Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 11354
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11108
    Týden:
    37
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 16:00 Letovice - Kunštát B 3:4 (1:1)
    Ne 14.08. 15:00 Adamov - Bořitov 4:3 (1:3)
    Ne 14.08. 16:30 Doubravice - Ráječko B 3:6 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Olomučany - Olešnice 0:4 (0:3)
    Ne 14.08. 17:00 Šošůvka - Kořenec 4:0 (2:0)
    Ne 14.08. 17:00 Boskovice B - Lipůvka 2:3 (1:2)
    Ne 14.08. 17:00 Sloup - Vysočany 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Ráječko B - Olomučany 9:2 (5:1)
    So 20.08. 16:30 Kunštát B - Doubravice 1:3 (1:1)
    So 20.08. 16:30 Kořenec - Boskovice B 5:2 (3:2)
    Ne 21.08. 16:30 Vysočany - Letovice 5:3 (2:3)
    Čt 25.08. 17:30 Lipůvka - Bořitov 0:0 (0:0)
    09.09. 17:30 Adamov - Sloup 1:3 (1:3)
    St 14.09. 17:30 Olešnice - Šošůvka 3:7 (2:6)

    4.kolo

    So 27.08. 14:30 Šošůvka - Boskovice B 4:4 (1:2)
    So 27.08. 16:30 Olomučany - Kunštát B 5:1 (3:1)
    Ne 28.08. 16:00 Letovice - Adamov 4:0 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Bořitov - Kořenec 7:0 (3:0)
    Ne 28.08. 16:30 Sloup - Lipůvka 1:1 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Doubravice - Vysočany 0:3 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Olešnice - Ráječko B 4:2 (2:2)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Ráječko B - Šošůvka 8:2 (3:0)
    So 03.09. 16:00 Kunštát B - Olešnice 2:1 (1:1)
    Ne 04.09. 13:45 Lipůvka - Letovice 5:1 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Vysočany - Olomučany 1:0 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Adamov - Doubravice 4:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Kořenec - Sloup 2:2 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Boskovice B - Bořitov 2:1 (1:0)

    6.kolo

    Ne 11.09. 13:00 Ráječko B - Kunštát B 3:1 (3:0)
    Ne 11.09. 16:00 Šošůvka - Bořitov 3:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Sloup - Boskovice B 1:1 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Letovice - Kořenec 2:1 (2:0)
    Ne 11.09. 16:00 Doubravice - Lipůvka 2:4 (1:3)
    Ne 11.09. 16:00 Olomučany - Adamov 6:0 (3:0)
    Ne 11.09. 16:00 Olešnice - Vysočany 3:2 (2:2)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Kunštát B - Šošůvka 2:2 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Vysočany - Ráječko B 4:2 (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 Olešnice - Adamov 4:3 (3:1)
    Ne 18.09. 15:30 Lipůvka - Olomučany 1:1 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Kořenec - Doubravice 1:3 (1:2)
    Ne 18.09. 15:30 Boskovice B - Letovice 3:0 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Bořitov - Sloup 3:2 (0:1)

    8.kolo

    So 24.09. 15:00 Šošůvka - Sloup 6:3 (3:0)
    So 24.09. 15:30 Olomučany - Kořenec 3:0 (2:0)
    So 24.09. 15:30 Ráječko B - Adamov 3:1 (2:0)
    So 24.09. 15:30 Kunštát B - Vysočany 2:2 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Letovice - Bořitov 1:1 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Doubravice - Boskovice B 2:3 (0:2)
    Ne 25.09. 15:30 Olešnice - Lipůvka 3:1 (1:0)

    1.kolo

    St 28.09. 15:30 Olomučany - Šošůvka 3:1 (0:1)
    St 28.09. 15:30 Ráječko B - Letovice 3:0 (2:0)
    St 28.09. 15:30 Kunštát B - Sloup 3:2 (0:1)
    St 28.09. 15:30 Adamov - Boskovice B 4:1 (2:1)
    St 28.09. 15:30 Lipůvka - Kořenec 5:1 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Olešnice - Doubravice 5:3 (1:2)
    So 12.11. 14:00 Vysočany - Bořitov 4:1 (1:0)

    14.kolo

    St 28.09. 15:30 Doubravice - Olešnice 1:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Bořitov - Vysočany 2:3 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Kořenec - Lipůvka 1:4 (1:2)
    Ne 06.11. 14:00 Šošůvka - Olomučany 1:5 (1:3)
    Ne 06.11. 14:00 Letovice - Ráječko B 0:4 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Sloup - Kunštát B 2:3 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Boskovice B - Adamov 4:1 (0:1)

    9.kolo

    Ne 02.10. 15:00 Vysočany - Šošůvka 6:2 (2:0)
    Ne 02.10. 15:00 Adamov - Kunštát B 6:1 (2:0)
    Ne 02.10. 15:00 Lipůvka - Ráječko B 3:5 (2:2)
    Ne 02.10. 15:00 Kořenec - Olešnice 1:2 (0:2)
    Ne 02.10. 15:00 Bořitov - Doubravice 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Sloup - Letovice 3:2 (0:1)
    Ne 02.10. 17:30 Boskovice B - Olomučany 2:2 (1:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Olešnice - Boskovice B 5:0 (2:0)
    So 08.10. 15:00 Ráječko B - Kořenec 3:0 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Kunštát B - Lipůvka 2:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Šošůvka - Letovice 2:3 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Doubravice - Sloup 1:3 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Olomučany - Bořitov 0:4 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Vysočany - Adamov 6:2 (2:0)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Boskovice B - Ráječko B 3:3 (2:2)
    Ne 16.10. 12:45 Lipůvka - Vysočany 0:3 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Adamov - Šošůvka 3:3 (2:1)
    Ne 16.10. 15:00 Kořenec - Kunštát B 3:1 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Bořitov - Olešnice 2:2 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Sloup - Olomučany 4:2 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Letovice - Doubravice 1:1 (0:1)

    12.kolo

    So 22.10. 15:30 Boskovice B - Kunštát B 6:2 (2:1)
    Ne 23.10. 11:30 Ráječko B - Bořitov 4:5 (3:4)
    Ne 23.10. 14:30 Šošůvka - Doubravice 2:3 (1:2)
    Ne 23.10. 14:30 Olomučany - Letovice 1:1 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Olešnice - Sloup 0:1 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Vysočany - Kořenec 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Adamov - Lipůvka 2:0 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Sloup - Ráječko B 3:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Lipůvka - Šošůvka 4:0 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Kořenec - Adamov 0:5 (0:2)
    Ne 30.10. 14:30 Bořitov - Kunštát B 2:1 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Letovice - Olešnice 3:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Doubravice - Olomučany 2:4 (2:2)
    Ne 30.10. 17:00 Boskovice B - Vysočany 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 01.04. 11:30 Lipůvka - Boskovice B 2:1
    So 01.04. 15:30 Kunštát B - Letovice 0:2 (0:1)
    So 01.04. 15:30 Ráječko B - Doubravice 2:3 (2:1)
    Ne 02.04. 15:30 Kořenec - Šošůvka 4:1 (2:0)
    Ne 02.04. 15:30 Bořitov - Adamov 2:3 (1:2)
    Ne 02.04. 15:30 Vysočany - Sloup 5:0 (2:0)
    Ne 02.04. 15:30 Olešnice - Olomučany 2:2 (1:0)

    16.kolo

    Ne 09.04. 15:30 Šošůvka - Olešnice 1:5 (0:4)
    Ne 09.04. 15:30 Olomučany - Ráječko B 4:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Doubravice - Kunštát B 1:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Letovice - Vysočany 2:2 (0:1)
    Ne 09.04. 15:30 Sloup - Adamov 4:1 (2:0)
    Ne 09.04. 15:30 Bořitov - Lipůvka 3:0 (0:0)
    Ne 09.04. 18:00 Boskovice B - Kořenec 4:0 (0:0)

    17.kolo

    So 15.04. 16:00 Adamov - Letovice 2:1 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Kunštát B - Olomučany 2:1 (0:1)
    So 15.04. 16:00 Ráječko B - Olešnice 1:0 (0:0)
    So 15.04. 18:30 Boskovice B - Šošůvka 3:3 (2:1)
    Ne 16.04. 13:45 Lipůvka - Sloup 0:2 (0:1)
    Ne 16.04. 16:00 Kořenec - Bořitov 0:1 (0:1)
    Ne 16.04. 16:00 Vysočany - Doubravice 3:3 (1:2)

    18.kolo

    So 22.04. 14:30 Bořitov - Boskovice B 0:0 (0:0)
    So 22.04. 16:00 Šošůvka - Ráječko B 7:1 (4:0)
    Ne 23.04. 16:00 Olešnice - Kunštát B 6:1 (2:1)
    Ne 23.04. 16:00 Olomučany - Vysočany 1:1 (0:1)
    Ne 23.04. 16:00 Doubravice - Adamov 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Letovice - Lipůvka 4:0 (3:0)
    Ne 23.04. 16:00 Sloup - Kořenec 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 29.04. 16:30 Bořitov - Šošůvka 0:4 (0:2)
    So 29.04. 16:30 Kunštát B - Ráječko B 4:3 (1:1)
    Ne 30.04. 14:15 Lipůvka - Doubravice odloženo
    Ne 30.04. 16:30 Kořenec - Letovice 1:3 (0:2)
    Ne 30.04. 16:30 Adamov - Olomučany odloženo
    Ne 30.04. 16:30 Vysočany - Olešnice 4:3 (3:2)
    Ne 30.04. 17:00 Boskovice B - Sloup 3:1 (1:1)

    20.kolo

    So 06.05. 16:30 Šošůvka - Kunštát B 3:2 (2:0)
    So 06.05. 16:30 Adamov - Olešnice 0:0 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Olomučany - Lipůvka 2:1 (1:0)
    Ne 07.05. 13:30 Ráječko B - Vysočany 1:1 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Doubravice - Kořenec 3:0 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Letovice - Boskovice B 4:0 (3:0)
    Ne 07.05. 16:30 Sloup - Bořitov 1:4 (1:2)

    21.kolo

    So 13.05. 10:30 Vysočany - Kunštát B 3:2 (2:0)
    So 13.05. 16:30 Sloup - Šošůvka 4:1 (2:0)
    So 13.05. 16:30 Kořenec - Olomučany 1:4 (1:1)
    So 13.05. 19:00 Boskovice B - Doubravice 4:0 (1:0)
    Ne 14.05. 14:15 Lipůvka - Olešnice 5:3 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Bořitov - Letovice 2:1 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Adamov - Ráječko B 2:1 (0:0)

    22.kolo

    So 20.05. 13:30 Ráječko B - Lipůvka 2:1 (2:0)
    So 20.05. 16:30 Šošůvka - Vysočany 0:6 (0:3)
    So 20.05. 16:30 Kunštát B - Adamov 2:3 (1:2)
    So 20.05. 16:30 Olomučany - Boskovice B 2:1 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Olešnice - Kořenec 6:2 (3:1)
    Ne 21.05. 16:30 Doubravice - Bořitov 1:2 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Letovice - Sloup 2:2 (0:1)

    23.kolo

    So 27.05. 19:00 Boskovice B - Olešnice 3:0 (3:0)
    Ne 28.05. 16:30 Letovice - Šošůvka 2:2 (2:1)
    Ne 28.05. 16:30 Sloup - Doubravice 1:1 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Bořitov - Olomučany 3:0 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Kořenec - Ráječko B 3:3 (1:2)
    Ne 28.05. 16:30 Lipůvka - Kunštát B 2:1 (1:1)
    Ne 28.05. 16:30 Adamov - Vysočany 1:2 (0:2)

    24.kolo

    So 03.06. 16:30 Kunštát B - Kořenec 3:1 (2:0)
    Ne 04.06. 13:30 Ráječko B - Boskovice B odloženo
    Ne 04.06. 16:30 Šošůvka - Adamov 3:1 (2:0)
    Ne 04.06. 16:30 Vysočany - Lipůvka 7:1 (3:0)
    Ne 04.06. 16:30 Olešnice - Bořitov 2:1 (2:1)
    Ne 04.06. 16:30 Olomučany - Sloup 4:1 (2:1)
    Ne 04.06. 16:30 Doubravice - Letovice 2:1 (0:0)

    25.kolo

    Ne 11.06. 14:30 Bořitov - Ráječko B 1:5 (1:3)
    Ne 11.06. 16:30 Doubravice - Šošůvka 2:0 (0:0)
    Ne 11.06. 16:30 Letovice - Olomučany 3:1 (1:0)
    Ne 11.06. 16:30 Sloup - Olešnice 1:1 (1:0)
    Ne 11.06. 16:30 Kunštát B - Boskovice B 5:1 (0:0)
    Ne 11.06. 16:30 Kořenec - Vysočany 1:7 (1:4)
    Ne 11.06. 16:30 Lipůvka - Adamov 2:1 (1:1)

    26.kolo

    So 17.06. 16:30 Adamov - Kořenec 3:2 (0:0)
    So 17.06. 16:30 Vysočany - Boskovice B 4:4 (4:2)
    So 17.06. 16:30 Olešnice - Letovice 4:3 (2:2)
    So 17.06. 16:30 Olomučany - Doubravice 1:3 (0:0)
    Ne 18.06. 16:30 Šošůvka - Lipůvka 5:1 (0:0)
    Ne 18.06. 16:30 Kunštát B - Bořitov 4:1 (2:0)
    Ne 18.06. 16:30 Ráječko B - Sloup 3:1 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 6 2 86:38 60
    2. 26 13 4 9 68:52 43
    3. 26 13 3 10 80:62 42
    4. 26 12 4 10 47:52 40
    5. 26 11 6 9 52:51 39
    6. 26 11 5 10 57:52 38
    7. 26 11 5 10 52:47 38
    8. 26 12 2 12 56:60 38
    9. 26 10 7 9 61:57 37
    10. 26 9 6 11 52:51 33
    11. 26 10 3 13 48:57 33
    12. 26 9 5 12 69:79 32
    13. 26 10 2 14 52:68 32
    14. 26 3 2 21 30:84 11