Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 23. května 2018
svátek má Vladimír.
Hlavní menu
  • ID: 11598
  • Návštěvy: 4966/8
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    47737
    Týden:
    4966
    Dnes:
    534
    On-line:
    8

    1.kolo

    So 05.08. 10:30 Otrokovice - HFK Olomouc 2:5 (0:3)
    So 05.08. 15:00 Hlučín - Velké Meziříčí 1:3 (1:0)
    So 05.08. 16:30 Rýmařov - Prostějov 2:3 (1:1)
    So 05.08. 17:00 Vyškov - Val. Meziříčí 2:1 (1:1)
    So 05.08. 17:00 Mohelnice - Petřkovice 0:1 (0:1)
    So 05.08. 17:00 Uherský Brod - Hodonín 0:1 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Hulín - Líšeň 2:4 (2:3)
    Ne 06.08. 10:15 Uničov - Kroměříž 2:3 (1:1)

    2.kolo

    So 12.08. 10:30 Otrokovice - Rýmařov 1:1 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Prostějov - Hlučín 2:0 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Kroměříž - Hulín 1:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Líšeň - Uherský Brod 1:1 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Hodonín - Mohelnice 1:1 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Petřkovice - Vyškov 2:3 (0:2)
    So 12.08. 17:00 HFK Olomouc - Val. Meziříčí 1:2 (0:0)
    Ne 13.08. 10:15 Velké Meziříčí - Uničov 6:1 (3:0)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Vyškov - Hodonín 7:4 (3:2)
    So 19.08. 16:30 Mohelnice - Líšeň 3:4 (2:2)
    So 19.08. 16:30 Uherský Brod - Kroměříž 0:2 (0:0)
    So 19.08. 16:30 Hulín - Velké Meziříčí 2:3 (1:2)
    So 19.08. 16:30 Hlučín - Otrokovice 1:1 (0:0)
    So 19.08. 16:30 Rýmařov - HFK Olomouc 2:0 (1:0)
    Ne 20.08. 10:15 Uničov - Prostějov 0:0 (0:0)
    St 13.09. 17:00 Val. Meziříčí - Petřkovice 2:1 (1:1)

    4.kolo

    25.08. 17:30 Hodonín - Val. Meziříčí 1:4 (0:0)
    25.08. 18:00 Velké Meziříčí - Uherský Brod 6:1 (1:1)
    25.08. 18:00 Kroměříž - Mohelnice 3:2 (3:0)
    So 26.08. 10:30 Otrokovice - Uničov 1:6 (1:3)
    So 26.08. 16:30 Rýmařov - Hlučín 2:1 (2:1)
    So 26.08. 16:30 Prostějov - Hulín 0:3 (0:3)
    So 26.08. 16:30 Líšeň - Vyškov 0:4 (0:1)
    So 26.08. 16:30 HFK Olomouc - Petřkovice 0:2 (0:1)

    5.kolo

    01.09. 17:00 Val. Meziříčí - Líšeň 2:0 (1:0)
    01.09. 17:30 Hlučín - HFK Olomouc 5:1 (2:1)
    So 02.09. 16:00 Petřkovice - Hodonín 0:0 (0:0)
    So 02.09. 16:00 Mohelnice - Velké Meziříčí 0:1 (0:0)
    So 02.09. 16:00 Uherský Brod - Prostějov 0:3 (0:2)
    So 02.09. 16:00 Hulín - Otrokovice 1:1 (1:0)
    So 02.09. 16:00 Vyškov - Kroměříž 2:0 (1:0)
    Ne 03.09. 10:15 Uničov - Rýmařov 1:1 (1:0)

    6.kolo

    08.09. 17:00 Kroměříž - Val. Meziříčí 5:1 (3:0)
    So 09.09. 10:30 Otrokovice - Uherský Brod 1:3 (1:3)
    So 09.09. 14:30 HFK Olomouc - Hodonín 1:2 (1:2)
    So 09.09. 16:00 Hlučín - Uničov 1:1 (0:0)
    So 09.09. 16:00 Rýmařov - Hulín 2:2 (2:0)
    So 09.09. 16:00 Prostějov - Mohelnice 0:0 (0:0)
    So 09.09. 16:00 Líšeň - Petřkovice 2:1 (1:0)
    Ne 10.09. 10:15 Velké Meziříčí - Vyškov 1:1 (1:1)

    7.kolo

    15.09. 16:30 Vyškov - Prostějov 1:3 (0:2)
    So 16.09. 15:30 Mohelnice - Otrokovice 2:2 (1:1)
    So 16.09. 15:30 Petřkovice - Kroměříž 0:3 (0:2)
    So 16.09. 15:30 Hodonín - Líšeň 0:0 (0:0)
    So 16.09. 15:30 Uherský Brod - Rýmařov 3:0 (1:0)
    So 16.09. 15:30 Hulín - Hlučín 3:1 (2:0)
    Ne 17.09. 10:15 Val. Meziříčí - Velké Meziříčí 1:3 (1:1)
    Ne 17.09. 10:15 Uničov - HFK Olomouc 3:1 (1:0)

    8.kolo

    22.09. 15:30 Prostějov - Val. Meziříčí 4:1 (0:1)
    So 23.09. 10:30 Otrokovice - Vyškov 3:3 (2:2)
    So 23.09. 14:30 HFK Olomouc - Líšeň 1:7 (1:2)
    So 23.09. 15:30 Hlučín - Uherský Brod 1:2 (1:0)
    So 23.09. 15:30 Rýmařov - Mohelnice 2:1 (2:0)
    So 23.09. 18:00 Kroměříž - Hodonín 1:3 (0:2)
    Ne 24.09. 10:15 Uničov - Hulín 7:2 (3:1)
    Ne 24.09. 10:15 Velké Meziříčí - Petřkovice 3:2 (3:1)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Líšeň - Kroměříž 2:0 (2:0)
    So 30.09. 15:00 Hodonín - Velké Meziříčí 0:5 (0:3)
    So 30.09. 15:00 Petřkovice - Prostějov 0:4 (0:2)
    So 30.09. 15:00 Vyškov - Rýmařov 2:0 (1:0)
    So 30.09. 15:00 Mohelnice - Hlučín 0:2 (0:0)
    So 30.09. 15:00 Uherský Brod - Uničov 0:0 (0:0)
    So 30.09. 15:00 Hulín - HFK Olomouc 2:3 (1:1)
    Ne 01.10. 10:15 Val. Meziříčí - Otrokovice 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 07.10. 10:30 Otrokovice - Petřkovice 2:1 (2:0)
    So 07.10. 15:00 HFK Olomouc - Kroměříž 1:2 (0:2)
    So 07.10. 15:00 Prostějov - Hodonín 1:0 (0:0)
    So 07.10. 15:00 Rýmařov - Val. Meziříčí 2:4 (0:1)
    So 07.10. 15:00 Hlučín - Vyškov 4:0 (2:0)
    So 07.10. 15:00 Hulín - Uherský Brod 2:0 (1:0)
    Ne 08.10. 10:15 Velké Meziříčí - Líšeň 2:2 (1:0)
    Ne 08.10. 10:15 Uničov - Mohelnice 1:2 (1:0)

    11.kolo

    13.10. 18:00 Kroměříž - Velké Meziříčí 1:2 (1:2)
    So 14.10. 15:00 Uherský Brod - HFK Olomouc 1:1 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Mohelnice - Hulín 1:3 (1:1)
    So 14.10. 15:00 Vyškov - Uničov 1:0 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Petřkovice - Rýmařov 3:2 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Hodonín - Otrokovice 3:1 (1:1)
    So 14.10. 15:00 Líšeň - Prostějov 1:1 (1:1)
    Ne 15.10. 10:15 Val. Meziříčí - Hlučín 0:3 (0:2)

    12.kolo

    So 21.10. 10:30 Otrokovice - Líšeň 1:0 (1:0)
    So 21.10. 14:30 HFK Olomouc - Velké Meziříčí 1:3 (0:1)
    So 21.10. 14:30 Prostějov - Kroměříž 2:3 (1:1)
    So 21.10. 14:30 Rýmařov - Hodonín 3:2 (1:1)
    So 21.10. 14:30 Hlučín - Petřkovice 2:1 (0:0)
    So 21.10. 14:30 Hulín - Vyškov 2:1 (0:0)
    So 21.10. 14:30 Uherský Brod - Mohelnice 2:0 (1:0)
    St 25.10. 15:00 Uničov - Val. Meziříčí 1:2 (1:0)

    13.kolo

    27.10. 18:00 Kroměříž - Otrokovice 3:2 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Mohelnice - HFK Olomouc 6:1 (2:0)
    So 28.10. 14:30 Vyškov - Uherský Brod 4:0 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Petřkovice - Uničov 0:2 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Hodonín - Hlučín 1:2 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Líšeň - Rýmařov 2:1 (2:0)
    Ne 29.10. 10:15 Velké Meziříčí - Prostějov 1:2 (1:1)
    St 08.11. 14:00 Hulín - Val. Meziříčí 6:0 (5:0)

    14.kolo

    So 04.11. 10:30 Otrokovice - Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
    So 04.11. 14:00 HFK Olomouc - Prostějov 1:4 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Rýmařov - Kroměříž 3:6 (2:5)
    So 04.11. 14:00 Hlučín - Líšeň 2:4 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Hulín - Petřkovice 3:1 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Uherský Brod - Val. Meziříčí 2:1 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Mohelnice - Vyškov 2:2 (2:0)
    Ne 05.11. 10:15 Uničov - Hodonín 2:2 (2:2)

    15.kolo

    So 11.11. 14:00 Vyškov - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Petřkovice - Uherský Brod 2:0 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Líšeň - Uničov 2:2 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Prostějov - Otrokovice 4:0 (2:0)
    So 11.11. 17:00 Kroměříž - Hlučín 1:2 (1:1)
    Ne 12.11. 10:15 Val. Meziříčí - Mohelnice 2:1 (1:1)
    Ne 12.11. 10:15 Velké Meziříčí - Rýmařov 1:2 (0:1)
    Ne 12.11. 14:00 Hodonín - Hulín 1:1 (0:1)

    18.kolo

    So 24.03. 15:00 Petřkovice - Val. Meziříčí 3:1 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Hodonín - Vyškov 4:1 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Líšeň - Mohelnice 3:0 (1:0)
    Ne 25.03. 10:15 Otrokovice - Hlučín 0:0 (0:0)
    St 11.04. 16:00 HFK Olomouc - Rýmařov 0:1 (0:1)
    St 11.04. 16:30 Prostějov - Uničov 2:0 (1:0)
    St 18.04. 17:00 Velké Meziříčí - Hulín 3:2 (2:1)
    St 18.04. 19:00 Kroměříž - Uherský Brod 2:0 (0:0)

    19.kolo

    30.03. 15:00 Hulín - Prostějov 1:4 (0:3)
    30.03. 15:30 Vyškov - Líšeň 2:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Hlučín - Rýmařov 5:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Uherský Brod - Velké Meziříčí 5:1 (3:1)
    So 31.03. 15:30 Mohelnice - Kroměříž 0:2 (0:2)
    So 31.03. 15:30 Petřkovice - HFK Olomouc 0:4 (0:1)
    Ne 01.04. 10:15 Uničov - Otrokovice 4:0 (2:0)
    Ne 01.04. 10:15 Val. Meziříčí - Hodonín 4:0 (0:0)

    20.kolo

    06.04. 16:30 Otrokovice - Hulín 1:1 (1:1)
    06.04. 19:00 Kroměříž - Vyškov 1:1 (0:1)
    So 07.04. 14:30 HFK Olomouc - Hlučín 1:2 (1:1)
    So 07.04. 15:30 Hodonín - Petřkovice 3:1 (1:1)
    So 07.04. 15:30 Líšeň - Val. Meziříčí 3:0 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Prostějov - Uherský Brod 1:1 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Rýmařov - Uničov 2:2 (0:0)
    Ne 08.04. 10:15 Velké Meziříčí - Mohelnice 3:1 (3:0)

    21.kolo

    13.04. 16:00 Val. Meziříčí - Kroměříž 0:1 (0:1)
    So 14.04. 15:30 Uherský Brod - Otrokovice 0:3 (0:1)
    So 14.04. 15:30 Hulín - Rýmařov 1:2 (1:0)
    So 14.04. 15:30 Mohelnice - Prostějov 0:4 (0:1)
    So 14.04. 15:30 Vyškov - Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
    So 14.04. 15:30 Petřkovice - Líšeň 1:0 (0:0)
    So 14.04. 15:30 Hodonín - HFK Olomouc 6:1 (4:0)
    Ne 15.04. 10:15 Uničov - Hlučín 1:2 (1:0)

    22.kolo

    20.04. 17:00 HFK Olomouc - Uničov 0:2 (0:1)
    So 21.04. 16:00 Prostějov - Vyškov 2:1 (1:1)
    So 21.04. 16:00 Líšeň - Hodonín 3:0 (3:0)
    So 21.04. 16:00 Rýmařov - Uherský Brod 0:1 (0:1)
    So 21.04. 16:00 Hlučín - Hulín 4:2 (1:1)
    So 21.04. 19:00 Kroměříž - Petřkovice 2:2 (0:2)
    Ne 22.04. 10:15 Otrokovice - Mohelnice 3:2 (1:2)
    Ne 22.04. 10:15 Velké Meziříčí - Val. Meziříčí 4:1 (2:1)

    23.kolo

    27.04. 17:00 Val. Meziříčí - Prostějov 1:4 (0:3)
    So 28.04. 10:15 Petřkovice - Velké Meziříčí 3:1 (2:1)
    So 28.04. 16:00 Hulín - Uničov 1:4 (1:2)
    So 28.04. 16:00 Uherský Brod - Hlučín 1:0 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Mohelnice - Rýmařov 0:2 (0:1)
    So 28.04. 16:00 Vyškov - Otrokovice 0:0 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Hodonín - Kroměříž 0:0 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Líšeň - HFK Olomouc 3:2 (2:2)

    24.kolo

    04.05. 16:00 Velké Meziříčí - Hodonín 4:2 (1:1)
    04.05. 17:00 Otrokovice - Val. Meziříčí 1:2 (0:1)
    04.05. 17:00 HFK Olomouc - Hulín 0:4 (0:1)
    04.05. 17:30 Kroměříž - Líšeň 3:4 (3:2)
    04.05. 17:30 Prostějov - Petřkovice 3:1 (0:1)
    04.05. 18:00 Hlučín - Mohelnice 1:1 (0:0)
    So 05.05. 16:30 Rýmařov - Vyškov 4:1 (3:1)
    Ne 06.05. 10:15 Uničov - Uherský Brod 1:1 (1:0)

    30.kolo

    St 09.05. 17:00 HFK Olomouc - Vyškov 1:1 (0:1)
    St 09.05. 17:00 Mohelnice - Val. Meziříčí 4:0 (1:0)
    St 09.05. 17:00 Uherský Brod - Petřkovice 0:3 (0:0)
    St 09.05. 17:00 Hulín - Hodonín 3:1 (1:0)
    St 09.05. 17:00 Uničov - Líšeň 3:1 (1:1)
    St 09.05. 17:00 Hlučín - Kroměříž 1:1 (1:1)
    St 09.05. 17:00 Rýmařov - Velké Meziříčí 2:3 (1:1)
    St 09.05. 17:00 Otrokovice - Prostějov 3:2 (0:0)

    25.kolo

    So 12.05. 16:30 Líšeň - Velké Meziříčí 3:0 (1:0)
    So 12.05. 16:30 Hodonín - Prostějov 1:3 (0:0)
    So 12.05. 16:30 Petřkovice - Otrokovice 0:1 (0:1)
    So 12.05. 16:30 Mohelnice - Uničov 0:4 (0:1)
    So 12.05. 16:30 Uherský Brod - Hulín 1:3 (0:1)
    So 12.05. 17:00 Kroměříž - HFK Olomouc 2:0 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Vyškov - Hlučín 0:1 (0:0)
    Ne 13.05. 10:15 Val. Meziříčí - Rýmařov 2:2 (1:1)

    26.kolo

    18.05. 17:00 Velké Meziříčí - Kroměříž 2:1 (2:0)
    18.05. 17:30 Prostějov - Líšeň 2:6 (1:2)
    18.05. 18:00 Uničov - Vyškov 1:2 (1:0)
    18.05. 18:00 Hlučín - Val. Meziříčí 4:0 (2:0)
    So 19.05. 16:30 Rýmařov - Petřkovice 1:1 (1:0)
    So 19.05. 17:00 HFK Olomouc - Uherský Brod 1:0 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Hulín - Mohelnice 5:4 (3:2)
    Ne 20.05. 10:15 Otrokovice - Hodonín 0:3 (0:2)

    16.kolo

    St 23.05. 17:00 Velké Meziříčí - Hlučín 4:0 (0:0)
    St 23.05. 17:00 Val. Meziříčí - Vyškov 2:0 (0:0)
    St 23.05. 17:00 Petřkovice - Mohelnice 6:0 (3:0)
    St 23.05. 17:00 Hodonín - Uherský Brod 1:0 (0:0)
    St 23.05. 17:00 Líšeň - Hulín 3:2 (0:0)
    St 23.05. 17:00 Kroměříž - Uničov 1:1 (1:1)
    St 23.05. 17:00 Prostějov - Rýmařov 5:1 (2:0)
    St 23.05. 17:00 HFK Olomouc - Otrokovice 2:2 (1:2)

    27.kolo

    So 26.05. 17:00 Kroměříž - Prostějov
    So 26.05. 17:00 Líšeň - Otrokovice
    So 26.05. 17:00 Hodonín - Rýmařov
    So 26.05. 17:00 Petřkovice - Hlučín
    So 26.05. 17:00 Vyškov - Hulín
    So 26.05. 17:00 Mohelnice - Uherský Brod
    Ne 27.05. 10:15 Velké Meziříčí - HFK Olomouc
    Ne 27.05. 10:15 Val. Meziříčí - Uničov

    28.kolo

    01.06. 17:00 Val. Meziříčí - Hulín
    01.06. 17:00 Otrokovice - Kroměříž
    So 02.06. 16:30 Rýmařov - Líšeň
    So 02.06. 17:00 HFK Olomouc - Mohelnice
    So 02.06. 17:00 Uherský Brod - Vyškov
    So 02.06. 17:00 Hlučín - Hodonín
    So 02.06. 17:00 Prostějov - Velké Meziříčí
    Ne 03.06. 10:15 Uničov - Petřkovice

    29.kolo

    08.06. 17:00 Velké Meziříčí - Otrokovice
    08.06. 17:00 Val. Meziříčí - Uherský Brod
    So 09.06. 17:00 Prostějov - HFK Olomouc
    So 09.06. 17:00 Kroměříž - Rýmařov
    So 09.06. 17:00 Líšeň - Hlučín
    So 09.06. 17:00 Hodonín - Uničov
    So 09.06. 17:00 Petřkovice - Hulín
    So 09.06. 17:00 Vyškov - Mohelnice

    17.kolo

    So 16.06. 15:00 Rýmařov - Otrokovice
    So 16.06. 15:00 Hlučín - Prostějov
    So 16.06. 15:00 Hulín - Kroměříž
    So 16.06. 15:00 Uherský Brod - Líšeň
    So 16.06. 15:00 Mohelnice - Hodonín
    So 16.06. 15:00 Vyškov - Petřkovice
    Ne 17.06. 10:15 Uničov - Velké Meziříčí
    Ne 17.06. 10:15 Val. Meziříčí - HFK Olomouc
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 4 4 65:29 58
    2. 26 18 2 6 68:39 56
    3. 26 15 5 6 60:38 50
    4. 26 14 5 7 50:35 47
    5. 26 13 5 8 48:33 44
    6. 26 11 4 11 59:53 37
    7. 26 10 7 9 42:41 37
    8. 26 9 9 8 52:36 36
    9. 26 11 1 14 39:58 34
    10. 26 9 6 11 42:49 33
    11. 26 9 6 11 42:53 33
    12. 26 9 3 14 38:44 30
    13. 26 7 9 10 34:52 30
    14. 26 8 5 13 25:41 29
    15. 26 4 4 18 30:66 16
    16. 26 3 5 18 33:60 14