Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 14. listopadu 2019
svátek má Sáva.
Hlavní menu
  • ID: 11249
  • Návštěvy: 88/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    28353
    Týden:
    88
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Mukařov - Odolena Voda 3:2 np (2:2)
    So 27.08. 17:00 Vyžlovka - Úvaly B 1:2 np (1:1)
    So 27.08. 17:00 Hrusice - Škvorec 2:3 (1:3)
    So 27.08. 17:00 Kostelec u Kř. - Senohraby 0:5 (0:3)
    So 27.08. 17:00 Radonice - Zápy B 4:0 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Zeleneč - Hovorčovice 0:1 np (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Kunice B - Mnichovice 5:6 np (5:5)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Odolena Voda - Zápy B 3:4 np (3:3)
    So 03.09. 17:00 Mnichovice - Kostelec u Kř. 5:0 (3:0)
    So 03.09. 17:00 Škvorec - Kunice B 4:1 (3:0)
    So 03.09. 17:00 Hovorčovice - Hrusice 2:1 np (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Senohraby - Radonice 2:1 (0:1)
    Ne 04.09. 17:00 Úvaly B - Zeleneč 1:3 (1:2)
    St 28.09. 13:30 Mukařov - Vyžlovka 3:1 (1:0)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Vyžlovka - Odolena Voda 4:1 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Hrusice - Úvaly B 3:1 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Kostelec u Kř. - Škvorec 2:7 (1:4)
    So 10.09. 17:00 Radonice - Mnichovice 3:2 np (2:2)
    Ne 11.09. 17:00 Zeleneč - Mukařov 1:2 np (1:1)
    Ne 11.09. 17:00 Kunice B - Hovorčovice 3:1 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Zápy B - Senohraby 3:2 (3:2)

    4.kolo

    So 17.09. 17:00 Odolena Voda - Senohraby 4:2 (2:0)
    So 17.09. 17:00 Mnichovice - Zápy B 1:2 np (1:1)
    So 17.09. 17:00 Škvorec - Radonice 0:2 (0:1)
    So 17.09. 17:00 Hovorčovice - Kostelec u Kř. 2:1 (0:1)
    So 17.09. 17:00 Úvaly B - Kunice B 4:2 (1:1)
    So 17.09. 17:00 Mukařov - Hrusice 0:3 (0:1)
    So 17.09. 17:00 Vyžlovka - Zeleneč 3:2 (3:0)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Hrusice - Vyžlovka 2:3 (0:2)
    So 24.09. 16:30 Kostelec u Kř. - Úvaly B 1:2 np (1:1)
    So 24.09. 16:30 Radonice - Hovorčovice 1:0 np (0:0)
    So 24.09. 16:30 Zápy B - Škvorec 2:3 (0:2)
    Ne 25.09. 16:30 Zeleneč - Odolena Voda 2:1 np (1:1)
    Ne 25.09. 16:30 Kunice B - Mukařov 2:1 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Senohraby - Mnichovice 1:4 (1:2)

    6.kolo

    So 01.10. 16:30 Odolena Voda - Mnichovice 3:2 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Škvorec - Senohraby 1:0 (0:0)
    So 01.10. 16:30 Hovorčovice - Zápy B 2:3 np (2:2)
    So 01.10. 16:30 Úvaly B - Radonice 4:0 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Mukařov - Kostelec u Kř. 1:3 (1:1)
    So 01.10. 16:30 Vyžlovka - Kunice B 4:5 np (4:4)
    Ne 02.10. 16:30 Zeleneč - Hrusice 3:2 (1:2)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Hrusice - Odolena Voda 6:3 (3:1)
    So 08.10. 16:00 Kostelec u Kř. - Vyžlovka 0:3 (0:2)
    So 08.10. 16:00 Radonice - Mukařov 1:2 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Mnichovice - Škvorec 5:1 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 Kunice B - Zeleneč 2:1 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Senohraby - Hovorčovice 6:0 (0:0)
    Čt 13.10. 19:15 Zápy B - Úvaly B 4:3 (1:0)

    8.kolo

    So 15.10. 16:00 Odolena Voda - Škvorec 1:0 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Hovorčovice - Mnichovice 0:3 (0:2)
    So 15.10. 16:00 Mukařov - Zápy B 1:3 (1:2)
    So 15.10. 16:00 Vyžlovka - Radonice 3:1 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Hrusice - Kunice B 3:2 (1:2)
    Ne 16.10. 16:00 Úvaly B - Senohraby 6:0 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Zeleneč - Kostelec u Kř. 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Kostelec u Kř. - Hrusice 4:2 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Radonice - Zeleneč 2:0 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Zápy B - Vyžlovka 1:3 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Mnichovice - Úvaly B 3:1 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Škvorec - Hovorčovice 6:1 (3:1)
    Ne 23.10. 15:30 Kunice B - Odolena Voda 0:1 (0:1)
    Ne 23.10. 15:30 Senohraby - Mukařov 4:0 (1:0)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Odolena Voda - Hovorčovice 0:2 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Úvaly B - Škvorec 2:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Mukařov - Mnichovice 1:5 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Vyžlovka - Senohraby 2:0 (2:0)
    So 29.10. 14:30 Hrusice - Radonice 3:4 np (3:3)
    Ne 30.10. 14:30 Zeleneč - Zápy B 2:3 np (2:2)
    Ne 30.10. 14:30 Kunice B - Kostelec u Kř. 1:5 (0:2)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Kostelec u Kř. - Odolena Voda 2:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Radonice - Kunice B 1:0 np (0:0)
    So 05.11. 14:00 Mnichovice - Vyžlovka 1:3 (1:2)
    So 05.11. 14:00 Škvorec - Mukařov 5:1 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Hovorčovice - Úvaly B 1:0 np (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Zápy B - Hrusice 2:1 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Senohraby - Zeleneč 3:2 np (2:2)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Odolena Voda - Úvaly B 1:2 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Vyžlovka - Škvorec 3:2 (2:1)
    So 12.11. 14:00 Hrusice - Senohraby 3:2 (2:2)
    Ne 13.11. 14:00 Zeleneč - Mnichovice 0:2 (0:1)
    Út 22.11. 18:00 Kunice B - Zápy B 1:6 (1:4)
    So 26.11. 16:00 Mukařov - Hovorčovice 2:3 (0:2)
    Ne 27.11. 17:00 Kostelec u Kř. - Radonice 0:3 (0:1)

    13.kolo

    Čt 17.11. 13:30 Zápy B - Kostelec u Kř. 4:2 (2:1)
    So 19.11. 13:30 Radonice - Odolena Voda 1:2 (0:2)
    So 19.11. 13:30 Škvorec - Zeleneč 5:1 (2:1)
    So 19.11. 13:30 Hovorčovice - Vyžlovka 2:3 np (1:1)
    Ne 20.11. 13:30 Senohraby - Kunice B 2:1 np (1:1)
    Čt 01.12. 20:00 Mnichovice - Hrusice 7:2 (3:1)
    02.12. 19:00 Úvaly B - Mukařov 4:0 (1:0)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Zápy B - Radonice 2:0 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Mnichovice - Kunice B 9:0 (7:0)
    So 25.03. 15:00 Škvorec - Hrusice 0:2 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Odolena Voda - Mukařov 1:0 np (0:0)
    So 25.03. 15:00 Hovorčovice - Zeleneč 0:1 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Senohraby - Kostelec u Kř. 1:3 (0:2)
    St 10.05. 18:00 Úvaly B - Vyžlovka 2:3

    15.kolo

    So 01.04. 16:30 Vyžlovka - Mukařov 2:0 (0:0)
    So 01.04. 16:30 Kostelec u Kř. - Mnichovice 2:6 (1:2)
    So 01.04. 16:30 Hrusice - Hovorčovice 5:2 (3:1)
    So 01.04. 16:30 Radonice - Senohraby 2:1 (1:0)
    Ne 02.04. 15:00 Kunice B - Škvorec 2:3 (1:1)
    Ne 02.04. 16:30 Zeleneč - Úvaly B 2:0 (0:0)
    Ne 02.04. 16:30 Zápy B - Odolena Voda 5:1 (2:0)

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 Mukařov - Zeleneč 2:0 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Úvaly B - Hrusice 0:5 (0:1)
    So 08.04. 16:30 Odolena Voda - Vyžlovka 3:2 (1:1)
    So 08.04. 16:30 Škvorec - Kostelec u Kř. 3:1 (2:1)
    So 08.04. 16:30 Mnichovice - Radonice 6:2
    So 08.04. 16:30 Hovorčovice - Kunice B 4:1 (3:0)
    Ne 09.04. 16:30 Senohraby - Zápy B 1:2 (0:1)

    17.kolo

    So 15.04. 17:00 Hrusice - Mukařov 6:1 (3:0)
    So 15.04. 17:00 Zápy B - Mnichovice 1:4
    So 15.04. 17:00 Kostelec u Kř. - Hovorčovice 1:0 (0:0)
    So 15.04. 17:00 Radonice - Škvorec 3:0
    Ne 16.04. 17:00 Zeleneč - Vyžlovka 5:4 np
    Ne 16.04. 17:00 Kunice B - Úvaly B 3:2 (0:2)
    Ne 16.04. 17:00 Senohraby - Odolena Voda 2:3

    18.kolo

    So 22.04. 17:00 Mnichovice - Senohraby 5:1
    So 22.04. 17:00 Odolena Voda - Zeleneč 1:2
    So 22.04. 17:00 Škvorec - Zápy B 0:3
    So 22.04. 17:00 Hovorčovice - Radonice 1:2
    So 22.04. 17:00 Úvaly B - Kostelec u Kř. 3:2
    So 22.04. 17:00 Mukařov - Kunice B 2:3 np
    So 22.04. 17:00 Vyžlovka - Hrusice 2:1 np

    19.kolo

    So 29.04. 17:00 Radonice - Úvaly B 2:3 np (2:2)
    So 29.04. 17:00 Mnichovice - Odolena Voda 3:1 (2:0)
    So 29.04. 17:00 Hrusice - Zeleneč 2:3 (1:2)
    So 29.04. 17:00 Kostelec u Kř. - Mukařov 9:2 (6:1)
    So 29.04. 17:00 Zápy B - Hovorčovice 4:1 (2:1)
    Ne 30.04. 17:00 Senohraby - Škvorec 1:0
    Út 23.05. 18:00 Kunice B - Vyžlovka 2:1

    20.kolo

    So 06.05. 17:00 Mukařov - Radonice 3:0
    So 06.05. 17:00 Škvorec - Mnichovice 2:4
    So 06.05. 17:00 Hovorčovice - Senohraby 1:3 (1:2)
    So 06.05. 17:00 Vyžlovka - Kostelec u Kř. 4:1
    So 06.05. 17:00 Odolena Voda - Hrusice 2:3 np
    Ne 07.05. 10:15 Úvaly B - Zápy B 1:0 np (0:0)
    Ne 07.05. 17:00 Zeleneč - Kunice B 4:1

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Radonice - Vyžlovka 2:1 np
    So 13.05. 17:00 Kostelec u Kř. - Zeleneč 3:2
    So 13.05. 17:00 Mnichovice - Hovorčovice 1:2
    So 13.05. 17:00 Škvorec - Odolena Voda 2:0
    Ne 14.05. 17:00 Zápy B - Mukařov 11:3
    Ne 14.05. 17:00 Kunice B - Hrusice 3:2
    Ne 14.05. 17:00 Senohraby - Úvaly B 3:0

    22.kolo

    So 20.05. 10:15 Odolena Voda - Kunice B 3:2
    So 20.05. 17:00 Mukařov - Senohraby 0:1 np (0:0)
    So 20.05. 17:00 Hrusice - Kostelec u Kř. 2:4
    So 20.05. 17:00 Hovorčovice - Škvorec 2:3
    So 20.05. 17:00 Vyžlovka - Zápy B 1:2 np (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Úvaly B - Mnichovice 2:3
    Ne 21.05. 17:00 Zeleneč - Radonice 3:1

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 Hovorčovice - Odolena Voda 3:2 np
    So 27.05. 17:00 Kostelec u Kř. - Kunice B 3:2 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Zápy B - Zeleneč 3:0
    So 27.05. 17:00 Radonice - Hrusice 2:1 (1:1)
    So 27.05. 17:00 Mnichovice - Mukařov 7:1
    So 27.05. 17:00 Škvorec - Úvaly B 1:2 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Senohraby - Vyžlovka 5:1 (2:0)

    24.kolo

    So 03.06. 17:00 Úvaly B - Hovorčovice 1:3 (0:2)
    So 03.06. 17:00 Mukařov - Škvorec 1:3 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Vyžlovka - Mnichovice 0:1 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Hrusice - Zápy B 1:3 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Odolena Voda - Kostelec u Kř. 3:6 (0:3)
    Ne 04.06. 17:00 Zeleneč - Senohraby 3:1 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Kunice B - Radonice 3:1 (2:1)

    25.kolo

    So 10.06. 17:00 Mnichovice - Zeleneč 5:2
    So 10.06. 17:00 Zápy B - Kunice B 10:1
    So 10.06. 17:00 Radonice - Kostelec u Kř. 1:0 np
    So 10.06. 17:00 Hovorčovice - Mukařov 9:1
    So 10.06. 17:00 Škvorec - Vyžlovka 3:1
    So 10.06. 17:00 Úvaly B - Odolena Voda 5:2
    Ne 11.06. 17:00 Senohraby - Hrusice 6:0

    26.kolo

    So 17.06. 17:00 Mukařov - Úvaly B 0:3
    So 17.06. 17:00 Vyžlovka - Hovorčovice 2:1
    So 17.06. 17:00 Zeleneč - Škvorec 1:3 (1:2)
    So 17.06. 17:00 Hrusice - Mnichovice 1:2
    So 17.06. 17:00 Kostelec u Kř. - Zápy B 6:7
    So 17.06. 17:00 Odolena Voda - Radonice 4:1 (1:0)
    Ne 18.06. 17:00 Kunice B - Senohraby 4:3 np
    Správce soutěže: Daniel Říha

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 20 1 2 3 101:37 64
    2. 26 16 5 1 4 85:47 59
    3. 26 13 2 5 6 58:45 48
    4. 26 15 0 0 11 60:46 45
    5. 26 10 4 1 11 52:47 39
    6. 26 10 2 4 10 46:49 38
    7. 26 8 6 1 11 37:45 37
    8. 26 11 0 2 13 61:72 35
    9. 26 9 3 1 13 55:50 34
    10. 26 9 1 5 11 47:61 34
    11. 26 9 1 3 13 63:63 32
    12. 26 7 4 3 12 42:53 32
    13. 26 7 3 3 13 49:83 30
    14. 26 4 2 3 17 31:89 19