Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 22. ledna 2020
svátek má Slavomír.
Hlavní menu
  • ID: 11301
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Beroun  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11069
    Týden:
    36
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 14:00 Hostomice B - Komárov B 5:2 (1:2)
    So 27.08. 17:00 Osek - Stašov B 9:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 D. Újezd - Chaloupky 7:2 (6:1)
    So 27.08. 17:00 Praskolesy - Březová 1:3 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Lochovice - Podluhy 2:5 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Cerhovice B - H. Neumětely B 1:3 (0:2)
    So 27.08. 17:00 Zaječov - Běštín 4:1 (1:0)

    2.kolo

    So 03.09. 14:00 Březová - Lochovice 3:2 (2:2)
    So 03.09. 14:00 Chaloupky - Praskolesy 4:2 (3:2)
    So 03.09. 14:00 Hostomice B - Osek 4:0 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Podluhy - Cerhovice B 0:1 (0:0)
    Ne 04.09. 10:15 Stašov B - D. Újezd 2:4 (2:1)
    Ne 04.09. 14:00 H. Neumětely B - Zaječov 1:4 (1:2)
    Ne 04.09. 17:00 Komárov B - Běštín 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 10.09. 14:00 Praskolesy - Stašov B 10:2 (6:2)
    So 10.09. 17:00 Osek - Komárov B 1:3 (1:2)
    So 10.09. 17:00 D. Újezd - Hostomice B 4:1 (2:1)
    So 10.09. 17:00 Lochovice - Chaloupky 1:3 (1:1)
    So 10.09. 17:00 Cerhovice B - Březová 1:1 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Zaječov - Podluhy 0:3 (0:2)
    Ne 11.09. 14:00 Běštín - H. Neumětely B 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 17.09. 14:00 Březová - Zaječov 5:0 (1:0)
    So 17.09. 14:00 Chaloupky - Cerhovice B 1:2 (1:0)
    So 17.09. 14:00 Hostomice B - Praskolesy 1:2 (1:1)
    So 17.09. 17:00 Podluhy - Běštín 2:4 (2:2)
    So 17.09. 17:00 Osek - D. Újezd 4:2 (2:0)
    Ne 18.09. 17:00 Komárov B - H. Neumětely B 6:0 (3:0)
    St 28.09. 10:15 Stašov B - Lochovice 0:4 (0:0)

    5.kolo

    So 24.09. 13:00 Lochovice - Hostomice B 11:0 (4:0)
    So 24.09. 16:30 D. Újezd - Komárov B 1:3 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Praskolesy - Osek 0:0 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Cerhovice B - Stašov B 5:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Zaječov - Chaloupky 2:4 (1:2)
    Ne 25.09. 14:00 Běštín - Březová 1:4 (0:1)
    Ne 25.09. 14:00 H. Neumětely B - Podluhy 3:1 (2:1)

    6.kolo

    So 01.10. 13:30 Březová - H. Neumětely B 4:0 (0:0)
    So 01.10. 13:30 Chaloupky - Běštín 7:1 (7:1)
    So 01.10. 14:00 Hostomice B - Cerhovice B 0:4 (0:1)
    So 01.10. 16:30 Osek - Lochovice 3:2 (1:2)
    So 01.10. 16:30 D. Újezd - Praskolesy 2:2 (2:1)
    Ne 02.10. 10:15 Stašov B - Zaječov 3:5 (3:3)
    Ne 02.10. 16:30 Komárov B - Podluhy 3:1 (2:0)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Praskolesy - Komárov B 5:4 (3:2)
    So 08.10. 16:00 Lochovice - D. Újezd 5:2 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Cerhovice B - Osek 2:4 (1:2)
    So 08.10. 16:00 Zaječov - Hostomice B 2:0 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Podluhy - Březová 2:2 (1:1)
    Ne 09.10. 14:00 Běštín - Stašov B 5:0 (3:0)
    Ne 09.10. 14:00 H. Neumětely B - Chaloupky 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 15.10. 13:00 Chaloupky - Podluhy 3:2 (1:0)
    So 15.10. 14:00 Hostomice B - Běštín 2:0 (2:0)
    So 15.10. 16:00 Osek - Zaječov 4:0 (3:0)
    So 15.10. 16:00 D. Újezd - Cerhovice B 1:1 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Praskolesy - Lochovice 3:3 (1:1)
    Ne 16.10. 10:15 Stašov B - H. Neumětely B 2:1 (0:0)
    Ne 16.10. 16:00 Komárov B - Březová 0:1 (0:0)

    9.kolo

    So 22.10. 12:30 Březová - Chaloupky 5:1 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Lochovice - Komárov B 1:3 (0:2)
    So 22.10. 15:30 Cerhovice B - Praskolesy 5:2 (3:1)
    So 22.10. 15:30 Zaječov - D. Újezd 1:1 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Podluhy - Stašov B 8:2 (5:1)
    Ne 23.10. 14:00 Běštín - Osek 1:8 (1:5)
    Ne 23.10. 14:00 H. Neumětely B - Hostomice B 4:1 (0:1)

    10.kolo

    So 29.10. 14:00 Hostomice B - Podluhy 1:2 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Osek - H. Neumětely B 3:2 (1:0)
    So 29.10. 14:30 D. Újezd - Běštín 3:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Praskolesy - Zaječov 0:2 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Lochovice - Cerhovice B 1:7 (1:2)
    Ne 30.10. 10:15 Stašov B - Březová 0:7 (0:3)
    Ne 30.10. 14:30 Komárov B - Chaloupky 1:1 (1:1)

    11.kolo

    So 05.11. 11:00 Březová - Hostomice B 12:1 (7:0)
    So 05.11. 11:00 Chaloupky - Stašov B 2:0 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Cerhovice B - Komárov B 0:3 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Zaječov - Lochovice 9:1 (6:0)
    So 05.11. 14:00 Podluhy - Osek 0:2 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Běštín - Praskolesy 3:3 (2:2)
    Ne 06.11. 14:00 H. Neumětely B - D. Újezd 3:1 (2:1)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Hostomice B - Chaloupky 2:5 (2:1)
    So 12.11. 14:00 D. Újezd - Podluhy 5:1 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Praskolesy - H. Neumětely B 3:1 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Lochovice - Běštín 1:3 (0:1)
    So 12.11. 14:00 Cerhovice B - Zaječov 3:0 (0:0)
    So 26.11. 10:15 Komárov B - Stašov B 3:2 (1:1)
    So 26.11. 13:30 Osek - Březová 0:0 (0:0)

    13.kolo

    Čt 17.11. 13:30 Chaloupky - Osek 1:3 (1:0)
    So 19.11. 10:15 Stašov B - Hostomice B 6:2 (2:2)
    So 19.11. 10:30 Březová - D. Újezd 1:4 (1:2)
    So 19.11. 13:30 Zaječov - Komárov B 1:1 (1:0)
    So 19.11. 13:30 Podluhy - Praskolesy 2:1 (1:1)
    Ne 20.11. 13:30 H. Neumětely B - Lochovice 4:3 (2:2)
    Ne 19.03. 13:30 Běštín - Cerhovice B 2:2 (2:0)

    14.kolo

    So 25.03. 12:00 Chaloupky - D. Újezd 2:1 (0:0)
    So 25.03. 12:00 Březová - Praskolesy 0:0 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Podluhy - Lochovice 2:1 (0:0)
    Ne 26.03. 10:15 Stašov B - Osek 0:4 (0:0)
    Ne 26.03. 14:00 H. Neumětely B - Cerhovice B 1:2 (1:1)
    Ne 26.03. 14:00 Běštín - Zaječov 0:2 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Komárov B - Hostomice B 5:1 (3:0)

    15.kolo

    So 01.04. 16:30 Zaječov - H. Neumětely B 8:0 (3:0)
    So 01.04. 16:30 Cerhovice B - Podluhy 0:0 (0:0)
    So 01.04. 16:30 Lochovice - Březová 2:2 (0:1)
    So 01.04. 16:30 Praskolesy - Chaloupky 0:2 (0:2)
    So 01.04. 16:30 D. Újezd - Stašov B 6:0 (6:0)
    So 01.04. 16:30 Osek - Hostomice B 9:1 (3:1)
    Ne 02.04. 14:00 Běštín - Komárov B 2:4 (1:1)

    16.kolo

    So 08.04. 13:30 Chaloupky - Lochovice 4:2 (2:2)
    So 08.04. 13:30 Březová - Cerhovice B 0:1 (0:0)
    So 08.04. 14:00 Hostomice B - D. Újezd 0:0 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Podluhy - Zaječov 0:2 (0:0)
    Ne 09.04. 10:15 Stašov B - Praskolesy 2:1 (1:0)
    Ne 09.04. 14:00 H. Neumětely B - Běštín 3:6 (0:5)
    Ne 09.04. 16:30 Komárov B - Osek 3:2 (3:1)

    17.kolo

    So 15.04. 17:00 Zaječov - Březová 2:1 (2:1)
    So 15.04. 17:00 Cerhovice B - Chaloupky 0:4 (0:0)
    So 15.04. 17:00 Lochovice - Stašov B 5:2 (4:1)
    So 15.04. 17:00 Praskolesy - Hostomice B 4:1 (2:1)
    So 15.04. 17:00 D. Újezd - Osek 1:3 (1:2)
    Ne 16.04. 14:00 H. Neumětely B - Komárov B 0:3 (0:1)
    Ne 16.04. 14:00 Běštín - Podluhy 1:3 (0:2)

    18.kolo

    So 22.04. 14:00 Hostomice B - Lochovice 3:3 (2:2)
    So 22.04. 14:00 Chaloupky - Zaječov 2:2 (1:1)
    So 22.04. 14:00 Březová - Běštín 14:0 (6:0)
    So 22.04. 17:00 Osek - Praskolesy 5:2 (3:0)
    So 22.04. 17:00 Podluhy - H. Neumětely B 3:1 (2:1)
    Ne 23.04. 10:15 Stašov B - Cerhovice B 6:2 (4:0)
    Ne 23.04. 17:00 Komárov B - D. Újezd 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 29.04. 17:00 Zaječov - Stašov B 10:1 (4:0)
    So 29.04. 17:00 Lochovice - Osek 2:2 (1:1)
    So 29.04. 17:00 Praskolesy - D. Újezd 0:1 (0:1)
    Ne 30.04. 14:00 Podluhy - Komárov B 3:2 (2:1)
    Ne 30.04. 14:00 H. Neumětely B - Březová 1:7 (0:3)
    Ne 30.04. 14:00 Běštín - Chaloupky 1:3 (0:1)
    Čt 11.05. 18:00 Cerhovice B - Hostomice B 5:1 (3:1)

    20.kolo

    So 06.05. 14:00 Hostomice B - Zaječov 0:2 (0:2)
    So 06.05. 14:00 Chaloupky - H. Neumětely B 5:2 (3:1)
    So 06.05. 14:00 Březová - Podluhy 3:0 (2:0)
    So 06.05. 17:00 D. Újezd - Lochovice 3:2 (2:1)
    So 06.05. 17:00 Osek - Cerhovice B 2:0 (2:0)
    Ne 07.05. 10:15 Stašov B - Běštín 0:9 (0:4)
    Ne 07.05. 17:00 Komárov B - Praskolesy 3:0 (2:0)

    21.kolo

    So 13.05. 14:00 Březová - Komárov B 0:2 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Podluhy - Chaloupky 3:3 (2:1)
    So 13.05. 17:00 Zaječov - Osek 2:2 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Cerhovice B - D. Újezd 1:1 (0:1)
    So 13.05. 17:00 Lochovice - Praskolesy 3:0 (1:0)
    Ne 14.05. 14:00 H. Neumětely B - Stašov B 4:3 (2:1)
    Ne 14.05. 14:00 Běštín - Hostomice B 1:1 (0:0)

    22.kolo

    So 20.05. 14:00 Hostomice B - H. Neumětely B 3:1 (1:1)
    So 20.05. 14:00 Chaloupky - Březová 1:7 (1:2)
    So 20.05. 17:00 Praskolesy - Cerhovice B 1:5 (0:1)
    So 20.05. 17:00 D. Újezd - Zaječov 2:3 (1:1)
    So 20.05. 17:00 Osek - Běštín 4:3 (3:1)
    Ne 21.05. 10:15 Stašov B - Podluhy 2:4 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Komárov B - Lochovice 5:5 (2:1)

    23.kolo

    So 27.05. 14:00 Chaloupky - Komárov B 1:6 (0:3)
    So 27.05. 14:00 Březová - Stašov B 8:1 (4:1)
    So 27.05. 17:00 Podluhy - Hostomice B 8:2 (4:1)
    So 27.05. 17:00 Cerhovice B - Lochovice 8:0 (4:0)
    Ne 28.05. 14:00 H. Neumětely B - Osek 1:6 (1:0)
    Ne 28.05. 14:00 Běštín - D. Újezd 4:4 (0:3)
    Ne 28.05. 17:00 Zaječov - Praskolesy 3:0 (2:0)

    24.kolo

    So 03.06. 14:00 Hostomice B - Březová 0:3 (0:2)
    So 03.06. 17:00 Lochovice - Zaječov 1:1 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Praskolesy - Běštín 7:2 (5:0)
    So 03.06. 17:00 D. Újezd - H. Neumětely B 5:0 (3:0)
    So 03.06. 17:00 Osek - Podluhy 6:1 (3:0)
    Ne 04.06. 10:15 Stašov B - Chaloupky 2:3 (1:1)
    Ne 04.06. 17:00 Komárov B - Cerhovice B 1:4 (0:2)

    25.kolo

    So 10.06. 14:00 Chaloupky - Hostomice B 3:0k (3:0)
    So 10.06. 14:00 Březová - Osek 3:2 (2:1)
    So 10.06. 17:00 Podluhy - D. Újezd 3:1 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Zaječov - Cerhovice B 1:2 (1:0)
    Ne 11.06. 10:15 Stašov B - Komárov B 2:6 (0:2)
    Ne 11.06. 14:00 H. Neumětely B - Praskolesy 6:2 (3:2)
    Ne 11.06. 14:00 Běštín - Lochovice 1:5 (1:3)

    26.kolo

    So 17.06. 14:00 Hostomice B - Stašov B 3:5 (0:4)
    So 17.06. 17:00 Komárov B - Zaječov 1:2 (0:1)
    So 17.06. 17:00 Cerhovice B - Běštín 8:0 (5:0)
    So 17.06. 17:00 Lochovice - H. Neumětely B 3:2 (1:1)
    So 17.06. 17:00 Praskolesy - Podluhy 2:1 (2:0)
    So 17.06. 17:00 D. Újezd - Březová 0:3 (0:1)
    So 17.06. 17:00 Osek - Chaloupky 11:1 (6:0)
    Správce soutěže: Jiří Klekner

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 4 4 99:37 58
    2. 26 17 5 4 99:25 56
    3. 26 16 3 7 76:42 51
    4. 26 16 3 7 69:65 51
    5. 26 15 5 6 72:37 50
    6. 26 15 5 6 70:39 50
    7. 26 12 3 11 60:55 39
    8. 26 10 6 10 62:50 36
    9. 26 7 6 13 71:80 27
    10. 26 7 5 14 53:66 26
    11. 26 7 4 15 54:94 25
    12. 26 7 0 19 44:88 21
    13. 26 4 3 19 36:103 15
    14. 26 5 0 21 46:130 15