Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. prosince 2017
svátek má Simona.
Hlavní menu
  • ID: 11286
  • Návštěvy: 72/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3851
    Týden:
    72
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 20.08. 10:45 Bohuňovice - Brodek u PV 2:7 (1:4)
    So 20.08. 13:30 Brodek u Př. - Tovačov 1:0 (1:0)
    Ne 21.08. 13:00 Kozlovice - Želatovice 0:2 (0:2)
    Ne 21.08. 14:00 Loštice - Ústí 7:0 (5:0)
    Ne 21.08. 16:30 Dub n.Moravou - Litovel 14:1 (6:1)

    4.kolo

    So 27.08. 10:00 Ústí - Kozlovice 2:3 (1:1)
    So 27.08. 10:00 Litovel - Loštice 0:16 (0:10)
    Ne 28.08. 10:30 Protivanov - Bohuňovice 4:1 (2:0)
    Ne 28.08. 16:30 Tovačov - Želatovice 0:1 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Brodek u PV - Dub n.Moravou 5:3 (1:2)

    5.kolo

    So 03.09. 11:30 Bohuňovice - Brodek u Př. 3:2 (3:0)
    So 03.09. 13:30 Želatovice - Ústí 2:0 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Loštice - Brodek u PV 0:7 (0:3)
    Ne 04.09. 13:00 Kozlovice - Litovel 12:2 (3:2)
    Ne 04.09. 16:00 Dub n.Moravou - Protivanov 3:1 (3:0)

    6.kolo

    So 10.09. 10:00 Litovel - Želatovice 1:14 (0:8)
    So 10.09. 13:30 Brodek u PV - Kozlovice 1:3 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Tovačov - Ústí 4:1 (1:1)
    So 10.09. 16:00 Brodek u Př. - Dub n.Moravou 5:2 (2:2)
    Ne 11.09. 10:30 Protivanov - Loštice 0:3 (0:1)

    7.kolo

    So 17.09. 10:00 Ústí - Litovel 13:0 (6:0)
    So 17.09. 10:45 Bohuňovice - Tovačov 0:6 (0:1)
    So 17.09. 13:00 Želatovice - Brodek u PV 4:1 (2:1)
    So 17.09. 15:30 Loštice - Brodek u Př. 3:2 (1:0)
    Ne 18.09. 13:00 Kozlovice - Protivanov 9:0 (6:0)

    8.kolo

    So 24.09. 10:45 Bohuňovice - Dub n.Moravou 1:2 (0:1)
    So 24.09. 15:30 Tovačov - Litovel 9:1 (5:1)
    So 24.09. 15:30 Brodek u Př. - Kozlovice 2:3 (1:2)
    Ne 25.09. 10:00 Brodek u PV - Ústí 9:4 (3:3)
    Ne 25.09. 10:30 Protivanov - Želatovice 1:8 (1:2)

    9.kolo

    So 01.10. 10:00 Ústí - Protivanov 11:3 (7:1)
    So 01.10. 10:00 Litovel - Brodek u PV 0:20 (0:7)
    So 01.10. 12:30 Želatovice - Brodek u Př. 3:5 (0:1)
    So 01.10. 15:00 Loštice - Bohuňovice 3:0 (3:0)
    Ne 02.10. 15:00 Dub n.Moravou - Tovačov 6:1 (2:0)

    10.kolo

    So 08.10. 10:45 Bohuňovice - Kozlovice 1:3 (1:3)
    So 08.10. 12:00 Brodek u Př. - Ústí 9:4 (4:3)
    Ne 09.10. 10:30 Protivanov - Litovel 7:1 (4:0)
    Ne 09.10. 15:00 Tovačov - Brodek u PV 1:4 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Dub n.Moravou - Loštice 5:2 (0:1)

    11.kolo

    So 15.10. 10:00 Litovel - Brodek u Př. 0:15 (0:6)
    So 15.10. 12:00 Želatovice - Bohuňovice 9:1 (4:0)
    Ne 16.10. 10:00 Brodek u PV - Protivanov 9:1 (5:1)
    Ne 16.10. 12:30 Loštice - Tovačov 6:2 (4:0)
    Ne 16.10. 13:00 Kozlovice - Dub n.Moravou 3:0 (2:0)

    2.kolo

    So 22.10. 10:00 Litovel - Bohuňovice 1:3 (0:2)
    So 22.10. 10:00 Ústí - Dub n.Moravou 2:3 (1:2)
    So 22.10. 12:00 Želatovice - Loštice 2:3 np (2:2)
    Ne 23.10. 10:30 Protivanov - Brodek u Př. 4:2 (2:1)
    Ne 23.10. 14:30 Tovačov - Kozlovice 3:6 (1:2)

    1.kolo

    28.10. 14:30 Protivanov - Tovačov 0:4 (0:0)
    So 29.10. 10:30 Brodek u Př. - Brodek u PV 4:5 np (4:4)
    So 29.10. 10:45 Bohuňovice - Ústí 3:2 np (2:2)
    Ne 30.10. 12:00 Loštice - Kozlovice 1:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Dub n.Moravou - Želatovice 0:4 (0:2)

    12.kolo

    So 01.04. 10:00 Ústí - Bohuňovice 3:2 (1:1)
    So 01.04. 13:00 Želatovice - Dub n.Moravou 13:1 (5:0)
    So 01.04. 14:00 Kozlovice - Loštice 1:2 np (1:0)
    So 01.04. 15:30 Tovačov - Protivanov 5:0 (2:0)
    Ne 02.04. 15:30 Brodek u PV - Brodek u Př. 3:2 (0:0)

    13.kolo

    So 08.04. 10:45 Bohuňovice - Litovel 15:0 (8:0)
    So 08.04. 14:00 Kozlovice - Tovačov 5:0 (3:0)
    So 08.04. 15:30 Loštice - Želatovice 0:1 (0:1)
    Ne 09.04. 12:30 Brodek u Př. - Protivanov 4:1 (2:1)
    Ne 09.04. 15:30 Dub n.Moravou - Ústí 5:1 (4:0)

    14.kolo

    So 15.04. 10:00 Litovel - Dub n.Moravou 0:6 (0:2)
    So 15.04. 10:00 Ústí - Loštice 4:2 (2:0)
    So 15.04. 13:30 Želatovice - Kozlovice 3:0 (3:0)
    So 15.04. 16:00 Brodek u PV - Bohuňovice 12:0 (6:0)
    Ne 16.04. 16:00 Tovačov - Brodek u Př. 0:4 (0:3)

    15.kolo

    So 22.04. 10:45 Bohuňovice - Protivanov 6:2 (4:0)
    So 22.04. 13:30 Želatovice - Tovačov 4:0 (4:0)
    So 22.04. 14:00 Kozlovice - Ústí 3:1 (1:0)
    So 22.04. 16:00 Loštice - Litovel 17:0 (7:0)
    Ne 23.04. 16:00 Dub n.Moravou - Brodek u PV 7:3 (3:1)

    16.kolo

    So 29.04. 10:00 Litovel - Kozlovice 0:19 (0:11)
    So 29.04. 10:00 Ústí - Želatovice 1:6 (0:3)
    So 29.04. 16:00 Brodek u Př. - Bohuňovice 9:1 (4:1)
    So 29.04. 16:30 Brodek u PV - Loštice 3:4
    Ne 30.04. 10:30 Protivanov - Dub n.Moravou odloženo

    17.kolo

    So 06.05. 10:00 Ústí - Tovačov 2:7 (0:4)
    So 06.05. 14:00 Želatovice - Litovel 20:0
    So 06.05. 14:00 Kozlovice - Brodek u PV 0:5 (0:2)
    So 06.05. 16:30 Loštice - Protivanov 3:1 (1:0)
    So 06.05. 16:30 Dub n.Moravou - Brodek u Př. 3:9 (0:2)

    18.kolo

    So 13.05. 10:00 Litovel - Ústí 0:6 (0:3)
    So 13.05. 16:30 Tovačov - Bohuňovice 9:0 (4:0)
    So 13.05. 16:30 Brodek u Př. - Loštice 7:0 (2:0)
    So 13.05. 16:30 Brodek u PV - Želatovice 4:3 (2:3)
    Ne 14.05. 10:30 Protivanov - Kozlovice 3:4 (1:2)

    19.kolo

    So 20.05. 10:00 Litovel - Tovačov 1:20 (1:6)
    So 20.05. 10:00 Ústí - Brodek u PV 0:4 (0:1)
    So 20.05. 14:00 Kozlovice - Brodek u Př. 2:3 (2:1)
    So 20.05. 14:30 Želatovice - Protivanov 5:1 (3:0)
    Ne 21.05. 17:00 Dub n.Moravou - Bohuňovice 9:0 (5:0)

    20.kolo

    So 27.05. 10:45 Bohuňovice - Loštice 2:4 (1:4)
    So 27.05. 17:00 Brodek u Př. - Želatovice 1:3 (1:2)
    Ne 28.05. 10:00 Brodek u PV - Litovel 23:1 (7:0)
    Ne 28.05. 10:30 Protivanov - Ústí 5:3 (3:3)
    Ne 28.05. 17:00 Tovačov - Dub n.Moravou 3:12 (1:9)

    21.kolo

    So 03.06. 10:00 Brodek u PV - Tovačov 7:1 (5:0)
    So 03.06. 10:00 Litovel - Protivanov 0:3 (0:1)
    So 03.06. 10:00 Ústí - Brodek u Př. 0:7 (0:2)
    So 03.06. 14:00 Kozlovice - Bohuňovice 4:0 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Loštice - Dub n.Moravou 3:0 (0:0)

    22.kolo

    So 10.06. 10:00 Tovačov - Loštice 0:8 (0:3)
    So 10.06. 10:45 Bohuňovice - Želatovice 2:3 (2:3)
    So 10.06. 13:00 Brodek u Př. - Litovel 15:0 (8:0)
    So 10.06. 17:00 Dub n.Moravou - Kozlovice 6:1 (1:1)
    Ne 11.06. 10:30 Protivanov - Brodek u PV 6:6 (4:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 20 17 0 1 2 110:21 52
    2. 20 14 1 0 4 137:46 45
    3. 20 13 2 0 5 85:37 43
    4. 20 13 0 1 6 108:39 40
    5. 20 13 0 1 6 81:36 40
    6. 20 12 0 0 7 87:58 37
    7. 20 8 0 0 12 75:69 24
    8. 20 5 0 0 13 43:87 17
    9. 20 5 0 1 14 60:83 16
    10. 20 4 1 0 15 42:94 14
    11. 20 0 0 0 20 9:267 0