Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 11513
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Cheb  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2651
    Týden:
    10
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 04.09. 10:00 Stará Voda - Strunal Luby 6:1 (2:1)
    Ne 04.09. 13:30 Hranice - Dolní Žandov 25:0 (13:0)

    2.kolo

    Ne 11.09. 10:00 Stará Voda - Dolní Žandov 20:1 (10:1)
    Ne 11.09. 10:30 Velká Hleďsebe - Hranice 9:1 (8:0)

    3.kolo

    Ne 18.09. 13:30 Hranice - Strunal Luby 8:2 (2:1)
    So 01.10. 10:00 Dolní Žandov - Velká Hleďsebe 0:25 (0:12)

    4.kolo

    So 24.09. 11:00 Strunal Luby - Dolní Žandov 15:0 (7:0)
    Ne 25.09. 10:00 Stará Voda - Velká Hleďsebe 2:4 (1:3)

    5.kolo

    Ne 02.10. 10:30 Velká Hleďsebe - Strunal Luby 16:2 (11:1)
    Ne 02.10. 13:30 Hranice - Stará Voda 1:3 (1:3)

    6.kolo

    So 08.10. 10:00 Dolní Žandov - Hranice 1:12 (0:3)
    So 08.10. 13:00 Strunal Luby - Stará Voda 0:6 (0:1)

    7.kolo

    Ne 16.10. 12:00 Stará Voda - Dolní Žandov 10:0 (5:0)
    Ne 16.10. 13:30 Hranice - Velká Hleďsebe 3:9 (1:1)

    8.kolo

    So 22.10. 10:00 Strunal Luby - Hranice 1:7 (0:5)
    So 22.10. 13:30 Velká Hleďsebe - Dolní Žandov 17:0 (9:0)

    9.kolo

    So 29.10. 10:00 Dolní Žandov - Strunal Luby 1:11 (0:5)
    Ne 30.10. 13:30 Velká Hleďsebe - Stará Voda 3:4 (2:3)

    10.kolo

    So 05.11. 10:00 Stará Voda - Hranice 3:2 (2:2)
    So 05.11. 11:00 Strunal Luby - Velká Hleďsebe 4:6 (1:1)

    11.kolo

    Ne 16.04. 10:00 Dolní Žandov - Hranice 0:21 (0:9)
    Ne 16.04. 10:00 Stará Voda - Strunal Luby 7:1 (1:1)

    12.kolo

    So 22.04. 10:00 Stará Voda - Dolní Žandov 16:1 (7:0)
    Ne 23.04. 13:30 Hranice - Velká Hleďsebe 0:10 (0:4)

    13.kolo

    So 29.04. 11:00 Strunal Luby - Hranice 1:14 (0:7)
    Ne 30.04. 10:00 Dolní Žandov - Velká Hleďsebe 0:22 (0:11)

    14.kolo

    So 06.05. 11:00 Strunal Luby - Dolní Žandov 14:0 (5:0)
    Ne 07.05. 10:00 Stará Voda - Velká Hleďsebe 1:7 (0:2)

    15.kolo

    So 13.05. 11:00 Strunal Luby - Velká Hleďsebe 0:13 (0:4)
    Ne 14.05. 10:00 Stará Voda - Hranice 1:4 (0:3)

    16.kolo

    Ne 21.05. 13:30 Hranice - Dolní Žandov 23:0 (12:0)
    Ne 21.05. 14:00 Strunal Luby - Stará Voda 1:9 (0:3)

    17.kolo

    Ne 28.05. 10:00 Dolní Žandov - Stará Voda 0:15 (0:5)
    Ne 28.05. 15:00 Velká Hleďsebe - Hranice 4:3 (2:1)

    18.kolo

    Ne 04.06. 14:00 Hranice - Strunal Luby 12:0 (5:0)
    Ne 04.06. 14:00 Velká Hleďsebe - Dolní Žandov 24:0 (7:0)

    19.kolo

    Ne 11.06. 10:00 Dolní Žandov - Strunal Luby 1:17 (1:6)
    Ne 11.06. 16:00 Velká Hleďsebe - Stará Voda 9:1 (3:0)

    20.kolo

    So 17.06. 11:00 Velká Hleďsebe - Strunal Luby 10:3 (4:1)
    Ne 18.06. 13:30 Hranice - Stará Voda 7:4 (3:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 15 0 1 188:24 45
    2. 16 11 0 5 108:42 33
    3. 16 10 0 6 143:48 30
    4. 16 4 0 12 73:116 12
    5. 16 0 0 16 5:287 0