Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 11258
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10038
    Týden:
    33
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Netřebice - Chleby 4:2 (2:0)
    Ne 28.08. 10:15 Běrunice B - Záhornice 4:1 (1:0)
    Ne 28.08. 10:15 Křečkov B - Dlouhopolsko 0:0 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Hrubý Jeseník B - Nymburk B 1:3 (0:2)
    Ne 28.08. 17:00 Vestec - Žitovlice 2:3 (1:2)
    Ne 28.08. 17:00 Sány/Opolany B - Košík 4:1 (3:0)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Žitovlice - Sány/Opolany B 3:6 (1:5)
    So 03.09. 17:00 Dlouhopolsko - Vestec 2:5 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Záhornice - Netřebice 2:1 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Nymburk B - Košík 6:0 (5:0)
    Ne 04.09. 17:00 Vrbice - Křečkov B 5:4 (3:4)
    Ne 04.09. 17:00 Hrubý Jeseník B - Běrunice B 8:0 (2:0)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Košík - Žitovlice 2:6 (1:0)
    Ne 11.09. 10:15 Běrunice B - Nymburk B 1:7 (1:2)
    Ne 11.09. 10:15 Křečkov B - Chleby 2:1 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Netřebice - Hrubý Jeseník B 0:1 (0:1)
    Ne 11.09. 17:00 Vestec - Vrbice 1:3 (1:2)
    Ne 11.09. 17:00 Sány/Opolany B - Dlouhopolsko 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 17.09. 17:00 Dlouhopolsko - Košík 0:1 (0:0)
    So 17.09. 17:00 Chleby - Vestec 3:5 (2:2)
    So 17.09. 17:00 Záhornice - Křečkov B 0:6 (0:3)
    Ne 18.09. 10:15 Běrunice B - Netřebice 1:5 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Nymburk B - Žitovlice 4:0 (2:0)
    Ne 18.09. 17:00 Vrbice - Sány/Opolany B 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Netřebice - Nymburk B 0:9 (0:6)
    So 24.09. 16:30 Košík - Vrbice 1:4 (0:4)
    So 24.09. 16:30 Žitovlice - Dlouhopolsko 1:2 (0:2)
    Ne 25.09. 10:15 Křečkov B - Hrubý Jeseník B 1:7 (0:3)
    Ne 25.09. 16:30 Vestec - Záhornice 6:0 (4:0)
    Ne 25.09. 16:30 Sány/Opolany B - Chleby 2:1 (1:0)

    10.kolo

    St 28.09. 15:00 Křečkov B - Vestec 4:2 (4:0)
    So 29.10. 14:30 Záhornice - Vrbice 2:7 (0:2)
    So 29.10. 14:30 Netřebice - Košík 4:1 (1:1)
    Ne 30.10. 10:15 Běrunice B - Žitovlice 7:2 (3:0)
    Ne 30.10. 14:30 Nymburk B - Chleby 1:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Hrubý Jeseník B - Dlouhopolsko 5:1 (2:0)

    13.kolo

    St 28.09. 16:30 Sány/Opolany B - Nymburk B 1:8 (1:3)
    So 19.11. 10:15 Vrbice - Netřebice 2:1 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Košík - Vestec 0:4 (0:2)
    So 19.11. 13:30 Žitovlice - Křečkov B 2:0 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Chleby - Běrunice B 6:2 (3:0)
    So 19.11. 13:30 Záhornice - Hrubý Jeseník B 2:3 (1:2)

    6.kolo

    So 01.10. 16:30 Chleby - Košík 6:2 (3:0)
    So 01.10. 16:30 Záhornice - Sány/Opolany B 0k:3
    Ne 02.10. 10:15 Běrunice B - Křečkov B 2:5 (1:1)
    Ne 02.10. 16:30 Nymburk B - Dlouhopolsko 8:1 (4:0)
    Ne 02.10. 16:30 Vrbice - Žitovlice 1:1 (0:1)
    Ne 02.10. 16:30 Hrubý Jeseník B - Vestec 5:1 (3:1)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Košík - Záhornice 5:3 (4:1)
    So 08.10. 16:00 Žitovlice - Chleby 1:1 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Dlouhopolsko - Vrbice 2:1 (2:0)
    Ne 09.10. 10:15 Křečkov B - Netřebice 5:2 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 Vestec - Běrunice B 1:7 (1:4)
    Ne 09.10. 16:00 Sány/Opolany B - Hrubý Jeseník B 2:5 (1:3)

    8.kolo

    So 15.10. 16:00 Chleby - Dlouhopolsko 4:0 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Záhornice - Žitovlice 2:10 (2:7)
    So 15.10. 16:00 Netřebice - Vestec 2:3 (1:1)
    Ne 16.10. 10:15 Běrunice B - Sány/Opolany B 0:2 (0:1)
    Ne 16.10. 16:00 Nymburk B - Vrbice 8:1 (8:0)
    Ne 16.10. 16:00 Hrubý Jeseník B - Košík 2:1 (2:0)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Košík - Běrunice B 4:3 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Žitovlice - Hrubý Jeseník B 3:2 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Dlouhopolsko - Záhornice 3:0 (2:0)
    Ne 23.10. 10:15 Křečkov B - Nymburk B 2:3 (1:1)
    Ne 23.10. 15:30 Sány/Opolany B - Netřebice 6:0 (2:0)
    Ne 23.10. 15:30 Vrbice - Chleby 1:3 (1:2)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Žitovlice - Netřebice 7:1 (6:0)
    So 05.11. 14:00 Dlouhopolsko - Běrunice B 0:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Chleby - Záhornice 5:0 (3:0)
    Ne 06.11. 14:00 Vestec - Nymburk B 1:12 (0:6)
    Ne 06.11. 14:00 Sány/Opolany B - Křečkov B 3:3 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Vrbice - Hrubý Jeseník B 1:5 (0:1)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Netřebice - Dlouhopolsko 3:1 (3:0)
    Ne 13.11. 10:15 Běrunice B - Vrbice 3:1 (0:1)
    Ne 13.11. 10:15 Křečkov B - Košík 2:2 (1:0)
    Ne 13.11. 14:00 Nymburk B - Záhornice 12:3 (8:0)
    Ne 13.11. 14:00 Hrubý Jeseník B - Chleby 4:1 (2:0)
    Ne 13.11. 14:00 Vestec - Sány/Opolany B 4:2 (1:2)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Záhornice - Běrunice B 1:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Chleby - Netřebice 6:0 (3:0)
    So 25.03. 15:00 Dlouhopolsko - Křečkov B 4:3 (2:1)
    So 25.03. 15:00 Žitovlice - Vestec 3:0 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Košík - Sány/Opolany B 4:1 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Nymburk B - Hrubý Jeseník B 3:1 (1:1)

    15.kolo

    So 01.04. 10:15 Křečkov B - Vrbice 1:3 (1:1)
    So 01.04. 16:30 Košík - Nymburk B 0:6 (0:1)
    So 01.04. 16:30 Netřebice - Záhornice 0:1 (0:0)
    Ne 02.04. 10:15 Běrunice B - Hrubý Jeseník B 2:3 (1:2)
    Ne 02.04. 15:00 Sány/Opolany B - Žitovlice 2:2 (0:1)
    Ne 02.04. 16:30 Vestec - Dlouhopolsko 4:1 (0:1)

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 Hrubý Jeseník B - Netřebice 4:1 (0:1)
    So 08.04. 16:30 Chleby - Křečkov B 3:2 (1:2)
    So 08.04. 16:30 Dlouhopolsko - Sány/Opolany B 2:1 (1:0)
    Ne 09.04. 16:30 Nymburk B - Běrunice B 6:1 (2:1)
    Ne 09.04. 16:30 Vrbice - Vestec 1:2 (0:2)
    Po 08.05. 17:00 Žitovlice - Košík odloženo

    17.kolo

    So 15.04. 10:15 Křečkov B - Záhornice 9:2 (3:2)
    So 15.04. 17:00 Žitovlice - Nymburk B 2:2 (1:1)
    So 15.04. 17:00 Košík - Dlouhopolsko 2:2 (1:1)
    So 15.04. 17:00 Netřebice - Běrunice B 1:3 (0:2)
    Ne 16.04. 17:00 Sány/Opolany B - Vrbice 3:1 (0:0)
    Ne 16.04. 17:00 Vestec - Chleby 0:4 (0:3)

    18.kolo

    So 22.04. 17:00 Hrubý Jeseník B - Křečkov B 1:0 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Záhornice - Vestec 1:3 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Chleby - Sány/Opolany B 2:1 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Dlouhopolsko - Žitovlice 1:3 (1:1)
    Ne 23.04. 17:00 Nymburk B - Netřebice 19:1 (13:0)
    Ne 23.04. 17:00 Vrbice - Košík 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 29.04. 17:00 Dlouhopolsko - Nymburk B 0:7 (0:3)
    So 29.04. 17:00 Žitovlice - Vrbice 2:1 (2:1)
    Ne 30.04. 10:15 Křečkov B - Běrunice B 3:3 (1:1)
    Ne 30.04. 17:00 Sány/Opolany B - Záhornice 4:0 (1:0)
    Ne 30.04. 17:00 Vestec - Hrubý Jeseník B 3:4 (2:3)
    Ne 04.06. 17:00 Košík - Chleby odloženo

    20.kolo

    So 06.05. 17:00 Netřebice - Křečkov B 1:6 (0:2)
    So 06.05. 17:00 Záhornice - Košík 0:6 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Chleby - Žitovlice 1:2 (0:2)
    Ne 07.05. 10:15 Běrunice B - Vestec 1:3 (1:0)
    Ne 07.05. 17:00 Hrubý Jeseník B - Sány/Opolany B 2:1 (1:1)
    Ne 07.05. 17:00 Vrbice - Dlouhopolsko 3:1 (1:1)

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Dlouhopolsko - Chleby 3:2 (1:2)
    So 13.05. 17:00 Košík - Hrubý Jeseník B 2:3 (2:2)
    Ne 14.05. 17:00 Vrbice - Nymburk B 1:1 (0:1)
    Ne 14.05. 17:00 Sány/Opolany B - Běrunice B 3:0
    Ne 14.05. 17:00 Vestec - Netřebice 6:1 (2:0)
    Ne 11.06. 17:00 Žitovlice - Záhornice 3:2 (1:0)

    22.kolo

    So 20.05. 17:00 Netřebice - Sány/Opolany B 0:2 (0:2)
    So 20.05. 17:00 Hrubý Jeseník B - Žitovlice 1:0 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Záhornice - Dlouhopolsko 1:1 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Chleby - Vrbice 1:0 (1:0)
    Ne 21.05. 10:15 Běrunice B - Košík 8:2 (3:1)
    Ne 21.05. 17:00 Nymburk B - Křečkov B 6:0 (3:0)

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 Chleby - Nymburk B 2:2 (2:1)
    So 27.05. 17:00 Dlouhopolsko - Hrubý Jeseník B 0:2 (0:2)
    So 27.05. 17:00 Žitovlice - Běrunice B 12:0 (6:0)
    So 27.05. 17:00 Košík - Netřebice 2:3 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Vrbice - Záhornice 3:2 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Vestec - Křečkov B 2:3 (0:1)

    24.kolo

    So 03.06. 17:00 Netřebice - Žitovlice 0:2 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Hrubý Jeseník B - Vrbice 1:2 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Záhornice - Chleby 0:2 (0:0)
    Ne 04.06. 10:15 Křečkov B - Sány/Opolany B 2:3 (1:2)
    Ne 04.06. 10:15 Běrunice B - Dlouhopolsko 2:0 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Nymburk B - Vestec 13:0 (5:0)

    25.kolo

    So 10.06. 17:00 Záhornice - Nymburk B 2:13 (1:8)
    So 10.06. 17:00 Chleby - Hrubý Jeseník B 2:1 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Dlouhopolsko - Netřebice 3:1 (2:0)
    So 10.06. 17:00 Košík - Křečkov B 0:3 (0:1)
    Ne 11.06. 17:00 Vrbice - Běrunice B 6:0 (1:0)
    Ne 11.06. 17:00 Sány/Opolany B - Vestec 3:3 (2:3)

    26.kolo

    So 17.06. 10:15 Běrunice B - Chleby 3:4 (2:2)
    So 17.06. 14:00 Nymburk B - Sány/Opolany B 6:1 (3:1)
    So 17.06. 14:00 Vestec - Košík 3:2
    So 17.06. 17:00 Netřebice - Vrbice 0:4 (0:3)
    So 17.06. 17:00 Hrubý Jeseník B - Záhornice 2:0 (1:0)
    Ne 18.06. 17:00 Křečkov B - Žitovlice 8:5
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 20 4 0 165:23 64
    2. 24 19 0 5 73:32 57
    3. 24 14 4 6 78:48 46
    4. 24 14 3 7 68:39 45
    5. 24 12 4 8 57:49 40
    6. 24 12 3 9 54:45 39
    7. 24 12 1 11 64:80 37
    8. 24 10 4 10 74:62 34
    9. 24 8 2 14 55:86 26
    10. 24 7 3 14 30:61 24
    11. 24 5 2 17 41:83 17
    12. 24 5 0 19 32:98 15
    13. 24 2 2 20 27:112 8