Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. září 2017
svátek má Zita.
Hlavní menu
  • ID: 11276
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1860
    Týden:
    46
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 20.08. 10:45 Tišnov - Žijeme hrou 5:2 (5:1)
    So 20.08. 10:45 Soběšice - Rosice 4:8 (1:4)
    St 31.08. 17:45 Rousínov - Řečkovice 4:3 (1:1)
    Čt 08.09. 17:45 FKD - Rájec 13:0 (7:0)
    St 14.09. 16:00 Blansko - Kohoutovice 0:1 (0:1)

    2.kolo

    Ne 28.08. 10:45 Žijeme hrou - Rousínov 2:3 (0:2)
    Ne 28.08. 10:45 Rosice - Tišnov 3:5 (1:2)
    Ne 28.08. 11:15 Řečkovice - FKD 0:2 (0:0)
    Ne 28.08. 11:45 Medlánky - Soběšice 7:0 (2:0)
    St 31.08. 16:30 Rájec - Blansko 0:9 (0:2)

    3.kolo

    So 03.09. 09:00 Blansko - Řečkovice 5:0 (0:0)
    So 03.09. 10:45 Tišnov - Medlánky 1:1 (1:0)
    So 03.09. 10:45 Rousínov - Rosice 6:6 (2:3)
    So 03.09. 10:45 FKD - Žijeme hrou 4:1 (2:0)
    So 03.09. 10:45 Kohoutovice - Rájec 6:1 (3:1)

    4.kolo

    So 10.09. 10:45 Soběšice - Tišnov 3:4 (3:2)
    Ne 11.09. 10:45 Žijeme hrou - Blansko 1:5 (0:3)
    Ne 11.09. 10:45 Rosice - FKD 3:2 (1:0)
    Ne 11.09. 11:15 Řečkovice - Kohoutovice 1:8 (0:4)
    Ne 11.09. 11:45 Medlánky - Rousínov 3:2 (2:1)

    5.kolo

    So 17.09. 09:00 Blansko - Rosice 5:1 (3:0)
    So 17.09. 10:45 Rousínov - Soběšice 2:3 (1:1)
    So 17.09. 10:45 FKD - Medlánky 5:0 (2:0)
    So 17.09. 10:45 Kohoutovice - Žijeme hrou 9:5 (3:2)
    Ne 18.09. 10:45 Rájec - Řečkovice 2:7 (0:3)

    6.kolo

    So 24.09. 10:45 Soběšice - FKD 2:8
    So 24.09. 10:45 Tišnov - Rousínov 7:1
    Ne 25.09. 10:45 Žijeme hrou - Rájec 3:1
    Ne 25.09. 10:45 Rosice - Kohoutovice 5:6
    Ne 25.09. 11:45 Medlánky - Blansko 3:3

    7.kolo

    So 01.10. 09:00 Blansko - Soběšice 5:1
    So 01.10. 10:45 FKD - Tišnov 1:0
    So 01.10. 10:45 Kohoutovice - Medlánky 4:1
    Ne 02.10. 10:45 Rájec - Rosice 2:12
    Ne 02.10. 10:45 Řečkovice - Žijeme hrou 2:3

    8.kolo

    So 08.10. 10:45 Soběšice - Kohoutovice 4:2
    So 08.10. 10:45 Tišnov - Blansko 1:3
    Ne 09.10. 10:45 Rosice - Řečkovice 4:2
    Ne 09.10. 10:45 Rousínov - FKD 1:2
    Ne 09.10. 11:45 Medlánky - Rájec 2:1

    9.kolo

    So 15.10. 09:00 Blansko - Rousínov 3:3
    So 15.10. 10:45 Kohoutovice - Tišnov 1:0
    Ne 16.10. 10:45 Rájec - Soběšice 5:6
    Ne 16.10. 10:45 Řečkovice - Medlánky 0:4
    Ne 16.10. 10:45 Žijeme hrou - Rosice 1:9

    10.kolo

    So 22.10. 10:45 Soběšice - Řečkovice 5:1 (3:1)
    So 22.10. 10:45 Tišnov - Rájec 6:1 (2:1)
    So 22.10. 10:45 FKD - Blansko 1:3 (1:1)
    Ne 23.10. 10:45 Rousínov - Kohoutovice 0:5 (0:3)
    Ne 23.10. 11:45 Medlánky - Žijeme hrou 1:1 (1:0)

    11.kolo

    So 29.10. 10:45 Kohoutovice - FKD 0:2
    So 29.10. 11:15 Řečkovice - Tišnov 0:5
    Ne 30.10. 10:45 Rájec - Rousínov 0:10
    Ne 30.10. 10:45 Žijeme hrou - Soběšice 4:4
    Ne 30.10. 10:45 Rosice - Medlánky 3:0

    13.kolo

    So 01.04. 09:00 Blansko - Rájec 1:3
    So 01.04. 10:45 FKD - Řečkovice 5:0 (3:0)
    So 01.04. 10:45 Soběšice - Medlánky 1:2
    Ne 02.04. 10:45 Rousínov - Žijeme hrou 6:0
    Ne 02.04. 10:45 Tišnov - Rosice 5:3

    14.kolo

    Ne 09.04. 10:45 Medlánky - Tišnov 2:1
    Ne 09.04. 10:45 Rosice - Rousínov 3:4
    Ne 09.04. 10:45 Řečkovice - Blansko 1:7
    Ne 09.04. 10:45 Rájec - Kohoutovice 5:1
    Ne 09.04. 11:15 Žijeme hrou - FKD 0:7

    15.kolo

    14.04. 10:45 Kohoutovice - Řečkovice 6:0
    So 15.04. 09:00 Blansko - Žijeme hrou 8:1
    So 15.04. 10:45 FKD - Rosice 3:0
    So 15.04. 10:45 Tišnov - Soběšice 4:0
    Ne 16.04. 10:45 Rousínov - Medlánky 3:5

    16.kolo

    So 22.04. 10:45 Soběšice - Rousínov 4:2
    Ne 23.04. 10:45 Medlánky - FKD 2:4
    Ne 23.04. 10:45 Rosice - Blansko 1:5
    Ne 23.04. 10:45 Žijeme hrou - Kohoutovice 0:2
    Ne 23.04. 11:15 Řečkovice - Rájec 3:1

    17.kolo

    So 29.04. 09:00 Blansko - Medlánky 0:5
    So 29.04. 10:45 FKD - Soběšice 9:1
    Ne 30.04. 10:45 Rájec - Žijeme hrou 3:1
    Ne 30.04. 10:45 Kohoutovice - Rosice 4:2
    Ne 30.04. 10:45 Rousínov - Tišnov 2:3

    18.kolo

    So 06.05. 10:45 Tišnov - FKD 0:1
    So 06.05. 10:45 Soběšice - Blansko 1:2
    So 06.05. 10:45 Medlánky - Kohoutovice 5:1
    So 06.05. 10:45 Žijeme hrou - Řečkovice 9:0
    Ne 07.05. 10:45 Rosice - Rájec 11:1

    19.kolo

    So 13.05. 09:00 Blansko - Tišnov 2:2
    So 13.05. 10:45 FKD - Rousínov 5:1
    So 13.05. 11:15 Řečkovice - Rosice 1:6
    Ne 14.05. 10:45 Rájec - Medlánky 3:2
    Ne 14.05. 10:45 Kohoutovice - Soběšice 1:0

    20.kolo

    So 20.05. 10:45 Tišnov - Kohoutovice 2:6
    So 20.05. 10:45 Soběšice - Rájec 1:2
    Ne 21.05. 10:45 Rousínov - Blansko 0:5
    Ne 21.05. 10:45 Medlánky - Řečkovice 5:0
    Ne 21.05. 10:45 Rosice - Žijeme hrou 5:2

    21.kolo

    So 27.05. 09:00 Blansko - FKD 2:1
    Ne 28.05. 10:45 Žijeme hrou - Medlánky 3:1
    Ne 28.05. 10:45 Rájec - Tišnov 1:5
    Ne 28.05. 10:45 Kohoutovice - Rousínov 5:1
    Ne 28.05. 11:15 Řečkovice - Soběšice 1:4

    22.kolo

    So 03.06. 10:45 FKD - Kohoutovice 3:0
    So 03.06. 10:45 Tišnov - Řečkovice 9:1
    So 03.06. 10:45 Soběšice - Žijeme hrou 2:1
    Ne 04.06. 10:45 Rousínov - Rájec 3:1
    Ne 04.06. 10:45 Medlánky - Rosice 2:2

    12.kolo

    So 10.06. 10:45 Žijeme hrou - Tišnov 0:3
    So 10.06. 10:45 Kohoutovice - Blansko 2:2
    Ne 11.06. 10:45 Rájec - FKD 4:5
    Ne 11.06. 10:45 Rosice - Soběšice 7:3
    Ne 11.06. 11:15 Řečkovice - Rousínov 2:4
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1.
     FKD
    20 17 0 3 83:20 51
    2. 20 13 4 3 75:29 43
    3. 20 14 1 5 70:39 43
    4. 20 12 2 6 68:34 38
    5. 20 10 4 6 53:38 34
    6. 20 10 2 8 94:63 32
    7. 20 7 2 11 58:67 23
    8. 20 7 1 12 49:77 22
    9. 20 5 0 15 37:107 15
    10. 20 4 2 14 40:80 14
    11. 20 2 0 18 25:98 6