Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 23. července 2019
svátek má Libor.
Hlavní menu
  • ID: 11357
  • Návštěvy: 85/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomouc  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13796
    Týden:
    85
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 16:30 Horka n.M. - Sokol Blatec 3:2 np (2:2)
    So 06.08. 17:00 Přáslavice - Újezd u Uničova 2:1 (2:0)
    So 06.08. 17:00 Babice - Chomoutov 5:2 (1:2)
    So 06.08. 17:00 FC Drahlov - Příkazy 2:3 (2:1)
    Ne 07.08. 15:30 Drahanovice - Červenka 3:4 np (3:3)
    Ne 07.08. 17:00 Velký Týnec - Majetín 3:1 (1:1)
    Ne 07.08. 17:00 Šumvald - Šternberk B 0:4 (0:1)

    2.kolo

    So 13.08. 16:30 Chomoutov - Příkazy 1:2 np (1:1)
    So 13.08. 16:30 Červenka - Šumvald 4:2 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Sokol Blatec - Drahanovice 2:1 (2:1)
    Ne 14.08. 16:30 Újezd u Uničova - Babice 2:3 (1:0)
    Ne 14.08. 17:00 Majetín - FC Drahlov 4:2 (3:2)
    Ne 14.08. 17:00 Šternberk B - Přáslavice 6:1 (4:0)
    Ne 14.08. 17:00 Velký Týnec - Horka n.M. 4:1 (2:1)

    3.kolo

    So 20.08. 14:15 FC Drahlov - Chomoutov 2:3 (1:0)
    So 20.08. 16:30 Horka n.M. - Majetín 4:3 (1:2)
    So 20.08. 16:30 Přáslavice - Červenka 3:4 np (3:3)
    So 20.08. 16:30 Babice - Šternberk B 6:0 (2:0)
    So 20.08. 16:30 Příkazy - Újezd u Uničova 1:2 (0:1)
    Ne 21.08. 15:30 Drahanovice - Velký Týnec 6:3 (4:3)
    Ne 21.08. 16:30 Šumvald - Sokol Blatec 4:0 (3:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Šternberk B - Příkazy 1:2 np (1:1)
    So 27.08. 16:30 Sokol Blatec - Přáslavice 2:1 (2:0)
    So 27.08. 16:30 Horka n.M. - Drahanovice 5:0 (2:0)
    Ne 28.08. 14:00 Červenka - Babice 6:3 (3:3)
    Ne 28.08. 16:30 Majetín - Chomoutov 2:1 np (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 Újezd u Uničova - FC Drahlov 4:0 (3:0)
    Ne 28.08. 16:30 Velký Týnec - Šumvald 4:1 (1:1)

    5.kolo

    So 03.09. 13:45 FC Drahlov - Šternberk B 3:4 np (3:3)
    So 03.09. 16:00 Přáslavice - Velký Týnec 5:4 np (4:4)
    So 03.09. 16:00 Babice - Sokol Blatec 3:4 (1:2)
    So 03.09. 16:00 Příkazy - Červenka 2:1 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Chomoutov - Újezd u Uničova 4:1 (2:0)
    Ne 04.09. 15:30 Drahanovice - Majetín 2:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Šumvald - Horka n.M. 3:2 np (2:2)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Červenka - FC Drahlov 4:3 (1:2)
    So 10.09. 16:00 Sokol Blatec - Příkazy 1:0 np (0:0)
    So 10.09. 16:00 Horka n.M. - Přáslavice 3:5 (2:1)
    Ne 11.09. 15:30 Drahanovice - Šumvald 0:5 (0:3)
    Ne 11.09. 16:00 Majetín - Újezd u Uničova 3:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Šternberk B - Chomoutov 4:3 (1:2)
    Ne 11.09. 16:00 Velký Týnec - Babice 3:7 (3:2)

    7.kolo

    So 17.09. 13:15 FC Drahlov - Sokol Blatec 5:2 (1:2)
    So 17.09. 15:30 Přáslavice - Drahanovice 4:2 (4:1)
    So 17.09. 15:30 Babice - Horka n.M. 3:2 (2:1)
    So 17.09. 15:30 Příkazy - Velký Týnec 1:2 np (1:1)
    So 17.09. 15:30 Chomoutov - Červenka 3:2 np (2:2)
    Ne 18.09. 15:30 Šumvald - Majetín 10:2 (5:1)
    Ne 18.09. 15:30 Újezd u Uničova - Šternberk B 1:3 (1:2)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Sokol Blatec - Chomoutov 1:2 (0:0)
    So 24.09. 15:30 Horka n.M. - Příkazy 1:2 (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Majetín - Šternberk B 3:2 (0:1)
    Ne 25.09. 15:30 Červenka - Újezd u Uničova 8:0 (2:0)
    Ne 25.09. 15:30 Velký Týnec - FC Drahlov 3:2 (0:1)
    Ne 25.09. 15:30 Drahanovice - Babice 1:2 np (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Šumvald - Přáslavice 3:1 (2:1)

    14.kolo

    St 28.09. 12:45 Šternberk B - Šumvald 1:0 (0:0)
    St 28.09. 15:30 Chomoutov - Babice 6:2 (4:1)
    St 28.09. 15:30 Příkazy - FC Drahlov 0:1 (0:1)
    St 28.09. 15:30 Sokol Blatec - Horka n.M. 1:0 np (0:0)
    St 28.09. 15:30 Červenka - Drahanovice 5:1 (4:1)
    St 28.09. 15:30 Újezd u Uničova - Přáslavice 1:2 (0:1)
    St 28.09. 15:30 Majetín - Velký Týnec 2:1 (2:1)

    9.kolo

    So 01.10. 12:45 FC Drahlov - Horka n.M. 0:1 np (0:0)
    So 01.10. 15:00 Přáslavice - Majetín 6:2 (3:1)
    So 01.10. 15:00 Babice - Šumvald 2:1 (1:1)
    So 01.10. 15:00 Chomoutov - Velký Týnec 3:2 (2:2)
    Ne 02.10. 15:00 Příkazy - Drahanovice 2:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Újezd u Uničova - Sokol Blatec 3:6 (1:2)
    Ne 02.10. 15:00 Šternberk B - Červenka 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Sokol Blatec - Šternberk B 6:2 (3:0)
    So 08.10. 15:00 Horka n.M. - Chomoutov 1:4 (1:2)
    So 08.10. 15:00 Přáslavice - Babice 2:1 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Majetín - Červenka 1:2 np (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Velký Týnec - Újezd u Uničova 2:1 (2:1)
    Ne 09.10. 15:00 Drahanovice - FC Drahlov 3:1 (2:0)
    Ne 09.10. 15:00 Šumvald - Příkazy 1:2 (0:1)

    11.kolo

    So 15.10. 12:15 FC Drahlov - Šumvald 1:5 (1:2)
    So 15.10. 14:30 Babice - Majetín 7:1 (3:1)
    So 15.10. 14:30 Příkazy - Přáslavice 2:1 (1:0)
    So 15.10. 14:30 Chomoutov - Drahanovice 5:0 (0:0)
    So 15.10. 14:30 Červenka - Sokol Blatec 3:1 (2:0)
    Ne 16.10. 14:30 Újezd u Uničova - Horka n.M. 1:6 (0:3)
    Ne 16.10. 14:30 Šternberk B - Velký Týnec 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Horka n.M. - Šternberk B 2:0 (1:0)
    So 22.10. 14:30 Přáslavice - FC Drahlov 4:1 (1:0)
    So 22.10. 14:30 Babice - Příkazy 2:0 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Majetín - Sokol Blatec 1:6 (1:3)
    Ne 23.10. 14:30 Velký Týnec - Červenka 3:1 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Drahanovice - Újezd u Uničova 5:4 (3:2)
    Ne 23.10. 14:30 Šumvald - Chomoutov 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 12:15 FC Drahlov - Babice 5:7 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Příkazy - Majetín 1:2 np (1:1)
    So 29.10. 14:30 Chomoutov - Přáslavice 3:2 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Červenka - Horka n.M. 3:2 (2:1)
    So 29.10. 14:30 Sokol Blatec - Velký Týnec 4:2 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Újezd u Uničova - Šumvald 0:3 (0:3)
    Ne 30.10. 14:30 Šternberk B - Drahanovice 3:2 (2:1)

    15.kolo

    So 05.11. 11:45 FC Drahlov - Majetín 1:2 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Příkazy - Chomoutov 3:2 np (2:2)
    So 05.11. 14:00 Drahanovice - Sokol Blatec 2:6 (1:2)
    So 05.11. 14:00 Horka n.M. - Velký Týnec 6:4 (1:3)
    So 05.11. 14:00 Přáslavice - Šternberk B 3:2 (3:1)
    So 05.11. 14:00 Babice - Újezd u Uničova 1:2 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Šumvald - Červenka 2:3 np (2:2)

    16.kolo

    So 01.04. 15:30 Červenka - Přáslavice 3:2 (1:1)
    So 01.04. 15:30 Sokol Blatec - Šumvald 4:3 (4:1)
    So 01.04. 15:30 Chomoutov - FC Drahlov 2:1 (0:1)
    Ne 02.04. 15:30 Velký Týnec - Drahanovice 2:4 (2:2)
    Ne 02.04. 15:30 Majetín - Horka n.M. 2:0 (1:0)
    Ne 02.04. 15:30 Šternberk B - Babice 3:0 (1:0)
    Ne 02.04. 15:30 Újezd u Uničova - Příkazy 4:2 (2:1)

    17.kolo

    So 08.04. 15:30 Chomoutov - Majetín 3:1 (1:0)
    So 08.04. 15:30 FC Drahlov - Újezd u Uničova 1:2 (1:0)
    So 08.04. 15:30 Příkazy - Šternberk B 2:1 np (1:0)
    So 08.04. 15:30 Babice - Červenka 1:7 (0:2)
    So 08.04. 15:30 Přáslavice - Sokol Blatec 1:2 np (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Šumvald - Velký Týnec 2:3 np (0:2)
    Ne 09.04. 15:30 Drahanovice - Horka n.M. 1:3 (0:3)

    18.kolo

    So 15.04. 16:00 Horka n.M. - Šumvald 2:1 (0:1)
    So 15.04. 16:00 Sokol Blatec - Babice 2:1 (0:1)
    So 15.04. 16:00 Červenka - Příkazy 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:00 Majetín - Drahanovice 3:4 np (2:2)
    Ne 16.04. 16:00 Velký Týnec - Přáslavice 3:1 (2:1)
    Ne 16.04. 16:00 Šternberk B - FC Drahlov 1:2 np (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Újezd u Uničova - Chomoutov 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 22.04. 16:00 Chomoutov - Šternberk B 3:1 (1:1)
    So 22.04. 16:00 FC Drahlov - Červenka 4:3 np (2:2)
    So 22.04. 16:00 Příkazy - Sokol Blatec 4:5 np (1:2)
    So 22.04. 16:00 Babice - Velký Týnec 1:6 (0:5)
    So 22.04. 16:00 Přáslavice - Horka n.M. 3:2 (1:2)
    Ne 23.04. 16:00 Újezd u Uničova - Majetín 2:3 np (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Šumvald - Drahanovice 3:0 (2:0)

    20.kolo

    So 29.04. 15:30 Drahanovice - Přáslavice 0:3 (0:1)
    So 29.04. 16:00 Horka n.M. - Babice 5:3 (4:1)
    So 29.04. 16:00 Sokol Blatec - FC Drahlov 3:0 (1:0)
    So 29.04. 16:00 Červenka - Chomoutov 2:1 np (0:0)
    Ne 30.04. 16:00 Majetín - Šumvald 4:5 np (3:1)
    Ne 30.04. 16:00 Velký Týnec - Příkazy 1:2 np (0:0)
    Ne 30.04. 16:00 Šternberk B - Újezd u Uničova 4:1 (1:1)

    21.kolo

    So 06.05. 16:30 Chomoutov - Sokol Blatec 2:1 (0:1)
    So 06.05. 16:30 FC Drahlov - Velký Týnec 0:1 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Příkazy - Horka n.M. 3:2 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Babice - Drahanovice 4:3 (1:0)
    So 06.05. 16:30 Přáslavice - Šumvald 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Šternberk B - Majetín 1:2 np (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Újezd u Uničova - Červenka 4:1 (2:1)

    22.kolo

    So 13.05. 16:30 Horka n.M. - FC Drahlov 4:0 (2:0)
    So 13.05. 16:30 Sokol Blatec - Újezd u Uničova 1:3 (1:1)
    So 13.05. 16:30 Červenka - Šternberk B 2:1 (0:0)
    Ne 14.05. 15:30 Drahanovice - Příkazy 2:3 (2:3)
    Ne 14.05. 16:30 Majetín - Přáslavice 2:0 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Šumvald - Babice 8:1 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Velký Týnec - Chomoutov 4:1 (0:0)

    23.kolo

    So 20.05. 15:00 Babice - Přáslavice 2:4 (1:2)
    So 20.05. 16:30 Červenka - Majetín 5:1 (0:0)
    So 20.05. 16:30 Chomoutov - Horka n.M. 2:1 np (0:0)
    So 20.05. 17:00 Příkazy - Šumvald 0:1 (0:0)
    Ne 21.05. 14:30 FC Drahlov - Drahanovice 2:3 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Újezd u Uničova - Velký Týnec 9:1 (4:1)
    Ne 21.05. 17:00 Šternberk B - Sokol Blatec 5:1 (2:1)

    24.kolo

    So 27.05. 16:30 Horka n.M. - Újezd u Uničova 1:3 (1:1)
    So 27.05. 17:00 Přáslavice - Příkazy 3:0 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Sokol Blatec - Červenka 1:2 (0:1)
    Ne 28.05. 15:30 Drahanovice - Chomoutov 2:5 (0:2)
    Ne 28.05. 17:00 Majetín - Babice 2:1 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Šumvald - FC Drahlov 9:0 (6:0)
    Ne 28.05. 17:00 Velký Týnec - Šternberk B 1:5 (0:2)

    25.kolo

    So 03.06. 16:30 Červenka - Velký Týnec 7:1 (4:0)
    So 03.06. 16:30 Chomoutov - Šumvald 2:1 np (0:0)
    So 03.06. 17:00 Sokol Blatec - Majetín 2:3 np (0:1)
    So 03.06. 17:00 FC Drahlov - Přáslavice 1:2 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Příkazy - Babice 2:1 (0:1)
    Ne 04.06. 16:30 Újezd u Uničova - Drahanovice 7:3 (5:2)
    Ne 04.06. 17:00 Šternberk B - Horka n.M. 2:0 (2:0)

    26.kolo

    So 10.06. 16:30 Horka n.M. - Červenka 3:7 (3:4)
    So 10.06. 17:00 Majetín - Příkazy 2:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Babice - FC Drahlov 6:2 (2:0)
    So 10.06. 17:00 Přáslavice - Chomoutov 3:2 np (2:0)
    Ne 11.06. 15:30 Drahanovice - Šternberk B 2:9 (2:4)
    Ne 11.06. 17:00 Šumvald - Újezd u Uničova 1:2 (0:1)
    Ne 11.06. 17:00 Velký Týnec - Sokol Blatec 6:3 (3:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 15 5 2 4 86:47 57
    2. 26 13 3 5 5 62:44 50
    3. 26 14 1 4 7 67:44 48
    4. 26 14 2 2 8 63:52 48
    5. 26 11 4 2 9 65:60 43
    6. 26 9 5 4 8 36:41 41
    7. 26 11 2 3 10 73:42 40
    8. 26 9 5 3 9 49:69 40
    9. 26 11 2 2 11 67:76 39
    10. 26 12 0 1 13 63:66 37
    11. 26 11 1 0 14 74:81 35
    12. 26 9 2 3 12 60:59 34
    13. 26 6 1 2 17 52:93 22
    14. 26 2 2 2 20 40:83 12