Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 27. května 2018
svátek má Valdemar.
Hlavní menu
  • ID: 11273
  • Návštěvy: 87/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3012
    Týden:
    87
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 20.08. 09:00 Soběšice - Rosice 3:15 (2:6)
    So 20.08. 09:00 Tišnov - Žijeme hrou 0:5 (0:2)
    St 31.08. 16:00 Rousínov - Řečkovice 4:3 (4:0)
    Čt 08.09. 16:15 FKD - Rájec 3:4 (0:2)
    St 14.09. 17:30 Blansko - Kohoutovice 7:1 (2:0)

    2.kolo

    Ne 28.08. 09:00 Žijeme hrou - Rousínov 7:1 (5:0)
    Ne 28.08. 09:00 Rosice - Tišnov 13:0 (7:0)
    Ne 28.08. 09:30 Řečkovice - FKD 0:3 (0:1)
    Ne 28.08. 10:00 Medlánky - Soběšice 6:1 (2:1)
    St 31.08. 18:00 Rájec - Blansko 2:7 (1:4)

    3.kolo

    So 03.09. 09:00 Tišnov - Medlánky 0:3 (0:2)
    So 03.09. 09:00 Rousínov - Rosice 1:7 (1:4)
    So 03.09. 09:00 FKD - Žijeme hrou 1:6 (1:4)
    So 03.09. 09:00 Kohoutovice - Rájec 2:1 (2:1)
    So 03.09. 10:45 Blansko - Řečkovice 10:0 (3:0)

    4.kolo

    So 10.09. 09:00 Soběšice - Tišnov 2:1 (2:0)
    Ne 11.09. 09:00 Žijeme hrou - Blansko 1:9 (0:2)
    Ne 11.09. 09:00 Rosice - FKD 12:0 (6:0)
    Ne 11.09. 09:30 Řečkovice - Kohoutovice 1:6 (0:0)
    Ne 11.09. 10:00 Medlánky - Rousínov 4:0 (1:0)

    5.kolo

    So 17.09. 09:00 Rousínov - Soběšice 2:1 (0:0)
    So 17.09. 09:00 FKD - Medlánky 0:0 (0:0)
    So 17.09. 09:00 Kohoutovice - Žijeme hrou 5:1 (2:1)
    So 17.09. 10:45 Blansko - Rosice 3:6 (2:4)
    Ne 18.09. 09:00 Rájec - Řečkovice 8:1 (4:0)

    6.kolo

    So 24.09. 09:00 Soběšice - FKD 1:1 (0:0)
    So 24.09. 09:00 Tišnov - Rousínov 0:5 (0:0)
    Ne 25.09. 09:00 Žijeme hrou - Rájec 5:1 (1:0)
    Ne 25.09. 09:00 Rosice - Kohoutovice 4:2 (0:1)
    Ne 25.09. 10:00 Medlánky - Blansko 1:5 (1:3)

    7.kolo

    So 01.10. 09:00 FKD - Tišnov 3:0 (2:0)
    So 01.10. 09:00 Kohoutovice - Medlánky 0:0 (0:0)
    So 01.10. 10:45 Blansko - Soběšice 8:1 (3:0)
    Ne 02.10. 09:00 Rájec - Rosice 3:9 (0:6)
    Ne 02.10. 09:00 Řečkovice - Žijeme hrou 0:5 (0:1)

    8.kolo

    So 08.10. 09:00 Soběšice - Kohoutovice 1:2 (1:1)
    So 08.10. 09:00 Tišnov - Blansko 0:5 (0:3)
    Ne 09.10. 09:00 Rosice - Řečkovice 11:0 (4:0)
    Ne 09.10. 09:00 Rousínov - FKD 2:1 (0:0)
    Ne 09.10. 10:00 Medlánky - Rájec 3:1 (0:1)

    9.kolo

    So 15.10. 09:00 Kohoutovice - Tišnov 4:0 (2:0)
    So 15.10. 10:45 Blansko - Rousínov 1:1 (1:0)
    Ne 16.10. 09:00 Rájec - Soběšice 2:1 (0:1)
    Ne 16.10. 09:00 Řečkovice - Medlánky 0:5 (0:1)
    Ne 16.10. 09:00 Žijeme hrou - Rosice 2:2 (2:0)

    10.kolo

    So 22.10. 09:00 Soběšice - Řečkovice 2:5 (1:2)
    So 22.10. 09:00 Tišnov - Rájec 0:1 (0:0)
    So 22.10. 09:00 FKD - Blansko 1:3 (1:2)
    Ne 23.10. 09:00 Rousínov - Kohoutovice 2:3 (0:2)
    Ne 23.10. 10:00 Medlánky - Žijeme hrou 2:1 (2:1)

    11.kolo

    So 29.10. 09:00 Kohoutovice - FKD 5:1 (2:1)
    So 29.10. 09:30 Řečkovice - Tišnov 2:2 (0:1)
    Ne 30.10. 09:00 Rájec - Rousínov 3:2 (2:1)
    Ne 30.10. 09:00 Žijeme hrou - Soběšice 7:0 (3:0)
    Ne 30.10. 09:00 Rosice - Medlánky 6:2 (1:0)

    13.kolo

    So 01.04. 09:00 FKD - Řečkovice 4:1 (2:0)
    So 01.04. 09:00 Soběšice - Medlánky 3:1 (2:0)
    So 01.04. 10:45 Blansko - Rájec 8:1 (5:0)
    Ne 02.04. 09:00 Rousínov - Žijeme hrou 0:5 (0:3)
    Ne 02.04. 09:00 Tišnov - Rosice 0:6 (0:4)

    14.kolo

    Ne 09.04. 09:00 Medlánky - Tišnov 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 09:00 Rosice - Rousínov 8:2 (3:1)
    Ne 09.04. 09:00 Řečkovice - Blansko 0:5 (0:1)
    Ne 09.04. 09:00 Rájec - Kohoutovice 3:0 (1:0)
    Ne 09.04. 09:30 Žijeme hrou - FKD 2:1 (1:1)

    15.kolo

    14.04. 09:00 Kohoutovice - Řečkovice 4:1 (2:1)
    So 15.04. 09:00 FKD - Rosice 0:9 (0:5)
    So 15.04. 09:00 Tišnov - Soběšice 1:1 (0:1)
    So 15.04. 10:45 Blansko - Žijeme hrou 4:3 (4:0)
    Ne 16.04. 09:00 Rousínov - Medlánky 1:6 (0:2)

    16.kolo

    So 22.04. 09:00 Soběšice - Rousínov 1:2 (0:2)
    Ne 23.04. 09:00 Medlánky - FKD 3:1 (1:0)
    Ne 23.04. 09:00 Rosice - Blansko 6:3 (4:0)
    Ne 23.04. 09:00 Žijeme hrou - Kohoutovice 2:1 (2:0)
    Ne 23.04. 09:30 Řečkovice - Rájec 1:1 (0:1)

    17.kolo

    So 29.04. 09:00 FKD - Soběšice 2:5 (2:1)
    So 29.04. 10:45 Blansko - Medlánky 1:1 (0:1)
    Ne 30.04. 09:00 Rájec - Žijeme hrou 0:4 (0:1)
    Ne 30.04. 09:00 Kohoutovice - Rosice 2:5 (0:3)
    Ne 30.04. 09:00 Rousínov - Tišnov 9:1 (7:0)

    18.kolo

    So 06.05. 09:00 Tišnov - FKD 0:0 (0:0)
    So 06.05. 09:00 Soběšice - Blansko 0:10 (0:7)
    So 06.05. 09:00 Medlánky - Kohoutovice 1:1 (0:1)
    So 06.05. 09:00 Žijeme hrou - Řečkovice 7:0 (1:0)
    Ne 07.05. 09:00 Rosice - Rájec 7:2 (3:1)

    19.kolo

    So 13.05. 09:00 FKD - Rousínov 1:2 (1:0)
    So 13.05. 09:30 Řečkovice - Rosice 0:5 (0:3)
    So 13.05. 10:45 Blansko - Tišnov 11:0 (4:0)
    Ne 14.05. 09:00 Rájec - Medlánky 0:1 (0:0)
    Ne 14.05. 09:00 Kohoutovice - Soběšice 0:3 (0:1)

    20.kolo

    So 20.05. 09:00 Tišnov - Kohoutovice 0:2 (0:0)
    So 20.05. 09:00 Soběšice - Rájec 3:0 (2:0)
    Ne 21.05. 09:00 Rousínov - Blansko 2:5 (2:2)
    Ne 21.05. 09:00 Medlánky - Řečkovice 2:0 (2:0)
    Ne 21.05. 09:00 Rosice - Žijeme hrou 1:1 (1:0)

    21.kolo

    So 27.05. 10:45 Blansko - FKD 6:0 (3:0)
    Ne 28.05. 09:00 Žijeme hrou - Medlánky 1:1 (0:0)
    Ne 28.05. 09:00 Rájec - Tišnov 3:4 (3:1)
    Ne 28.05. 09:00 Kohoutovice - Rousínov 3:1 (2:0)
    Ne 28.05. 09:30 Řečkovice - Soběšice 0:3 (0:2)

    22.kolo

    So 03.06. 09:00 FKD - Kohoutovice 1:5 (1:2)
    So 03.06. 09:00 Tišnov - Řečkovice 5:1 (2:0)
    So 03.06. 09:00 Soběšice - Žijeme hrou 2:3 (0:2)
    Ne 04.06. 09:00 Rousínov - Rájec 8:1 (3:0)
    Ne 04.06. 09:00 Medlánky - Rosice 2:2 (1:1)

    12.kolo

    So 10.06. 09:00 Žijeme hrou - Tišnov 3:0 (2:0)
    So 10.06. 09:00 Kohoutovice - Blansko 0:1 (0:1)
    Ne 11.06. 09:00 Rosice - Soběšice 7:3 (4:2)
    Ne 11.06. 09:00 Rájec - FKD 7:1 (4:1)
    Ne 11.06. 09:30 Řečkovice - Rousínov 4:5 (1:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 17 3 0 141:31 54
    2. 20 16 2 2 112:27 50
    3. 20 13 3 4 71:31 42
    4. 20 11 6 3 46:24 39
    5. 20 11 2 7 48:36 35
    6. 20 9 1 10 52:65 28
    7. 20 7 1 12 44:70 22
    8. 20 6 2 12 37:75 20
    9.
     FKD
    20 3 3 14 25:73 12
    10. 20 2 3 15 14:81 9
    11. 20 1 2 17 20:97 5