Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 5. prosince 2019
svátek má Jitka.
Hlavní menu
  • ID: 1125
  • Návštěvy: 57/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5021
    Týden:
    57
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.08. 16:30 Lískovec - Bystřice p.H. 3:0 (2:0)
    So 07.08. 16:30 Val. Meziříčí - Nový Jičín 0:1 (0:1)
    So 07.08. 16:30 Loko Petrovice - Mikulovice 3:0 (2:0)
    So 07.08. 16:30 Dolní Benešov - Kravaře 2:0 (1:0)
    Ne 08.08. 10:15 Brumov - Baník Ostrava B 1:1 (1:1)
    Ne 08.08. 10:15 Opava B - Havířov 5:0 (2:0)
    Ne 08.08. 16:30 Šumperk - Orlová 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 14.08. 16:30 Mikulovice - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
    So 14.08. 16:30 Bystřice p.H. - Val. Meziříčí 0:0 (0:0)
    So 14.08. 16:30 Orlová - Lískovec 1:0 (1:0)
    Ne 15.08. 10:15 Baník Ostrava B - Kravaře 4:0 (2:0)
    Ne 15.08. 10:15 Brumov - Šumperk 1:2 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Havířov - Mohelnice 3:3 (2:1)
    Ne 15.08. 16:30 Nový Jičín - Opava B 0:1 (0:0)

    3.kolo

    St 18.08. 16:30 Opava B - Bystřice p.H. 0:0 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Lískovec - Brumov 4:1 (2:1)
    So 21.08. 16:30 Val. Meziříčí - Orlová 0:0 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Mohelnice - Nový Jičín 1:1 (1:0)
    So 21.08. 16:30 Loko Petrovice - Havířov 2:0 (1:0)
    So 21.08. 16:30 Kravaře - Mikulovice 1:2 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Šumperk - Baník Ostrava B 0:3 (0:2)

    4.kolo

    So 28.08. 16:30 Bystřice p.H. - Mohelnice 3:1 (2:1)
    So 28.08. 16:30 Orlová - Opava B 0:1 (0:1)
    Ne 29.08. 10:15 Baník Ostrava B - Mikulovice 1:0 (1:0)
    Ne 29.08. 10:15 Brumov - Val. Meziříčí 3:2 (2:1)
    Ne 29.08. 16:30 Havířov - Dolní Benešov 0:1 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Nový Jičín - Loko Petrovice 1:0 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Šumperk - Lískovec 2:3 (0:0)

    5.kolo

    So 04.09. 16:30 Lískovec - Baník Ostrava B 0:3 (0:2)
    So 04.09. 16:30 Val. Meziříčí - Šumperk 1:0 (1:0)
    So 04.09. 16:30 Mohelnice - Orlová 0:0 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Loko Petrovice - Bystřice p.H. 1:1 (0:1)
    So 04.09. 16:30 Dolní Benešov - Nový Jičín 3:0 (1:0)
    Ne 05.09. 10:15 Opava B - Brumov 6:1 (2:0)
    Ne 05.09. 16:30 Kravaře - Havířov 4:2 (1:2)

    15.kolo

    St 08.09. 16:30 Dolní Benešov - Baník Ostrava B 0:0 (0:0)
    St 08.09. 16:30 Havířov - Val. Meziříčí 2:1 (2:1)
    St 08.09. 17:00 Kravaře - Loko Petrovice 3:0 (1:0)
    St 08.09. 17:00 Mikulovice - Mohelnice 2:0 (1:0)
    St 08.09. 17:00 Nový Jičín - Lískovec 0:3 (0:1)
    St 08.09. 17:00 Bystřice p.H. - Šumperk 1:1 (1:1)
    St 08.09. 17:00 Orlová - Brumov 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 11.09. 16:00 Bystřice p.H. - Dolní Benešov 4:3 (1:1)
    So 11.09. 16:00 Orlová - Loko Petrovice 1:2 (0:1)
    So 11.09. 16:00 Lískovec - Val. Meziříčí 0:1 (0:0)
    Ne 12.09. 10:15 Brumov - Mohelnice 0:2 (0:1)
    Ne 12.09. 16:00 Havířov - Mikulovice 4:1 (1:0)
    Ne 12.09. 16:00 Nový Jičín - Kravaře 0:2 (0:1)
    Ne 12.09. 16:00 Šumperk - Opava B 4:2 (2:1)

    7.kolo

    So 18.09. 16:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava B 2:2 (0:2)
    So 18.09. 16:00 Mohelnice - Šumperk 0:0 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Loko Petrovice - Brumov 0:0 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Dolní Benešov - Orlová 5:1 (1:1)
    So 18.09. 16:00 Mikulovice - Nový Jičín 3:2 (2:0)
    Ne 19.09. 10:15 Opava B - Lískovec 0:0 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Kravaře - Bystřice p.H. 1:1 (0:1)

    8.kolo

    So 25.09. 16:00 Bystřice p.H. - Mikulovice 1:3 (0:2)
    So 25.09. 16:00 Orlová - Kravaře 0:3 (0:2)
    So 25.09. 16:00 Lískovec - Mohelnice 3:4 (0:1)
    So 25.09. 16:00 Val. Meziříčí - Opava B 3:1 (1:0)
    Ne 26.09. 10:15 Baník Ostrava B - Havířov 3:1 (0:1)
    Ne 26.09. 10:15 Brumov - Dolní Benešov 0:2 (0:1)
    Ne 26.09. 16:00 Šumperk - Loko Petrovice 2:1 (0:0)

    9.kolo

    So 02.10. 15:30 Mohelnice - Val. Meziříčí 0:3 (0:1)
    So 02.10. 15:30 Loko Petrovice - Lískovec 2:1 (0:1)
    So 02.10. 15:30 Dolní Benešov - Šumperk 0:4 (0:1)
    So 02.10. 15:30 Mikulovice - Orlová 4:1 (2:0)
    Ne 03.10. 10:15 Opava B - Baník Ostrava B 2:1 (2:0)
    Ne 03.10. 15:30 Kravaře - Brumov 3:1 (2:1)
    Ne 03.10. 15:30 Havířov - Nový Jičín 0:2 (0:2)

    10.kolo

    So 09.10. 15:00 Bystřice p.H. - Havířov 0:2 (0:1)
    So 09.10. 15:00 Lískovec - Dolní Benešov 2:1 (2:0)
    So 09.10. 15:00 Val. Meziříčí - Loko Petrovice 0:2 (0:1)
    Ne 10.10. 10:15 Baník Ostrava B - Nový Jičín 5:0 (3:0)
    Ne 10.10. 10:15 Brumov - Mikulovice 2:2 (0:2)
    Ne 10.10. 10:15 Opava B - Mohelnice 0:0 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Šumperk - Kravaře 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 16.10. 15:00 Mohelnice - Baník Ostrava B 1:3 (0:2)
    So 16.10. 15:00 Loko Petrovice - Opava B 1:0 (1:0)
    So 16.10. 15:00 Dolní Benešov - Val. Meziříčí 0:3 (0:2)
    So 16.10. 15:00 Mikulovice - Šumperk 1:2 (1:1)
    Ne 17.10. 15:00 Kravaře - Lískovec 0:2 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Havířov - Orlová 0:1 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Nový Jičín - Bystřice p.H. 3:1 (0:0)

    12.kolo

    So 23.10. 14:30 Orlová - Nový Jičín 2:1 (2:1)
    So 23.10. 14:30 Lískovec - Mikulovice 4:0 (1:0)
    So 23.10. 14:30 Val. Meziříčí - Kravaře 3:0 (1:0)
    So 23.10. 14:30 Mohelnice - Loko Petrovice 2:1 (0:0)
    Ne 24.10. 10:15 Baník Ostrava B - Bystřice p.H. 3:1 (0:0)
    Ne 24.10. 10:15 Brumov - Havířov 5:0 (3:0)
    Ne 24.10. 10:15 Opava B - Dolní Benešov 4:1 (2:0)

    13.kolo

    So 30.10. 14:00 Loko Petrovice - Baník Ostrava B 0:0 (0:0)
    So 30.10. 14:00 Dolní Benešov - Mohelnice 1:1 (1:0)
    So 30.10. 14:00 Mikulovice - Val. Meziříčí 3:2 (1:1)
    So 30.10. 14:00 Bystřice p.H. - Orlová 0:0 (0:0)
    Ne 31.10. 14:00 Kravaře - Opava B 0:0 (0:0)
    Ne 31.10. 14:00 Havířov - Šumperk 2:3 (0:1)
    Ne 31.10. 14:00 Nový Jičín - Brumov 4:3 (1:2)

    14.kolo

    So 06.11. 14:00 Lískovec - Havířov 7:3 (4:2)
    So 06.11. 14:00 Mohelnice - Kravaře 2:0 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Loko Petrovice - Dolní Benešov 1:0 (0:0)
    Ne 07.11. 10:15 Baník Ostrava B - Orlová 7:3 (1:2)
    Ne 07.11. 10:15 Brumov - Bystřice p.H. 0:1 (0:0)
    Ne 07.11. 10:15 Opava B - Mikulovice 2:2 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Šumperk - Nový Jičín 3:0 (1:0)

    16.kolo

    So 13.11. 13:30 Orlová - Šumperk 0:5 (0:1)
    So 13.11. 13:30 Bystřice p.H. - Lískovec 0:1 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Mikulovice - Loko Petrovice 0:2 (0:1)
    Ne 14.11. 10:15 Baník Ostrava B - Brumov 2:2 (1:1)
    Ne 14.11. 13:30 Nový Jičín - Val. Meziříčí 2:0 (0:0)
    Ne 14.11. 13:30 Havířov - Opava B 0:6 (0:3)
    Ne 14.11. 13:30 Kravaře - Dolní Benešov 1:2 (1:1)

    18.kolo

    So 26.03. 14:30 Havířov - Loko Petrovice 1:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Orlová - Val. Meziříčí 0:1 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Bystřice p.H. - Opava B 0:2 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Mikulovice - Kravaře 3:0 (2:0)
    Ne 27.03. 10:15 Baník Ostrava B - Šumperk 5:1 (3:0)
    Ne 27.03. 10:15 Brumov - Lískovec 3:1 (2:1)
    Ne 27.03. 15:00 Nový Jičín - Mohelnice 4:0 (2:0)

    19.kolo

    So 02.04. 15:30 Mikulovice - Baník Ostrava B 1:1 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Dolní Benešov - Havířov 2:2 (2:0)
    So 02.04. 15:30 Loko Petrovice - Nový Jičín 0:0 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Mohelnice - Bystřice p.H. 2:2 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Val. Meziříčí - Brumov 2:2 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Lískovec - Šumperk 0:2 (0:2)
    Ne 03.04. 10:15 Opava B - Orlová 0:3 (0:3)

    20.kolo

    So 09.04. 14:30 Havířov - Kravaře 2:3 (1:3)
    So 09.04. 15:30 Orlová - Mohelnice 3:0 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Bystřice p.H. - Loko Petrovice 0:1 (0:1)
    Ne 10.04. 10:15 Baník Ostrava B - Lískovec 4:0 (2:0)
    Ne 10.04. 10:15 Brumov - Opava B 1:1 (1:1)
    Ne 10.04. 15:30 Šumperk - Val. Meziříčí 1:1 (0:1)
    Ne 10.04. 15:30 Nový Jičín - Dolní Benešov 1:0 (0:0)

    21.kolo

    So 16.04. 16:00 Mikulovice - Havířov 0:2 (0:1)
    So 16.04. 16:00 Dolní Benešov - Bystřice p.H. 3:1 (1:1)
    So 16.04. 16:00 Loko Petrovice - Orlová 1:1 (1:1)
    So 16.04. 16:00 Mohelnice - Brumov 0:1 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Val. Meziříčí - Lískovec 1:1 (0:0)
    Ne 17.04. 10:15 Opava B - Šumperk 0:1 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Kravaře - Nový Jičín 2:1 (1:0)

    22.kolo

    St 13.04. 16:00 Baník Ostrava B - Val. Meziříčí 1:1 (0:1)
    St 13.04. 17:15 Brumov - Loko Petrovice 1:0
    So 23.04. 16:00 Lískovec - Opava B 1:0 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Orlová - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Bystřice p.H. - Kravaře 0:0 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Šumperk - Mohelnice 6:1 (4:0)
    Ne 24.04. 16:00 Nový Jičín - Mikulovice 3:3 (2:3)

    23.kolo

    So 30.04. 14:30 Havířov - Baník Ostrava B 0:3 (0:3)
    So 30.04. 16:30 Mikulovice - Bystřice p.H. 2:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Dolní Benešov - Brumov 1:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Loko Petrovice - Šumperk 1:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Mohelnice - Lískovec 3:2 (2:1)
    Ne 01.05. 10:15 Opava B - Val. Meziříčí 4:2 (2:1)
    Ne 01.05. 16:30 Kravaře - Orlová 0:2 (0:1)

    24.kolo

    So 07.05. 16:30 Val. Meziříčí - Mohelnice 2:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Lískovec - Loko Petrovice 2:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Orlová - Mikulovice 4:2 (1:1)
    Ne 08.05. 10:15 Baník Ostrava B - Opava B 2:0 (1:0)
    Ne 08.05. 10:15 Brumov - Kravaře 3:0 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Šumperk - Dolní Benešov 2:0 (2:0)
    Ne 08.05. 16:30 Nový Jičín - Havířov 1:0 (1:0)

    17.kolo

    St 11.05. 17:00 Kravaře - Baník Ostrava B 0:1 (0:1)
    St 11.05. 17:00 Dolní Benešov - Mikulovice 6:1 (2:0)
    St 11.05. 17:00 Mohelnice - Havířov 0:2 (0:1)
    St 11.05. 17:00 Opava B - Nový Jičín 1:0 (1:0)
    St 11.05. 17:00 Val. Meziříčí - Bystřice p.H. 4:2 (2:1)
    St 11.05. 17:00 Lískovec - Orlová 0:1 (0:1)
    St 11.05. 17:00 Šumperk - Brumov 2:3 (2:2)

    25.kolo

    So 14.05. 14:30 Havířov - Bystřice p.H. 7:0 (3:0)
    So 14.05. 16:30 Mikulovice - Brumov 3:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Dolní Benešov - Lískovec 2:1 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Loko Petrovice - Val. Meziříčí 0:1
    So 14.05. 16:30 Mohelnice - Opava B 3:1 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Nový Jičín - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Kravaře - Šumperk 0:1 (0:0)

    26.kolo

    So 21.05. 16:30 Val. Meziříčí - Dolní Benešov 1:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Lískovec - Kravaře 4:3 (3:1)
    So 21.05. 16:30 Orlová - Havířov 2:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Bystřice p.H. - Nový Jičín 1:0 (1:0)
    Ne 22.05. 10:15 Baník Ostrava B - Mohelnice 1:0 (0:0)
    Ne 22.05. 10:15 Opava B - Loko Petrovice 2:0 (2:0)
    Ne 22.05. 16:30 Šumperk - Mikulovice 1:4 (1:3)

    27.kolo

    So 28.05. 14:30 Havířov - Brumov 5:1 (2:1)
    So 28.05. 16:30 Bystřice p.H. - Baník Ostrava B 2:2 (0:2)
    So 28.05. 16:30 Mikulovice - Lískovec 3:2 (2:1)
    So 28.05. 16:30 Dolní Benešov - Opava B 1:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Loko Petrovice - Mohelnice 2:0 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Nový Jičín - Orlová 1:1 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 Kravaře - Val. Meziříčí 1:3 (0:0)

    28.kolo

    So 04.06. 16:30 Mohelnice - Dolní Benešov 0:2 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Val. Meziříčí - Mikulovice 2:4 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Orlová - Bystřice p.H. 5:0 (2:0)
    Ne 05.06. 10:15 Baník Ostrava B - Loko Petrovice 4:0 (2:0)
    Ne 05.06. 10:15 Opava B - Kravaře 1:2 (0:0)
    Ne 05.06. 10:15 Brumov - Nový Jičín 2:0 (0:0)
    Ne 05.06. 17:00 Šumperk - Havířov 2:2 (0:2)

    29.kolo

    So 11.06. 16:30 Orlová - Baník Ostrava B 3:0 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Bystřice p.H. - Brumov 3:2
    So 11.06. 16:30 Havířov - Lískovec 6:1 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Kravaře - Mohelnice 0:3 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Dolní Benešov - Loko Petrovice 1:3 (1:2)
    Ne 12.06. 16:30 Nový Jičín - Šumperk 2:0 (1:0)
    Ne 12.06. 16:30 Mikulovice - Opava B 3:2 (3:1)

    30.kolo

    St 01.06. 17:00 Val. Meziříčí - Havířov 0:3
    So 18.06. 16:30 Loko Petrovice - Kravaře 5:1
    So 18.06. 16:30 Mohelnice - Mikulovice 3:2 (1:1)
    So 18.06. 16:30 Lískovec - Nový Jičín 0:2 (0:2)
    Ne 19.06. 10:15 Baník Ostrava B - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 19.06. 10:15 Brumov - Orlová 3:2 (2:0)
    Ne 19.06. 16:30 Šumperk - Bystřice p.H. 5:0 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 17 8 3 64:22 59
    2. 28 15 5 8 55:35 50
    3. 28 14 4 10 56:53 46
    4. 28 12 6 10 31:26 42
    5. 28 11 8 9 42:36 41
    6. 28 12 5 11 39:40 41
    7. 28 12 4 12 33:37 40
    8. 28 11 6 11 44:32 39
    9. 28 12 2 14 48:48 38
    10. 28 11 5 12 40:40 38
    11. 28 10 7 11 45:51 37
    12. 28 10 3 15 51:59 33
    13. 28 8 7 13 32:50 31
    14. 28 9 3 16 31:50 30
    15. 28 5 9 14 25:57 24