Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 17. ledna 2018
svátek má Drahoslav.
Hlavní menu
  • ID: 11598
  • Návštěvy: 817/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    32234
    Týden:
    817
    Dnes:
    98
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 10:30 Otrokovice - HFK Olomouc 2:5 (0:3)
    So 05.08. 15:00 Hlučín - Velké Meziříčí 1:3 (1:0)
    So 05.08. 16:30 Rýmařov - Prostějov 2:3 (1:1)
    So 05.08. 17:00 Vyškov - Val. Meziříčí 2:1 (1:1)
    So 05.08. 17:00 Mohelnice - Petřkovice 0:1 (0:1)
    So 05.08. 17:00 Uherský Brod - Hodonín 0:1 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Hulín - Líšeň 2:4 (2:3)
    Ne 06.08. 10:15 Uničov - Kroměříž 2:3 (1:1)

    2.kolo

    So 12.08. 10:30 Otrokovice - Rýmařov 1:1 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Prostějov - Hlučín 2:0 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Kroměříž - Hulín 1:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Líšeň - Uherský Brod 1:1 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Hodonín - Mohelnice 1:1 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Petřkovice - Vyškov 2:3 (0:2)
    So 12.08. 17:00 HFK Olomouc - Val. Meziříčí 1:2 (0:0)
    Ne 13.08. 10:15 Velké Meziříčí - Uničov 6:1 (3:0)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Vyškov - Hodonín 7:4 (3:2)
    So 19.08. 16:30 Mohelnice - Líšeň 3:4 (2:2)
    So 19.08. 16:30 Uherský Brod - Kroměříž 0:2 (0:0)
    So 19.08. 16:30 Hulín - Velké Meziříčí 2:3 (1:2)
    So 19.08. 16:30 Hlučín - Otrokovice 1:1 (0:0)
    So 19.08. 16:30 Rýmařov - HFK Olomouc 2:0 (1:0)
    Ne 20.08. 10:15 Uničov - Prostějov 0:0 (0:0)
    St 13.09. 17:00 Val. Meziříčí - Petřkovice 2:1 (1:1)

    4.kolo

    25.08. 17:30 Hodonín - Val. Meziříčí 1:4 (0:0)
    25.08. 18:00 Velké Meziříčí - Uherský Brod 6:1 (1:1)
    25.08. 18:00 Kroměříž - Mohelnice 3:2 (3:0)
    So 26.08. 10:30 Otrokovice - Uničov 1:6 (1:3)
    So 26.08. 16:30 Rýmařov - Hlučín 2:1 (2:1)
    So 26.08. 16:30 Prostějov - Hulín 0:3 (0:3)
    So 26.08. 16:30 Líšeň - Vyškov 0:4 (0:1)
    So 26.08. 16:30 HFK Olomouc - Petřkovice 0:2 (0:1)

    5.kolo

    01.09. 17:00 Val. Meziříčí - Líšeň 2:0 (1:0)
    01.09. 17:30 Hlučín - HFK Olomouc 5:1 (2:1)
    So 02.09. 16:00 Petřkovice - Hodonín 0:0 (0:0)
    So 02.09. 16:00 Mohelnice - Velké Meziříčí 0:1 (0:0)
    So 02.09. 16:00 Uherský Brod - Prostějov 0:3 (0:2)
    So 02.09. 16:00 Hulín - Otrokovice 1:1 (1:0)
    So 02.09. 16:00 Vyškov - Kroměříž 2:0 (1:0)
    Ne 03.09. 10:15 Uničov - Rýmařov 1:1 (1:0)

    6.kolo

    08.09. 17:00 Kroměříž - Val. Meziříčí 5:1 (3:0)
    So 09.09. 10:30 Otrokovice - Uherský Brod 1:3 (1:3)
    So 09.09. 14:30 HFK Olomouc - Hodonín 1:2 (1:2)
    So 09.09. 16:00 Hlučín - Uničov 1:1 (0:0)
    So 09.09. 16:00 Rýmařov - Hulín 2:2 (2:0)
    So 09.09. 16:00 Prostějov - Mohelnice 0:0 (0:0)
    So 09.09. 16:00 Líšeň - Petřkovice 2:1 (1:0)
    Ne 10.09. 10:15 Velké Meziříčí - Vyškov 1:1 (1:1)

    7.kolo

    15.09. 16:30 Vyškov - Prostějov 1:3 (0:2)
    So 16.09. 15:30 Mohelnice - Otrokovice 2:2 (1:1)
    So 16.09. 15:30 Petřkovice - Kroměříž 0:3 (0:2)
    So 16.09. 15:30 Hodonín - Líšeň 0:0 (0:0)
    So 16.09. 15:30 Uherský Brod - Rýmařov 3:0 (1:0)
    So 16.09. 15:30 Hulín - Hlučín 3:1 (2:0)
    Ne 17.09. 10:15 Val. Meziříčí - Velké Meziříčí 1:3 (1:1)
    Ne 17.09. 10:15 Uničov - HFK Olomouc 3:1 (1:0)

    8.kolo

    22.09. 15:30 Prostějov - Val. Meziříčí 4:1 (0:1)
    So 23.09. 10:30 Otrokovice - Vyškov 3:3 (2:2)
    So 23.09. 14:30 HFK Olomouc - Líšeň 1:7 (1:2)
    So 23.09. 15:30 Hlučín - Uherský Brod 1:2 (1:0)
    So 23.09. 15:30 Rýmařov - Mohelnice 2:1 (2:0)
    So 23.09. 18:00 Kroměříž - Hodonín 1:3 (0:2)
    Ne 24.09. 10:15 Uničov - Hulín 7:2 (3:1)
    Ne 24.09. 10:15 Velké Meziříčí - Petřkovice 3:2 (3:1)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Líšeň - Kroměříž 2:0 (2:0)
    So 30.09. 15:00 Hodonín - Velké Meziříčí 0:5 (0:3)
    So 30.09. 15:00 Petřkovice - Prostějov 0:4 (0:2)
    So 30.09. 15:00 Vyškov - Rýmařov 2:0 (1:0)
    So 30.09. 15:00 Mohelnice - Hlučín 0:2 (0:0)
    So 30.09. 15:00 Uherský Brod - Uničov 0:0 (0:0)
    So 30.09. 15:00 Hulín - HFK Olomouc 2:3 (1:1)
    Ne 01.10. 10:15 Val. Meziříčí - Otrokovice 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 07.10. 10:30 Otrokovice - Petřkovice 2:1 (2:0)
    So 07.10. 15:00 HFK Olomouc - Kroměříž 1:2 (0:2)
    So 07.10. 15:00 Prostějov - Hodonín 1:0 (0:0)
    So 07.10. 15:00 Rýmařov - Val. Meziříčí 2:4 (0:1)
    So 07.10. 15:00 Hlučín - Vyškov 4:0 (2:0)
    So 07.10. 15:00 Hulín - Uherský Brod 2:0 (1:0)
    Ne 08.10. 10:15 Velké Meziříčí - Líšeň 2:2 (1:0)
    Ne 08.10. 10:15 Uničov - Mohelnice 1:2 (1:0)

    11.kolo

    13.10. 18:00 Kroměříž - Velké Meziříčí 1:2 (1:2)
    So 14.10. 15:00 Uherský Brod - HFK Olomouc 1:1 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Mohelnice - Hulín 1:3 (1:1)
    So 14.10. 15:00 Vyškov - Uničov 1:0 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Petřkovice - Rýmařov 3:2 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Hodonín - Otrokovice 3:1 (1:1)
    So 14.10. 15:00 Líšeň - Prostějov 1:1 (1:1)
    Ne 15.10. 10:15 Val. Meziříčí - Hlučín 0:3 (0:2)

    12.kolo

    So 21.10. 10:30 Otrokovice - Líšeň 1:0 (1:0)
    So 21.10. 14:30 HFK Olomouc - Velké Meziříčí 1:3 (0:1)
    So 21.10. 14:30 Prostějov - Kroměříž 2:3 (1:1)
    So 21.10. 14:30 Rýmařov - Hodonín 3:2 (1:1)
    So 21.10. 14:30 Hlučín - Petřkovice 2:1 (0:0)
    So 21.10. 14:30 Hulín - Vyškov 2:1 (0:0)
    So 21.10. 14:30 Uherský Brod - Mohelnice 2:0 (1:0)
    St 25.10. 15:00 Uničov - Val. Meziříčí 1:2 (1:0)

    13.kolo

    27.10. 18:00 Kroměříž - Otrokovice 3:2 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Mohelnice - HFK Olomouc 6:1 (2:0)
    So 28.10. 14:30 Vyškov - Uherský Brod 4:0 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Petřkovice - Uničov 0:2 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Hodonín - Hlučín 1:2 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Líšeň - Rýmařov 2:1 (2:0)
    Ne 29.10. 10:15 Velké Meziříčí - Prostějov 1:2 (1:1)
    St 08.11. 14:00 Hulín - Val. Meziříčí 6:0 (5:0)

    14.kolo

    So 04.11. 10:30 Otrokovice - Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
    So 04.11. 14:00 HFK Olomouc - Prostějov 1:4 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Rýmařov - Kroměříž 3:6 (2:5)
    So 04.11. 14:00 Hlučín - Líšeň 2:4 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Hulín - Petřkovice 3:1 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Uherský Brod - Val. Meziříčí 2:1 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Mohelnice - Vyškov 2:2 (2:0)
    Ne 05.11. 10:15 Uničov - Hodonín 2:2 (2:2)

    15.kolo

    So 11.11. 14:00 Vyškov - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Petřkovice - Uherský Brod 2:0 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Líšeň - Uničov 2:2 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Prostějov - Otrokovice 4:0 (2:0)
    So 11.11. 17:00 Kroměříž - Hlučín 1:2 (1:1)
    Ne 12.11. 10:15 Val. Meziříčí - Mohelnice 2:1 (1:1)
    Ne 12.11. 10:15 Velké Meziříčí - Rýmařov 1:2 (0:1)
    Ne 12.11. 14:00 Hodonín - Hulín 1:1 (0:1)

    17.kolo

    Ne 18.03. 15:00 Rýmařov - Otrokovice
    Ne 18.03. 15:00 Hlučín - Prostějov
    Ne 18.03. 15:00 Uničov - Velké Meziříčí
    Ne 18.03. 15:00 Hulín - Kroměříž
    Ne 18.03. 15:00 Uherský Brod - Líšeň
    Ne 18.03. 15:00 Mohelnice - Hodonín
    Ne 18.03. 15:00 Vyškov - Petřkovice
    Ne 18.03. 15:00 Val. Meziříčí - HFK Olomouc

    18.kolo

    Ne 25.03. 15:00 Petřkovice - Val. Meziříčí
    Ne 25.03. 15:00 Hodonín - Vyškov
    Ne 25.03. 15:00 Líšeň - Mohelnice
    Ne 25.03. 15:00 Kroměříž - Uherský Brod
    Ne 25.03. 15:00 Velké Meziříčí - Hulín
    Ne 25.03. 15:00 Prostějov - Uničov
    Ne 25.03. 15:00 Otrokovice - Hlučín
    Ne 25.03. 15:00 HFK Olomouc - Rýmařov

    19.kolo

    Ne 01.04. 15:30 Hlučín - Rýmařov
    Ne 01.04. 15:30 Uničov - Otrokovice
    Ne 01.04. 15:30 Hulín - Prostějov
    Ne 01.04. 15:30 Uherský Brod - Velké Meziříčí
    Ne 01.04. 15:30 Mohelnice - Kroměříž
    Ne 01.04. 15:30 Vyškov - Líšeň
    Ne 01.04. 15:30 Val. Meziříčí - Hodonín
    Ne 01.04. 15:30 Petřkovice - HFK Olomouc

    20.kolo

    Ne 08.04. 15:30 Hodonín - Petřkovice
    Ne 08.04. 15:30 Líšeň - Val. Meziříčí
    Ne 08.04. 15:30 Velké Meziříčí - Mohelnice
    Ne 08.04. 15:30 Prostějov - Uherský Brod
    Ne 08.04. 15:30 Rýmařov - Uničov
    Ne 08.04. 15:30 Otrokovice - Hulín
    Ne 08.04. 15:30 HFK Olomouc - Hlučín
    Ne 08.04. 15:30 Kroměříž - Vyškov

    21.kolo

    Ne 15.04. 15:30 Uničov - Hlučín
    Ne 15.04. 15:30 Uherský Brod - Otrokovice
    Ne 15.04. 15:30 Hulín - Rýmařov
    Ne 15.04. 15:30 Mohelnice - Prostějov
    Ne 15.04. 15:30 Vyškov - Velké Meziříčí
    Ne 15.04. 15:30 Val. Meziříčí - Kroměříž
    Ne 15.04. 15:30 Petřkovice - Líšeň
    Ne 15.04. 15:30 Hodonín - HFK Olomouc

    22.kolo

    Ne 22.04. 16:00 Otrokovice - Mohelnice
    Ne 22.04. 16:00 Prostějov - Vyškov
    Ne 22.04. 16:00 Velké Meziříčí - Val. Meziříčí
    Ne 22.04. 16:00 Kroměříž - Petřkovice
    Ne 22.04. 16:00 Líšeň - Hodonín
    Ne 22.04. 16:00 Rýmařov - Uherský Brod
    Ne 22.04. 16:00 Hlučín - Hulín
    Ne 22.04. 16:00 HFK Olomouc - Uničov

    23.kolo

    Ne 29.04. 16:00 Hulín - Uničov
    Ne 29.04. 16:00 Uherský Brod - Hlučín
    Ne 29.04. 16:00 Mohelnice - Rýmařov
    Ne 29.04. 16:00 Vyškov - Otrokovice
    Ne 29.04. 16:00 Val. Meziříčí - Prostějov
    Ne 29.04. 16:00 Petřkovice - Velké Meziříčí
    Ne 29.04. 16:00 Hodonín - Kroměříž
    Ne 29.04. 16:00 Líšeň - HFK Olomouc

    24.kolo

    Ne 06.05. 16:30 Kroměříž - Líšeň
    Ne 06.05. 16:30 Velké Meziříčí - Hodonín
    Ne 06.05. 16:30 Prostějov - Petřkovice
    Ne 06.05. 16:30 Otrokovice - Val. Meziříčí
    Ne 06.05. 16:30 Rýmařov - Vyškov
    Ne 06.05. 16:30 Hlučín - Mohelnice
    Ne 06.05. 16:30 Uničov - Uherský Brod
    Ne 06.05. 16:30 HFK Olomouc - Hulín

    30.kolo

    St 09.05. 17:00 HFK Olomouc - Vyškov
    St 09.05. 17:00 Mohelnice - Val. Meziříčí
    St 09.05. 17:00 Uherský Brod - Petřkovice
    St 09.05. 17:00 Hulín - Hodonín
    St 09.05. 17:00 Uničov - Líšeň
    St 09.05. 17:00 Hlučín - Kroměříž
    St 09.05. 17:00 Rýmařov - Velké Meziříčí
    St 09.05. 17:00 Otrokovice - Prostějov

    25.kolo

    Ne 13.05. 16:30 Kroměříž - HFK Olomouc
    Ne 13.05. 16:30 Líšeň - Velké Meziříčí
    Ne 13.05. 16:30 Hodonín - Prostějov
    Ne 13.05. 16:30 Petřkovice - Otrokovice
    Ne 13.05. 16:30 Val. Meziříčí - Rýmařov
    Ne 13.05. 16:30 Vyškov - Hlučín
    Ne 13.05. 16:30 Mohelnice - Uničov
    Ne 13.05. 16:30 Uherský Brod - Hulín

    26.kolo

    Ne 20.05. 17:00 HFK Olomouc - Uherský Brod
    Ne 20.05. 17:00 Hulín - Mohelnice
    Ne 20.05. 17:00 Uničov - Vyškov
    Ne 20.05. 17:00 Hlučín - Val. Meziříčí
    Ne 20.05. 17:00 Rýmařov - Petřkovice
    Ne 20.05. 17:00 Otrokovice - Hodonín
    Ne 20.05. 17:00 Prostějov - Líšeň
    Ne 20.05. 17:00 Velké Meziříčí - Kroměříž

    16.kolo

    St 23.05. 17:00 Velké Meziříčí - Hlučín
    St 23.05. 17:00 Val. Meziříčí - Vyškov
    St 23.05. 17:00 Petřkovice - Mohelnice
    St 23.05. 17:00 Hodonín - Uherský Brod
    St 23.05. 17:00 Líšeň - Hulín
    St 23.05. 17:00 Kroměříž - Uničov
    St 23.05. 17:00 Prostějov - Rýmařov
    St 23.05. 17:00 HFK Olomouc - Otrokovice

    27.kolo

    Ne 27.05. 17:00 Velké Meziříčí - HFK Olomouc
    Ne 27.05. 17:00 Kroměříž - Prostějov
    Ne 27.05. 17:00 Líšeň - Otrokovice
    Ne 27.05. 17:00 Hodonín - Rýmařov
    Ne 27.05. 17:00 Petřkovice - Hlučín
    Ne 27.05. 17:00 Val. Meziříčí - Uničov
    Ne 27.05. 17:00 Vyškov - Hulín
    Ne 27.05. 17:00 Mohelnice - Uherský Brod

    28.kolo

    Ne 03.06. 17:00 HFK Olomouc - Mohelnice
    Ne 03.06. 17:00 Uherský Brod - Vyškov
    Ne 03.06. 17:00 Val. Meziříčí - Hulín
    Ne 03.06. 17:00 Uničov - Petřkovice
    Ne 03.06. 17:00 Hlučín - Hodonín
    Ne 03.06. 17:00 Rýmařov - Líšeň
    Ne 03.06. 17:00 Otrokovice - Kroměříž
    Ne 03.06. 17:00 Prostějov - Velké Meziříčí

    29.kolo

    Ne 10.06. 17:00 Prostějov - HFK Olomouc
    Ne 10.06. 17:00 Velké Meziříčí - Otrokovice
    Ne 10.06. 17:00 Kroměříž - Rýmařov
    Ne 10.06. 17:00 Líšeň - Hlučín
    Ne 10.06. 17:00 Hodonín - Uničov
    Ne 10.06. 17:00 Petřkovice - Hulín
    Ne 10.06. 17:00 Val. Meziříčí - Uherský Brod
    Ne 10.06. 17:00 Vyškov - Mohelnice
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 10 3 2 33:13 33
    2. 15 10 2 3 40:19 32
    3. 15 10 0 5 34:24 30
    4. 15 8 4 3 33:22 28
    5. 15 7 5 3 31:23 26
    6. 15 7 3 5 34:26 24
    7. 15 8 0 7 26:32 24
    8. 15 7 2 6 28:22 23
    9. 15 4 6 5 29:24 18
    10. 15 5 3 7 25:32 18
    11. 15 5 3 7 15:25 18
    12. 15 4 5 6 21:29 17
    13. 15 3 5 7 20:36 14
    14. 15 4 1 10 17:28 13
    15. 15 2 4 9 21:27 10
    16. 15 2 2 11 18:43 8