    Ne 03.06. 17:00 Frýdlant n.O. - Loko Petrovice 6:1 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Bohumín - Nové Sady 4:0 (3:0)
    Ne 03.06. 17:00 Kozlovice - Jeseník 3:2 (1:1)

    29.kolo

    08.06. 18:00 Nový Jičín - Frýdlant n.O. 4:1 (2:0)
    So 09.06. 10:15 Jeseník - Slavičín 1:5 (0:3)
    So 09.06. 17:00 Dolní Benešov - Kozlovice 0:2 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Ústí - Opava B 1:3 (0:1)
    So 09.06. 17:00 Havířov - Hranice 2:1 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Nové Sady - Vsetín 2:1 (2:0)
    So 09.06. 17:00 Šternberk - Loko Petrovice 0:6 (0:4)
    Ne 10.06. 10:15 Brumov - Bohumín 1:1 (0:1)

    17.kolo

    Út 29.05. 17:00 Opava B - Nový Jičín 1:0 (0:0)
    St 30.05. 17:30 Nové Sady - Frýdlant n.O. 1:1 (1:0)
    15.06. 17:30 Vsetín - Ústí 2:1 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Loko Petrovice - Havířov 1:2 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Hranice - Dolní Benešov 0:2 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Slavičín - Kozlovice 1:5 (0:2)
    So 16.06. 17:30 Šternberk - Brumov 3:0 (2:0)
    Ne 17.06. 17:30 Bohumín - Jeseník 2:1 (1:1)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 17 9 4 55:32 60
    2. 30 18 5 7 65:36 59
    3. 30 18 5 7 75:41 59
    4. 30 16 7 7 53:29 55
    5. 30 16 7 7 64:41 55
    6. 30 16 6 8 60:33 54
    7. 30 15 5 10 62:42 50
    8. 30 12 7 11 44:47 43
    9. 30 11 8 11 39:50 41
    10. 30 9 10 11 49:47 37
    11. 30 11 4 15 31:35 37
    12. 30 9 3 18 41:69 30
    13. 30 7 6 17 30:60 27
    14. 30 7 4 19 40:61 25
    15. 30 6 3 21 39:72 21
    16. 30 5 5 20 27:79 20