Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 11402
  • Návštěvy: 70/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12833
    Týden:
    70
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Radošovice - Senohraby B 6:4 (4:1)
    Ne 28.08. 17:00 Čestlice - Lojovice 4:3 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Doubek - Kamenice B 7:2 (4:0)
    Ne 28.08. 17:00 Hrusice B - Doubravčice 3:3 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Ondřejov B - Všestary 3:0 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Kostelec u Kř. B - Babice 3:4 (2:1)
    Ne 28.08. 17:00 Březí - Světice 2:3 (0:2)

    2.kolo

    So 03.09. 14:00 Mukařov B - Čestlice 0:3 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Lojovice - Doubek 7:2 (5:2)
    Ne 04.09. 17:00 Světice - Radošovice 4:3 (2:1)
    Ne 04.09. 17:00 Babice - Březí 2:1 (0:1)
    Ne 04.09. 17:00 Všestary - Kostelec u Kř. B 1:3 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Doubravčice - Ondřejov B 2:2 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Kamenice B - Hrusice B 1:1 (0:0)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Radošovice - Babice 3:0 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Senohraby B - Světice 4:0 (3:0)
    Ne 11.09. 17:00 Doubek - Mukařov B 3:1 (1:1)
    Ne 11.09. 17:00 Hrusice B - Lojovice 1:3 (0:1)
    Ne 11.09. 17:00 Kostelec u Kř. B - Doubravčice 5:2 (1:2)
    Ne 11.09. 17:00 Březí - Všestary 4:2 (1:0)
    Čt 17.11. 14:00 Ondřejov B - Kamenice B 2:7 (0:3)

    4.kolo

    So 17.09. 14:00 Mukařov B - Hrusice B 7:1 (4:0)
    Ne 18.09. 17:00 Babice - Senohraby B 5:6 (0:4)
    Ne 18.09. 17:00 Všestary - Radošovice 3:0 (3:0)
    Ne 18.09. 17:00 Doubravčice - Březí 1:3 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Kamenice B - Kostelec u Kř. B 1:1 (1:0)
    Ne 18.09. 17:00 Lojovice - Ondřejov B 2:2 (2:2)
    Ne 18.09. 17:00 Čestlice - Doubek 0:1 (0:0)

    15.kolo

    St 21.09. 17:00 Světice - Kostelec u Kř. B 4:3 (2:1)
    Čt 22.09. 17:00 Senohraby B - Březí 2:3 (1:1)
    Čt 22.09. 17:00 Babice - Ondřejov B 6:0 (3:0)
    Čt 22.09. 17:00 Všestary - Hrusice B 6:0 (4:0)
    Čt 22.09. 17:00 Doubravčice - Doubek 2:2 (1:2)
    Čt 22.09. 17:00 Kamenice B - Čestlice 1:3 (0:3)
    Čt 22.09. 17:00 Lojovice - Mukařov B 2:2 (1:1)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Radošovice - Doubravčice 3:1 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Senohraby B - Všestary 2:1 (2:0)
    Ne 25.09. 16:30 Hrusice B - Čestlice 4:2 (3:1)
    Ne 25.09. 16:30 Ondřejov B - Mukařov B 5:1 (3:1)
    Ne 25.09. 16:30 Kostelec u Kř. B - Lojovice 2:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Březí - Kamenice B 7:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Světice - Babice 3:3 (3:1)

    14.kolo

    St 28.09. 16:30 Mukařov B - Kamenice B 1:5 (0:0)
    St 28.09. 16:30 Čestlice - Doubravčice 3:1 (0:1)
    St 28.09. 16:30 Doubek - Všestary 1:4 (1:2)
    St 28.09. 16:30 Hrusice B - Babice 2:2 (1:1)
    St 28.09. 16:30 Ondřejov B - Světice 4:4 (3:2)
    St 28.09. 16:30 Kostelec u Kř. B - Senohraby B 1:2 (1:2)
    St 28.09. 16:30 Březí - Radošovice 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 01.10. 13:30 Mukařov B - Kostelec u Kř. B 0:5 (0:2)
    So 01.10. 16:30 Lojovice - Březí 4:1 (2:0)
    Ne 02.10. 16:30 Všestary - Světice 0:2 (0:0)
    Ne 02.10. 16:30 Doubravčice - Senohraby B 0k:3
    Ne 02.10. 16:30 Kamenice B - Radošovice 1:1 (1:1)
    Ne 02.10. 16:30 Čestlice - Ondřejov B 3:2 (3:1)
    Ne 02.10. 16:30 Doubek - Hrusice B 0k:3

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Radošovice - Lojovice 1:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Senohraby B - Kamenice B 3:4 (1:3)
    Ne 09.10. 16:00 Ondřejov B - Doubek 3:3 (0:2)
    Ne 09.10. 16:00 Kostelec u Kř. B - Čestlice 1:4 (0:2)
    Ne 09.10. 16:00 Březí - Mukařov B 4:2 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 Světice - Doubravčice 5:5 (2:2)
    Ne 09.10. 16:00 Babice - Všestary 9:3 (4:0)

    8.kolo

    So 15.10. 13:00 Mukařov B - Radošovice 2:3 (1:2)
    So 15.10. 16:00 Lojovice - Senohraby B 2:1 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Doubravčice - Babice 1:6 (0:2)
    Ne 16.10. 16:00 Kamenice B - Světice 2:1 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Čestlice - Březí 1:2 (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 Doubek - Kostelec u Kř. B 4:1 (2:1)
    Ne 16.10. 16:00 Hrusice B - Ondřejov B 5:3 (4:1)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Radošovice - Čestlice 4:2 (3:1)
    So 22.10. 15:30 Senohraby B - Mukařov B 8:1 (4:0)
    Ne 23.10. 15:30 Kostelec u Kř. B - Hrusice B 2:1 (2:0)
    Ne 23.10. 15:30 Březí - Doubek 4:1 (2:1)
    Ne 23.10. 15:30 Světice - Lojovice 5:2 (3:2)
    Ne 23.10. 15:30 Babice - Kamenice B 4:1 (3:1)
    Ne 23.10. 15:30 Všestary - Doubravčice 4:2 (3:1)

    10.kolo

    So 29.10. 11:30 Mukařov B - Světice 3:3 (1:2)
    So 29.10. 14:30 Lojovice - Babice 4:6 (2:4)
    Ne 30.10. 14:30 Kamenice B - Všestary 3:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Čestlice - Senohraby B 5:3 (0:2)
    Ne 30.10. 14:30 Doubek - Radošovice 5:1 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Hrusice B - Březí 3:2 (2:2)
    Ne 30.10. 14:30 Ondřejov B - Kostelec u Kř. B 2:2 (2:0)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Radošovice - Hrusice B 2:1 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Senohraby B - Doubek 1:5 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Březí - Ondřejov B 9:1 (5:1)
    Ne 06.11. 14:00 Světice - Čestlice 1:5 (0:5)
    Ne 06.11. 14:00 Babice - Mukařov B 1:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Všestary - Lojovice 0:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Doubravčice - Kamenice B 3:2 (3:1)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Lojovice - Doubravčice 4:2 (1:2)
    Ne 13.11. 14:00 Čestlice - Babice 1:0 (1:0)
    Ne 13.11. 14:00 Doubek - Světice 5:3 (3:1)
    Ne 13.11. 14:00 Hrusice B - Senohraby B 3:3 (2:2)
    Ne 13.11. 14:00 Ondřejov B - Radošovice 2:5 (1:4)
    Ne 13.11. 14:00 Kostelec u Kř. B - Březí 2:4 (0:4)
    So 26.11. 14:00 Mukařov B - Všestary 3:2 (1:2)

    13.kolo

    So 19.11. 13:30 Radošovice - Kostelec u Kř. B 3:3 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Senohraby B - Ondřejov B 9:2 (4:0)
    So 19.11. 13:30 Doubravčice - Mukařov B 5:2 (0:2)
    Ne 20.11. 13:30 Světice - Hrusice B 6:6 (2:2)
    Ne 20.11. 13:30 Babice - Doubek 3:1 (1:0)
    Ne 20.11. 13:30 Všestary - Čestlice 0:5 (0:3)
    Ne 20.11. 13:30 Kamenice B - Lojovice 6:1 (3:1)

    16.kolo

    So 25.03. 15:00 Lojovice - Čestlice 2:1 (1:1)
    So 25.03. 15:00 Senohraby B - Radošovice 0:4 (0:3)
    Ne 26.03. 15:00 Kamenice B - Doubek 1:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Doubravčice - Hrusice B 3:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Všestary - Ondřejov B 8:1 (4:0)
    Ne 26.03. 15:00 Babice - Kostelec u Kř. B 5:2 (2:1)
    Ne 26.03. 15:00 Světice - Březí 1:7 (1:5)

    17.kolo

    So 01.04. 16:30 Radošovice - Světice 7:3 (4:1)
    Ne 02.04. 16:30 Březí - Babice 1:1 (1:1)
    Ne 02.04. 16:30 Kostelec u Kř. B - Všestary 2:0 (1:0)
    Ne 02.04. 16:30 Ondřejov B - Doubravčice 0:3
    Ne 02.04. 16:30 Hrusice B - Kamenice B 2:5
    Ne 02.04. 16:30 Doubek - Lojovice 8:0 (3:0)
    Ne 02.04. 16:30 Čestlice - Mukařov B 4:0

    18.kolo

    So 08.04. 13:30 Mukařov B - Doubek 1:4 (0:2)
    So 08.04. 16:30 Lojovice - Hrusice B 7:1 (2:0)
    Ne 09.04. 16:30 Kamenice B - Ondřejov B 5:0 (2:0)
    Ne 09.04. 16:30 Doubravčice - Kostelec u Kř. B 2:1 (0:0)
    Ne 09.04. 16:30 Všestary - Březí 4:6 (3:2)
    Ne 09.04. 16:30 Babice - Radošovice 4:0 (2:0)
    Ne 09.04. 16:30 Světice - Senohraby B 5:1 (4:0)

    19.kolo

    So 15.04. 17:00 Senohraby B - Babice 5:1
    So 15.04. 17:00 Radošovice - Všestary 1:1
    So 15.04. 17:00 Ondřejov B - Lojovice 1:8
    Ne 16.04. 17:00 Březí - Doubravčice 4:0
    Ne 16.04. 17:00 Kostelec u Kř. B - Kamenice B 3:2 (1:2)
    Ne 16.04. 17:00 Hrusice B - Mukařov B 0:2
    Ne 16.04. 17:00 Doubek - Čestlice 2:4

    20.kolo

    So 22.04. 14:00 Mukařov B - Ondřejov B 5:3 (3:2)
    So 22.04. 17:00 Lojovice - Kostelec u Kř. B 3:1
    Ne 23.04. 17:00 Čestlice - Hrusice B 4:1 (4:0)
    Ne 23.04. 17:00 Kamenice B - Březí 0:5 (0:4)
    Ne 23.04. 17:00 Doubravčice - Radošovice 4:0
    Ne 23.04. 17:00 Všestary - Senohraby B 4:2
    Ne 23.04. 17:00 Babice - Světice 4:2

    21.kolo

    So 29.04. 17:00 Senohraby B - Doubravčice 3:3 (1:1)
    So 29.04. 17:00 Radošovice - Kamenice B 7:1 (4:0)
    Ne 30.04. 15:00 Světice - Všestary 7:2
    Ne 30.04. 17:00 Březí - Lojovice 9:0
    Ne 30.04. 17:00 Kostelec u Kř. B - Mukařov B 6:0 (3:0)
    Ne 30.04. 17:00 Ondřejov B - Čestlice 1:5 (1:1)
    Ne 30.04. 17:00 Hrusice B - Doubek 2:5 (1:3)

    22.kolo

    So 06.05. 14:00 Mukařov B - Březí 1:3 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Lojovice - Radošovice 2:0
    Ne 07.05. 17:00 Čestlice - Kostelec u Kř. B 6:1
    Ne 07.05. 17:00 Kamenice B - Senohraby B 3:3
    Ne 07.05. 17:00 Doubravčice - Světice 2:0
    Ne 07.05. 17:00 Všestary - Babice 3:6 (2:1)
    St 17.05. 17:30 Doubek - Ondřejov B odloženo

    29.kolo

    St 10.05. 17:30 Světice - Ondřejov B 4:2
    Čt 11.05. 17:30 Kamenice B - Mukařov B 2:0
    Čt 11.05. 17:30 Doubravčice - Čestlice 0:2
    Čt 11.05. 17:30 Všestary - Doubek 1:6 (1:4)
    Čt 11.05. 17:30 Babice - Hrusice B 2:2
    Čt 11.05. 17:30 Senohraby B - Kostelec u Kř. B 4:1 (0:1)
    Čt 11.05. 17:30 Radošovice - Březí 1:2 (1:1)

    23.kolo

    So 13.05. 17:00 Senohraby B - Lojovice 5:1 (2:0)
    So 13.05. 17:00 Radošovice - Mukařov B 4:3 (2:1)
    Ne 14.05. 17:00 Babice - Doubravčice 6:0 (3:0)
    Ne 14.05. 17:00 Světice - Kamenice B 3:2 (3:1)
    Ne 14.05. 17:00 Březí - Čestlice 2:3 (2:1)
    Ne 14.05. 17:00 Kostelec u Kř. B - Doubek 2:5 (1:0)
    Ne 14.05. 17:00 Ondřejov B - Hrusice B 1:0 (0:0)

    24.kolo

    So 20.05. 14:00 Mukařov B - Senohraby B 0:3 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Lojovice - Světice 6:0 (4:0)
    Ne 21.05. 17:00 Hrusice B - Kostelec u Kř. B 3:0 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Doubek - Březí 2:4 (0:2)
    Ne 21.05. 17:00 Čestlice - Radošovice 5:1
    Ne 21.05. 17:00 Kamenice B - Babice 2:3
    Ne 21.05. 17:00 Doubravčice - Všestary 3:0

    25.kolo

    So 27.05. 17:00 Senohraby B - Čestlice 0:3
    Ne 28.05. 17:00 Všestary - Kamenice B 1:4
    Ne 28.05. 17:00 Babice - Lojovice 8:0 (5:0)
    Ne 28.05. 17:00 Světice - Mukařov B 10:1
    Ne 28.05. 17:00 Březí - Hrusice B 4:1
    Ne 28.05. 17:00 Kostelec u Kř. B - Ondřejov B 9:2 (6:2)
    St 31.05. 18:30 Radošovice - Doubek 1:3 (0:2)

    30.kolo

    Čt 01.06. 17:30 Březí - Senohraby B 5:2 (3:2)
    Čt 01.06. 17:30 Kostelec u Kř. B - Světice 4:2 (1:1)
    Čt 01.06. 17:30 Ondřejov B - Babice 1:8 (1:5)
    Čt 01.06. 17:30 Hrusice B - Všestary 10:0 (3:0)
    Čt 01.06. 17:30 Doubek - Doubravčice 5:1 (1:1)
    Čt 01.06. 17:30 Čestlice - Kamenice B 3:2 (2:1)
    Čt 01.06. 17:30 Mukařov B - Lojovice 5:2 (2:1)

    26.kolo

    So 03.06. 14:00 Mukařov B - Babice 0:5 (0:2)
    So 03.06. 17:00 Lojovice - Všestary 3:0 (22:0)
    Ne 04.06. 17:00 Ondřejov B - Březí 1:7 (0:2)
    Ne 04.06. 17:00 Hrusice B - Radošovice 2:0 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Doubek - Senohraby B 4:0 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Čestlice - Světice 0:0
    Ne 04.06. 17:00 Kamenice B - Doubravčice 4:2 (3:0)

    27.kolo

    So 10.06. 17:00 Senohraby B - Hrusice B 2:2 (1:2)
    Ne 11.06. 17:00 Doubravčice - Lojovice 2:2
    Ne 11.06. 17:00 Všestary - Mukařov B 5:2 (1:1)
    Ne 11.06. 17:00 Babice - Čestlice 0:4
    Ne 11.06. 17:00 Světice - Doubek 0:3 (0:1)
    Ne 11.06. 17:00 Březí - Kostelec u Kř. B 9:2 (3:1)
    St 14.06. 18:30 Radošovice - Ondřejov B 1:2

    28.kolo

    So 17.06. 14:00 Kostelec u Kř. B - Radošovice 0:0
    So 17.06. 14:00 Hrusice B - Světice 1:6 (0:5)
    So 17.06. 14:00 Mukařov B - Doubravčice 3:3 (1:1)
    So 17.06. 17:00 Lojovice - Kamenice B 5:1 (2:0)
    Ne 18.06. 10:15 Čestlice - Všestary 7:3 (5:0)
    Ne 18.06. 17:00 Ondřejov B - Senohraby B 2:5 (2:2)
    Ne 18.06. 17:00 Doubek - Babice 0:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 22 1 5 116:43 67
    2. 28 22 1 5 92:38 67
    3. 28 17 6 5 104:52 57
    4. 28 17 3 8 90:54 54
    5. 28 14 3 11 76:77 45
    6. 28 12 4 12 86:76 40
    7. 28 12 4 12 62:62 40
    8. 28 12 4 12 70:72 40
    9. 28 11 6 11 87:89 39
    10. 28 10 4 14 68:75 34
    11. 28 8 7 13 58:77 31
    12. 28 7 7 14 61:83 28
    13. 28 7 1 20 58:98 22
    14. 28 5 4 19 49:104 19
    15. 28 4 5 19 52:129 17