Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 2. června 2020
svátek má Jarmil.
Hlavní menu
  • ID: 1139
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4030
    Týden:
    52
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.08. 10:30 Ledvice - Bílina 0:4 (0:3)
    So 21.08. 17:00 Sokol Březno - Havran Kryry 1:0 (1:0)
    So 21.08. 17:00 Duchcov - Spořice 0:3 (0:2)
    So 21.08. 17:00 Domoušice - Oldřichov 2:0 (1:0)
    Ne 22.08. 17:00 Kopisty - Dobroměřice 1:2 (0:0)
    Ne 22.08. 17:00 LoKo Chomutov B - Klášterec 1:1 (1:1)
    Ne 22.08. 17:00 Ervěnice - Strupčice 0:3 (0:1)

    2.kolo

    So 28.08. 10:30 Oldřichov - Ervěnice 4:1 (3:0)
    So 28.08. 14:00 Dobroměřice - Strupčice 4:3 (1:1)
    So 28.08. 17:00 Havran Kryry - Duchcov 5:2 (1:1)
    So 28.08. 17:00 Bílina - LoKo Chomutov B 4:0 (3:0)
    So 28.08. 17:00 Kopisty - Ledvice 5:0 (2:0)
    Ne 29.08. 17:00 Spořice - Domoušice 1:3 (1:1)
    Ne 29.08. 17:00 Klášterec - Sokol Březno 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 04.09. 17:00 Ledvice - Dobroměřice 2:2 (2:0)
    So 04.09. 17:00 Sokol Březno - Bílina 0:2 (0:1)
    So 04.09. 17:00 Duchcov - Klášterec 1:2 (0:1)
    So 04.09. 17:00 Domoušice - Havran Kryry 2:0 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Strupčice - Oldřichov 1:5 (0:1)
    Ne 05.09. 17:00 LoKo Chomutov B - Kopisty 3:0 (3:0)
    Ne 05.09. 17:00 Ervěnice - Spořice 1:3 (1:0)

    4.kolo

    So 11.09. 14:00 Dobroměřice - Oldřichov 1:2 (1:1)
    So 11.09. 17:00 Havran Kryry - Ervěnice 2:3 (1:1)
    So 11.09. 17:00 Klášterec - Domoušice 1:2 (0:2)
    So 11.09. 17:00 Bílina - Duchcov 3:1 (1:0)
    So 11.09. 17:00 Kopisty - Sokol Březno 4:1 (1:0)
    So 11.09. 17:00 Ledvice - LoKo Chomutov B 1:2 (1:1)
    Ne 12.09. 17:00 Spořice - Strupčice 3:4 (2:1)

    5.kolo

    So 18.09. 10:30 Oldřichov - Spořice 1:2 (0:1)
    So 18.09. 16:30 Sokol Březno - Ledvice 1:0 (0:0)
    So 18.09. 16:30 Duchcov - Kopisty 2:1 (1:1)
    So 18.09. 16:30 Domoušice - Bílina 0:2 (0:1)
    So 18.09. 16:30 Strupčice - Havran Kryry 4:2 (1:1)
    Ne 19.09. 16:30 LoKo Chomutov B - Dobroměřice 2:2 (0:0)
    Ne 19.09. 16:30 Ervěnice - Klášterec 3:2 (0:2)

    6.kolo

    So 25.09. 14:00 Dobroměřice - Spořice 1:1 (0:0)
    So 25.09. 16:30 Havran Kryry - Oldřichov 4:0 (4:0)
    So 25.09. 16:30 Bílina - Ervěnice 6:0 (4:0)
    So 25.09. 16:30 Kopisty - Domoušice 2:1 (1:1)
    So 25.09. 16:30 Ledvice - Duchcov 0:2 (0:0)
    Ne 26.09. 16:30 Klášterec - Strupčice 2:4 (1:2)
    Út 05.10. 00:00 LoKo Chomutov B - Sokol Březno 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 02.10. 10:30 Oldřichov - Klášterec 2:4 (1:1)
    So 02.10. 16:00 Sokol Březno - Dobroměřice 3:1 (2:0)
    So 02.10. 16:00 Duchcov - LoKo Chomutov B 4:1 (1:0)
    So 02.10. 16:00 Domoušice - Ledvice 2:1 (1:0)
    So 02.10. 16:00 Strupčice - Bílina 2:2 (1:0)
    Ne 03.10. 16:00 Ervěnice - Kopisty 4:0 (1:0)
    Ne 03.10. 16:00 Spořice - Havran Kryry 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 09.10. 14:00 Dobroměřice - Havran Kryry 0:5 (0:3)
    So 09.10. 16:00 Bílina - Oldřichov 1:0 (0:0)
    So 09.10. 16:00 Kopisty - Strupčice 0:2 (0:1)
    So 09.10. 16:00 Ledvice - Ervěnice 2:0 (0:0)
    So 09.10. 16:00 Sokol Březno - Duchcov 3:2 (2:1)
    Ne 10.10. 16:00 Klášterec - Spořice 0:1 (0:1)
    Ne 10.10. 16:00 LoKo Chomutov B - Domoušice 2:1 (2:0)

    9.kolo

    So 16.10. 10:30 Oldřichov - Kopisty 1:1 (0:1)
    So 16.10. 15:30 Duchcov - Dobroměřice 4:1 (1:1)
    So 16.10. 15:30 Domoušice - Sokol Březno 0:2 (0:1)
    So 16.10. 15:30 Strupčice - Ledvice 7:0 (4:0)
    So 16.10. 15:30 Havran Kryry - Klášterec 1:1 (0:0)
    Ne 17.10. 15:30 Ervěnice - LoKo Chomutov B 1:0 (0:0)
    Ne 17.10. 15:30 Spořice - Bílina 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 23.10. 14:00 Dobroměřice - Klášterec 4:2 (0:1)
    So 23.10. 15:30 Bílina - Havran Kryry 2:0 (1:0)
    So 23.10. 15:30 Kopisty - Spořice 1:2 (0:1)
    So 23.10. 15:30 Ledvice - Oldřichov 3:1 (0:1)
    So 23.10. 15:30 Sokol Březno - Ervěnice 0:0 (0:0)
    So 23.10. 15:30 Duchcov - Domoušice 0:0 (0:0)
    Ne 24.10. 15:30 LoKo Chomutov B - Strupčice 0:2 (0:2)

    11.kolo

    So 30.10. 10:30 Oldřichov - LoKo Chomutov B 5:1 (2:0)
    So 30.10. 14:30 Domoušice - Dobroměřice 1:0 (0:0)
    So 30.10. 14:30 Strupčice - Sokol Březno 0:1 (0:1)
    So 30.10. 14:30 Havran Kryry - Kopisty 4:0 (2:0)
    Ne 31.10. 14:30 Ervěnice - Duchcov 0:2 (0:1)
    Ne 31.10. 14:30 Spořice - Ledvice 5:1 (1:1)
    Ne 31.10. 14:30 Klášterec - Bílina 2:0 (2:0)

    12.kolo

    So 06.11. 14:00 Dobroměřice - Bílina 1:2 (1:1)
    So 06.11. 14:00 Kopisty - Klášterec 0:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Ledvice - Havran Kryry 0:3 (0:1)
    So 06.11. 14:00 Sokol Březno - Oldřichov 2:3 (1:1)
    So 06.11. 14:00 Duchcov - Strupčice 3:5 (1:2)
    So 06.11. 14:00 Domoušice - Ervěnice 5:0 (4:0)
    Ne 07.11. 14:00 LoKo Chomutov B - Spořice 3:2 (2:0)

    13.kolo

    So 13.11. 10:30 Oldřichov - Duchcov 3:0 (1:0)
    So 13.11. 14:00 Strupčice - Domoušice 3:2 (1:2)
    So 13.11. 14:00 Spořice - Sokol Březno 1:0 (0:0)
    So 13.11. 14:00 Klášterec - Ledvice 3:2 (0:1)
    So 13.11. 14:00 Bílina - Kopisty 2:2 (1:1)
    Ne 14.11. 14:00 Ervěnice - Dobroměřice 1:0 (1:0)
    Ne 14.11. 14:00 Havran Kryry - LoKo Chomutov B 5:0 (1:0)

    14.kolo

    So 26.03. 10:30 Spořice - Duchcov 2:1 (2:0)
    So 26.03. 10:30 Oldřichov - Domoušice 3:0 (1:0)
    So 26.03. 14:00 Dobroměřice - Kopisty 3:1 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Bílina - Ledvice 2:3 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Havran Kryry - Sokol Březno 2:1 (2:0)
    So 26.03. 15:00 Strupčice - Ervěnice 0:4 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Klášterec - LoKo Chomutov B 3:2 (0:1)

    15.kolo

    So 02.04. 10:30 Duchcov - Havran Kryry 1:4 (1:1)
    So 02.04. 16:30 Strupčice - Dobroměřice 6:1 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Domoušice - Spořice 0:1 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Sokol Březno - Klášterec 1:1 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Ledvice - Kopisty 1:1 (1:1)
    Ne 03.04. 16:30 Ervěnice - Oldřichov 0:0 (0:0)
    Ne 03.04. 16:30 LoKo Chomutov B - Bílina 2:0 (0:0)

    16.kolo

    So 09.04. 10:30 Oldřichov - Strupčice 1:2 (0:0)
    So 09.04. 14:00 Dobroměřice - Ledvice 1:5 (1:3)
    So 09.04. 16:30 Kopisty - LoKo Chomutov B 0:0 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Bílina - Sokol Březno 3:0 (2:0)
    So 09.04. 16:30 Havran Kryry - Domoušice 1:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 Klášterec - Duchcov 2:2 (1:1)
    Ne 10.04. 16:30 Spořice - Ervěnice 8:1 (1:1)

    17.kolo

    So 16.04. 00:00 Oldřichov - Dobroměřice 2:1 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Strupčice - Spořice 3:2 (1:1)
    So 16.04. 00:00 Ervěnice - Havran Kryry 2:2 (2:1)
    So 16.04. 00:00 Domoušice - Klášterec 1:1 (0:1)
    So 16.04. 00:00 Duchcov - Bílina 1:1 (0:1)
    So 16.04. 00:00 Sokol Březno - Kopisty 2:1 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 LoKo Chomutov B - Ledvice 0:2 (0:0)

    18.kolo

    So 23.04. 17:00 Ledvice - Sokol Březno 2:2 (1:1)
    So 23.04. 17:00 Kopisty - Duchcov 0:2 (0:2)
    So 23.04. 17:00 Bílina - Domoušice 10:0 (3:0)
    So 23.04. 17:00 Havran Kryry - Strupčice 0:2 (0:1)
    Ne 24.04. 17:00 Dobroměřice - LoKo Chomutov B 1:0 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 Klášterec - Ervěnice 1:2 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Spořice - Oldřichov 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 30.04. 10:15 Duchcov - Ledvice 1:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Strupčice - Klášterec 1:1 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Ervěnice - Bílina 2:1 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Domoušice - Kopisty 1:2 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Sokol Březno - LoKo Chomutov B 3:1 (2:0)
    Ne 01.05. 17:00 Spořice - Dobroměřice 3:2 (1:1)
    Út 17.05. 17:00 Oldřichov - Havran Kryry 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 07.05. 00:00 Dobroměřice - Sokol Březno 1:2 (0:1)
    So 07.05. 00:00 LoKo Chomutov B - Duchcov 0:1 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Kopisty - Ervěnice 1:0 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Bílina - Strupčice 8:1 (5:0)
    So 07.05. 00:00 Klášterec - Oldřichov 1:1 (0:1)
    So 07.05. 00:00 Havran Kryry - Spořice 5:1 (3:1)
    So 07.05. 17:00 Ledvice - Domoušice 1:2 (0:1)

    21.kolo

    So 14.05. 10:15 Duchcov - Sokol Březno 5:1 (3:1)
    So 14.05. 10:30 Oldřichov - Bílina 0:3 (0:2)
    So 14.05. 17:00 Havran Kryry - Dobroměřice 2:0
    So 14.05. 17:00 Strupčice - Kopisty 7:2
    Ne 15.05. 14:00 Ervěnice - Ledvice 3:3 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Spořice - Klášterec 7:0 (3:0)
    Ne 15.05. 17:00 Domoušice - LoKo Chomutov B 1:0

    22.kolo

    So 21.05. 10:30 LoKo Chomutov B - Ervěnice 2:1 (0:1)
    So 21.05. 14:00 Dobroměřice - Duchcov 1:2 (0:1)
    So 21.05. 17:00 Sokol Březno - Domoušice 1:0 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Ledvice - Strupčice 1:3 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Bílina - Spořice 3:2 (2:2)
    So 21.05. 17:00 Klášterec - Havran Kryry 2:1 (2:0)
    Ne 22.05. 17:00 Kopisty - Oldřichov 0:0 (0:0)

    23.kolo

    So 28.05. 10:30 Oldřichov - Ledvice 1:2 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Havran Kryry - Bílina 3:1 (1:1)
    Ne 29.05. 17:00 Klášterec - Dobroměřice 4:3 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Spořice - Kopisty 4:0 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Strupčice - LoKo Chomutov B 6:1 (2:0)
    Ne 29.05. 17:00 Ervěnice - Sokol Březno 2:1 (1:1)
    Čt 09.06. 17:30 Domoušice - Duchcov 1:1 (1:0)

    24.kolo

    So 04.06. 10:15 Duchcov - Ervěnice 1:1 (0:0)
    So 04.06. 14:00 Dobroměřice - Domoušice 4:1 (0:1)
    So 04.06. 17:00 Sokol Březno - Strupčice 1:5 (0:3)
    So 04.06. 17:00 Ledvice - Spořice 1:2 (0:1)
    So 04.06. 17:00 Kopisty - Havran Kryry 1:4 (1:1)
    So 04.06. 17:00 Bílina - Klášterec 8:1 (3:1)
    Ne 05.06. 17:00 LoKo Chomutov B - Oldřichov 4:3 (2:1)

    25.kolo

    So 11.06. 00:00 Bílina - Dobroměřice 3:1 (0:0)
    So 11.06. 00:00 Klášterec - Kopisty 3:1 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Spořice - LoKo Chomutov B 0:0 (0:0)
    So 11.06. 00:00 Oldřichov - Sokol Březno 0:0 (0:0)
    So 11.06. 00:00 Strupčice - Duchcov 4:1 (3:1)
    So 11.06. 00:00 Ervěnice - Domoušice 5:0 (3:0)
    So 11.06. 17:00 Havran Kryry - Ledvice 3:0 (0:0)

    26.kolo

    So 18.06. 17:00 Dobroměřice - Ervěnice 2:3
    So 18.06. 17:00 Domoušice - Strupčice 1:4
    So 18.06. 17:00 Duchcov - Oldřichov 4:3 (2:2)
    So 18.06. 17:00 Sokol Březno - Spořice 1:0 (0:0)
    So 18.06. 17:00 LoKo Chomutov B - Havran Kryry 1:4
    So 18.06. 17:00 Ledvice - Klášterec 3:1 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Kopisty - Bílina 2:5 (1:1)
    Správce soutěže: "Dejwíňo"

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 2 5 84:48 59
    2. 26 17 4 5 78:26 55
    3. 26 16 2 8 63:28 50
    4. 26 14 4 8 56:33 46
    5. 26 11 5 10 46:47 38
    6. 26 11 5 10 31:39 38
    7. 26 11 5 10 40:51 38
    8. 26 9 6 11 42:40 33
    9. 26 8 9 9 42:55 33
    10. 26 9 3 14 29:48 30
    11. 26 8 4 14 30:53 28
    12. 26 7 4 15 36:59 25
    13. 26 6 3 17 40:63 21
    14. 26 5 6 15 29:56 21