Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 27. května 2018
svátek má Valdemar.
Hlavní menu
  • ID: 11262
  • Návštěvy: 149/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4435
    Týden:
    149
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 11:15 Vojkovice - Moravská Slavia 3:5 (2:3)
    So 13.08. 14:00 Medlánky - Veselí 4:6 (2:2)
    So 13.08. 17:00 FKM Podluží - Slatina 8:0 (3:0)
    Ne 14.08. 17:00 Starý Lískovec - Rosice 0:5 (0:2)
    Ne 14.08. 17:00 Řečkovice - Kyjov 1:11 (1:5)
    Ne 14.08. 17:00 V. Němčice - Ivančice 3:4 (1:2)
    Ne 14.08. 17:00 ČAFC 2011 - Kuřim 2:3 (1:3)

    3.kolo

    So 20.08. 12:15 Kyjov - Vojkovice 3:0 (1:0)
    So 20.08. 16:30 Moravská Slavia - V. Němčice 6:1 (2:0)
    Ne 21.08. 16:30 Veselí - Starý Lískovec 7:1 (3:0)
    Út 30.08. 18:15 Kuřim - FKM Podluží 0:6 (0:3)
    St 31.08. 15:00 Ivančice - ČAFC 2011 3:1 (0:1)
    Čt 01.09. 17:00 Slatina - Medlánky 3:6 (2:2)
    St 07.09. 17:00 Rosice - Řečkovice 2:1 (1:1)

    4.kolo

    So 27.08. 12:30 Řečkovice - Veselí 0:6 (0:1)
    So 27.08. 14:15 Vojkovice - Rosice 0:1 (0:0)
    So 27.08. 14:30 Kuřim - Ivančice 0:3 (0:1)
    So 27.08. 16:30 FKM Podluží - Medlánky 0:3 (0:3)
    Ne 28.08. 16:30 Starý Lískovec - Slatina 4:2 (2:0)
    Ne 28.08. 16:30 V. Němčice - Kyjov 0:8 (0:5)
    Ne 28.08. 16:30 ČAFC 2011 - Moravská Slavia 3:6 (1:1)

    5.kolo

    So 03.09. 12:15 Kyjov - ČAFC 2011 2:2 (1:1)
    So 03.09. 13:30 Medlánky - Starý Lískovec 4:3 (4:2)
    Ne 04.09. 12:15 Moravská Slavia - Kuřim 9:1 (3:0)
    Ne 04.09. 12:15 Rosice - V. Němčice 2:0 (1:0)
    Ne 04.09. 12:45 Ivančice - FKM Podluží 4:1 (3:0)
    Ne 04.09. 13:15 Slatina - Řečkovice 4:1 (2:1)
    Ne 04.09. 16:00 Veselí - Vojkovice 10:0 (10:0)

    6.kolo

    So 10.09. 11:15 Vojkovice - Slatina 1:1 (0:0)
    So 10.09. 12:30 Řečkovice - Medlánky 0:7 (0:2)
    So 10.09. 16:00 FKM Podluží - Starý Lískovec 7:3 (1:1)
    Ne 11.09. 12:15 Kuřim - Kyjov 1:8 (1:5)
    Ne 11.09. 12:45 Ivančice - Moravská Slavia 3:2 (2:0)
    Ne 11.09. 15:15 ČAFC 2011 - Rosice 3:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 V. Němčice - Veselí 0:6 (0:1)

    7.kolo

    So 17.09. 12:15 Kyjov - Ivančice 3:0 (2:0)
    So 17.09. 13:00 Medlánky - Vojkovice 3:1 (1:1)
    Ne 18.09. 12:15 Moravská Slavia - FKM Podluží 3:4 (1:2)
    Ne 18.09. 12:15 Rosice - Kuřim 1:4 (1:2)
    Ne 18.09. 13:15 Slatina - V. Němčice 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Veselí - ČAFC 2011 1:4 (1:2)
    Ne 18.09. 15:30 Starý Lískovec - Řečkovice 2:3 (1:1)

    8.kolo

    So 24.09. 14:15 Vojkovice - Starý Lískovec 0:5 (0:1)
    So 24.09. 15:30 FKM Podluží - Řečkovice 6:1 (3:1)
    Ne 25.09. 11:15 Kuřim - Veselí 0:9 (0:2)
    Ne 25.09. 12:15 Ivančice - Rosice 5:1 (0:0)
    Ne 25.09. 12:15 Moravská Slavia - Kyjov 1:2 (1:1)
    Ne 25.09. 15:15 ČAFC 2011 - Slatina 5:0 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 V. Němčice - Medlánky 0:5 (0:0)

    9.kolo

    So 01.10. 12:15 Kyjov - FKM Podluží 8:2 (3:1)
    So 01.10. 12:30 Medlánky - ČAFC 2011 3:4 (2:2)
    Ne 02.10. 12:15 Rosice - Moravská Slavia 1:1 (0:1)
    Ne 02.10. 13:15 Slatina - Kuřim 2:1 (2:0)
    Ne 02.10. 15:00 Veselí - Ivančice 2:2 (2:0)
    Ne 02.10. 15:00 Starý Lískovec - V. Němčice 3:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Řečkovice - Vojkovice 2:5 (2:0)

    10.kolo

    So 08.10. 12:15 Kyjov - Rosice 4:0 (2:0)
    So 08.10. 13:00 Kuřim - Medlánky 2:2 (1:0)
    So 08.10. 15:00 FKM Podluží - Vojkovice 2:1 (2:0)
    Ne 09.10. 12:15 Ivančice - Slatina 10:1 (7:0)
    Ne 09.10. 12:15 Moravská Slavia - Veselí 1:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 V. Němčice - Řečkovice 3:2 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 ČAFC 2011 - Starý Lískovec 4:3 (1:0)

    11.kolo

    So 15.10. 11:15 Vojkovice - V. Němčice 4:5 (2:3)
    So 15.10. 12:30 Medlánky - Ivančice 1:5 (1:2)
    Ne 16.10. 12:15 Rosice - FKM Podluží 1:3 (1:1)
    Ne 16.10. 13:15 Slatina - Moravská Slavia 2:4 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Veselí - Kyjov 1:3 (1:2)
    Ne 16.10. 15:00 Starý Lískovec - Kuřim 3:4 (2:1)
    Ne 16.10. 15:00 Řečkovice - ČAFC 2011 0:6 (0:2)

    12.kolo

    So 22.10. 12:15 Kyjov - Slatina 5:0 (2:0)
    So 22.10. 12:30 Kuřim - Řečkovice 5:0 (3:0)
    So 22.10. 14:30 ČAFC 2011 - Vojkovice 4:1 (3:0)
    Ne 23.10. 12:15 Moravská Slavia - Medlánky 4:0 (2:0)
    Ne 23.10. 12:15 Rosice - Veselí 3:2 (3:1)
    Ne 23.10. 13:15 Ivančice - Starý Lískovec 6:2 (2:1)
    Ne 23.10. 14:30 FKM Podluží - V. Němčice 8:0 (4:0)

    13.kolo

    So 29.10. 12:15 Medlánky - Kyjov 0:5 (0:4)
    So 29.10. 12:15 Vojkovice - Kuřim 0:2 (0:1)
    So 29.10. 12:15 V. Němčice - ČAFC 2011 1:6 (1:6)
    Ne 30.10. 13:15 Slatina - Rosice 1:6 (1:3)
    Ne 30.10. 14:30 Veselí - FKM Podluží 10:2 (7:2)
    Ne 30.10. 14:30 Starý Lískovec - Moravská Slavia 1:3 (0:2)
    Ne 30.10. 14:30 Řečkovice - Ivančice 1:11 (1:6)

    1.kolo

    So 05.11. 12:00 Kuřim - V. Němčice 4:4 (4:2)
    So 05.11. 12:15 Kyjov - Starý Lískovec 9:1 (3:0)
    So 05.11. 12:45 Ivančice - Vojkovice 7:1 (4:1)
    So 05.11. 14:00 ČAFC 2011 - FKM Podluží 3:0k
    Ne 06.11. 12:15 Moravská Slavia - Řečkovice 9:1 (6:0)
    Ne 06.11. 12:15 Rosice - Medlánky 4:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Veselí - Slatina 8:0 (2:0)

    14.kolo

    So 25.03. 10:30 Vojkovice - Ivančice 0:3 (0:0)
    So 25.03. 12:30 Medlánky - Rosice 2:2 (2:1)
    Ne 26.03. 12:30 Řečkovice - Moravská Slavia 0:10 (0:5)
    Ne 26.03. 13:15 Slatina - Veselí 2:3 (2:1)
    Ne 26.03. 15:00 FKM Podluží - ČAFC 2011 2:6 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 V. Němčice - Kuřim 1:3 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Starý Lískovec - Kyjov 2:4 (0:1)

    15.kolo

    So 01.04. 13:30 Kuřim - ČAFC 2011 3:12 (1:10)
    Ne 02.04. 12:15 Rosice - Starý Lískovec 2:2 (0:1)
    Ne 02.04. 12:15 Kyjov - Řečkovice 9:0 (4:0)
    Ne 02.04. 12:15 Moravská Slavia - Vojkovice 1:0 (0:0)
    Ne 02.04. 12:45 Ivančice - V. Němčice 9:1 (5:1)
    Ne 02.04. 13:15 Slatina - FKM Podluží 0:4 (0:4)
    Ne 02.04. 15:30 Veselí - Medlánky 3:1 (1:1)

    16.kolo

    So 08.04. 11:00 Vojkovice - Kyjov 0:1 (0:1)
    So 08.04. 13:00 Medlánky - Slatina 3:0 (3:0)
    So 08.04. 15:00 ČAFC 2011 - Ivančice 1:1 (0:1)
    So 08.04. 15:30 FKM Podluží - Kuřim 11:4 (4:1)
    So 08.04. 15:30 V. Němčice - Moravská Slavia 1:3 (0:1)
    Ne 09.04. 15:30 Řečkovice - Rosice 1:8 (0:4)
    Ne 09.04. 15:30 Starý Lískovec - Veselí 2:2 (2:1)

    17.kolo

    14.04. 13:30 Medlánky - FKM Podluží 3:8 (1:3)
    So 15.04. 12:15 Kyjov - V. Němčice 14:1 (6:1)
    Ne 16.04. 12:15 Rosice - Vojkovice 3:1 (1:0)
    Ne 16.04. 12:15 Moravská Slavia - ČAFC 2011 1:1 (0:1)
    Ne 16.04. 12:45 Ivančice - Kuřim 7:3 (4:2)
    Ne 16.04. 13:15 Slatina - Starý Lískovec 2:3 (2:0)
    Ne 16.04. 16:00 Veselí - Řečkovice 7:2 (4:2)

    18.kolo

    So 22.04. 11:30 Vojkovice - Veselí 0:9 (0:2)
    So 22.04. 12:30 Řečkovice - Slatina 0:3 (0:1)
    So 22.04. 14:00 Kuřim - Moravská Slavia 3:6 (1:4)
    So 22.04. 15:00 ČAFC 2011 - Kyjov 0:3 (0:2)
    So 22.04. 16:00 FKM Podluží - Ivančice 0:5 (0:3)
    Ne 23.04. 16:00 V. Němčice - Rosice 2:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Starý Lískovec - Medlánky 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 29.04. 14:00 Medlánky - Řečkovice 8:2 (7:0)
    Ne 30.04. 12:15 Rosice - ČAFC 2011 4:2 (3:1)
    Ne 30.04. 12:15 Kyjov - Kuřim 11:0 (7:0)
    Ne 30.04. 13:15 Slatina - Vojkovice 1:0 (1:0)
    Ne 30.04. 16:30 Starý Lískovec - FKM Podluží 6:2 (3:2)
    Ne 30.04. 16:30 Veselí - V. Němčice 7:2 (3:0)
    Ne 30.04. 16:30 Moravská Slavia - Ivančice 1:2 (1:1)

    20.kolo

    So 06.05. 12:00 Vojkovice - Medlánky 4:1 (1:1)
    So 06.05. 14:30 Kuřim - Rosice 1:3 (1:2)
    Ne 07.05. 12:30 Řečkovice - Starý Lískovec 4:6 (1:3)
    Ne 07.05. 12:45 Ivančice - Kyjov 3:0 (1:0)
    Ne 07.05. 15:00 ČAFC 2011 - Veselí 3:1 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 FKM Podluží - Moravská Slavia 1:5 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 V. Němčice - Slatina 2:2 (2:1)

    21.kolo

    So 13.05. 12:15 Kyjov - Moravská Slavia 1:1 (0:1)
    So 13.05. 14:00 Medlánky - V. Němčice 5:0 (2:0)
    So 13.05. 16:30 Řečkovice - FKM Podluží 1:9 (0:4)
    Ne 14.05. 12:15 Rosice - Ivančice 2:1 (1:1)
    Ne 14.05. 13:15 Slatina - ČAFC 2011 1:1 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Starý Lískovec - Vojkovice 5:0 (2:0)
    Ne 14.05. 16:30 Veselí - Kuřim 4:0 (2:0)

    22.kolo

    So 20.05. 12:00 Vojkovice - Řečkovice 0:2 (0:0)
    So 20.05. 14:30 Kuřim - Slatina 0:2 (0:2)
    So 20.05. 16:30 FKM Podluží - Kyjov 1:4 (1:3)
    So 20.05. 16:30 V. Němčice - Starý Lískovec 1:4 (0:2)
    Ne 21.05. 12:45 Ivančice - Veselí 2:1 (1:0)
    Ne 21.05. 15:00 ČAFC 2011 - Medlánky 2:1 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Moravská Slavia - Rosice 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 27.05. 12:00 Vojkovice - FKM Podluží 3:5 (2:3)
    So 27.05. 12:30 Řečkovice - V. Němčice 0:4 (0:3)
    So 27.05. 14:00 Medlánky - Kuřim 4:0 (1:0)
    Ne 28.05. 12:15 Rosice - Kyjov 1:3 (1:1)
    Ne 28.05. 13:15 Slatina - Ivančice 0:2 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Starý Lískovec - ČAFC 2011 4:4 (1:3)
    Ne 28.05. 16:30 Veselí - Moravská Slavia 0:3 (0:2)

    24.kolo

    So 03.06. 14:30 Kuřim - Starý Lískovec 1:6 (0:3)
    So 03.06. 16:30 FKM Podluží - Rosice 2:7 (0:3)
    So 03.06. 16:30 V. Němčice - Vojkovice 2:1 (2:0)
    Ne 04.06. 12:15 Kyjov - Veselí 7:0 (3:0)
    Ne 04.06. 12:15 Moravská Slavia - Slatina 2:1 (1:1)
    Ne 04.06. 12:45 Ivančice - Medlánky 3:1 (1:1)
    Ne 04.06. 15:00 ČAFC 2011 - Řečkovice 5:0k

    25.kolo

    So 10.06. 12:00 Vojkovice - ČAFC 2011 0:10 (0:5)
    So 10.06. 12:30 Řečkovice - Kuřim 0k:3
    So 10.06. 14:00 Medlánky - Moravská Slavia 0:3 (0:2)
    So 10.06. 16:30 V. Němčice - FKM Podluží 1:5 (1:2)
    Ne 11.06. 13:15 Slatina - Kyjov 1:2 (0:1)
    Ne 11.06. 13:30 Veselí - Rosice 2:2 (1:1)
    Ne 11.06. 16:30 Starý Lískovec - Ivančice 5:2 (2:1)

    26.kolo

    So 17.06. 12:15 Kyjov - Medlánky 7:2 (2:1)
    So 17.06. 14:30 Kuřim - Vojkovice 7:1 (3:1)
    So 17.06. 15:00 ČAFC 2011 - V. Němčice 6:1 (3:1)
    So 17.06. 16:30 FKM Podluží - Veselí 7:1 (4:1)
    Ne 18.06. 12:15 Rosice - Slatina 3:2 (2:1)
    Ne 18.06. 12:15 Moravská Slavia - Starý Lískovec 2:4 (2:1)
    Ne 18.06. 12:45 Ivančice - Řečkovice 21:0 (7:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 2 1 137:21 71
    2. 26 21 2 3 124:34 65
    3. 26 18 3 5 94:36 57
    4. 26 16 5 5 100:46 53
    5. 26 14 4 8 65:47 46
    6. 26 14 3 9 108:53 45
    7. 26 15 0 11 106:83 45
    8. 26 12 3 11 81:80 39
    9. 26 10 2 14 69:72 32
    10. 26 8 2 16 55:117 26
    11. 26 6 3 17 34:84 21
    12. 26 5 2 19 36:118 17
    13. 26 2 1 23 27:100 7
    14. 26 2 0 24 25:170 6