Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 14. listopadu 2019
svátek má Sáva.
Hlavní menu
  • ID: 11253
  • Návštěvy: 87/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21459
    Týden:
    87
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 10:15 Libice - Ostrá B 2:2 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Běrunice - Rožďalovice 2:2 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Všejany - Seletice 2:1 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Kovanice - Kostelní Lhota 1:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Hrubý Jeseník - Opočnice 6:2 (3:2)
    Ne 28.08. 17:00 Kostomlaty - Semice B 3:4 (2:1)
    Ne 28.08. 17:00 Přerov n. L. - Městec Králové 1:9 (1:2)

    2.kolo

    So 03.09. 10:15 Libice - Běrunice 0:3 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Kostelní Lhota - Hrubý Jeseník 3:1 (3:0)
    So 03.09. 17:00 Seletice - Přerov n. L. 2:0 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Rožďalovice - Kostomlaty 3:0 (0:0)
    Ne 04.09. 10:15 Ostrá B - Opočnice 2:2 (2:1)
    Ne 04.09. 17:00 Městec Králové - Kovanice 3:0 (2:0)
    Ne 04.09. 17:00 Semice B - Všejany 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Běrunice - Ostrá B 2:4 (0:3)
    So 10.09. 17:00 Všejany - Rožďalovice 6:2 (4:1)
    So 10.09. 17:00 Kovanice - Seletice 1:1 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Hrubý Jeseník - Městec Králové 3:1 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Opočnice - Kostelní Lhota 2:5 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Kostomlaty - Libice 6:1 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Přerov n. L. - Semice B 2:2 (1:1)

    4.kolo

    So 17.09. 10:15 Libice - Všejany 0:2 (0:2)
    So 17.09. 17:00 Seletice - Hrubý Jeseník 2:3 (1:2)
    So 17.09. 17:00 Běrunice - Kostomlaty 2:1 (2:0)
    Ne 18.09. 10:15 Ostrá B - Kostelní Lhota 8:0 (6:0)
    Ne 18.09. 14:00 Rožďalovice - Přerov n. L. 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 17:00 Městec Králové - Opočnice 3:0k
    Ne 18.09. 17:00 Semice B - Kovanice 2:1 (1:1)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Všejany - Běrunice 2:1 (2:0)
    So 24.09. 16:30 Kovanice - Rožďalovice 2:5 (2:2)
    So 24.09. 16:30 Hrubý Jeseník - Semice B 9:3 (5:0)
    So 24.09. 16:30 Opočnice - Seletice 2:1 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Kostelní Lhota - Městec Králové 1:2 (1:1)
    Ne 25.09. 16:30 Kostomlaty - Ostrá B 3:2 (2:0)
    Ne 25.09. 16:30 Přerov n. L. - Libice 4:1 (2:0)

    6.kolo

    So 01.10. 10:15 Libice - Kovanice 4:1 (2:0)
    So 01.10. 16:30 Seletice - Kostelní Lhota 2:1 (2:0)
    So 01.10. 16:30 Semice B - Opočnice 0:3 (0:1)
    So 01.10. 16:30 Rožďalovice - Hrubý Jeseník 2:0 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Běrunice - Přerov n. L. 2:2 (0:1)
    Ne 02.10. 10:15 Ostrá B - Městec Králové 5:0 (3:0)
    Ne 02.10. 16:30 Kostomlaty - Všejany 2:0 (0:0)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Všejany - Ostrá B 1:3 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Kovanice - Běrunice 3:1 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Hrubý Jeseník - Libice 6:2 (3:2)
    So 08.10. 16:00 Opočnice - Rožďalovice 1:5 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Kostelní Lhota - Semice B 3:3 (2:1)
    Ne 09.10. 16:00 Přerov n. L. - Kostomlaty 5:1 (2:1)
    Ne 09.10. 16:00 Městec Králové - Seletice 5:0 (2:0)

    8.kolo

    So 15.10. 10:15 Libice - Opočnice 2:3 (2:2)
    So 15.10. 16:00 Rožďalovice - Kostelní Lhota 1:2 (0:1)
    So 15.10. 16:00 Běrunice - Hrubý Jeseník 3:1 (2:0)
    So 15.10. 16:00 Všejany - Přerov n. L. 6:3 (3:1)
    Ne 16.10. 10:15 Ostrá B - Seletice 6:1 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Semice B - Městec Králové 4:1 (3:1)
    Ne 16.10. 16:00 Kostomlaty - Kovanice 2:2 (0:1)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Kovanice - Všejany 1:2 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Opočnice - Běrunice 0:3 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Kostelní Lhota - Libice 2:2 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Seletice - Semice B 2:3 (0:1)
    Ne 23.10. 15:30 Přerov n. L. - Ostrá B 0:3 (0:1)
    Ne 23.10. 15:30 Hrubý Jeseník - Kostomlaty 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Městec Králové - Rožďalovice 3:2 (1:1)

    10.kolo

    So 29.10. 10:15 Libice - Městec Králové 0:1 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Rožďalovice - Seletice 7:1 (2:0)
    So 29.10. 14:30 Běrunice - Kostelní Lhota 4:1 (2:0)
    So 29.10. 14:30 Všejany - Hrubý Jeseník 2:1 (1:1)
    Ne 30.10. 10:15 Ostrá B - Semice B 7:0 (4:0)
    Ne 30.10. 14:30 Kostomlaty - Opočnice 0:4 (0:3)
    Ne 30.10. 14:30 Přerov n. L. - Kovanice 2:1 (2:1)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Kovanice - Ostrá B 1:3 (0:3)
    So 05.11. 14:00 Hrubý Jeseník - Přerov n. L. 3:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Opočnice - Všejany 1:5 (0:4)
    So 05.11. 14:00 Kostelní Lhota - Kostomlaty 6:4 (5:0)
    So 05.11. 14:00 Seletice - Libice 8:0 (3:0)
    Ne 06.11. 14:00 Městec Králové - Běrunice 2:1 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Semice B - Rožďalovice 4:3 (1:2)

    12.kolo

    So 12.11. 10:15 Libice - Semice B 1:4 (0:3)
    So 12.11. 14:00 Běrunice - Seletice 0:2 (0:2)
    So 12.11. 14:00 Všejany - Kostelní Lhota 2:1 (2:1)
    So 12.11. 14:00 Kovanice - Hrubý Jeseník 4:2 (2:1)
    Ne 13.11. 10:15 Ostrá B - Rožďalovice 9:0 (5:0)
    Ne 13.11. 14:00 Kostomlaty - Městec Králové 0:3 (0:2)
    Ne 13.11. 14:00 Přerov n. L. - Opočnice 4:0 (2:0)

    13.kolo

    So 19.11. 10:15 Městec Králové - Všejany 6:1 (4:0)
    So 19.11. 13:30 Hrubý Jeseník - Ostrá B 1:1 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Opočnice - Kovanice 1:2 (1:1)
    So 19.11. 13:30 Kostelní Lhota - Přerov n. L. 2:2 (1:1)
    So 19.11. 13:30 Seletice - Kostomlaty 3:2 (1:0)
    So 19.11. 13:30 Semice B - Běrunice 4:2 (3:2)
    So 19.11. 13:30 Rožďalovice - Libice 10:1 (3:1)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Opočnice - Hrubý Jeseník 0:0 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Kostelní Lhota - Kovanice 0:0 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Seletice - Všejany 2:2 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Rožďalovice - Běrunice 4:0 (2:0)
    Ne 26.03. 10:15 Ostrá B - Libice 8:1 (5:0)
    Ne 26.03. 15:00 Městec Králové - Přerov n. L. 4:0 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Semice B - Kostomlaty 4:3 (2:0)

    15.kolo

    So 01.04. 16:30 Běrunice - Libice 0:1 (0:0)
    So 01.04. 16:30 Všejany - Semice B 2:2 (2:1)
    So 01.04. 16:30 Kovanice - Městec Králové 0:2 (0:1)
    So 01.04. 16:30 Hrubý Jeseník - Kostelní Lhota 2:1 (2:1)
    So 01.04. 16:30 Opočnice - Ostrá B 1:1 (1:0)
    Ne 02.04. 16:30 Kostomlaty - Rožďalovice 3:1 (2:1)
    Ne 02.04. 16:30 Přerov n. L. - Seletice 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 08.04. 10:15 Libice - Kostomlaty 1:3 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Kostelní Lhota - Opočnice 0:2 (0:1)
    So 08.04. 16:30 Seletice - Kovanice 2:1 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Semice B - Přerov n. L. 4:0 (2:0)
    So 08.04. 16:30 Rožďalovice - Všejany 0:0 (0:0)
    Ne 09.04. 10:15 Ostrá B - Běrunice 3:0k
    Ne 09.04. 16:30 Městec Králové - Hrubý Jeseník 1:1 (0:0)

    17.kolo

    So 15.04. 17:00 Všejany - Libice 5:1 (1:0)
    So 15.04. 17:00 Kovanice - Semice B 2:3 (2:0)
    So 15.04. 17:00 Hrubý Jeseník - Seletice 0:1 (0:0)
    So 15.04. 17:00 Opočnice - Městec Králové 1:2 (0:2)
    So 15.04. 17:00 Kostelní Lhota - Ostrá B 1:5 (1:1)
    Ne 16.04. 17:00 Kostomlaty - Běrunice 1:1 (1:0)
    Ne 16.04. 17:00 Přerov n. L. - Rožďalovice 0:6 (0:1)

    18.kolo

    So 22.04. 10:15 Libice - Přerov n. L. 0:2 (0:1)
    So 22.04. 17:00 Seletice - Opočnice 1:2 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Rožďalovice - Kovanice 2:0 (2:0)
    So 22.04. 17:00 Běrunice - Všejany 1:2 (1:1)
    Ne 23.04. 17:00 Městec Králové - Kostelní Lhota 3:0 (2:0)
    Ne 23.04. 17:00 Semice B - Hrubý Jeseník 5:2 (3:1)
    St 26.04. 17:30 Ostrá B - Kostomlaty 6:0 (3:0)

    19.kolo

    So 29.04. 17:00 Všejany - Kostomlaty 4:0 (3:0)
    So 29.04. 17:00 Kovanice - Libice 3:1 (1:0)
    So 29.04. 17:00 Hrubý Jeseník - Rožďalovice 1:1 (1:0)
    So 29.04. 17:00 Opočnice - Semice B 5:1 (2:0)
    So 29.04. 17:00 Kostelní Lhota - Seletice 0:0 (0:0)
    Ne 30.04. 17:00 Přerov n. L. - Běrunice 4:0 (0:0)
    Ne 30.04. 17:00 Městec Králové - Ostrá B 1:1 (1:1)

    20.kolo

    So 06.05. 10:15 Libice - Hrubý Jeseník 1:1 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Seletice - Městec Králové 1:4 (1:3)
    So 06.05. 17:00 Semice B - Kostelní Lhota 4:5 (2:3)
    So 06.05. 17:00 Rožďalovice - Opočnice 4:1 (3:0)
    So 06.05. 17:00 Běrunice - Kovanice 4:2 (2:1)
    Ne 07.05. 10:15 Ostrá B - Všejany 6:0 (5:0)
    Ne 07.05. 17:00 Kostomlaty - Přerov n. L. 2:1 (0:1)

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Kovanice - Kostomlaty 1:0 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Opočnice - Libice 3:1 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Kostelní Lhota - Rožďalovice 3:3 (1:1)
    So 13.05. 17:00 Seletice - Ostrá B 0:1 (0:0)
    Ne 14.05. 17:00 Přerov n. L. - Všejany 2:1 (2:1)
    Ne 14.05. 17:00 Hrubý Jeseník - Běrunice 2:2 (1:1)
    Ne 14.05. 17:00 Městec Králové - Semice B 6:0 (1:0)

    22.kolo

    So 20.05. 10:15 Libice - Kostelní Lhota 0:4 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Rožďalovice - Městec Králové 4:0 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Běrunice - Opočnice 2:2 (1:1)
    So 20.05. 17:00 Všejany - Kovanice 2:0 (2:0)
    Ne 21.05. 10:15 Ostrá B - Přerov n. L. 2:0 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Semice B - Seletice 1:1 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Kostomlaty - Hrubý Jeseník 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 27.05. 10:00 Kovanice - Přerov n. L. 1:0 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Kostelní Lhota - Běrunice 0:1 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Seletice - Rožďalovice 0:0 (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Hrubý Jeseník - Všejany 2:2 (1:2)
    Ne 28.05. 17:00 Městec Králové - Libice 4:0 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Semice B - Ostrá B 2:5 (1:3)
    St 31.05. 18:00 Opočnice - Kostomlaty 2:1 (0:1)

    24.kolo

    So 03.06. 10:15 Libice - Seletice 0:4 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Všejany - Opočnice 1:0 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Běrunice - Městec Králové 2:1 (1:O)
    So 03.06. 17:00 Rožďalovice - Semice B 0:1 (0:1)
    Ne 04.06. 10:15 Ostrá B - Kovanice 7:0 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Přerov n. L. - Hrubý Jeseník 0:2 (0:2)
    Ne 04.06. 17:00 Kostomlaty - Kostelní Lhota 0:3 (0:1)

    25.kolo

    So 10.06. 17:00 Rožďalovice - Ostrá B 1:5 (1:2)
    So 10.06. 17:00 Seletice - Běrunice 4:2 (1:0)
    So 10.06. 17:00 Kostelní Lhota - Všejany 0:2 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Opočnice - Přerov n. L. 3:3 (3:3)
    Ne 11.06. 17:00 Semice B - Libice 4:2 (1:0)
    Ne 11.06. 17:00 Městec Králové - Kostomlaty 3:0 (0:0)
    Ne 11.06. 17:00 Hrubý Jeseník - Kovanice 2:2 (0:1)

    26.kolo

    16.06. 17:00 Ostrá B - Hrubý Jeseník 4:0 (0:0)
    So 17.06. 10:15 Libice - Rožďalovice 4:4 (0:1)
    So 17.06. 13:00 Všejany - Městec Králové 4:7 (2:2)
    So 17.06. 13:00 Běrunice - Semice B 2:1 (1:0)
    So 17.06. 14:00 Kovanice - Opočnice 1:4
    So 17.06. 14:00 Přerov n. L. - Kostelní Lhota 4:1
    So 17.06. 14:00 Kostomlaty - Seletice 3:3 (1:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 5 1 109:20 65
    2. 26 19 2 5 77:32 59
    3. 26 15 5 6 58:45 50
    4. 26 13 5 8 65:72 44
    5. 26 12 6 8 74:49 42
    6. 26 9 8 9 52:48 35
    7. 26 10 5 11 47:56 35
    8. 26 9 6 11 45:50 33
    9. 26 9 5 12 43:51 32
    10. 26 9 4 13 44:60 31
    11. 26 7 6 13 45:60 27
    12. 26 7 4 15 33:57 25
    13. 26 7 3 16 42:66 24
    14. 26 2 4 20 29:97 10