Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 21. února 2020
svátek má Lenka.
Hlavní menu
  • ID: 11381
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nový Jičín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6107
    Týden:
    20
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 20.08. 17:00 Bravantice - Zbyslavice 4:2 (2:1)
    So 20.08. 17:00 Petřvald n.M. B - Bartošovice 0:1 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Hodslavice - Bystré 2:1 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Lubina - Žilina 4:1 (1:0)
    Ne 21.08. 15:00 Bílov - Hostašovice 4:1 (1:1)
    Ne 21.08. 17:00 Sedlnice - Příbor 4:1 (2:1)

    4.kolo

    So 27.08. 17:00 Bystré - Lubina 2:1 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Bravantice - Petřvald n.M. B 2:1 np (1:1)
    Ne 28.08. 10:15 Žilina - Sedlnice 2:1 np (1:1)
    Ne 28.08. 16:00 Bartošovice - Bílov 3:1 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Zbyslavice - Příbor 5:4 (4:2)
    St 28.09. 16:00 Hostašovice - Hodslavice 1:3 (0:1)

    5.kolo

    So 03.09. 15:00 Bílov - Bravantice 4:3 np (3:3)
    So 03.09. 16:30 Petřvald n.M. B - Zbyslavice 0:1 np (0:0)
    So 03.09. 16:30 Hodslavice - Bartošovice 3:4 (1:2)
    So 03.09. 16:30 Lubina - Hostašovice 2:0 (0:0)
    So 03.09. 16:30 Příbor - Žilina 2:1 np (1:1)
    Ne 04.09. 16:30 Sedlnice - Bystré 0:1 (0:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Bystré - Příbor 3:0k
    So 10.09. 16:00 Hostašovice - Sedlnice 0:3 (0:1)
    So 10.09. 16:00 Bravantice - Hodslavice 1:2 (0:1)
    So 10.09. 16:00 Petřvald n.M. B - Bílov 2:1 np (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Zbyslavice - Žilina 2:3 np (2:2)
    Ne 11.09. 16:00 Bartošovice - Lubina 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 17.09. 15:00 Bílov - Zbyslavice 4:3 np (3:3)
    So 17.09. 16:00 Petřvald n.M. B - Hodslavice 2:4 (2:2)
    So 17.09. 16:00 Lubina - Bravantice 0:3 (0:1)
    So 17.09. 16:00 Příbor - Hostašovice 2:6 (2:4)
    Ne 18.09. 10:15 Žilina - Bystré 4:0 (2:0)
    Ne 18.09. 16:00 Sedlnice - Bartošovice 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 24.09. 15:00 Bílov - Hodslavice 4:3 np (3:3)
    So 24.09. 16:00 Hostašovice - Žilina 0:1 (0:1)
    So 24.09. 16:00 Bravantice - Sedlnice 4:3 np (3:3)
    So 24.09. 16:00 Lubina - Petřvald n.M. B 2:4 (1:2)
    Ne 25.09. 16:00 Zbyslavice - Bystré 1:2 (0:1)
    Ne 25.09. 16:00 Bartošovice - Příbor 3:4 (1:1)

    9.kolo

    So 01.10. 15:30 Lubina - Bílov 0:1 np (0:0)
    So 01.10. 15:30 Sedlnice - Petřvald n.M. B 1:4 (1:2)
    So 01.10. 15:30 Příbor - Bravantice 2:0 (1:0)
    So 01.10. 15:30 Bystré - Hostašovice 3:0 (3:0)
    Ne 02.10. 10:15 Žilina - Bartošovice 2:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:30 Zbyslavice - Hodslavice 3:5 (2:4)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Bravantice - Žilina 0:1 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Petřvald n.M. B - Příbor 3:1 (2:1)
    So 08.10. 15:00 Bílov - Sedlnice 4:5 np (4:4)
    So 08.10. 15:00 Lubina - Hodslavice 0:1 np (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Zbyslavice - Hostašovice 5:2 (3:1)
    Ne 09.10. 15:00 Bartošovice - Bystré 2:3 np (2:2)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Lubina - Zbyslavice 1:3 (0:1)
    So 15.10. 15:00 Příbor - Bílov 2:1 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Bystré - Bravantice 2:0 (1:0)
    So 15.10. 15:00 Hostašovice - Bartošovice 2:3 (0:0)
    Ne 16.10. 10:15 Žilina - Petřvald n.M. B 2:1 (2:1)
    Ne 16.10. 15:00 Sedlnice - Hodslavice 1:2 (1:2)

    1.kolo

    So 22.10. 14:00 Bravantice - Hostašovice 2:0 (0:0)
    So 22.10. 14:00 Bystré - Petřvald n.M. B 2:1 (0:1)
    So 22.10. 14:00 Bílov - Žilina 0:1 (0:0)
    So 22.10. 14:00 Příbor - Hodslavice 5:3 (3:1)
    So 22.10. 14:00 Lubina - Sedlnice 1:3 (1:1)
    Ne 23.10. 14:00 Bartošovice - Zbyslavice 3:2 np (2:2)

    2.kolo

    So 29.10. 14:00 Zbyslavice - Sedlnice 2:3 (2:1)
    So 29.10. 14:00 Lubina - Příbor 2:0 (0:0)
    So 29.10. 14:00 Bystré - Bílov 2:3 np (2:2)
    So 29.10. 14:00 Hostašovice - Petřvald n.M. B 0:1 (0:1)
    So 29.10. 14:00 Bartošovice - Bravantice 2:3 (1:1)
    Ne 30.10. 10:15 Žilina - Hodslavice 5:2 (4:2)

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Bravantice - Bílov 7:1 (0:4)
    So 08.04. 15:30 Bartošovice - Hodslavice 2:4 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Hostašovice - Lubina 3:2 (1:1)
    So 08.04. 15:30 Bystré - Sedlnice 3:4 np (2:3)
    Ne 09.04. 10:15 Žilina - Příbor 3:4
    Ne 09.04. 15:30 Zbyslavice - Petřvald n.M. B 0:1 (0:3)

    17.kolo

    So 15.04. 15:00 Bílov - Petřvald n.M. B 6:1
    So 15.04. 16:00 Příbor - Bystré 4:1 (2:1)
    So 15.04. 16:00 Hodslavice - Bravantice 2:3 np (0:0)
    Ne 16.04. 10:15 Žilina - Zbyslavice 0:2
    Ne 16.04. 16:00 Sedlnice - Hostašovice 4:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:00 Lubina - Bartošovice 2:1 (1:4)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Hodslavice - Petřvald n.M. B 2:1 (3:0)
    So 22.04. 16:00 Bravantice - Lubina 2:3 (0:1)
    So 22.04. 16:00 Bartošovice - Sedlnice 1:0
    Ne 23.04. 16:00 Zbyslavice - Bílov 6:1 (3:2)
    Po 08.05. 16:00 Hostašovice - Příbor 1:5 (0:2)
    St 17.05. 17:15 Bystré - Žilina 3:2 np (0:1)

    19.kolo

    Ne 30.04. 10:15 Žilina - Hostašovice 0:1 np
    Po 08.05. 16:00 Petřvald n.M. B - Lubina 2:1 np (0:0)
    St 17.05. 16:30 Příbor - Bartošovice 0:1 np (0:0)
    Út 23.05. 17:30 Hodslavice - Bílov 0:2 (2:0)
    St 24.05. 17:30 Bystré - Zbyslavice 3:1 (0:0)
    St 07.06. 17:00 Sedlnice - Bravantice 1:2 np (0:0)

    20.kolo

    So 06.05. 15:00 Bílov - Lubina 2:3
    So 06.05. 16:00 Bartošovice - Žilina 4:3 pp np
    So 06.05. 16:30 Hodslavice - Zbyslavice 2:1
    So 06.05. 16:30 Hostašovice - Bystré 1:2
    St 17.05. 17:00 Petřvald n.M. B - Sedlnice 0:1 np (0:0)
    St 14.06. 17:00 Bravantice - Příbor 5:2 (2:0)

    21.kolo

    So 13.05. 16:30 Hostašovice - Zbyslavice 0:1 (0:2)
    So 13.05. 16:30 Bystré - Bartošovice 2:1 np (0:0)
    So 13.05. 16:30 Příbor - Petřvald n.M. B 0:4 (0:2)
    So 13.05. 16:30 Hodslavice - Lubina 2:1 (2:1)
    Ne 14.05. 10:15 Žilina - Bravantice 0:2 (4:1)
    Ne 14.05. 16:30 Sedlnice - Bílov 3:1 (1:1)

    22.kolo

    So 20.05. 15:00 Bílov - Příbor 4:1 (1:1)
    So 20.05. 16:00 Bartošovice - Hostašovice 3:0
    So 20.05. 17:00 Hodslavice - Sedlnice 3:2
    So 20.05. 17:00 Petřvald n.M. B - Žilina 1:0
    So 20.05. 17:00 Bravantice - Bystré 6:2
    Ne 21.05. 17:00 Zbyslavice - Lubina 1:3

    15.kolo

    So 27.05. 15:00 Bílov - Bartošovice 3:5
    So 27.05. 17:00 Příbor - Zbyslavice 3:1
    So 27.05. 17:00 Hodslavice - Hostašovice 4:1
    So 27.05. 17:00 Petřvald n.M. B - Bravantice 0:2
    Ne 28.05. 17:00 Sedlnice - Žilina 1:0
    Ne 28.05. 17:00 Lubina - Bystré 1:3

    12.kolo

    So 03.06. 17:00 Hostašovice - Bravantice 2:1 (0:2)
    So 03.06. 17:00 Petřvald n.M. B - Bystré 1:2 (2:3)
    So 03.06. 17:00 Hodslavice - Příbor 5:3 (2:0)
    Ne 04.06. 10:15 Žilina - Bílov 6:1 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Zbyslavice - Bartošovice 2:3 np (1:2)
    Ne 04.06. 17:00 Sedlnice - Lubina 4:3 np (2:1)

    13.kolo

    So 10.06. 15:00 Bílov - Bystré 3:1
    So 10.06. 17:00 Příbor - Lubina 3:0 (1:0)
    So 10.06. 17:00 Hodslavice - Žilina 1:2
    So 10.06. 17:00 Petřvald n.M. B - Hostašovice 3:0
    So 10.06. 17:00 Bravantice - Bartošovice 3:1
    Ne 11.06. 17:00 Sedlnice - Zbyslavice 2:3 np

    14.kolo

    So 17.06. 16:00 Bartošovice - Petřvald n.M. B 2:1
    So 17.06. 17:00 Zbyslavice - Bravantice 3:2 np
    So 17.06. 17:00 Hostašovice - Bílov 0:1
    So 17.06. 17:00 Bystré - Hodslavice 3:5
    So 17.06. 17:00 Žilina - Lubina 3:1
    So 17.06. 17:00 Příbor - Sedlnice 3:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 14 1 2 5 59:46 46
    2. 22 11 3 2 6 43:41 41
    3. 22 10 4 2 6 53:34 40
    4. 22 10 2 4 6 40:30 38
    5. 22 9 4 2 7 43:39 37
    6. 22 8 4 4 6 45:36 36
    7. 22 10 1 1 10 50:57 33
    8. 22 8 2 3 9 32:30 31
    9. 22 6 5 2 9 47:56 30
    10. 22 6 3 4 9 47:47 28
    11. 22 7 0 4 11 33:41 25
    12. 22 3 1 0 18 20:55 11