Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 11455
  • Návštěvy: 68/2
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6451
    Týden:
    68
    Dnes:
    8
    On-line:
    2

    1.kolo

    30.09. 19:30 Betis Kadaň - Boca Chotěboř 4:2
    30.09. 20:00 Olympik Mělník - Malibu MB 4:1
    30.09. 20:45 Jerigo Plzeň - Combix UL 6:2 (3:0)
    So 01.10. 19:15 Baník CV - Wizards 6:6
    So 01.10. 20:00 Herd Hradiště - FK Kladno 4:2
    Ne 02.10. 19:30 Liberec - GMM Jablonec 4:13

    2.kolo

    07.10. 20:00 Boca Chotěboř - Liberec 9:5
    07.10. 20:15 Baník CV - Jerigo Plzeň 3:5
    So 08.10. 20:00 Combix UL - Olympik Mělník 3:13
    So 08.10. 20:30 Wizards - FK Kladno 0:6 (0:3)
    Ne 09.10. 15:30 Malibu MB - Betis Kadaň 6:4
    Ne 09.10. 20:30 GMM Jablonec - Herd Hradiště 10:3

    3.kolo

    14.10. 19:30 Betis Kadaň - Combix UL 10:3 (1:2)
    14.10. 20:00 Olympik Mělník - Baník CV 13:5 (5:4)
    14.10. 20:30 FK Kladno - GMM Jablonec 2:2 (1:1)
    14.10. 20:45 Jerigo Plzeň - Wizards 4:1 (2:0)
    So 15.10. 20:00 Herd Hradiště - Boca Chotěboř 7:2 (2:0)
    Ne 16.10. 19:30 Liberec - Malibu MB 8:2 (3:1)

    4.kolo

    21.10. 19:30 Baník CV - Betis Kadaň 8:8 (4:4)
    21.10. 20:00 Boca Chotěboř - FK Kladno 3:5 (2:2)
    21.10. 20:00 Jerigo Plzeň - Olympik Mělník 2:2 (0:0)
    So 22.10. 20:30 Malibu MB - Herd Hradiště 4:7 (1:1)
    Ne 23.10. 11:00 Combix UL - Liberec 1:5 (1:1)
    Ne 23.10. 18:30 Wizards - GMM Jablonec 6:5 (2:0)

    5.kolo

    28.10. 19:30 Betis Kadaň - Jerigo Plzeň 5:6 (2:0)
    28.10. 20:00 Olympik Mělník - Wizards 6:4 (2:3)
    28.10. 20:30 FK Kladno - Malibu MB 8:0 (2:0)
    28.10. 20:30 GMM Jablonec - Boca Chotěboř 6:7 (3:2)
    So 29.10. 20:00 Herd Hradiště - Combix UL 4:3 (3:0)
    Ne 30.10. 19:30 Liberec - Baník CV 4:3 (3:1)

    6.kolo

    04.11. 20:00 Olympik Mělník - Betis Kadaň 11:1 (5:1)
    So 05.11. 18:30 Wizards - Boca Chotěboř 1:1 (0:0)
    So 05.11. 19:15 Baník CV - Herd Hradiště 18:4 (9:1)
    So 05.11. 20:30 Malibu MB - GMM Jablonec 2:5 (1:2)
    Ne 06.11. 11:00 Combix UL - FK Kladno 0:4 (0:1)
    Ne 06.11. 19:30 Jerigo Plzeň - Liberec 4:7

    7.kolo

    11.11. 19:30 Betis Kadaň - Wizards 4:3 (1:0)
    11.11. 20:30 FK Kladno - Baník CV 5:9 (2:5)
    11.11. 20:30 GMM Jablonec - Combix UL 11:2 (6:0)
    So 12.11. 20:00 Herd Hradiště - Jerigo Plzeň 4:7 (4:2)
    So 12.11. 20:00 Boca Chotěboř - Malibu MB 3:3 (1:1)
    Ne 13.11. 19:30 Liberec - Olympik Mělník 8:4 (3:2)

    8.kolo

    18.11. 19:30 Betis Kadaň - Liberec 6:10 (2:5)
    18.11. 20:00 Jerigo Plzeň - FK Kladno 1:1 (1:0)
    18.11. 20:00 Olympik Mělník - Herd Hradiště 6:5 (3:1)
    18.11. 20:15 Baník CV - GMM Jablonec 11:5 (1:3)
    So 19.11. 19:30 Wizards - Malibu MB 5:3 (3:1)
    Ne 20.11. 11:00 Combix UL - Boca Chotěboř 3:5 (0:1)

    9.kolo

    25.11. 20:30 GMM Jablonec - Jerigo Plzeň 12:5 (5:2)
    So 26.11. 20:00 Herd Hradiště - Betis Kadaň 1:2 (1:1)
    So 26.11. 20:00 Boca Chotěboř - Baník CV 7:10 (5:4)
    So 26.11. 20:30 Malibu MB - Combix UL 9:3 (5:1)
    Ne 27.11. 18:00 FK Kladno - Olympik Mělník 3:1 (1:1)
    Ne 27.11. 19:30 Liberec - Wizards 5:5 (4:2)

    10.kolo

    02.12. 19:30 Betis Kadaň - FK Kladno 5:6 (4:4)
    02.12. 20:00 Olympik Mělník - GMM Jablonec 10:2 (4:1)
    02.12. 20:15 Baník CV - Malibu MB 3:4 (1:2)
    02.12. 20:45 Jerigo Plzeň - Boca Chotěboř 5:2 (2:2)
    So 03.12. 19:30 Wizards - Combix UL 6:5 (3:1)
    Ne 04.12. 19:30 Liberec - Herd Hradiště 12:2 (2:1)

    11.kolo

    09.12. 20:30 FK Kladno - Liberec 4:5 (1:2)
    09.12. 20:30 GMM Jablonec - Betis Kadaň 15:3 (6:0)
    09.12. 20:45 Malibu MB - Jerigo Plzeň 3:2 (1:1)
    So 10.12. 20:00 Herd Hradiště - Wizards 7:7 (4:2)
    So 10.12. 20:00 Boca Chotěboř - Olympik Mělník 3:4
    Ne 11.12. 15:30 Combix UL - Baník CV 4:5 (2:1)

    12.kolo

    16.12. 20:30 GMM Jablonec - Liberec 5:6 (1:3)
    16.12. 20:30 FK Kladno - Herd Hradiště 3:5 (1:1)
    So 17.12. 20:30 Malibu MB - Olympik Mělník 3:8 (1:0)
    Ne 18.12. 12:30 Wizards - Baník CV 6:5 (3:2)
    Ne 18.12. 15:30 Combix UL - Jerigo Plzeň 1:2 (1:1)
    Ne 18.12. 17:30 Boca Chotěboř - Betis Kadaň 3:3 (1:1)

    13.kolo

    06.01. 19:30 Betis Kadaň - Malibu MB 5:5 (2:4)
    06.01. 20:00 Olympik Mělník - Combix UL 9:3 (4:0)
    06.01. 20:30 FK Kladno - Wizards 0:5
    06.01. 20:45 Jerigo Plzeň - Baník CV 3:1 (1:1)
    So 07.01. 20:00 Herd Hradiště - GMM Jablonec 6:4 (2:2)
    Ne 08.01. 19:30 Liberec - Boca Chotěboř 6:4 (4:3)

    14.kolo

    13.01. 20:30 GMM Jablonec - FK Kladno 8:6 (1:2)
    So 14.01. 15:30 Malibu MB - Liberec 2:7 (0:3)
    So 14.01. 18:30 Combix UL - Betis Kadaň 4:4 (2:0)
    So 14.01. 19:15 Baník CV - Olympik Mělník 3:5 (2:0)
    So 14.01. 20:00 Wizards - Jerigo Plzeň 1:1 (0:0)
    So 14.01. 20:00 Boca Chotěboř - Herd Hradiště 3:6 (0:4)

    15.kolo

    20.01. 20:00 Olympik Mělník - Jerigo Plzeň 6:2 (1:2)
    20.01. 20:30 GMM Jablonec - Wizards 9:1 (2:1)
    So 21.01. 19:15 Betis Kadaň - Baník CV 6:10 (3:3)
    So 21.01. 20:00 Herd Hradiště - Malibu MB 7:4 (5:1)
    Ne 22.01. 18:00 FK Kladno - Boca Chotěboř 6:2 (1:0)
    Ne 22.01. 19:30 Liberec - Combix UL 14:7 (7:5)

    16.kolo

    27.01. 20:45 Jerigo Plzeň - Betis Kadaň 3:1 (1:1)
    So 28.01. 17:30 Wizards - Olympik Mělník 1:5 (1:3)
    So 28.01. 19:15 Baník CV - Liberec 5:5 (1:1)
    So 28.01. 20:30 Malibu MB - FK Kladno 4:6 (2:0)
    Ne 29.01. 15:30 Combix UL - Herd Hradiště 6:3 (3:0)
    Ne 29.01. 19:30 Boca Chotěboř - GMM Jablonec 3:4 (1:2)

    17.kolo

    03.02. 19:30 Betis Kadaň - Olympik Mělník 0:12 (0:5)
    03.02. 20:30 GMM Jablonec - Malibu MB 10:3 (3:0)
    03.02. 20:30 FK Kladno - Combix UL 9:3 (2:1)
    03.02. 20:45 Liberec - Jerigo Plzeň 5:11
    Ne 05.02. 18:00 Herd Hradiště - Baník CV 5:6 (1:4)
    Ne 05.02. 19:00 Boca Chotěboř - Wizards 6:1 (3:1)

    18.kolo

    17.02. 20:00 Olympik Mělník - Liberec 3:1 (1:0)
    17.02. 20:00 Jerigo Plzeň - Herd Hradiště 4:2 (1:2)
    So 18.02. 17:30 Wizards - Betis Kadaň 4:3 (2:1)
    So 18.02. 19:15 Baník CV - FK Kladno 4:4
    So 18.02. 20:30 Malibu MB - Boca Chotěboř 3:3
    Ne 19.02. 15:30 Combix UL - GMM Jablonec 1:8 (0:4)

    19.kolo

    24.02. 20:30 GMM Jablonec - Baník CV 4:5 (4:3)
    24.02. 20:30 FK Kladno - Jerigo Plzeň 2:3 (0:1)
    So 25.02. 20:00 Herd Hradiště - Olympik Mělník 2:4
    So 25.02. 20:30 Malibu MB - Wizards 5:4
    Ne 26.02. 19:30 Liberec - Betis Kadaň 10:1 (3:0)
    Ne 26.02. 20:00 Boca Chotěboř - Combix UL 9:4 (3:2)

    20.kolo

    03.03. 19:30 Betis Kadaň - Herd Hradiště 1:6 (0:2)
    03.03. 20:00 Olympik Mělník - FK Kladno 3:1 (0:1)
    03.03. 20:00 Jerigo Plzeň - GMM Jablonec 8:2 (4:0)
    So 04.03. 19:15 Baník CV - Boca Chotěboř 4:7 (2:4)
    Ne 05.03. 15:30 Combix UL - Malibu MB 2:4 (1:3)
    Ne 05.03. 17:30 Wizards - Liberec 3:3

    21.kolo

    10.03. 20:00 Combix UL - Wizards 1:3 (1:2)
    10.03. 20:00 Malibu MB - Baník CV 9:9 (7:6)
    10.03. 20:00 Boca Chotěboř - Jerigo Plzeň 4:3 (3:0)
    10.03. 20:00 GMM Jablonec - Olympik Mělník 5:5 (2:3)
    10.03. 20:00 FK Kladno - Betis Kadaň 8:1 (5:0)
    10.03. 20:00 Herd Hradiště - Liberec 4:4 (2:3)

    22.kolo

    24.03. 20:00 Wizards - Herd Hradiště 8:1 (4:0)
    24.03. 20:00 Liberec - FK Kladno 8:1 (1:1)
    24.03. 20:00 Betis Kadaň - GMM Jablonec 6:13 (1:5)
    24.03. 20:00 Olympik Mělník - Boca Chotěboř 6:1 (4:0)
    24.03. 20:00 Jerigo Plzeň - Malibu MB 6:4 (5:0)
    24.03. 20:00 Baník CV - Combix UL 12:11 (4:1)
    Správce soutěže: Zdeněk Vácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 2 2 140:59 56
    2. 22 14 4 4 142:99 46
    3. 22 14 3 5 93:71 45
    4. 22 12 2 8 158:105 38
    5. 22 10 3 9 92:76 33
    6. 22 9 5 8 145:130 32
    7. 22 8 6 8 81:91 30
    8. 22 9 2 11 95:120 29
    9. 22 7 4 11 89:99 25
    10. 22 6 4 12 83:119 22
    11. 22 4 4 14 83:149 16
    12. 22 1 1 20 72:155 4