Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 11358
  • Návštěvy: 82/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomouc  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11233
    Týden:
    82
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 16:30 Nedvězí - Sokol Střelice 1:4 (0:2)
    So 06.08. 17:00 Těšetice - Mladeč 4:0 (1:0)
    Ne 07.08. 13:30 Moravský Beroun B - Olešnice 2:5 (1:1)
    Ne 07.08. 14:30 Bouzov - Dlouhá Loučka 0:6 (0:2)
    Ne 07.08. 17:00 Bohuňovice B - Náměšť n. H. B 4:5 np (4:4)
    Ne 07.08. 17:00 Hodolany - Hlubočky B 3:2 np (2:2)
    Ne 07.08. 17:00 Nová Hradečná - FC Lužice 2:1 (1:1)

    2.kolo

    So 13.08. 14:00 Dlouhá Loučka - Nová Hradečná 0:1 (0:0)
    So 13.08. 16:30 Olešnice - Těšetice 9:1 (4:0)
    So 13.08. 16:30 Nedvězí - Moravský Beroun B 3:0k
    Ne 14.08. 10:15 Hlubočky B - Bouzov 3:2 (0:2)
    Ne 14.08. 14:30 Mladeč - Bohuňovice B 6:0 (3:0)
    Ne 14.08. 15:00 Sokol Střelice - FC Lužice 1:2 np (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Náměšť n. H. B - Hodolany 0:4 (0:4)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 FC Lužice - Dlouhá Loučka 3:5 (0:3)
    Ne 21.08. 13:30 Moravský Beroun B - Sokol Střelice 4:1 (2:0)
    Ne 21.08. 14:30 Bouzov - Náměšť n. H. B 5:1 (2:1)
    Ne 21.08. 16:30 Těšetice - Nedvězí 1:4 (1:2)
    Ne 21.08. 16:30 Bohuňovice B - Olešnice 0:8 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Hodolany - Mladeč 3:4 np (3:3)
    Ne 21.08. 16:30 Nová Hradečná - Hlubočky B 4:1 (3:1)

    4.kolo

    So 27.08. 15:00 Olešnice - Hodolany 3:2 np (2:2)
    So 27.08. 16:30 Náměšť n. H. B - Nová Hradečná 0:1 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Nedvězí - Bohuňovice B 5:3 (4:2)
    Ne 28.08. 10:15 Hlubočky B - FC Lužice 0:2 (0:2)
    Ne 28.08. 13:30 Moravský Beroun B - Těšetice 8:4 (2:1)
    Ne 28.08. 15:00 Sokol Střelice - Dlouhá Loučka 0:2 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Mladeč - Bouzov 8:0 (3:0)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Těšetice - Sokol Střelice 1:2 np (1:1)
    So 03.09. 16:00 FC Lužice - Náměšť n. H. B 1:0 (0:0)
    So 03.09. 16:00 Dlouhá Loučka - Hlubočky B 3:0k
    Ne 04.09. 14:30 Bouzov - Olešnice 2:5 (1:2)
    Ne 04.09. 16:00 Bohuňovice B - Moravský Beroun B 3:2 (3:1)
    Ne 04.09. 16:00 Hodolany - Nedvězí 4:0 (3:0)
    Ne 04.09. 16:00 Nová Hradečná - Mladeč 0:2 (0:0)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Olešnice - Nová Hradečná 3:0 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Nedvězí - Bouzov 5:1 (2:1)
    So 10.09. 16:00 Těšetice - Bohuňovice B 3:4 np (3:3)
    Ne 11.09. 13:30 Moravský Beroun B - Hodolany 3:1 (1:1)
    Ne 11.09. 14:30 Mladeč - FC Lužice 1:2 np (1:1)
    Ne 11.09. 15:00 Sokol Střelice - Hlubočky B 3:4 np (3:3)
    Ne 11.09. 16:00 Náměšť n. H. B - Dlouhá Loučka 2:1 np (1:1)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 FC Lužice - Olešnice 0:4 (0:1)
    So 17.09. 15:30 Dlouhá Loučka - Mladeč 5:1 (0:0)
    Ne 18.09. 10:15 Hlubočky B - Náměšť n. H. B 7:2 (2:1)
    Ne 18.09. 14:30 Bouzov - Moravský Beroun B 1:2 (0:0)
    Ne 18.09. 15:30 Bohuňovice B - Sokol Střelice 1:2 (1:2)
    Ne 18.09. 15:30 Hodolany - Těšetice 4:1 (2:1)
    Ne 18.09. 15:30 Nová Hradečná - Nedvězí 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Olešnice - Dlouhá Loučka 3:1 (0:0)
    So 24.09. 15:30 Nedvězí - FC Lužice 2:0 (2:0)
    So 24.09. 15:30 Těšetice - Bouzov 2:3 np (2:2)
    Ne 25.09. 13:30 Moravský Beroun B - Nová Hradečná 1:2 (0:2)
    Ne 25.09. 14:30 Mladeč - Hlubočky B 3:2 (2:0)
    Ne 25.09. 15:00 Sokol Střelice - Náměšť n. H. B 3:2 np (2:2)
    Ne 25.09. 15:30 Bohuňovice B - Hodolany 1:5 (1:3)

    14.kolo

    St 28.09. 10:00 Dlouhá Loučka - Bouzov 2:0 (0:0)
    St 28.09. 14:30 Mladeč - Těšetice 8:1 (2:1)
    St 28.09. 15:00 Sokol Střelice - Nedvězí 0:2 (0:1)
    St 28.09. 15:30 Olešnice - Moravský Beroun B 8:2 (5:0)
    St 28.09. 15:30 Náměšť n. H. B - Bohuňovice B 4:0 (2:0)
    St 28.09. 15:30 Hlubočky B - Hodolany 1:3 (1:2)
    St 28.09. 15:30 FC Lužice - Nová Hradečná 1:2 (1:1)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 FC Lužice - Moravský Beroun B 2:4 (2:4)
    So 01.10. 15:00 Dlouhá Loučka - Nedvězí 1:2 np (1:1)
    So 01.10. 15:00 Náměšť n. H. B - Mladeč 3:2 np (2:2)
    Ne 02.10. 10:15 Hlubočky B - Olešnice 2:3 np (2:2)
    Ne 02.10. 14:30 Bouzov - Bohuňovice B 4:2 (2:0)
    Ne 02.10. 15:00 Hodolany - Sokol Střelice 2:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Nová Hradečná - Těšetice 4:1 (2:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Olešnice - Náměšť n. H. B 13:0 (5:0)
    So 08.10. 15:00 Nedvězí - Hlubočky B 6:5 np (5:5)
    So 08.10. 15:00 Těšetice - FC Lužice 2:6 (1:2)
    Ne 09.10. 13:30 Moravský Beroun B - Dlouhá Loučka 1:3 (1:2)
    Ne 09.10. 15:00 Sokol Střelice - Mladeč 2:1 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Bohuňovice B - Nová Hradečná 3:1 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Hodolany - Bouzov 5:1 (3:1)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 FC Lužice - Bohuňovice B 6:0 (2:0)
    So 15.10. 14:30 Dlouhá Loučka - Těšetice 4:0 (3:0)
    Ne 16.10. 10:15 Hlubočky B - Moravský Beroun B 2:3 np (2:2)
    Ne 16.10. 14:30 Bouzov - Sokol Střelice 2:1 (0:0)
    Ne 16.10. 14:30 Nová Hradečná - Hodolany 2:1 np (1:1)
    Ne 16.10. 14:30 Náměšť n. H. B - Nedvězí 2:0 (0:0)
    Ne 16.10. 14:30 Mladeč - Olešnice 0:2 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Nedvězí - Mladeč 6:2 (5:1)
    So 22.10. 14:30 Těšetice - Hlubočky B 3:8 (1:6)
    Ne 23.10. 13:30 Moravský Beroun B - Náměšť n. H. B 2:6 (0:3)
    Ne 23.10. 14:30 Sokol Střelice - Olešnice 1:4 (1:2)
    Ne 23.10. 14:30 Bohuňovice B - Dlouhá Loučka 4:2 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Hodolany - FC Lužice 1:2 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Bouzov - Nová Hradečná 2:1 (1:1)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 FC Lužice - Bouzov 3:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Dlouhá Loučka - Hodolany 0:3 (0:2)
    So 29.10. 14:30 Náměšť n. H. B - Těšetice 3:2 np (2:2)
    So 29.10. 14:30 Olešnice - Nedvězí 6:2 (2:1)
    Ne 30.10. 10:15 Hlubočky B - Bohuňovice B 1:5 (0:5)
    Ne 30.10. 14:30 Nová Hradečná - Sokol Střelice 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Mladeč - Moravský Beroun B 2:3 (1:3)

    15.kolo

    So 05.11. 14:00 FC Lužice - Sokol Střelice 3:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Bouzov - Hlubočky B 4:1 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Hodolany - Náměšť n. H. B 6:0 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Bohuňovice B - Mladeč 1:2 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Těšetice - Olešnice 0:5 (0:5)
    Ne 06.11. 13:30 Moravský Beroun B - Nedvězí 1:2 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Nová Hradečná - Dlouhá Loučka 1:2 np (1:1)

    16.kolo

    So 01.04. 15:30 Nedvězí - Těšetice 4:2 (2:2)
    So 01.04. 15:30 Olešnice - Bohuňovice B 6:1 (1:0)
    So 01.04. 15:30 Náměšť n. H. B - Bouzov 4:1 (2:0)
    So 01.04. 15:30 Dlouhá Loučka - FC Lužice 3:0 (2:0)
    Ne 02.04. 10:15 Hlubočky B - Nová Hradečná 1:5
    Ne 02.04. 14:30 Mladeč - Hodolany 0:2 (0:0)
    Ne 02.04. 15:00 Sokol Střelice - Moravský Beroun B 5:0 (3:0)

    17.kolo

    So 08.04. 15:30 Dlouhá Loučka - Sokol Střelice 1:0 (0:0)
    So 08.04. 15:30 FC Lužice - Hlubočky B 1:4 (1:2)
    So 08.04. 15:30 Těšetice - Moravský Beroun B 2:4 (2:2)
    Ne 09.04. 14:30 Bouzov - Mladeč 1:6
    Ne 09.04. 15:30 Nová Hradečná - Náměšť n. H. B 2:0 (2:0)
    Ne 09.04. 15:30 Hodolany - Olešnice 1:2 (1:1)
    Ne 09.04. 15:30 Bohuňovice B - Nedvězí 2:3 (2:1)

    18.kolo

    So 15.04. 15:00 Olešnice - Bouzov 11:2 (2:1)
    So 15.04. 16:00 Nedvězí - Hodolany 2:1 np (1:1)
    So 15.04. 16:00 Náměšť n. H. B - FC Lužice 4:0 (1:0)
    Ne 16.04. 10:15 Hlubočky B - Dlouhá Loučka 2:3 np (2:2)
    Ne 16.04. 13:30 Moravský Beroun B - Bohuňovice B 5:0 (3:0)
    Ne 16.04. 14:30 Mladeč - Nová Hradečná 2:1
    Ne 16.04. 15:00 Sokol Střelice - Těšetice 5:2 (4:0)

    19.kolo

    So 22.04. 16:00 Dlouhá Loučka - Náměšť n. H. B 5:0 (4:0)
    So 22.04. 16:00 FC Lužice - Mladeč 2:3 (1:0)
    So 22.04. 16:00 Hodolany - Moravský Beroun B 4:0
    Ne 23.04. 10:15 Hlubočky B - Sokol Střelice 4:1 (3:0)
    Ne 23.04. 14:30 Bouzov - Nedvězí 5:0 (4:0)
    Ne 23.04. 16:00 Nová Hradečná - Olešnice 1:2 (1:2)
    Ne 23.04. 16:00 Bohuňovice B - Těšetice 4:3 (3:0)

    20.kolo

    So 29.04. 16:00 Těšetice - Hodolany 4:2 (4:0)
    So 29.04. 16:00 Nedvězí - Nová Hradečná 5:4 (4:0)
    So 29.04. 16:00 Olešnice - FC Lužice 4:0 (2:0)
    So 29.04. 16:00 Náměšť n. H. B - Hlubočky B 5:0 (2:0)
    Ne 30.04. 13:30 Moravský Beroun B - Bouzov 6:5 np (3:4)
    Ne 30.04. 14:30 Mladeč - Dlouhá Loučka 2:1 (1:1)
    Ne 30.04. 15:00 Sokol Střelice - Bohuňovice B 4:3 (1:1)

    21.kolo

    So 06.05. 16:30 Dlouhá Loučka - Olešnice 0:8 (0:1)
    So 06.05. 16:30 FC Lužice - Nedvězí 1:0 np (0:0)
    Ne 07.05. 10:15 Náměšť n. H. B - Sokol Střelice 7:2 (5:1)
    Ne 07.05. 10:15 Hlubočky B - Mladeč 2:4 (0:3)
    Ne 07.05. 14:30 Bouzov - Těšetice 6:2 (5:0)
    Ne 07.05. 16:30 Nová Hradečná - Moravský Beroun B 4:2 (2:1)
    Ne 07.05. 16:30 Hodolany - Bohuňovice B 7:3 (2:1)

    22.kolo

    So 13.05. 16:30 Těšetice - Nová Hradečná 0:2 (0:1)
    So 13.05. 16:30 Nedvězí - Dlouhá Loučka 5:1 (2:1)
    So 13.05. 16:30 Olešnice - Hlubočky B 8:3 (2:2)
    Ne 14.05. 13:30 Moravský Beroun B - FC Lužice 2:1
    Ne 14.05. 14:30 Mladeč - Náměšť n. H. B 5:3 (2:1)
    Ne 14.05. 15:00 Sokol Střelice - Hodolany 3:4 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Bohuňovice B - Bouzov 3:4 np (2:0)

    23.kolo

    So 20.05. 10:00 Mladeč - Sokol Střelice 2:1 (0:0)
    So 20.05. 16:30 Dlouhá Loučka - Moravský Beroun B 10:1 (4:1)
    So 20.05. 17:00 FC Lužice - Těšetice 10:0 (4:0)
    Ne 21.05. 10:15 Náměšť n. H. B - Olešnice 3:4 (0:1)
    Ne 21.05. 10:15 Hlubočky B - Nedvězí 3:2 (1:0)
    Ne 21.05. 14:30 Bouzov - Hodolany 1:7 (0:5)
    Ne 21.05. 17:00 Nová Hradečná - Bohuňovice B 3:0 (1:0)

    24.kolo

    So 27.05. 16:30 Nedvězí - Náměšť n. H. B 4:2 (1:0)
    So 27.05. 16:30 Olešnice - Mladeč 4:3 (2:1)
    So 27.05. 17:00 Těšetice - Dlouhá Loučka 4:7 (3:2)
    Ne 28.05. 13:30 Moravský Beroun B - Hlubočky B 0:8 (0:4)
    Ne 28.05. 15:00 Sokol Střelice - Bouzov 1:2 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Hodolany - Nová Hradečná 5:0 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Bohuňovice B - FC Lužice 1:2 (0:2)

    25.kolo

    So 03.06. 14:30 Hlubočky B - Těšetice 6:4 (2:2)
    So 03.06. 16:30 Olešnice - Sokol Střelice 6:1 (2:0)
    So 03.06. 16:30 Dlouhá Loučka - Bohuňovice B 2:1 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Náměšť n. H. B - Moravský Beroun B 3:0 (0:0)
    So 03.06. 17:00 FC Lužice - Hodolany 3:1 (2:0)
    Ne 04.06. 14:30 Mladeč - Nedvězí 3:4 np (3:2)
    Ne 04.06. 17:00 Nová Hradečná - Bouzov 2:0 (0:0)

    26.kolo

    So 10.06. 15:00 Sokol Střelice - Nová Hradečná 2:3 (1:1)
    So 10.06. 15:30 Nedvězí - Olešnice 4:6 (4:1)
    So 10.06. 16:00 Bouzov - FC Lužice 1:2 np (1:0)
    So 10.06. 17:00 Těšetice - Náměšť n. H. B 2:3 (1:2)
    Ne 11.06. 13:30 Moravský Beroun B - Mladeč 2:3 (2:1)
    Ne 11.06. 17:00 Hodolany - Dlouhá Loučka 0:2 (0:0)
    Ne 11.06. 17:00 Bohuňovice B - Hlubočky B 1:7 (0:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 24 2 0 0 140:34 76
    2. 26 15 1 4 6 80:37 51
    3. 26 16 1 1 8 50:36 51
    4. 26 15 2 2 7 70:42 51
    5. 26 13 4 1 8 69:60 48
    6. 26 14 1 3 8 74:54 47
    7. 26 10 4 0 12 52:47 38
    8. 26 9 4 1 12 60:75 36
    9. 26 9 1 5 11 78:78 34
    10. 26 9 2 0 15 58:90 31
    11. 26 8 2 2 14 53:89 30
    12. 26 6 2 2 16 44:65 24
    13. 26 5 1 2 18 49:100 19
    14. 26 2 0 4 20 51:121 10