Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 1145
  • Návštěvy: 125/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4698
    Týden:
    125
    Dnes:
    22
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.08. 16:30 Oskava - Určice 4:2 (1:0)
    So 07.08. 16:30 Litovel - Želatovice 2:1 (1:0)
    So 07.08. 16:30 Hranice - Ústí 1:3 (0:0)
    So 07.08. 16:30 Přerov - Lipník n. B. 2:1 (0:1)
    Ne 08.08. 10:15 HFK Olomouc B - Zlaté Hory 2:1 (2:1)
    Ne 08.08. 16:30 Velké Losiny - Hněvotín 3:1 (3:0)
    Ne 08.08. 16:30 Kozlovice - Kralice 1:1 (0:1)
    Ne 08.08. 16:30 Dolany - Jeseník 1:4 (1:2)

    2.kolo

    So 14.08. 16:30 Lipník n. B. - Dolany 0:4 (0:0)
    So 14.08. 16:30 Kralice - Přerov 2:2 (0:1)
    So 14.08. 16:30 Zlaté Hory - Hranice 1:1 (0:1)
    So 14.08. 16:30 Hněvotín - Litovel 2:0
    So 14.08. 16:30 Oskava - Velké Losiny 2:2 (1:0)
    Ne 15.08. 10:00 Ústí - Kozlovice 2:3 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Určice - Jeseník 1:2 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Želatovice - HFK Olomouc B 4:3 (3:2)

    3.kolo

    So 21.08. 16:30 Litovel - Oskava 2:3 (2:3)
    So 21.08. 16:30 Hranice - Želatovice 3:2 (2:2)
    So 21.08. 16:30 Přerov - Ústí 1:2 (0:2)
    So 21.08. 16:30 Jeseník - Lipník n. B. 1:0 (1:0)
    Ne 22.08. 10:15 HFK Olomouc B - Hněvotín 2:0 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Velké Losiny - Určice 3:4 (3:3)
    Ne 22.08. 16:30 Kozlovice - Zlaté Hory 3:0 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Dolany - Kralice 1:2 (1:1)

    4.kolo

    So 28.08. 16:30 Kralice - Jeseník 1:0 (0:0)
    So 28.08. 16:30 Zlaté Hory - Přerov 4:5 (3:3)
    So 28.08. 16:30 Hněvotín - Hranice 2:1 (1:1)
    So 28.08. 16:30 Oskava - HFK Olomouc B 4:1 (2:1)
    Ne 29.08. 10:00 Ústí - Dolany 1:2 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Určice - Lipník n. B. 2:1 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Želatovice - Kozlovice 4:2 (3:2)
    Ne 29.08. 16:30 Velké Losiny - Litovel 7:1 (2:1)

    14.kolo

    St 01.09. 17:30 Určice - Hněvotín 1:0 (1:0)
    St 01.09. 17:30 Oskava - Želatovice 1:4 (1:1)
    St 01.09. 17:30 Litovel - Ústí 3:1 (2:0)
    St 01.09. 17:30 HFK Olomouc B - Kralice 0:2 (0:2)
    St 01.09. 17:30 Hranice - Lipník n. B. 4:3 (2:2)
    St 01.09. 17:30 Přerov - Dolany 2:0 (1:0)
    Čt 09.09. 17:30 Kozlovice - Jeseník 2:1 (0:1)
    Út 28.09. 00:00 Velké Losiny - Zlaté Hory 5:1 (3:1)

    5.kolo

    So 04.09. 16:30 Litovel - Určice 4:1 (1:0)
    So 04.09. 16:30 Hranice - Oskava 4:1 (3:1)
    So 04.09. 16:30 Přerov - Želatovice 2:1 (1:1)
    So 04.09. 16:30 Jeseník - Ústí 2:2 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Lipník n. B. - Kralice 0:3 (0:2)
    Ne 05.09. 10:15 HFK Olomouc B - Velké Losiny 3:2 (2:0)
    Ne 05.09. 16:30 Kozlovice - Hněvotín 0:0 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Dolany - Zlaté Hory 3:1 (2:0)

    6.kolo

    So 11.09. 16:00 Zlaté Hory - Jeseník 2:1 (2:0)
    So 11.09. 16:00 Oskava - Kozlovice 6:0 (3:0)
    So 11.09. 16:00 Litovel - HFK Olomouc B 2:3 (2:0)
    Ne 12.09. 10:00 Ústí - Lipník n. B. 0:3 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 Určice - Kralice 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 Želatovice - Dolany 1:1 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 Hněvotín - Přerov 0:3 (0:2)
    Ne 12.09. 16:00 Velké Losiny - Hranice 1:1 (1:1)

    7.kolo

    17.09. 16:30 Hranice - Litovel 2:2 (1:1)
    So 18.09. 16:00 Přerov - Oskava 0:1 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Jeseník - Želatovice 1:5 (0:3)
    So 18.09. 16:00 Lipník n. B. - Zlaté Hory 2:1 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Kralice - Ústí 3:1 (1:1)
    Ne 19.09. 10:15 HFK Olomouc B - Určice 3:0 (3:0)
    Ne 19.09. 16:00 Kozlovice - Velké Losiny 3:1 (3:0)
    Ne 19.09. 16:00 Dolany - Hněvotín 1:2 (0:2)

    15.kolo

    St 22.09. 16:30 Dolany - Určice 4:3 (2:2)
    St 22.09. 16:30 Jeseník - Přerov 0:3 (0:2)
    St 22.09. 16:30 Lipník n. B. - Kozlovice 0:0 (0:0)
    St 22.09. 16:30 Kralice - Hranice 1:2 (0:2)
    St 22.09. 16:30 Ústí - HFK Olomouc B 1:0 (0:0)
    St 22.09. 16:30 Zlaté Hory - Litovel 1:1 (1:1)
    St 22.09. 16:30 Želatovice - Velké Losiny 4:3 (0:3)
    St 22.09. 16:30 Hněvotín - Oskava 0:5 (0:1)

    8.kolo

    So 25.09. 15:30 Zlaté Hory - Kralice 0:1 (0:0)
    So 25.09. 15:30 Oskava - Dolany 3:0 (1:0)
    So 25.09. 15:30 Litovel - Kozlovice 1:3 (0:0)
    Ne 26.09. 10:15 HFK Olomouc B - Hranice 1:2 (1:0)
    Ne 26.09. 15:30 Určice - Ústí 4:0 (2:0)
    Ne 26.09. 15:30 Želatovice - Lipník n. B. 3:1 (0:1)
    Ne 26.09. 15:30 Hněvotín - Jeseník 2:2 (1:2)
    Ne 26.09. 15:30 Velké Losiny - Přerov 2:1 (2:0)

    9.kolo

    So 02.10. 15:30 Hranice - Určice 2:2 (0:1)
    So 02.10. 15:30 Přerov - Litovel 1:0 (0:0)
    So 02.10. 15:30 Jeseník - Oskava 2:2 (0:0)
    So 02.10. 15:30 Lipník n. B. - Hněvotín 2:2 (1:1)
    So 02.10. 15:30 Kralice - Želatovice 3:2 (2:0)
    Ne 03.10. 10:00 Ústí - Zlaté Hory 4:1 (4:0)
    Ne 03.10. 15:30 Kozlovice - HFK Olomouc B 1:2 (1:1)
    Ne 03.10. 15:30 Dolany - Velké Losiny 3:3 (1:2)

    10.kolo

    So 09.10. 15:00 Oskava - Lipník n. B. 2:2 (0:2)
    So 09.10. 15:00 Litovel - Dolany 1:0 (0:0)
    So 09.10. 15:00 Hranice - Kozlovice 2:1 (0:0)
    Ne 10.10. 10:15 HFK Olomouc B - Přerov 1:3 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Určice - Zlaté Hory 1:0 (1:0)
    Ne 10.10. 15:00 Želatovice - Ústí 2:4 (0:2)
    Ne 10.10. 15:00 Hněvotín - Kralice 1:3 (1:2)
    Ne 10.10. 15:00 Velké Losiny - Jeseník 2:2 (2:1)

    11.kolo

    So 16.10. 15:00 Přerov - Hranice 0:0 (0:0)
    So 16.10. 15:00 Jeseník - Litovel 1:3 (0:2)
    So 16.10. 15:00 Lipník n. B. - Velké Losiny 1:1 (0:1)
    So 16.10. 15:00 Kralice - Oskava 4:1 (1:1)
    So 16.10. 15:00 Zlaté Hory - Želatovice 1:0 (0:0)
    Ne 17.10. 10:00 Ústí - Hněvotín 2:2 (2:2)
    Ne 17.10. 15:00 Kozlovice - Určice 0:1 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Dolany - HFK Olomouc B 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 23.10. 14:30 Hněvotín - Zlaté Hory 2:0 (0:0)
    So 23.10. 14:30 Oskava - Ústí 3:0 (1:0)
    So 23.10. 14:30 Litovel - Lipník n. B. 1:1 (1:1)
    So 23.10. 14:30 Hranice - Dolany 3:0 (1:0)
    Ne 24.10. 10:15 HFK Olomouc B - Jeseník 2:0 (1:0)
    Ne 24.10. 14:30 Určice - Želatovice 4:2 (3:1)
    Ne 24.10. 14:30 Velké Losiny - Kralice 4:3 (1:1)
    Ne 24.10. 14:30 Kozlovice - Přerov 3:0 (2:0)

    13.kolo

    So 30.10. 13:30 Přerov - Určice 3:3 (2:3)
    So 30.10. 13:30 Jeseník - Hranice 2:2 (2:1)
    So 30.10. 13:30 Lipník n. B. - HFK Olomouc B 3:2 (2:1)
    So 30.10. 13:30 Kralice - Litovel 0:3 (0:3)
    So 30.10. 13:30 Zlaté Hory - Oskava 0:1 (0:0)
    Ne 31.10. 10:00 Ústí - Velké Losiny 4:1 (2:0)
    Ne 31.10. 13:30 Dolany - Kozlovice 2:3 (1:1)
    Ne 31.10. 13:30 Želatovice - Hněvotín 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 06.11. 13:30 Hněvotín - Velké Losiny 1:1 (1:0)
    So 06.11. 13:30 Zlaté Hory - HFK Olomouc B 0:1 (0:1)
    So 06.11. 13:30 Kralice - Kozlovice 2:0 (0:0)
    So 06.11. 13:30 Lipník n. B. - Přerov 1:1 (0:1)
    So 06.11. 13:30 Jeseník - Dolany 0:4 (0:2)
    Ne 07.11. 10:00 Ústí - Hranice 0:2 (0:1)
    Ne 07.11. 13:30 Určice - Oskava 0:4 (0:3)
    Ne 07.11. 13:30 Želatovice - Litovel 2:4 (1:1)

    17.kolo

    So 13.11. 13:00 Jeseník - Určice 3:3 (1:2)
    So 13.11. 13:00 Přerov - Kralice 2:1 (2:1)
    So 13.11. 13:00 Hranice - Zlaté Hory 6:2 (3:0)
    So 13.11. 13:00 Litovel - Hněvotín 4:2 (2:0)
    Ne 14.11. 10:15 HFK Olomouc B - Želatovice 0:2 (0:1)
    Ne 14.11. 13:00 Dolany - Lipník n. B. 0:0 (0:0)
    Ne 14.11. 13:00 Kozlovice - Ústí 6:2 (2:2)
    Ne 14.11. 13:00 Velké Losiny - Oskava 3:3 (0:3)

    19.kolo

    So 26.03. 15:00 Lipník n. B. - Určice 0:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Jeseník - Kralice 1:1 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Přerov - Zlaté Hory 5:2 (3:2)
    So 26.03. 15:00 Hranice - Hněvotín 0:1 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Litovel - Velké Losiny 3:1 (1:0)
    Ne 27.03. 10:15 HFK Olomouc B - Oskava 1:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Dolany - Ústí 1:3 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Kozlovice - Želatovice 2:1 (0:1)

    20.kolo

    So 02.04. 16:00 Oskava - Hranice 2:2 (0:1)
    So 02.04. 16:00 Hněvotín - Kozlovice 1:2 (0:1)
    So 02.04. 16:00 Zlaté Hory - Dolany 1:1 (1:0)
    So 02.04. 16:00 Kralice - Lipník n. B. 5:0 (2:0)
    Ne 03.04. 10:00 Ústí - Jeseník 4:0 (4:0)
    Ne 03.04. 16:00 Určice - Litovel 4:2 (1:1)
    Ne 03.04. 16:00 Velké Losiny - HFK Olomouc B 1:4 (0:0)
    Ne 03.04. 16:00 Želatovice - Přerov 2:2 (1:2)

    21.kolo

    So 09.04. 16:00 Kralice - Určice 3:0 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Lipník n. B. - Ústí 2:2 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Jeseník - Zlaté Hory 0:0 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Přerov - Hněvotín 2:1 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Hranice - Velké Losiny 0:2 (0:0)
    Ne 10.04. 10:15 HFK Olomouc B - Litovel 0:1 (0:1)
    Ne 10.04. 16:00 Dolany - Želatovice 3:2 (2:0)
    Ne 10.04. 16:00 Kozlovice - Oskava 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 16.04. 16:30 Litovel - Hranice 0:1 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Oskava - Přerov 1:3 (0:1)
    So 16.04. 16:30 Hněvotín - Dolany 2:2 (1:1)
    So 16.04. 16:30 Zlaté Hory - Lipník n. B. 1:0 (1:0)
    Ne 17.04. 10:00 Ústí - Kralice 4:1 (2:0)
    Ne 17.04. 16:30 Určice - HFK Olomouc B 0:2 (0:1)
    Ne 17.04. 16:30 Velké Losiny - Kozlovice 2:2 (1:0)
    Ne 17.04. 16:30 Želatovice - Jeseník 1:1 (0:0)

    23.kolo

    So 23.04. 16:30 Kralice - Zlaté Hory 0:3 (0:1)
    So 23.04. 16:30 Lipník n. B. - Želatovice 2:0
    So 23.04. 16:30 Jeseník - Hněvotín 0:0 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Přerov - Velké Losiny 5:1 (1:0)
    So 23.04. 16:30 Hranice - HFK Olomouc B 3:1 (2:1)
    Ne 24.04. 10:00 Ústí - Určice 1:1 (1:1)
    Ne 24.04. 16:30 Dolany - Oskava 1:0 (0:0)
    Ne 24.04. 16:30 Kozlovice - Litovel 1:5 (0:3)

    24.kolo

    So 30.04. 16:30 Litovel - Přerov 0:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Oskava - Jeseník 1:0
    So 30.04. 16:30 Hněvotín - Lipník n. B. 1:4 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Zlaté Hory - Ústí 0:0 (0:0)
    Ne 01.05. 10:15 HFK Olomouc B - Kozlovice 3:1 (2:1)
    Ne 01.05. 16:30 Určice - Hranice 1:1 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Velké Losiny - Dolany 3:1 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Želatovice - Kralice 2:1 (2:1)

    25.kolo

    So 07.05. 16:30 Zlaté Hory - Určice 1:1 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Kralice - Hněvotín 3:2 (2:1)
    So 07.05. 16:30 Lipník n. B. - Oskava 3:1 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Jeseník - Velké Losiny 2:2 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Přerov - HFK Olomouc B 2:5 (2:3)
    Ne 08.05. 16:30 Ústí - Želatovice 1:1 (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 Dolany - Litovel 0:1 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Kozlovice - Hranice 1:4 (0:2)

    18.kolo

    St 11.05. 17:30 Určice - Velké Losiny 4:2 (0:2)
    St 11.05. 17:30 Oskava - Litovel 1:4 (1:2)
    St 11.05. 17:30 Hněvotín - HFK Olomouc B 2:1
    St 11.05. 17:30 Želatovice - Hranice 0:4 (0:2)
    St 11.05. 17:30 Zlaté Hory - Kozlovice 2:1 (1:0)
    St 11.05. 17:30 Ústí - Přerov 2:2 (1:1)
    St 11.05. 17:30 Kralice - Dolany 3:1 (1:1)
    St 11.05. 17:30 Lipník n. B. - Jeseník 0:0

    26.kolo

    So 14.05. 16:30 Hranice - Přerov 0:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Litovel - Jeseník 1:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Oskava - Kralice 0:2 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Hněvotín - Ústí 1:2 (1:0)
    Ne 15.05. 10:15 HFK Olomouc B - Dolany 5:1 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Určice - Kozlovice 3:0 (2:0)
    Ne 15.05. 16:30 Velké Losiny - Lipník n. B. 3:1 (2:0)
    Ne 15.05. 16:30 Želatovice - Zlaté Hory 0:5 (0:2)

    27.kolo

    So 21.05. 16:30 Zlaté Hory - Hněvotín 1:1 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Lipník n. B. - Litovel 1:2 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Jeseník - HFK Olomouc B 0:2 (0:1)
    Ne 22.05. 10:00 Ústí - Oskava 8:0 (4:0)
    Ne 22.05. 16:30 Želatovice - Určice 1:3 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Dolany - Hranice 1:0 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Přerov - Kozlovice 2:0 (2:0)
    St 01.06. 17:30 Kralice - Velké Losiny 2:1

    28.kolo

    So 28.05. 16:30 Litovel - Kralice 1:2 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Oskava - Zlaté Hory 1:3 (0:2)
    So 28.05. 16:30 Hněvotín - Želatovice 4:1 (2:0)
    Ne 29.05. 10:15 HFK Olomouc B - Lipník n. B. 3:1 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Určice - Přerov 0:1 (0:1)
    Ne 29.05. 16:30 Kozlovice - Dolany 3:2 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Hranice - Jeseník 2:0 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 Velké Losiny - Ústí 2:1 (1:0)

    29.kolo

    So 04.06. 16:30 Hněvotín - Určice 2:2 (2:2)
    So 04.06. 16:30 Želatovice - Oskava 3:2 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Zlaté Hory - Velké Losiny 6:4 (4:2)
    So 04.06. 16:30 Ústí - Litovel 3:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Kralice - HFK Olomouc B 1:0 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Lipník n. B. - Hranice 1:4 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Jeseník - Kozlovice 2:1 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Dolany - Přerov 1:5 (0:1)

    30.kolo

    So 11.06. 15:30 HFK Olomouc B - Ústí 1:1 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Přerov - Jeseník 7:0 (3:0)
    So 11.06. 16:30 Hranice - Kralice 3:2 (0:1)
    Ne 12.06. 16:30 Určice - Dolany 3:3 (3:1)
    Ne 12.06. 16:30 Kozlovice - Lipník n. B. 3:0 (2:0)
    Ne 12.06. 16:30 Litovel - Zlaté Hory 0:1 (0:1)
    Ne 12.06. 16:30 Velké Losiny - Želatovice 3:5 (1:1)
    Ne 12.06. 16:30 Oskava - Hněvotín 0:3 (0:1)
    Správce soutěže: Karel Pařenica

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 17 8 5 67:37 59
    2. 30 18 4 8 58:38 58
    3. 30 16 9 5 62:36 57
    4. 30 16 1 13 54:42 49
    5. 30 15 4 11 54:46 49
    6. 30 12 8 10 61:51 44
    7. 30 11 10 9 54:54 43
    8. 30 12 5 13 56:59 41
    9. 30 12 4 14 48:55 40
    10. 30 9 9 12 71:74 36
    11. 30 10 5 15 58:68 35
    12. 30 8 10 12 40:50 34
    13. 30 9 7 14 42:53 34
    14. 30 9 6 15 45:60 33
    15. 30 6 10 14 36:54 28
    16. 30 4 12 14 30:59 24