Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. července 2017
svátek má Jakub.
Hlavní menu
  • ID: 11260
  • Návštěvy: 155/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5728
    Týden:
    155
    Dnes:
    20
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 09:00 Vojkovice - Moravská Slavia 1:2 (0:1)
    So 13.08. 11:45 Medlánky - FC Veselí 1:5 (1:3)
    So 13.08. 14:45 FKM Podluží - Slatina 4:2 (2:1)
    Ne 14.08. 14:45 Starý Lískovec - Rosice 4:0 (1:0)
    Ne 14.08. 14:45 Řečkovice - Kyjov 1:2 (0:2)
    Ne 14.08. 14:45 V. Němčice - Ivančice 2:0 (2:0)
    Ne 14.08. 14:45 ČAFC 2011 - Kuřim 6:1 (3:0)

    3.kolo

    So 20.08. 10:00 Kyjov - Vojkovice 5:0 (2:0)
    So 20.08. 14:15 Moravská Slavia - V. Němčice 0:1 (0:1)
    Ne 21.08. 14:15 FC Veselí - Starý Lískovec 6:1 (2:0)
    Út 30.08. 16:00 Kuřim - FKM Podluží 4:3 (2:2)
    St 31.08. 17:15 Ivančice - ČAFC 2011 0:7 (0:4)
    St 31.08. 17:30 Slatina - Medlánky 7:2 (4:2)
    St 07.09. 14:45 Rosice - Řečkovice 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 27.08. 10:15 Řečkovice - FC Veselí 1:12 (0:7)
    So 27.08. 12:00 Vojkovice - Rosice 1:3 (1:0)
    So 27.08. 12:15 Kuřim - Ivančice 4:8 (2:2)
    So 27.08. 14:15 FKM Podluží - Medlánky 1:3 (0:1)
    Ne 28.08. 14:15 Starý Lískovec - Slatina 2:3 (2:1)
    Ne 28.08. 14:15 V. Němčice - Kyjov 2:3 (0:1)
    Ne 28.08. 14:15 ČAFC 2011 - Moravská Slavia 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 03.09. 10:00 Kyjov - ČAFC 2011 1:0 (1:0)
    So 03.09. 11:15 Medlánky - Starý Lískovec 0:5 (0:3)
    Ne 04.09. 10:00 Moravská Slavia - Kuřim 1:3 (1:1)
    Ne 04.09. 10:00 Rosice - V. Němčice 2:0 (2:0)
    Ne 04.09. 10:30 Ivančice - FKM Podluží 6:0 (4:0)
    Ne 04.09. 11:00 Slatina - Řečkovice 14:1 (11:0)
    Ne 04.09. 13:45 FC Veselí - Vojkovice 10:1 (3:0)

    6.kolo

    So 10.09. 09:00 Vojkovice - Slatina 4:6 (2:3)
    So 10.09. 10:15 Řečkovice - Medlánky 1:4 (0:2)
    So 10.09. 13:45 FKM Podluží - Starý Lískovec 2:5 (2:2)
    Ne 11.09. 10:00 Kuřim - Kyjov 1:7 (1:5)
    Ne 11.09. 10:30 Ivančice - Moravská Slavia 2:1 (0:0)
    Ne 11.09. 13:00 ČAFC 2011 - Rosice 4:0 (1:0)
    Ne 11.09. 13:45 V. Němčice - FC Veselí 2:7 (1:4)

    7.kolo

    So 17.09. 10:00 Kyjov - Ivančice 1:0 (0:0)
    So 17.09. 10:45 Medlánky - Vojkovice 4:2 (0:2)
    Ne 18.09. 10:00 Moravská Slavia - FKM Podluží 8:0 (5:0)
    Ne 18.09. 10:00 Rosice - Kuřim 3:1 (1:1)
    Ne 18.09. 11:00 Slatina - V. Němčice 2:1 (0:1)
    Ne 18.09. 13:15 FC Veselí - ČAFC 2011 1:1 (0:1)
    Ne 18.09. 13:15 Starý Lískovec - Řečkovice 5:2 (2:1)

    8.kolo

    So 24.09. 12:00 Vojkovice - Starý Lískovec 1:9 (1:2)
    So 24.09. 13:15 FKM Podluží - Řečkovice 1:1 (0:0)
    Ne 25.09. 10:00 Ivančice - Rosice 0:0 (0:0)
    Ne 25.09. 10:00 Moravská Slavia - Kyjov 0:2 (0:1)
    Ne 25.09. 13:00 ČAFC 2011 - Slatina 4:1 (1:0)
    Ne 25.09. 13:15 V. Němčice - Medlánky 2:2 (1:1)
    Ne 25.09. 13:15 Kuřim - FC Veselí 0:6 (0:1)

    9.kolo

    So 01.10. 10:00 Kyjov - FKM Podluží 9:0 (6:0)
    So 01.10. 10:15 Medlánky - ČAFC 2011 1:7 (1:2)
    Ne 02.10. 10:00 Rosice - Moravská Slavia 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 11:00 Slatina - Kuřim 5:0 (3:0)
    Ne 02.10. 12:45 FC Veselí - Ivančice 2:0 (0:0)
    Ne 02.10. 12:45 Starý Lískovec - V. Němčice 3:1 (3:1)
    Ne 02.10. 12:45 Řečkovice - Vojkovice 4:1 (2:1)

    10.kolo

    So 08.10. 10:00 Kyjov - Rosice 6:1 (3:1)
    So 08.10. 10:45 Kuřim - Medlánky 0:6 (0:2)
    So 08.10. 12:45 FKM Podluží - Vojkovice 2:1 (1:0)
    Ne 09.10. 10:00 Ivančice - Slatina 2:5 (0:4)
    Ne 09.10. 10:00 Moravská Slavia - FC Veselí 3:3 (1:3)
    Ne 09.10. 12:45 V. Němčice - Řečkovice 1:0 (0:0)
    Ne 09.10. 12:45 ČAFC 2011 - Starý Lískovec 1:1 (0:0)

    11.kolo

    So 15.10. 09:00 Vojkovice - V. Němčice 3:3 (1:2)
    So 15.10. 10:15 Medlánky - Ivančice 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 10:00 Rosice - FKM Podluží 2:0 (2:0)
    Ne 16.10. 11:00 Slatina - Moravská Slavia 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 12:45 FC Veselí - Kyjov 2:4 (1:1)
    Ne 16.10. 12:45 Starý Lískovec - Kuřim 3:3 (1:2)
    Ne 16.10. 12:45 Řečkovice - ČAFC 2011 0:12 (0:6)

    12.kolo

    So 22.10. 10:00 Kyjov - Slatina 0:2 (0:1)
    So 22.10. 10:15 Kuřim - Řečkovice 5:0 (3:0)
    So 22.10. 12:15 ČAFC 2011 - Vojkovice 6:1 (2:0)
    Ne 23.10. 10:00 Moravská Slavia - Medlánky 3:3 (2:1)
    Ne 23.10. 10:00 Rosice - FC Veselí 0:3 (0:1)
    Ne 23.10. 11:00 Ivančice - Starý Lískovec 2:5 (2:2)
    Ne 23.10. 12:15 FKM Podluží - V. Němčice 0:4 (0:2)

    13.kolo

    So 29.10. 10:00 Medlánky - Kyjov 3:4 (1:3)
    So 29.10. 10:00 Vojkovice - Kuřim 3:1 (0:0)
    So 29.10. 10:00 V. Němčice - ČAFC 2011 0:2 (0:1)
    Ne 30.10. 11:00 Slatina - Rosice 0:4 (0:1)
    Ne 30.10. 12:15 FC Veselí - FKM Podluží 6:0 (4:0)
    Ne 30.10. 12:15 Starý Lískovec - Moravská Slavia 6:1 (2:1)
    Ne 30.10. 12:15 Řečkovice - Ivančice 0:7 (0:1)

    1.kolo

    So 05.11. 09:45 Kuřim - V. Němčice 1:1 (1:1)
    So 05.11. 10:00 Kyjov - Starý Lískovec 1:1 (0:0)
    So 05.11. 10:30 Ivančice - Vojkovice 2:1 (0:1)
    So 05.11. 11:45 ČAFC 2011 - FKM Podluží 7:2 (3:1)
    Ne 06.11. 10:00 Moravská Slavia - Řečkovice 6:0 (5:0)
    Ne 06.11. 10:00 Rosice - Medlánky 1:2 (0:1)
    Ne 06.11. 11:45 FC Veselí - Slatina 6:1 (4:1)

    14.kolo

    So 25.03. 10:15 Medlánky - Rosice 1:2 (1:1)
    So 25.03. 12:45 Vojkovice - Ivančice 4:1 (1:1)
    Ne 26.03. 10:15 Řečkovice - Moravská Slavia 1:1 (0:1)
    Ne 26.03. 11:00 Slatina - FC Veselí 2:2 (1:1)
    Ne 26.03. 12:45 FKM Podluží - ČAFC 2011 1:6 (0:4)
    Ne 26.03. 12:45 V. Němčice - Kuřim 1:2 (1:2)
    Ne 26.03. 12:45 Starý Lískovec - Kyjov 1:5 (0:2)

    15.kolo

    So 01.04. 11:15 Kuřim - ČAFC 2011 0:6 (0:3)
    Ne 02.04. 10:00 Rosice - Starý Lískovec 4:0 (1:0)
    Ne 02.04. 10:00 Kyjov - Řečkovice 3:0 (1:0)
    Ne 02.04. 10:00 Moravská Slavia - Vojkovice 2:2 (1:0)
    Ne 02.04. 10:30 Ivančice - V. Němčice 1:1 (1:1)
    Ne 02.04. 11:00 Slatina - FKM Podluží 2:2 (1:1)
    Ne 02.04. 13:15 FC Veselí - Medlánky 5:0 (0:0)

    16.kolo

    So 08.04. 10:45 Medlánky - Slatina 0:0 (0:0)
    So 08.04. 12:45 ČAFC 2011 - Ivančice 5:0 (2:0)
    So 08.04. 13:15 FKM Podluží - Kuřim 5:1 (4:1)
    So 08.04. 13:15 V. Němčice - Moravská Slavia 1:3 (0:3)
    So 08.04. 13:15 Vojkovice - Kyjov 3:7 (2:3)
    Ne 09.04. 13:15 Řečkovice - Rosice 1:4
    Ne 09.04. 13:15 Starý Lískovec - FC Veselí 3:1

    17.kolo

    14.04. 11:15 Medlánky - FKM Podluží 3:0 (3:0)
    So 15.04. 10:00 Kyjov - V. Němčice 2:0 (2:0)
    Ne 16.04. 10:00 Rosice - Vojkovice 9:0
    Ne 16.04. 10:00 Moravská Slavia - ČAFC 2011 3:5 (0:3)
    Ne 16.04. 10:30 Ivančice - Kuřim 2:3
    Ne 16.04. 11:00 Slatina - Starý Lískovec 4:0
    Ne 16.04. 13:45 FC Veselí - Řečkovice 3:0

    18.kolo

    So 22.04. 10:15 Řečkovice - Slatina 0:3
    So 22.04. 11:45 Kuřim - Moravská Slavia 2:3
    So 22.04. 12:45 ČAFC 2011 - Kyjov 0:3
    So 22.04. 13:45 FKM Podluží - Ivančice 1:4
    So 22.04. 13:45 Vojkovice - FC Veselí 0:8
    Ne 23.04. 13:45 V. Němčice - Rosice 1:2 (1:1)
    Ne 23.04. 13:45 Starý Lískovec - Medlánky 1:2 (0:2)

    19.kolo

    So 29.04. 11:45 Medlánky - Řečkovice 9:2 (4:1)
    Ne 30.04. 10:00 Rosice - ČAFC 2011 2:2 (1:1)
    Ne 30.04. 10:00 Kyjov - Kuřim 2:1 (2:0)
    Ne 30.04. 11:00 Slatina - Vojkovice 5:0 (1:0)
    Ne 30.04. 14:15 Starý Lískovec - FKM Podluží 1:0 (0:0)
    Ne 30.04. 14:15 FC Veselí - V. Němčice 1:1 (0:1)
    Ne 30.04. 14:15 Moravská Slavia - Ivančice 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 06.05. 12:15 Kuřim - Rosice 1:7
    So 06.05. 14:15 Vojkovice - Medlánky 4:4
    Ne 07.05. 10:15 Řečkovice - Starý Lískovec 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 10:30 Ivančice - Kyjov 1:2
    Ne 07.05. 12:45 ČAFC 2011 - FC Veselí 2:2 (0:0)
    Ne 07.05. 14:15 FKM Podluží - Moravská Slavia 3:3 (2:2)
    Ne 07.05. 14:15 V. Němčice - Slatina 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 13.05. 10:00 Kyjov - Moravská Slavia 7:1
    So 13.05. 11:45 Medlánky - V. Němčice 0:0
    Ne 14.05. 10:00 Rosice - Ivančice 2:3
    Ne 14.05. 11:00 Slatina - ČAFC 2011 2:2
    Ne 14.05. 14:15 Řečkovice - FKM Podluží 2:4
    Ne 14.05. 14:15 Starý Lískovec - Vojkovice 4:4
    Ne 14.05. 14:15 FC Veselí - Kuřim 4:2

    22.kolo

    So 20.05. 12:15 Kuřim - Slatina 1:4 (1:2)
    So 20.05. 14:15 FKM Podluží - Kyjov 1:4
    So 20.05. 14:15 V. Němčice - Starý Lískovec 4:1 (2:0)
    So 20.05. 14:15 Vojkovice - Řečkovice 5:0
    Ne 21.05. 10:30 Ivančice - FC Veselí 1:1
    Ne 21.05. 12:45 ČAFC 2011 - Medlánky 2:1 (2:0)
    Ne 21.05. 14:15 Moravská Slavia - Rosice 0:3 (0:1)

    23.kolo

    So 27.05. 10:15 Řečkovice - V. Němčice 2:5
    So 27.05. 11:45 Medlánky - Kuřim 1:1
    So 27.05. 14:15 Vojkovice - FKM Podluží 2:1
    Ne 28.05. 10:00 Rosice - Kyjov 1:1 (1:0)
    Ne 28.05. 11:00 Slatina - Ivančice 4:1 (1:1)
    Ne 28.05. 14:15 Starý Lískovec - ČAFC 2011 2:4 (1:2)
    Ne 28.05. 14:15 FC Veselí - Moravská Slavia 3:2 (2:0)

    24.kolo

    So 03.06. 12:15 Kuřim - Starý Lískovec 0:11 (0:6)
    So 03.06. 14:15 FKM Podluží - Rosice 6:3 (2:3)
    So 03.06. 14:15 V. Němčice - Vojkovice 5:1 (0:1)
    Ne 04.06. 10:00 Kyjov - FC Veselí 3:1 (2:0)
    Ne 04.06. 10:00 Moravská Slavia - Slatina 1:3 (0:1)
    Ne 04.06. 10:30 Ivančice - Medlánky 0:3 (0:2)
    Ne 04.06. 12:45 ČAFC 2011 - Řečkovice 13:0 (8:0)

    25.kolo

    So 10.06. 10:15 Řečkovice - Kuřim 0:3
    So 10.06. 11:45 Medlánky - Moravská Slavia 1:2
    So 10.06. 14:15 V. Němčice - FKM Podluží 1:1
    So 10.06. 14:15 Vojkovice - ČAFC 2011 1:6
    Ne 11.06. 11:00 Slatina - Kyjov 1:0
    Ne 11.06. 11:15 FC Veselí - Rosice 5:1
    Ne 11.06. 14:15 Starý Lískovec - Ivančice 3:2

    26.kolo

    So 17.06. 10:00 Kyjov - Medlánky 3:4
    So 17.06. 10:30 Ivančice - Řečkovice 7:0
    So 17.06. 12:15 Kuřim - Vojkovice 8:3
    So 17.06. 12:45 ČAFC 2011 - V. Němčice 7:2
    So 17.06. 14:15 FKM Podluží - FC Veselí 3:2
    Ne 18.06. 10:00 Rosice - Slatina 5:2 (2:0)
    Ne 18.06. 10:00 Moravská Slavia - Starý Lískovec 0:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 2 3 87:28 65
    2. 26 19 5 2 119:28 62
    3. 26 16 6 4 107:35 54
    4. 26 15 5 6 80:45 50
    5. 26 15 3 8 63:44 48
    6. 26 13 4 9 79:54 43
    7. 26 11 6 9 61:60 39
    8. 26 8 7 11 43:48 31
    9. 26 8 4 14 52:58 28
    10. 26 6 7 13 46:57 25
    11. 26 7 3 16 49:101 24
    12. 26 6 4 16 43:92 22
    13. 26 4 4 18 49:117 16
    14. 26 2 2 22 20:131 8