Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 1. dubna 2020
svátek má Hugo.
Hlavní menu
  • ID: 11441
  • Návštěvy: 89/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10996
    Týden:
    89
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    09.09. 20:00 Sparta Praha - Gardenline LT 3:2 (1:1)
    09.09. 20:00 SKP Ocel Třinec - Benago Zruč 3:13 (0:5)
    09.09. 20:00 Slavia Praha - Hradec Králové 6:2 (3:0)
    09.09. 20:00 Helas Brno - Plzeň 6:4 (2:1)
    09.09. 20:00 Tango Hodonín - Česká Lípa 6:6 (0:4)
    09.09. 20:00 Vys. Mýto - Chrudim 1:3 (1:2)

    2.kolo

    16.09. 20:00 Hradec Králové - Helas Brno 5:2 (0:2)
    16.09. 20:00 Sparta Praha - SKP Ocel Třinec 2:2 (1:2)
    16.09. 20:30 Gardenline LT - Chrudim 2:2 (2:1)
    16.09. 20:30 Česká Lípa - Vys. Mýto 3:2 (1:1)
    16.09. 20:30 Plzeň - Tango Hodonín 5:3 (2:2)
    16.09. 20:30 Benago Zruč - Slavia Praha 6:3 (3:2)

    3.kolo

    30.09. 19:30 Helas Brno - Benago Zruč 6:10
    30.09. 20:00 SKP Ocel Třinec - Gardenline LT 6:4
    30.09. 20:00 Vys. Mýto - Plzeň 4:2
    30.09. 20:00 Chrudim - Česká Lípa 3:1
    30.09. 20:30 Tango Hodonín - Hradec Králové 8:4
    Ne 02.10. 19:30 Slavia Praha - Sparta Praha 3:2 (1:1)

    4.kolo

    Po 03.10. 20:00 Sparta Praha - Helas Brno 7:2
    07.10. 20:00 SKP Ocel Třinec - Slavia Praha 2:4
    07.10. 20:30 Gardenline LT - Česká Lípa 1:0
    07.10. 20:30 Plzeň - Chrudim 1:5
    07.10. 20:30 Hradec Králové - Vys. Mýto 2:2
    07.10. 20:30 Benago Zruč - Tango Hodonín 3:3

    5.kolo

    14.10. 19:30 Helas Brno - SKP Ocel Třinec 6:2 (3:2)
    14.10. 20:00 Slavia Praha - Gardenline LT 3:2 (1:2)
    14.10. 20:00 Vys. Mýto - Benago Zruč 2:1 (0:1)
    14.10. 20:00 Chrudim - Hradec Králové 6:2 (4:1)
    14.10. 20:30 Tango Hodonín - Sparta Praha 4:0 (0:0)
    14.10. 20:30 Česká Lípa - Plzeň 6:4 (2:0)

    6.kolo

    21.10. 20:00 Sparta Praha - Vys. Mýto 4:5 (1:4)
    21.10. 20:00 SKP Ocel Třinec - Tango Hodonín 2:6 (0:1)
    21.10. 20:30 Gardenline LT - Plzeň 5:8 (0:3)
    21.10. 20:30 Hradec Králové - Česká Lípa 2:2 (1:2)
    21.10. 20:30 Benago Zruč - Chrudim 0:1 (0:1)
    Ne 23.10. 19:30 Slavia Praha - Helas Brno 2:2 (2:2)

    7.kolo

    04.11. 19:30 Helas Brno - Gardenline LT 5:7 (2:0)
    04.11. 20:00 Vys. Mýto - SKP Ocel Třinec 2:2 (0:2)
    04.11. 20:00 Chrudim - Sparta Praha 4:1 (3:0)
    04.11. 20:00 Plzeň - Hradec Králové 5:2 (3:0)
    04.11. 20:30 Tango Hodonín - Slavia Praha 4:4 (1:1)
    04.11. 20:30 Česká Lípa - Benago Zruč 0:6 (0:3)

    8.kolo

    St 09.11. 20:00 Helas Brno - Tango Hodonín odloženo
    Čt 10.11. 20:00 Sparta Praha - Česká Lípa 8:1 (2:1)
    11.11. 20:00 SKP Ocel Třinec - Chrudim 1:6 (0:2)
    11.11. 20:00 Slavia Praha - Vys. Mýto 2:2 (0:2)
    11.11. 20:30 Gardenline LT - Hradec Králové 8:1 (4:0)
    11.11. 20:30 Benago Zruč - Plzeň 7:0 (4:0)

    9.kolo

    18.11. 20:00 Vys. Mýto - Helas Brno 0:4 (0:3)
    18.11. 20:00 Chrudim - Slavia Praha 7:2 (4:0)
    18.11. 20:30 Tango Hodonín - Gardenline LT 2:4 (0:0)
    18.11. 20:30 Česká Lípa - SKP Ocel Třinec 2:5 (0:3)
    18.11. 20:30 Plzeň - Sparta Praha 3:2 (1:2)
    18.11. 20:30 Hradec Králové - Benago Zruč 4:2 (1:1)

    10.kolo

    25.11. 19:30 Helas Brno - Chrudim 2:10 (2:4)
    25.11. 20:00 SKP Ocel Třinec - Plzeň 3:4 (2:0)
    25.11. 20:30 Gardenline LT - Benago Zruč 3:2 (1:1)
    25.11. 20:30 Tango Hodonín - Vys. Mýto 3:4 (2:3)
    Ne 27.11. 19:30 Slavia Praha - Česká Lípa 6:3 (1:0)
    Po 28.11. 20:00 Sparta Praha - Hradec Králové 7:1 (2:1)

    11.kolo

    02.12. 20:00 Vys. Mýto - Gardenline LT 7:2 (4:2)
    02.12. 20:00 Chrudim - Tango Hodonín 2:1 (0:1)
    02.12. 20:30 Česká Lípa - Helas Brno 0:3 (0:0)
    02.12. 20:30 Plzeň - Slavia Praha 2:2 (1:0)
    02.12. 20:30 Hradec Králové - SKP Ocel Třinec 2:6 (2:5)
    02.12. 20:30 Benago Zruč - Sparta Praha 4:2 (3:0)

    12.kolo

    St 14.12. 19:05 Gardenline LT - Sparta Praha 6:2 (3:2)
    16.12. 20:00 Plzeň - Helas Brno 5:1 (4:1)
    16.12. 20:00 Chrudim - Vys. Mýto 5:1 (2:1)
    16.12. 20:30 Benago Zruč - SKP Ocel Třinec 9:1 (3:0)
    16.12. 20:30 Hradec Králové - Slavia Praha 5:1 (4:1)
    16.12. 20:30 Česká Lípa - Tango Hodonín 3:1 (0:0)

    13.kolo

    06.01. 19:30 Helas Brno - Hradec Králové 7:4 (2:1)
    06.01. 20:00 Chrudim - Gardenline LT 3:3 (1:1)
    06.01. 20:00 Vys. Mýto - Česká Lípa 1:6 (1:4)
    06.01. 20:30 Tango Hodonín - Plzeň 3:3 (3:1)
    So 07.01. 20:00 Slavia Praha - Benago Zruč 4:7 (2:4)
    Čt 02.02. 18:05 SKP Ocel Třinec - Sparta Praha 0:4 (0:1)

    14.kolo

    13.01. 20:00 Plzeň - Vys. Mýto 4:3 (1:1)
    13.01. 20:30 Gardenline LT - SKP Ocel Třinec 1:1 (0:0)
    13.01. 20:30 Sparta Praha - Slavia Praha 4:0 (1:0)
    13.01. 20:30 Benago Zruč - Helas Brno 7:4 (4:2)
    13.01. 20:30 Hradec Králové - Tango Hodonín 4:7 (1:3)
    13.01. 20:30 Česká Lípa - Chrudim 1:9 (1:2)

    15.kolo

    St 18.01. 20:00 Helas Brno - Sparta Praha 5:5 (3:2)
    20.01. 20:00 Chrudim - Plzeň 2:0 (2:0)
    20.01. 20:00 Vys. Mýto - Hradec Králové 3:1 (2:1)
    20.01. 20:00 Slavia Praha - SKP Ocel Třinec 4:2 (1:2)
    20.01. 20:30 Česká Lípa - Gardenline LT 3:2 (1:2)
    20.01. 20:30 Tango Hodonín - Benago Zruč 5:10 (2:7)

    16.kolo

    27.01. 20:00 SKP Ocel Třinec - Helas Brno 1:3 (0:1)
    27.01. 20:30 Gardenline LT - Slavia Praha 3:2 (1:1)
    27.01. 20:30 Sparta Praha - Tango Hodonín 3:2 (2:2)
    27.01. 20:30 Benago Zruč - Vys. Mýto 5:5 (4:2)
    27.01. 20:30 Hradec Králové - Chrudim 1:8 (1:3)
    27.01. 20:30 Plzeň - Česká Lípa 4:2 (3:1)

    17.kolo

    03.02. 19:30 Helas Brno - Slavia Praha 5:9 (3:4)
    03.02. 20:00 Chrudim - Benago Zruč 3:3 (1:2)
    03.02. 20:00 Vys. Mýto - Sparta Praha 0:4 (0:1)
    03.02. 20:30 Plzeň - Gardenline LT 3:3 (2:0)
    03.02. 20:30 Česká Lípa - Hradec Králové 2:0 (0:0)
    Po 11.12. 18:30 Tango Hodonín - SKP Ocel Třinec 3:4 (2:3)

    18.kolo

    17.02. 20:00 SKP Ocel Třinec - Vys. Mýto 3:2 (3:1)
    17.02. 20:30 Gardenline LT - Helas Brno 1:1 (1:1)
    17.02. 20:30 Sparta Praha - Chrudim 2:4 (1:3)
    17.02. 20:30 Benago Zruč - Česká Lípa 7:2 (4:0)
    17.02. 20:30 Hradec Králové - Plzeň 1:4 (0:2)
    Ne 19.02. 19:30 Slavia Praha - Tango Hodonín 1:4

    19.kolo

    24.02. 20:00 Plzeň - Benago Zruč 3:6 (2:1)
    24.02. 20:00 Chrudim - SKP Ocel Třinec 6:3 (3:1)
    24.02. 20:00 Vys. Mýto - Slavia Praha 3:3 (1:1)
    24.02. 20:30 Hradec Králové - Gardenline LT 2:7 (1:1)
    24.02. 20:30 Česká Lípa - Sparta Praha 1:3 (0:0)
    24.02. 20:30 Tango Hodonín - Helas Brno 2:5 (0:1)

    20.kolo

    10.03. 19:30 Helas Brno - Vys. Mýto 3:3 (1:1)
    10.03. 20:00 SKP Ocel Třinec - Česká Lípa 2:3 (0:0)
    10.03. 20:30 Gardenline LT - Tango Hodonín 3:1 (1:0)
    10.03. 20:30 Sparta Praha - Plzeň 2:3 (2:0)
    10.03. 20:30 Benago Zruč - Hradec Králové 6:2 (2:1)
    Ne 12.03. 19:30 Slavia Praha - Chrudim 2:6 (2:4)

    21.kolo

    24.03. 20:00 Benago Zruč - Gardenline LT 2:3 (0:1)
    24.03. 20:00 Hradec Králové - Sparta Praha 3:3 (2:1)
    24.03. 20:00 Plzeň - SKP Ocel Třinec 2:3 (0:2)
    24.03. 20:00 Česká Lípa - Slavia Praha 1:8 (0:2)
    24.03. 20:00 Chrudim - Helas Brno 6:0 (3:0)
    24.03. 20:00 Vys. Mýto - Tango Hodonín 2:4 (0:2)

    22.kolo

    31.03. 20:00 Gardenline LT - Vys. Mýto 7:3 (4:2)
    31.03. 20:00 Tango Hodonín - Chrudim 2:4 (1:1)
    31.03. 20:00 Helas Brno - Česká Lípa 2:0 (1:0)
    31.03. 20:00 Slavia Praha - Plzeň 7:4
    31.03. 20:00 SKP Ocel Třinec - Hradec Králové 5:1 (3:0)
    31.03. 20:00 Sparta Praha - Benago Zruč 4:4 (1:2)
    Správce soutěže: Zdeněk Vácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 3 0 105:32 60
    2. 22 13 4 5 120:63 43
    3. 22 11 5 6 79:62 38
    4. 22 10 3 9 73:78 33
    5. 22 9 5 8 78:78 32
    6. 22 9 4 9 74:59 31
    7. 22 9 4 9 77:91 31
    8. 22 6 6 10 57:73 24
    9. 22 7 3 12 59:89 24
    10. 22 7 2 13 48:85 23
    11. 22 6 4 12 75:79 22
    12. 22 3 3 16 51:107 12