Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 22. října 2019
svátek má Sabina.
Hlavní menu
  • ID: 11324
  • Návštěvy: 58/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4261
    Týden:
    58
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 10:00 Morkovice - Boršice 1:4 (1:2)
    So 05.08. 17:00 Kněžpole - Šumice 5:2 (4:0)
    So 05.08. 17:00 Nivnice - Kvasice 3:1 (1:0)
    So 05.08. 17:00 Tlumačov - Prakšice 1:2 (0:2)
    Ne 06.08. 14:00 Staré Město - Koryčany 3:2 np (2:2)
    Ne 06.08. 14:30 Újezdec - Dolní Němčí 3:0 (2:0)
    Ne 06.08. 14:30 Strání - Jarošov 5:2 (2:2)

    2.kolo

    So 12.08. 10:00 Morkovice - Staré Město 3:0 (1:0)
    So 12.08. 14:00 Kvasice - Tlumačov 0:2 (0:1)
    So 12.08. 17:00 Boršice - Prakšice 1:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Šumice - Újezdec 4:0 (2:0)
    Ne 13.08. 14:00 Jarošov - Nivnice 3:2 np (0:1)
    Ne 13.08. 14:30 Dolní Němčí - Strání 0:6 (0:3)
    Ne 13.08. 14:30 Koryčany - Kněžpole 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 19.08. 10:00 Kněžpole - Morkovice 4:0 (1:0)
    So 19.08. 13:30 Staré Město - Boršice 0:1 np (0:0)
    So 19.08. 16:30 Nivnice - Dolní Němčí 3:1 (2:0)
    So 19.08. 16:30 Tlumačov - Jarošov 6:0 (5:0)
    So 19.08. 16:30 Prakšice - Kvasice 7:1 (6:0)
    Ne 20.08. 14:00 Újezdec - Koryčany 3:4 (0:1)
    Ne 20.08. 14:00 Strání - Šumice 8:1 (4:1)

    4.kolo

    So 26.08. 10:00 Morkovice - Újezdec 1:8 (1:3)
    So 26.08. 14:00 Dolní Němčí - Tlumačov 1:2 (1:0)
    So 26.08. 16:30 Boršice - Kvasice 4:1 (2:0)
    So 26.08. 16:30 Šumice - Nivnice 0:2 (0:1)
    Ne 27.08. 13:30 Jarošov - Prakšice 1:0 (0:0)
    Ne 27.08. 13:30 Staré Město - Kněžpole 1:0 (0:0)
    Ne 27.08. 14:00 Koryčany - Strání 1:5 (0:5)

    5.kolo

    So 02.09. 10:00 Kněžpole - Boršice 4:2 (2:1)
    So 02.09. 14:00 Tlumačov - Šumice 3:2 np (2:1)
    So 02.09. 16:00 Nivnice - Koryčany 3:4 (2:1)
    So 02.09. 16:00 Prakšice - Dolní Němčí 4:0 (2:0)
    Ne 03.09. 13:00 Kvasice - Jarošov 3:0 (1:0)
    Ne 03.09. 13:30 Újezdec - Staré Město 2:3 (1:0)
    Čt 28.09. 13:30 Strání - Morkovice 5:0 (3:0)

    6.kolo

    So 09.09. 10:00 Morkovice - Nivnice 2:1 (1:0)
    So 09.09. 10:00 Kněžpole - Újezdec 2:4 (0:3)
    So 09.09. 13:30 Dolní Němčí - Kvasice 2:0 (1:0)
    So 09.09. 13:30 Koryčany - Tlumačov 1:0 (1:0)
    So 09.09. 16:00 Boršice - Jarošov 6:0 (4:0)
    Ne 10.09. 13:00 Staré Město - Strání 1:0 np (0:0)
    Ne 10.09. 13:30 Šumice - Prakšice 0:4 (0:3)

    7.kolo

    So 16.09. 10:30 Strání - Kněžpole 5:1 (2:1)
    So 16.09. 15:30 Nivnice - Staré Město 2:3 (1:1)
    So 16.09. 15:30 Tlumačov - Morkovice 1:0 (0:0)
    So 16.09. 15:30 Prakšice - Koryčany 1:2 (1:1)
    Ne 17.09. 12:30 Kvasice - Šumice 1:2 (0:0)
    Ne 17.09. 12:30 Jarošov - Dolní Němčí 1:5 (0:3)
    Ne 05.11. 13:00 Újezdec - Boršice 2:3 (1:2)

    8.kolo

    So 23.09. 10:00 Morkovice - Prakšice 4:3 (2:1)
    So 23.09. 10:00 Kněžpole - Nivnice 4:3 np (3:0)
    So 23.09. 15:30 Boršice - Dolní Němčí 2:4 (1:2)
    So 23.09. 15:30 Šumice - Jarošov 3:1 (1:0)
    Ne 24.09. 12:30 Staré Město - Tlumačov 4:2 (2:1)
    Ne 24.09. 13:00 Újezdec - Strání 2:4 (1:3)
    So 04.11. 11:30 Koryčany - Kvasice 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 30.09. 10:00 Prakšice - Staré Město 3:4 (2:1)
    So 30.09. 12:30 Dolní Němčí - Šumice 5:2 (2:1)
    So 30.09. 14:00 Tlumačov - Kněžpole 2:4 (0:2)
    So 30.09. 15:00 Nivnice - Újezdec 4:0 (1:0)
    Ne 01.10. 12:00 Strání - Boršice 4:0 (3:0)
    Ne 01.10. 12:00 Kvasice - Morkovice 0:1 np (0:0)
    Ne 01.10. 12:00 Jarošov - Koryčany 1:3 (1:2)

    10.kolo

    So 07.10. 10:00 Morkovice - Jarošov 3:0 (3:0)
    So 07.10. 10:00 Kněžpole - Prakšice 0:3 (0:3)
    So 07.10. 15:00 Boršice - Šumice 5:1 (2:0)
    Ne 08.10. 10:00 Strání - Nivnice 6:1 (3:1)
    Ne 08.10. 12:00 Staré Město - Kvasice 6:1 (5:0)
    Ne 08.10. 12:30 Koryčany - Dolní Němčí 2:1 np (1:1)
    Ne 08.10. 12:30 Újezdec - Tlumačov 3:1 (3:1)

    11.kolo

    So 14.10. 12:00 Jarošov - Staré Město 2:4 (1:3)
    So 14.10. 12:30 Dolní Němčí - Morkovice 0:1 (0:1)
    So 14.10. 15:00 Nivnice - Boršice 2:1 (0:1)
    So 14.10. 15:00 Tlumačov - Strání 0:4 (0:2)
    So 14.10. 15:00 Prakšice - Újezdec 2:1 (2:1)
    So 14.10. 15:00 Šumice - Koryčany 2:3 (1:1)
    Ne 15.10. 12:00 Kvasice - Kněžpole 1:2 (0:0)

    12.kolo

    So 21.10. 10:00 Morkovice - Šumice 5:4 (1:3)
    So 21.10. 10:00 Kněžpole - Jarošov 2:1 (0:1)
    So 21.10. 14:30 Boršice - Koryčany 0:1 np (0:0)
    So 21.10. 14:30 Nivnice - Tlumačov 2:3 (0:1)
    Ne 22.10. 11:30 Staré Město - Dolní Němčí 1:2 (0:1)
    Ne 22.10. 11:30 Strání - Prakšice 3:2 (1:2)
    Ne 22.10. 12:00 Újezdec - Kvasice 7:2 (1:1)

    13.kolo

    So 28.10. 12:00 Tlumačov - Boršice 3:4 np (2:1)
    So 28.10. 12:00 Dolní Němčí - Kněžpole 0:3 (0:1)
    So 28.10. 12:00 Šumice - Staré Město 3:0 (2:0)
    So 28.10. 14:30 Prakšice - Nivnice 1:3 (0:1)
    Ne 29.10. 11:30 Kvasice - Strání 1:9 (1:4)
    Ne 29.10. 11:30 Jarošov - Újezdec 2:4 (1:1)
    So 11.11. 11:00 Morkovice - Koryčany 1:0 (1:0)

    14.kolo

    So 24.03. 12:30 Koryčany - Staré Město 1:6 (0:3)
    So 24.03. 15:00 Šumice - Kněžpole 3:7 (1:1)
    Út 01.05. 11:00 Prakšice - Tlumačov 5:3 (1:3)
    Út 01.05. 14:00 Dolní Němčí - Újezdec 5:3 (4:1)
    Út 01.05. 14:00 Jarošov - Strání 2:8 (1:5)
    Út 01.05. 14:00 Kvasice - Nivnice 0:4 (0:3)
    Út 08.05. 15:00 Boršice - Morkovice 4:2 (3:2)

    15.kolo

    So 31.03. 12:30 Nivnice - Jarošov 4:0 (3:0)
    So 31.03. 15:30 Prakšice - Boršice 3:2 (2:1)
    So 31.03. 15:30 Strání - Dolní Němčí 8:1 (4:1)
    So 31.03. 15:30 Újezdec - Šumice 3:2 (2:1)
    So 31.03. 15:30 Kněžpole - Koryčany 4:1 (3:0)
    Ne 01.04. 12:30 Staré Město - Morkovice 5:0 (1:0)
    St 25.04. 17:00 Tlumačov - Kvasice 2:1 (2:1)

    16.kolo

    So 07.04. 10:00 Morkovice - Kněžpole 0:2 (0:0)
    So 07.04. 13:00 Dolní Němčí - Nivnice 1:6 (1:3)
    So 07.04. 15:30 Boršice - Staré Město 2:1 (0:1)
    So 07.04. 15:30 Šumice - Strání 1:3 (0:2)
    So 07.04. 15:30 Jarošov - Tlumačov 3:1 (0:1)
    Ne 08.04. 12:30 Kvasice - Prakšice 1:2 (1:2)
    Ne 08.04. 13:00 Koryčany - Újezdec 1:2 (1:0)

    17.kolo

    So 14.04. 10:00 Nivnice - Šumice 4:0 (1:0)
    So 14.04. 10:00 Strání - Koryčany 4:0 (1:0)
    So 14.04. 10:00 Kněžpole - Staré Město 2:1 (1:0)
    So 14.04. 16:00 Prakšice - Jarošov 5:2 (2:1)
    So 14.04. 16:00 Tlumačov - Dolní Němčí 0:2 (0:2)
    So 14.04. 16:00 Újezdec - Morkovice 3:0 (0:0)
    Ne 15.04. 13:00 Kvasice - Boršice 0:2 (0:1)

    18.kolo

    So 21.04. 10:00 Morkovice - Strání 0:1 (0:1)
    So 21.04. 13:30 Dolní Němčí - Prakšice 0:1 (0:0)
    So 21.04. 16:00 Boršice - Kněžpole 1:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Jarošov - Kvasice 1:2 (1:1)
    So 21.04. 17:00 Šumice - Tlumačov 4:3 np (1:1)
    Ne 22.04. 13:00 Staré Město - Újezdec 4:2 (3:0)
    Ne 22.04. 13:30 Koryčany - Nivnice 2:5 (2:2)

    19.kolo

    So 28.04. 10:00 Nivnice - Morkovice 7:1 (4:0)
    So 28.04. 10:15 Újezdec - Kněžpole 6:2 (3:1)
    So 28.04. 12:30 Strání - Staré Město 5:1 (4:1)
    So 28.04. 16:30 Jarošov - Boršice 4:2 (3:2)
    So 28.04. 16:30 Prakšice - Šumice 6:1 (2:1)
    So 28.04. 16:30 Tlumačov - Koryčany 1:0 (1:0)
    Ne 29.04. 13:30 Kvasice - Dolní Němčí 3:0 (2:0)

    20.kolo

    So 05.05. 10:00 Kněžpole - Strání 1:2 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Boršice - Újezdec 5:3 (1:1)
    So 05.05. 16:30 Šumice - Kvasice 3:2 (2:0)
    Ne 06.05. 13:30 Staré Město - Nivnice 2:3 (1:2)
    Ne 06.05. 13:30 Morkovice - Tlumačov 2:1 np (0:0)
    Ne 06.05. 14:00 Koryčany - Prakšice 0:5 (0:2)
    Út 08.05. 16:30 Dolní Němčí - Jarošov 1:3 (0:1)

    21.kolo

    So 12.05. 10:00 Nivnice - Kněžpole 5:6 (4:5)
    So 12.05. 14:00 Dolní Němčí - Boršice 0:5 (0:1)
    So 12.05. 16:30 Jarošov - Šumice 1:0 (0:0)
    So 12.05. 16:30 Prakšice - Morkovice 3:0 (3:0)
    So 12.05. 16:30 Tlumačov - Staré Město 3:1 (1:1)
    So 12.05. 16:30 Strání - Újezdec 5:0 (1:0)
    Ne 13.05. 13:30 Kvasice - Koryčany 0:1 np (0:0)

    22.kolo

    So 19.05. 10:00 Kněžpole - Tlumačov 3:1 (2:1)
    So 19.05. 16:30 Boršice - Strání 2:3 np (1:0)
    So 19.05. 16:30 Újezdec - Nivnice 4:7 (1:3)
    So 19.05. 16:30 Šumice - Dolní Němčí 4:2 (2:2)
    Ne 20.05. 10:00 Morkovice - Kvasice 3:2 np (1:1)
    Ne 20.05. 13:30 Staré Město - Prakšice 5:4 (2:2)
    Ne 20.05. 14:00 Koryčany - Jarošov 0:2 (0:1)

    24.kolo

    So 02.06. 10:00 Kněžpole - Kvasice 7:1 (1:1)
    So 02.06. 10:00 Morkovice - Dolní Němčí 2:3 np (1:0)
    So 02.06. 10:15 Újezdec - Prakšice 3:5 (2:2)
    So 02.06. 16:30 Strání - Tlumačov 4:1 (3:0)
    So 02.06. 17:00 Boršice - Nivnice 2:1 np (1:1)
    Ne 03.06. 14:00 Staré Město - Jarošov 7:0 (4:0)
    Ne 03.06. 14:30 Koryčany - Šumice 4:1 (1:1)

    25.kolo

    So 09.06. 14:30 Dolní Němčí - Staré Město 0:5 (0:4)
    So 09.06. 14:30 Tlumačov - Nivnice 2:4 (0:1)
    So 09.06. 16:30 Jarošov - Kněžpole 0:2 (0:1)
    So 09.06. 17:00 Šumice - Morkovice 0:1 (0:1)
    So 09.06. 17:00 Prakšice - Strání 3:2 np (1:1)
    Ne 10.06. 14:00 Kvasice - Újezdec 0:5 (0:2)
    Ne 10.06. 14:30 Koryčany - Boršice 3:2 (3:1)

    23.kolo

    So 26.05. 11:00 Prakšice - Kněžpole 4:1 (2:1)
    So 26.05. 16:30 Jarošov - Morkovice 3:4 np (2:0)
    So 26.05. 17:00 Šumice - Boršice 1:0 np (0:0)
    So 26.05. 17:00 Tlumačov - Újezdec 4:0 (2:0)
    So 26.05. 17:00 Nivnice - Strání 1:2 np (0:0)
    Ne 27.05. 14:00 Kvasice - Staré Město 0:8 (0:8)
    Čt 14.06. 17:30 Dolní Němčí - Koryčany 1:4 (1:2)

    26.kolo

    So 16.06. 10:00 Kněžpole - Dolní Němčí 3:0 (1:0)
    So 16.06. 13:00 Boršice - Tlumačov 1:4 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Nivnice - Prakšice 2:4 (2:3)
    So 16.06. 17:00 Újezdec - Jarošov 7:2 (4:1)
    Ne 17.06. 14:00 Strání - Kvasice 7:1 (4:1)
    Ne 17.06. 14:00 Staré Město - Šumice 2:0 (1:0)
    Ne 17.06. 14:30 Koryčany - Morkovice 6:0 (2:0)
    Správce soutěže: David Tuizal

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 22 2 2 0 116:24 72
    2. 26 17 1 0 8 81:43 53
    3. 26 17 1 0 8 71:49 53
    4. 26 15 2 1 8 76:44 50
    5. 26 15 0 4 7 84:51 49
    6. 26 12 3 3 8 60:45 45
    7. 26 11 3 1 11 44:53 40
    8. 26 12 0 0 14 80:74 36
    9. 26 10 1 3 12 51:54 35
    10. 26 8 4 1 13 33:69 33
    11. 26 7 1 1 17 36:76 24
    12. 26 6 2 1 17 44:79 23
    13. 26 6 1 1 18 36:88 21
    14. 26 3 0 3 20 25:88 12