Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 2. dubna 2020
svátek má Erika.
Hlavní menu
  • ID: 11215
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3588
    Týden:
    23
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 10:00 Luby - Nezamyslice 5:1 (2:1)
    So 27.08. 10:00 Staňkov - Nepomuk 8:4 (5:2)
    Ne 28.08. 10:00 Nalžovské Hory - Meclov 0:2 (0:0)
    Ne 28.08. 10:30 Nýrsko - Horažďovice 6:3 (5:2)
    Ne 28.08. 10:30 Kasejovice - Chlumčany 2:3 np (2:2)
    Ne 28.08. 14:30 Holýšov - Mrákov 1:5 (0:5)

    2.kolo

    So 03.09. 10:00 Mrákov - Luby 0:3 (0:2)
    So 03.09. 10:00 Chlumčany - Holýšov 7:0 (5:0)
    So 03.09. 10:00 Horažďovice - Kasejovice 7:3 (6:1)
    Ne 04.09. 10:00 Nezamyslice - Staňkov 2:3 (1:2)
    Ne 04.09. 10:00 Nalžovské Hory - Nýrsko 1:10 (1:5)
    Ne 04.09. 10:30 Meclov - Nepomuk 4:3 (2:1)

    3.kolo

    So 10.09. 10:00 Luby - Chlumčany 4:1 (2:0)
    So 10.09. 10:00 Staňkov - Mrákov 2:1 np (1:1)
    Ne 11.09. 10:00 Nepomuk - Nezamyslice 4:3 (1:2)
    Ne 11.09. 10:30 Nýrsko - Meclov 3:1 (1:1)
    Ne 11.09. 10:30 Kasejovice - Nalžovské Hory 11:1 (7:0)
    Ne 11.09. 14:30 Holýšov - Horažďovice 1:4 (0:2)

    4.kolo

    So 17.09. 10:00 Mrákov - Nepomuk 4:5 np (4:4)
    So 17.09. 10:00 Chlumčany - Staňkov 4:2 (0:1)
    So 17.09. 10:00 Horažďovice - Luby 2:5 (2:1)
    Ne 18.09. 10:00 Nalžovské Hory - Holýšov 1:2 np (1:1)
    Ne 18.09. 10:30 Meclov - Nezamyslice 0:3 (0:2)
    Ne 18.09. 10:30 Nýrsko - Kasejovice 2:3 np (2:2)

    5.kolo

    So 24.09. 10:00 Luby - Nalžovské Hory 12:0 (5:0)
    So 24.09. 10:00 Staňkov - Horažďovice 0:5 (0:1)
    So 24.09. 14:00 Holýšov - Nýrsko 0:4 (0:2)
    Ne 25.09. 10:00 Nepomuk - Chlumčany 2:6 (2:3)
    Ne 25.09. 10:00 Nezamyslice - Mrákov 2:3 (2:1)
    Ne 25.09. 10:30 Kasejovice - Meclov 3:1 (3:0)

    6.kolo

    So 01.10. 10:00 Chlumčany - Nezamyslice 2:3 (1:1)
    So 01.10. 10:00 Horažďovice - Nepomuk 15:2 (11:2)
    Ne 02.10. 10:00 Nalžovské Hory - Staňkov 2:10 (1:4)
    Ne 02.10. 10:30 Meclov - Mrákov 0:2 (0:1)
    Ne 02.10. 10:30 Nýrsko - Luby 0:5 (0:3)
    Ne 02.10. 10:30 Kasejovice - Holýšov 9:0 (5:0)

    7.kolo

    So 08.10. 10:00 Luby - Kasejovice 4:0 (2:0)
    So 08.10. 10:00 Staňkov - Nýrsko 6:2 (3:0)
    So 08.10. 10:00 Mrákov - Chlumčany 5:4 np (4:4)
    Ne 09.10. 10:00 Nepomuk - Nalžovské Hory 8:3 (2:1)
    Ne 09.10. 10:00 Nezamyslice - Horažďovice 3:4 (1:2)
    Ne 09.10. 13:30 Holýšov - Meclov 2:3 np (2:2)

    8.kolo

    So 15.10. 10:00 Horažďovice - Mrákov 5:1 (3:1)
    Ne 16.10. 10:00 Nalžovské Hory - Nezamyslice 0:5 (0:1)
    Ne 16.10. 10:30 Meclov - Chlumčany 3:6 (1:4)
    Ne 16.10. 10:30 Nýrsko - Nepomuk 5:4 (1:4)
    Ne 16.10. 13:00 Holýšov - Luby 0:8 (0:5)
    28.10. 10:30 Kasejovice - Staňkov 3:4 np (3:3)

    9.kolo

    So 22.10. 10:00 Luby - Meclov 10:0 (4:0)
    So 22.10. 10:00 Staňkov - Holýšov 4:1 (3:0)
    So 22.10. 10:00 Chlumčany - Horažďovice 3:4 (1:1)
    Ne 23.10. 10:00 Nepomuk - Kasejovice 1:3 (1:0)
    Ne 23.10. 10:00 Nezamyslice - Nýrsko 4:2 (3:0)
    28.10. 15:30 Mrákov - Nalžovské Hory 7:0 (4:0)

    10.kolo

    So 29.10. 10:00 Luby - Staňkov 6:1 (1:0)
    Ne 30.10. 10:00 Nalžovské Hory - Chlumčany 0:2 (0:1)
    Ne 30.10. 10:30 Meclov - Horažďovice 2:3 (1:2)
    Ne 30.10. 10:30 Nýrsko - Mrákov 3:2 np (2:2)
    Ne 30.10. 10:30 Kasejovice - Nezamyslice 3:4 (1:1)
    Ne 30.10. 12:00 Holýšov - Nepomuk 4:7 (1:3)

    11.kolo

    So 05.11. 10:00 Staňkov - Meclov 3:5 (3:3)
    So 05.11. 10:00 Mrákov - Kasejovice 3:2 (1:0)
    So 05.11. 10:00 Chlumčany - Nýrsko 3:1 (1:0)
    So 05.11. 10:00 Horažďovice - Nalžovské Hory 7:0 (2:0)
    Ne 06.11. 10:00 Nepomuk - Luby 1:8 (0:5)
    Ne 06.11. 10:00 Nezamyslice - Holýšov 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 25.03. 10:00 Horažďovice - Nýrsko 4:2 (3:0)
    So 25.03. 10:00 Chlumčany - Kasejovice 4:1 (3:0)
    So 25.03. 10:00 Mrákov - Holýšov 7:1 (3:0)
    Ne 26.03. 10:00 Nezamyslice - Luby 1:2 (0:1)
    Ne 26.03. 10:00 Nepomuk - Staňkov 1:7 (0:2)
    Ne 26.03. 10:30 Meclov - Nalžovské Hory 8:3 (2:3)

    13.kolo

    So 01.04. 10:00 Staňkov - Nezamyslice 5:2
    So 01.04. 10:00 Luby - Mrákov 2:1
    So 01.04. 10:00 Holýšov - Chlumčany 0:7
    Ne 02.04. 10:00 Nepomuk - Meclov 7:2
    Ne 02.04. 10:30 Kasejovice - Horažďovice 1:7
    Ne 02.04. 10:30 Nýrsko - Nalžovské Hory 7:0

    14.kolo

    So 08.04. 10:00 Horažďovice - Holýšov 4:0 (0:0)
    So 08.04. 10:00 Chlumčany - Luby 1:0 (1:0)
    So 08.04. 10:00 Mrákov - Staňkov 3:2 (1:2)
    Ne 09.04. 10:00 Nalžovské Hory - Kasejovice 1:5 (0:3)
    Ne 09.04. 10:00 Nezamyslice - Nepomuk 6:3 (2:1)
    Ne 09.04. 10:30 Meclov - Nýrsko 1:2 (0:1)

    15.kolo

    So 15.04. 10:00 Staňkov - Chlumčany 0:3 (0:1)
    So 15.04. 10:00 Luby - Horažďovice 0:2 (0:1)
    Ne 16.04. 10:00 Nezamyslice - Meclov 10:1 (6:1)
    Ne 16.04. 10:00 Nepomuk - Mrákov 4:3 (2:1)
    Ne 16.04. 10:30 Kasejovice - Nýrsko 2:1 (1:0)
    Ne 16.04. 14:30 Holýšov - Nalžovské Hory 2:1 (0:1)

    16.kolo

    So 22.04. 10:00 Horažďovice - Staňkov 4:2 (2:0)
    So 22.04. 10:00 Chlumčany - Nepomuk 3:2 np (1:1)
    So 22.04. 10:00 Mrákov - Nezamyslice 2:3 (1:1)
    Ne 23.04. 10:00 Nalžovské Hory - Luby 0:6 (0:2)
    Ne 23.04. 10:30 Meclov - Kasejovice 4:2 (2:0)
    Ne 23.04. 10:30 Nýrsko - Holýšov 7:0 (5:0)

    17.kolo

    So 29.04. 10:00 Mrákov - Meclov 2:1 (0:0)
    So 29.04. 10:00 Staňkov - Nalžovské Hory 6:0 (2:0)
    So 29.04. 10:00 Luby - Nýrsko 2:0 (0:0)
    Ne 30.04. 10:00 Nezamyslice - Chlumčany 7:1 (2:0)
    Ne 30.04. 10:00 Nepomuk - Horažďovice 6:4 (2:2)
    Ne 30.04. 14:30 Holýšov - Kasejovice 1:2 (1:0)

    18.kolo

    So 06.05. 10:00 Horažďovice - Nezamyslice 4:1 (3:0)
    So 06.05. 10:00 Chlumčany - Mrákov 6:2 (2:0)
    Ne 07.05. 10:00 Nalžovské Hory - Nepomuk 0:10 (0:3)
    Ne 07.05. 10:30 Meclov - Holýšov 6:1 (2:0)
    Ne 07.05. 10:30 Kasejovice - Luby 1:5 (1:2)
    Ne 07.05. 10:30 Nýrsko - Staňkov 1:2 np (0:1)

    19.kolo

    So 13.05. 10:00 Chlumčany - Meclov 13:2 (5:1)
    So 13.05. 10:00 Mrákov - Horažďovice 3:4 np (1:0)
    So 13.05. 10:00 Staňkov - Kasejovice 5:2 (1:0)
    So 13.05. 10:00 Luby - Holýšov 12:0 (8:0)
    Ne 14.05. 10:00 Nezamyslice - Nalžovské Hory 7:1 (3:0)
    Ne 14.05. 10:00 Nepomuk - Nýrsko 3:1 (1:1)

    20.kolo

    So 20.05. 10:00 Horažďovice - Chlumčany 4:1 (2:0)
    So 20.05. 14:30 Holýšov - Staňkov 0:6 (0:4)
    Ne 21.05. 10:00 Nalžovské Hory - Mrákov 2:3 (2:1)
    Ne 21.05. 10:30 Meclov - Luby 0:3 (0:3)
    Ne 21.05. 10:30 Kasejovice - Nepomuk 2:3 np (1:2)
    Ne 21.05. 10:30 Nýrsko - Nezamyslice 5:1 (2:0)

    21.kolo

    So 27.05. 10:00 Horažďovice - Meclov 0:1 (0:1)
    So 27.05. 10:00 Chlumčany - Nalžovské Hory 11:1 (2:1)
    So 27.05. 10:00 Mrákov - Nýrsko 2:3 np (2:1)
    So 27.05. 10:00 Staňkov - Luby 3:1 (0:0)
    Ne 28.05. 10:00 Nezamyslice - Kasejovice 5:1 (0:0)
    Ne 28.05. 10:00 Nepomuk - Holýšov 8:5 (8:3)

    22.kolo

    So 03.06. 10:00 Luby - Nepomuk 8:2 (3:1)
    So 03.06. 14:30 Holýšov - Nezamyslice 2:4 (2:2)
    Ne 04.06. 10:00 Nalžovské Hory - Horažďovice 0k:3
    Ne 04.06. 10:30 Meclov - Staňkov 1:7 (1:5)
    Ne 04.06. 10:30 Kasejovice - Mrákov 1:4 (1:2)
    Ne 04.06. 10:30 Nýrsko - Chlumčany 3:4 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 19 0 0 3 111:17 57
    2. 22 17 1 0 4 98:43 53
    3. 22 14 2 1 5 93:47 47
    4. 22 12 3 0 7 85:53 42
    5. 22 13 0 0 9 79:53 39
    6. 22 10 1 5 6 64:51 37
    7. 22 9 2 2 9 68:51 33
    8. 22 9 2 1 10 88:103 32
    9. 22 7 1 3 11 61:67 26
    10. 22 7 1 0 14 47:88 23
    11. 22 1 1 1 19 22:117 6
    12. 22 0 0 1 21 17:143 1