Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 31. března 2020
svátek má Kvido.
Hlavní menu
  • ID: 11235
  • Návštěvy: 60/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mělník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    33001
    Týden:
    60
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 17:00 Lobkovice - Řepín 4:1
    So 13.08. 17:00 Mšeno - Veltrusy 8:2
    So 13.08. 17:00 Vehlovice - Vojkovice 0:4
    So 13.08. 17:00 Obříství - L. Kostelec 8:1 (2:1)
    So 13.08. 17:45 Hořín - Libiš B 3:2 np
    Ne 14.08. 17:00 Všestudy - Vysoká 1:2 (1:0)
    Ne 14.08. 17:00 Horní Počaply - Dolní Beřkovice 2:1 (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 H.Beřkovice - Pšovka Mělník B 4:2 (3:0)

    2.kolo

    So 20.08. 10:45 Hořín - Mšeno 2:4 (1:1)
    So 20.08. 14:00 Dolní Beřkovice - Lobkovice 3:4 np (3:3)
    So 20.08. 17:00 Veltrusy - Všestudy 0:3
    So 20.08. 17:00 Řepín - Obříství 0:3
    So 20.08. 17:00 L. Kostelec - Vehlovice 7:2
    So 20.08. 17:00 Libiš B - Pšovka Mělník B 6:1
    So 20.08. 17:00 Vojkovice - H.Beřkovice 4:2
    Ne 21.08. 17:00 Vysoká - Horní Počaply 4:1 (2:0)

    3.kolo

    So 27.08. 17:00 Pšovka Mělník B - Vojkovice 2:5
    So 27.08. 17:00 Horní Počaply - Veltrusy 5:0
    So 27.08. 17:00 Libiš B - Mšeno 3:1
    So 27.08. 17:00 Vehlovice - Řepín 2:1
    So 27.08. 17:00 Lobkovice - Vysoká 2:1 np (1:1)
    So 27.08. 17:00 Obříství - Dolní Beřkovice 0:1 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Všestudy - Hořín 3:0 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 H.Beřkovice - L. Kostelec 5:0 (3:0)

    4.kolo

    So 03.09. 10:45 Hořín - Horní Počaply 4:1 (2:1)
    So 03.09. 14:00 Dolní Beřkovice - Vehlovice 2:1
    So 03.09. 17:00 Řepín - H.Beřkovice 1:4
    So 03.09. 17:00 Libiš B - Vojkovice 2:0
    So 03.09. 17:00 Veltrusy - Lobkovice 3:1
    So 03.09. 17:00 L. Kostelec - Pšovka Mělník B 1:2 (1:2)
    So 03.09. 17:00 Mšeno - Všestudy 1:6 (0:2)
    Ne 04.09. 17:00 Vysoká - Obříství 3:4 np (3:3)

    5.kolo

    So 10.09. 17:00 Obříství - Veltrusy 1:0
    So 10.09. 17:00 Vehlovice - Vysoká 2:0
    So 10.09. 17:00 Vojkovice - L. Kostelec 4:1
    So 10.09. 17:00 Lobkovice - Hořín 0:1 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Všestudy - Libiš B 4:0
    Ne 11.09. 17:00 Pšovka Mělník B - Řepín 3:2
    Ne 11.09. 17:00 Horní Počaply - Mšeno 2:3 (1:1)
    Ne 11.09. 17:00 H.Beřkovice - Dolní Beřkovice 5:0 (2:0)

    6.kolo

    So 17.09. 10:45 Hořín - Obříství 2:1 np (1:1)
    So 17.09. 14:00 Dolní Beřkovice - Pšovka Mělník B 3:0 (1:0)
    So 17.09. 17:00 Řepín - Vojkovice 0:2
    So 17.09. 17:00 Veltrusy - Vehlovice 3:1
    So 17.09. 17:00 Mšeno - Lobkovice 4:1 (0:0)
    Ne 18.09. 17:00 Vysoká - H.Beřkovice 0:3 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Všestudy - Horní Počaply 2:3 (1:1)
    St 28.09. 17:00 Libiš B - L. Kostelec 6:1

    7.kolo

    So 24.09. 16:30 L. Kostelec - Řepín 4:3
    So 24.09. 16:30 Vojkovice - Dolní Beřkovice 6:0
    So 24.09. 16:30 Vehlovice - Hořín 2:4
    Ne 25.09. 16:30 H.Beřkovice - Veltrusy 1:2 np
    Ne 25.09. 16:30 Horní Počaply - Libiš B 3:1
    Ne 25.09. 16:30 Lobkovice - Všestudy 0:2 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Obříství - Mšeno 0:2 (0:2)
    Ne 25.09. 16:30 Pšovka Mělník B - Vysoká 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 01.10. 10:45 Hořín - H.Beřkovice 3:2 (0:2)
    So 01.10. 14:00 Dolní Beřkovice - L. Kostelec 3:2 (2:0)
    So 01.10. 16:30 Veltrusy - Pšovka Mělník B 3:1
    So 01.10. 16:30 Libiš B - Řepín 3:0
    So 01.10. 16:30 Mšeno - Vehlovice 10:1
    Ne 02.10. 16:30 Všestudy - Obříství 2:1 np (1:1)
    Ne 02.10. 16:30 Horní Počaply - Lobkovice 0:2 (0:0)
    Čt 17.11. 16:30 Vysoká - Vojkovice 1:2

    9.kolo

    So 08.10. 16:00 Vehlovice - Všestudy 0:5
    So 08.10. 16:00 Vojkovice - Veltrusy 2:1
    So 08.10. 16:00 Lobkovice - Libiš B 3:0
    So 08.10. 16:00 Řepín - Dolní Beřkovice 1:0 np
    So 08.10. 16:00 Obříství - Horní Počaply 2:1 (1:1)
    So 08.10. 16:00 L. Kostelec - Vysoká 2:1 (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 H.Beřkovice - Mšeno 2:1 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Pšovka Mělník B - Hořín 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 15.10. 10:45 Hořín - Vojkovice 3:2 np
    So 15.10. 16:00 Libiš B - Dolní Beřkovice 2:1
    So 15.10. 16:00 Veltrusy - L. Kostelec 2:1
    So 15.10. 16:00 Mšeno - Pšovka Mělník B 0:1 (0:1)
    So 15.10. 16:00 Lobkovice - Obříství 2:1 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Horní Počaply - Vehlovice 5:0
    Ne 16.10. 16:00 Vysoká - Řepín 1:2
    Ne 16.10. 16:00 Všestudy - H.Beřkovice 6:1 (2:0)

    11.kolo

    So 22.10. 14:00 Dolní Beřkovice - Vysoká 0:2 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Vehlovice - Lobkovice 1:4
    So 22.10. 15:30 Řepín - Veltrusy 5:1
    So 22.10. 15:30 Obříství - Libiš B 1:2
    So 22.10. 15:30 Vojkovice - Mšeno 3:1
    So 22.10. 15:30 L. Kostelec - Hořín 3:1 (1:1)
    Ne 23.10. 15:30 H.Beřkovice - Horní Počaply 1:2 (0:1)
    Ne 23.10. 15:30 Pšovka Mělník B - Všestudy 1:2 (0:2)

    12.kolo

    So 29.10. 10:45 Hořín - Řepín 3:1
    So 29.10. 14:30 Veltrusy - Dolní Beřkovice 0:2
    So 29.10. 14:30 Libiš B - Vysoká 9:0
    So 29.10. 14:30 Obříství - Vehlovice 1:5
    So 29.10. 14:30 Mšeno - L. Kostelec 7:0 (4:0)
    So 29.10. 14:30 Lobkovice - H.Beřkovice 0:2 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Všestudy - Vojkovice 3:2 np
    Ne 30.10. 14:30 Horní Počaply - Pšovka Mělník B 4:3 (2:0)

    13.kolo

    So 05.11. 14:00 Vojkovice - Horní Počaply 2:0
    So 05.11. 14:00 Vehlovice - Libiš B 0:2
    So 05.11. 14:00 Řepín - Mšeno 1:0
    So 05.11. 14:00 L. Kostelec - Všestudy 1:5 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Dolní Beřkovice - Hořín 2:1 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Vysoká - Veltrusy 4:1
    Ne 06.11. 14:00 H.Beřkovice - Obříství 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Pšovka Mělník B - Lobkovice 5:2 (2:1)

    14.kolo

    So 12.11. 14:00 Vehlovice - H.Beřkovice 0:1 np
    So 12.11. 14:00 Lobkovice - Vojkovice 1:0 np
    So 12.11. 14:00 Libiš B - Veltrusy 2:0
    Ne 13.11. 14:00 Všestudy - Řepín 4:1
    Ne 13.11. 14:00 Mšeno - Dolní Beřkovice 4:1 (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Horní Počaply - L. Kostelec 1:2 np (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Obříství - Pšovka Mělník B 4:1 (1:1)
    Ne 13.11. 14:45 Hořín - Vysoká 2:0 (1:0)

    15.kolo

    So 19.11. 13:30 Vojkovice - Obříství 3:0
    So 19.11. 13:30 Řepín - Horní Počaply 2:3 np
    So 19.11. 13:30 Veltrusy - Hořín 2:5
    So 19.11. 13:30 L. Kostelec - Lobkovice 3:4 np (3:3)
    So 19.11. 13:30 Dolní Beřkovice - Všestudy 2:3 (1:1)
    Ne 20.11. 13:30 H.Beřkovice - Libiš B 1:2
    Ne 20.11. 13:30 Pšovka Mělník B - Vehlovice 6:0
    Ne 20.11. 13:30 Vysoká - Mšeno 4:5 np (4:0)

    16.kolo

    So 11.03. 14:30 Veltrusy - Mšeno 1:4
    So 11.03. 14:30 Řepín - Lobkovice 1:2
    So 11.03. 14:30 Vojkovice - Vehlovice 4:1
    So 11.03. 14:30 Libiš B - Hořín 8:1
    So 11.03. 14:30 L. Kostelec - Obříství 0:1 (0:0)
    So 11.03. 15:00 Dolní Beřkovice - Horní Počaply 2:1 np (1:1)
    Ne 12.03. 14:30 Vysoká - Všestudy 1:4 (1:0)
    Ne 12.03. 14:30 Pšovka Mělník B - H.Beřkovice 1:2 np (1:1)

    17.kolo

    So 18.03. 15:00 Vehlovice - L. Kostelec 1:5
    So 18.03. 15:00 Obříství - Řepín 3:1
    So 18.03. 15:00 Lobkovice - Dolní Beřkovice 1:0 (1:0)
    So 18.03. 15:00 Mšeno - Hořín 3:2 (2:0)
    Ne 19.03. 15:00 Pšovka Mělník B - Libiš B 2:3 np
    Ne 19.03. 15:00 H.Beřkovice - Vojkovice 0:8
    Ne 19.03. 15:00 Všestudy - Veltrusy 3:0
    Ne 19.03. 15:00 Horní Počaply - Vysoká 2:4 (0:2)

    18.kolo

    So 25.03. 10:45 Hořín - Všestudy 1:5 (0:2)
    So 25.03. 14:00 Dolní Beřkovice - Obříství 2:3 np (2:2)
    So 25.03. 15:00 Řepín - Vehlovice 5:0
    So 25.03. 15:00 Mšeno - Libiš B 2:3
    So 25.03. 15:00 Veltrusy - Horní Počaply 3:4 np
    So 25.03. 15:00 Vojkovice - Pšovka Mělník B 7:1
    So 25.03. 15:00 L. Kostelec - H.Beřkovice 3:1 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Vysoká - Lobkovice 4:1 (1:1)

    19.kolo

    So 01.04. 16:30 Vojkovice - Libiš B 1:0 np
    So 01.04. 16:30 Vehlovice - Dolní Beřkovice 1:0
    So 01.04. 16:30 Lobkovice - Veltrusy 3:2 np
    So 01.04. 16:30 Obříství - Vysoká 0:1 (0:1)
    Ne 02.04. 16:30 H.Beřkovice - Řepín 3:2 np
    Ne 02.04. 16:30 Pšovka Mělník B - L. Kostelec 0:1 (0:1)
    Ne 02.04. 16:30 Horní Počaply - Hořín 2:0 (0:0)
    Ne 02.04. 16:30 Všestudy - Mšeno 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 08.04. 10:45 Hořín - Lobkovice 1:0 (1:0)
    So 08.04. 14:00 Dolní Beřkovice - H.Beřkovice 2:0 (2:0)
    So 08.04. 16:30 Řepín - Pšovka Mělník B 3:2
    So 08.04. 16:30 L. Kostelec - Vojkovice 1:2 np
    So 08.04. 16:30 Veltrusy - Obříství 0:1
    So 08.04. 16:30 Libiš B - Všestudy 0:2
    So 08.04. 16:30 Mšeno - Horní Počaply 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 16:30 Vysoká - Vehlovice 5:4

    21.kolo

    So 15.04. 17:00 Vojkovice - Řepín 3:0
    So 15.04. 17:00 Vehlovice - Veltrusy 4:0
    So 15.04. 17:00 L. Kostelec - Libiš B 2:1 np
    So 15.04. 17:00 Obříství - Hořín 4:2 (1:1)
    So 15.04. 17:00 Lobkovice - Mšeno 2:3 (1:1)
    Ne 16.04. 17:00 Pšovka Mělník B - Dolní Beřkovice 6:2 (2:0)
    Ne 16.04. 17:00 H.Beřkovice - Vysoká 3:2 (1:2)
    Ne 16.04. 17:00 Horní Počaply - Všestudy 0:3 (0:1)

    22.kolo

    So 22.04. 00:00 Dolní Beřkovice - Vojkovice 0:2
    So 22.04. 00:00 Řepín - L. Kostelec 3:2
    So 22.04. 00:00 Libiš B - Horní Počaply 4:0
    So 22.04. 00:00 Veltrusy - H.Beřkovice 2:3
    So 22.04. 10:45 Hořín - Vehlovice 3:2
    So 22.04. 17:00 Mšeno - Obříství 0:3 (0:1)
    Ne 23.04. 17:00 Všestudy - Lobkovice 3:0 (2:0)
    Ne 23.04. 17:00 Vysoká - Pšovka Mělník B 7:3 (3:1)

    23.kolo

    So 29.04. 17:00 Vojkovice - Vysoká 4:1
    So 29.04. 17:00 Vehlovice - Mšeno 0:6
    So 29.04. 17:00 Řepín - Libiš B 3:2
    So 29.04. 17:00 L. Kostelec - Dolní Beřkovice 3:2 np (0:2)
    So 29.04. 17:00 Obříství - Všestudy 0:1 (0:1)
    So 29.04. 17:00 Lobkovice - Horní Počaply 1:4 (1:2)
    Ne 30.04. 17:00 Pšovka Mělník B - Veltrusy 3:2
    Ne 30.04. 17:00 H.Beřkovice - Hořín 1:2 (0:2)

    24.kolo

    So 06.05. 10:45 Hořín - Pšovka Mělník B 7:0 (2:0)
    So 06.05. 14:00 Dolní Beřkovice - Řepín 0:1 np
    So 06.05. 17:00 Libiš B - Lobkovice 3:2
    So 06.05. 17:00 Veltrusy - Vojkovice 1:4
    So 06.05. 17:00 Mšeno - H.Beřkovice 3:1 (1:0)
    Ne 07.05. 17:00 Všestudy - Vehlovice 1:0
    Ne 07.05. 17:00 Horní Počaply - Obříství 4:2 (3:0)
    Ne 07.05. 17:00 Vysoká - L. Kostelec 0:4 (0:3)

    25.kolo

    So 13.05. 14:00 Dolní Beřkovice - Libiš B 3:1
    So 13.05. 17:00 Vehlovice - Horní Počaply 0:1
    So 13.05. 17:00 L. Kostelec - Veltrusy 4:1
    So 13.05. 17:00 Řepín - Vysoká 2:1
    So 13.05. 17:00 Vojkovice - Hořín 3:1
    So 13.05. 17:00 Obříství - Lobkovice 0:1 (0:0)
    Ne 14.05. 17:00 Pšovka Mělník B - Mšeno 3:4 np (2:1)
    Ne 14.05. 17:00 H.Beřkovice - Všestudy 2:1 (1:0)

    26.kolo

    So 20.05. 10:45 Hořín - L. Kostelec 2:3 np (1:0)
    So 20.05. 17:00 Lobkovice - Vehlovice 1:0
    So 20.05. 17:00 Mšeno - Vojkovice 3:4
    So 20.05. 17:00 Libiš B - Obříství 3:0
    So 20.05. 17:00 Veltrusy - Řepín 6:4
    Ne 21.05. 17:00 Horní Počaply - H.Beřkovice 3:2 np (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Všestudy - Pšovka Mělník B 1:0 np (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Vysoká - Dolní Beřkovice 7:3 (1:1)

    27.kolo

    So 27.05. 14:00 Dolní Beřkovice - Veltrusy 1:0
    So 27.05. 17:00 Řepín - Hořín 2:3
    So 27.05. 17:00 Vojkovice - Všestudy 2:0
    So 27.05. 17:00 Vehlovice - Obříství 2:4
    So 27.05. 17:00 L. Kostelec - Mšeno 2:1 np (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Vysoká - Libiš B 0:5
    Ne 28.05. 17:00 Pšovka Mělník B - Horní Počaply 2:1 (2:1)
    Ne 28.05. 17:00 H.Beřkovice - Lobkovice 2:3 (2:2)

    28.kolo

    So 03.06. 10:45 Hořín - Dolní Beřkovice 3:1 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Mšeno - Řepín 4:2
    So 03.06. 17:00 Libiš B - Vehlovice 5:3
    So 03.06. 17:00 Veltrusy - Vysoká 4:7
    So 03.06. 17:00 Obříství - H.Beřkovice 4:3 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Lobkovice - Pšovka Mělník B 0:2 (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Horní Počaply - Vojkovice 3:2 np
    Ne 04.06. 17:00 Všestudy - L. Kostelec 4:3 (3:1)

    29.kolo

    So 10.06. 17:00 Řepín - Všestudy 3:8
    So 10.06. 17:00 Veltrusy - Libiš B 3:6
    So 10.06. 17:00 Vojkovice - Lobkovice 3:0
    Ne 11.06. 17:00 H.Beřkovice - Vehlovice 2:6
    Ne 11.06. 17:00 Vysoká - Hořín 6:3 (3:2)
    Ne 11.06. 17:00 Dolní Beřkovice - Mšeno 1:5 (1:3)
    Ne 11.06. 17:00 L. Kostelec - Horní Počaply 7:1 (4:1)
    Ne 11.06. 17:00 Pšovka Mělník B - Obříství 8:1 (5:0)

    30.kolo

    So 17.06. 10:45 Hořín - Veltrusy 5:2 (1:1)
    So 17.06. 14:00 Obříství - Vojkovice 0:4 (0:3)
    So 17.06. 14:00 Všestudy - Dolní Beřkovice 6:0 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Vehlovice - Pšovka Mělník B 7:0 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Libiš B - H.Beřkovice 6:1 (5:0)
    So 17.06. 17:00 Lobkovice - L. Kostelec 1:3 (1:2)
    So 17.06. 17:00 Mšeno - Vysoká 4:1 (1:1)
    Ne 18.06. 17:00 Horní Počaply - Řepín 4:3 (0:2)
    Správce soutěže: Tomáš Přibík

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 23 2 4 1 92:25 77
    2. 30 23 3 0 4 91:27 75
    3. 30 20 1 3 6 91:41 65
    4. 30 17 2 1 10 93:54 56
    5. 30 14 3 1 12 67:67 49
    6. 30 12 4 2 12 59:64 46
    7. 30 11 5 2 12 67:73 45
    8. 30 12 2 2 14 51:57 42
    9. 30 13 0 3 14 72:79 42
    10. 30 11 3 2 14 59:69 41
    11. 30 10 5 0 15 43:58 40
    12. 30 11 0 4 15 62:82 37
    13. 30 9 1 5 15 39:68 34
    14. 30 8 2 2 18 54:78 30
    15. 30 7 0 1 22 48:96 22
    16. 30 5 1 2 22 46:96 19