Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 11191
  • Návštěvy: 71/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11820
    Týden:
    71
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 10:00 Petrov-Sobotín - Loučná 2:1 (1:0)
    So 06.08. 14:00 Bratrušov - Rapotín B 6:1 (1:1)
    So 06.08. 17:00 Oskava - Lukavice 7:2 (2:0)
    So 06.08. 17:00 Ruda n. M. - Lesnice B 7:1 (4:0)
    So 06.08. 17:00 Hanušovice - Dubicko B 6:0 (5:0)
    Ne 07.08. 17:00 Juv. Mohelnice - Moravičany 2:2 (0:2)
    Ne 07.08. 17:00 Třeština - Vikýřovice 5:1 (1:1)
    Ne 07.08. 17:00 Hrabišín B - Brníčko 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 13.08. 10:30 Brníčko - Rapotín B 1:1 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Lesnice B - Hanušovice 0:4 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Bratrušov - Ruda n. M. 3:3 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Vikýřovice - Hrabišín B 2:1 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Juv. Mohelnice - Oskava 5:0 (2:0)
    Ne 14.08. 15:30 Moravičany - Loučná 1:3 (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Dubicko B - Petrov-Sobotín 1:3 (0:2)
    Ne 14.08. 17:00 Lukavice - Třeština 3:2 (3:1)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Oskava - Moravičany 2:2 (2:2)
    So 20.08. 16:30 Třeština - Juv. Mohelnice 6:1 (3:1)
    So 20.08. 16:30 Ruda n. M. - Brníčko 1:3 (0:3)
    So 20.08. 16:30 Hanušovice - Bratrušov 3:1 (2:1)
    So 20.08. 16:30 Petrov-Sobotín - Lesnice B 1:2 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Loučná - Dubicko B 7:0 (5:0)
    Ne 21.08. 16:30 Hrabišín B - Lukavice 1:2 (1:1)
    26.08. 17:00 Vikýřovice - Rapotín B 3:2 (1:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Lesnice B - Loučná 0:1 (0:1)
    So 27.08. 16:30 Bratrušov - Petrov-Sobotín 5:2 (3:0)
    So 27.08. 16:30 Brníčko - Hanušovice 2:4 (1:2)
    So 27.08. 16:30 Vikýřovice - Ruda n. M. 1:1 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Juv. Mohelnice - Hrabišín B 3:1 (1:0)
    So 27.08. 16:30 Oskava - Třeština 6:3 (4:0)
    Ne 28.08. 15:30 Moravičany - Dubicko B 3:0 (2:0)
    Ne 28.08. 16:30 Lukavice - Rapotín B 4:1 (2:1)

    5.kolo

    So 03.09. 14:00 Hanušovice - Vikýřovice 6:1 (4:0)
    So 03.09. 16:00 Třeština - Moravičany 5:0 (2:0)
    So 03.09. 16:00 Ruda n. M. - Lukavice 2:1 (1:1)
    So 03.09. 16:00 Petrov-Sobotín - Brníčko 3:1 (0:1)
    So 03.09. 16:00 Loučná - Bratrušov 2:1 (0:0)
    So 03.09. 16:15 Hrabišín B - Oskava 0:4 (0:0)
    Ne 04.09. 15:30 Juv. Mohelnice - Rapotín B 0:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Dubicko B - Lesnice B 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Bratrušov - Dubicko B 3:2 (0:1)
    So 10.09. 16:00 Brníčko - Loučná 0:0 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Vikýřovice - Petrov-Sobotín 1:2 (1:1)
    So 10.09. 16:00 Juv. Mohelnice - Ruda n. M. 2:0 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Oskava - Rapotín B 3:2 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Třeština - Hrabišín B 4:0 (1:0)
    Ne 11.09. 15:30 Moravičany - Lesnice B 4:0 (4:0)
    Ne 11.09. 16:00 Lukavice - Hanušovice 2:2 (0:0)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Ruda n. M. - Oskava 1:1 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Hanušovice - Juv. Mohelnice 3:3 (3:1)
    So 17.09. 15:30 Petrov-Sobotín - Lukavice 2:0 (2:0)
    So 17.09. 15:30 Loučná - Vikýřovice 2:2 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Lesnice B - Bratrušov 1:1 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Hrabišín B - Moravičany 2:1 (2:0)
    Ne 18.09. 15:30 Rapotín B - Třeština 1:3 (0:2)
    Ne 18.09. 15:30 Dubicko B - Brníčko 1:3 (1:3)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Brníčko - Lesnice B 2:1 (1:0)
    So 24.09. 15:30 Vikýřovice - Dubicko B 1:1 (0:1)
    So 24.09. 15:30 Juv. Mohelnice - Petrov-Sobotín 1:4 (0:2)
    So 24.09. 15:30 Oskava - Hanušovice 0:2 (0:0)
    So 24.09. 15:30 Třeština - Ruda n. M. 0:5 (0:4)
    So 24.09. 15:30 Hrabišín B - Rapotín B 3:3 (3:2)
    Ne 25.09. 15:30 Moravičany - Bratrušov 5:3 (2:2)
    Ne 25.09. 15:30 Lukavice - Loučná 0:2 (0:1)

    15.kolo

    St 28.09. 15:30 Petrov-Sobotín - Moravičany 2:0 (2:0)
    St 28.09. 15:30 Loučná - Hanušovice 3:1 (2:0)
    St 28.09. 15:30 Dubicko B - Ruda n. M. 2:1 (0:1)
    St 28.09. 15:30 Lesnice B - Rapotín B 3:3 (1:3)
    St 28.09. 15:30 Bratrušov - Hrabišín B 8:0 (3:0)
    St 28.09. 15:30 Brníčko - Třeština 1:0 (1:0)
    St 28.09. 15:30 Vikýřovice - Oskava 2:4 (2:0)
    St 28.09. 15:30 Lukavice - Juv. Mohelnice 1:1 (1:1)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Ruda n. M. - Hrabišín B 8:0 (3:0)
    So 01.10. 15:00 Hanušovice - Třeština 1:3 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Petrov-Sobotín - Oskava 0:3 (0:1)
    So 01.10. 15:00 Loučná - Juv. Mohelnice 3:0 (2:0)
    So 01.10. 15:00 Lesnice B - Vikýřovice 4:2 (1:2)
    So 01.10. 15:00 Bratrušov - Brníčko 3:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Rapotín B - Moravičany 4:1 (2:1)
    Ne 02.10. 15:00 Dubicko B - Lukavice 3:2 (0:1)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Vikýřovice - Bratrušov 1:3 (1:3)
    So 08.10. 15:00 Juv. Mohelnice - Dubicko B 6:1 (1:1)
    So 08.10. 15:00 Oskava - Loučná 4:3 (2:0)
    So 08.10. 15:00 Třeština - Petrov-Sobotín 3:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Moravičany - Brníčko 2:5 (1:3)
    Ne 09.10. 15:00 Lukavice - Lesnice B 1:2 (0:2)
    Ne 09.10. 15:00 Hrabišín B - Hanušovice 3:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Rapotín B - Ruda n. M. 1:1 (0:1)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 Ruda n. M. - Moravičany 2:0 (2:0)
    So 15.10. 14:30 Hanušovice - Rapotín B 2:4 (2:2)
    So 15.10. 14:30 Petrov-Sobotín - Hrabišín B 7:3 (5:1)
    So 15.10. 14:30 Loučná - Třeština 2:0 (0:0)
    So 15.10. 14:30 Lesnice B - Juv. Mohelnice 1:2 (1:1)
    So 15.10. 14:30 Bratrušov - Lukavice 5:0 (3:0)
    So 15.10. 14:30 Brníčko - Vikýřovice 5:0 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Dubicko B - Oskava 1:1 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Juv. Mohelnice - Bratrušov 2:1 (1:1)
    So 22.10. 14:30 Oskava - Lesnice B 13:0 (5:0)
    So 22.10. 14:30 Třeština - Dubicko B 3:0 (2:0)
    So 22.10. 14:30 Rapotín B - Petrov-Sobotín 3:1 (1:0)
    So 22.10. 14:30 Ruda n. M. - Hanušovice 1:3 (1:2)
    Ne 23.10. 14:30 Moravičany - Vikýřovice 3:2 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Lukavice - Brníčko 1:3 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Hrabišín B - Loučná 1:4 (0:2)

    14.kolo

    Čt 27.10. 15:00 Moravičany - Lukavice 2:1 (2:0)
    28.10. 14:00 Juv. Mohelnice - Vikýřovice 5:0 (3:0)
    28.10. 14:00 Oskava - Brníčko 8:0 (1:0)
    28.10. 14:00 Třeština - Bratrušov 8:3 (4:0)
    28.10. 14:00 Hrabišín B - Lesnice B 0:0 (0:0)
    28.10. 14:00 Rapotín B - Dubicko B 2:1 (2:0)
    28.10. 14:00 Ruda n. M. - Loučná 3:2 (2:1)
    28.10. 14:00 Hanušovice - Petrov-Sobotín 1:3 (0:1)

    13.kolo

    So 29.10. 14:00 Hanušovice - Moravičany 2:1 (2:1)
    So 29.10. 14:00 Loučná - Rapotín B 2:2 (0:1)
    So 29.10. 14:00 Lesnice B - Třeština 2:6 (2:3)
    So 29.10. 14:00 Bratrušov - Oskava 3:6 (1:3)
    So 29.10. 14:00 Vikýřovice - Lukavice 0:4 (0:3)
    Ne 30.10. 14:00 Petrov-Sobotín - Ruda n. M. 0:5 (0:3)
    Ne 30.10. 14:00 Dubicko B - Hrabišín B 3:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Brníčko - Juv. Mohelnice 5:1 (3:0)

    16.kolo

    So 05.11. 14:00 Vikýřovice - Třeština 1:10 (0:5)
    So 05.11. 14:00 Brníčko - Hrabišín B 2:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Lesnice B - Ruda n. M. 3:1 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Loučná - Petrov-Sobotín 2:2 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Moravičany - Juv. Mohelnice 0:2 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Lukavice - Oskava 1:3 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Rapotín B - Bratrušov 2:1 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Dubicko B - Hanušovice 2:3 (1:2)

    18.kolo

    So 18.03. 10:30 Moravičany - Oskava 3:5 (2:1)
    So 18.03. 15:00 Juv. Mohelnice - Třeština 2:2 (1:1)
    So 18.03. 15:00 Lesnice B - Petrov-Sobotín 0:0 (0:0)
    Ne 19.03. 15:00 Lukavice - Hrabišín B 4:1 (3:1)
    Po 01.05. 15:00 Bratrušov - Hanušovice 2:6 (1:2)
    Po 01.05. 16:00 Brníčko - Ruda n. M. 0:3 (0:2)
    Po 08.05. 15:00 Rapotín B - Vikýřovice 7:2 (1:0)
    Po 08.05. 16:30 Dubicko B - Loučná 1:2 (1:2)

    19.kolo

    So 25.03. 15:00 Loučná - Lesnice B 1:3 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Petrov-Sobotín - Bratrušov 4:2 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Hanušovice - Brníčko 4:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Ruda n. M. - Vikýřovice 1:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Hrabišín B - Juv. Mohelnice 0:2 (0:2)
    Ne 26.03. 15:00 Dubicko B - Moravičany 2:2 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Rapotín B - Lukavice 4:1 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Třeština - Oskava 3:3 (2:0)

    20.kolo

    So 01.04. 15:30 Oskava - Hrabišín B 1:3 (0:2)
    So 01.04. 15:30 Vikýřovice - Hanušovice 2:1 (0:1)
    So 01.04. 15:30 Brníčko - Petrov-Sobotín 3:0 (2:0)
    So 01.04. 15:30 Bratrušov - Loučná 2:2 (2:0)
    So 01.04. 15:30 Lesnice B - Dubicko B 0:1 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Moravičany - Třeština 1:4 (1:2)
    Ne 02.04. 15:30 Rapotín B - Juv. Mohelnice 8:2 (2:2)
    Ne 02.04. 15:30 Lukavice - Ruda n. M. 2:1 (1:1)

    21.kolo

    So 08.04. 15:30 Loučná - Brníčko 2:3 (2:3)
    So 08.04. 15:30 Petrov-Sobotín - Vikýřovice 4:1 (4:0)
    So 08.04. 15:30 Hanušovice - Lukavice 2:0 (0:0)
    So 08.04. 16:00 Ruda n. M. - Juv. Mohelnice 4:1 (4:0)
    Ne 09.04. 15:30 Lesnice B - Moravičany 4:2 (2:0)
    Ne 09.04. 15:30 Dubicko B - Bratrušov 2:1 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Rapotín B - Oskava 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Hrabišín B - Třeština 1:3 (1:0)

    22.kolo

    So 15.04. 15:30 Juv. Mohelnice - Hanušovice 2:2 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Třeština - Rapotín B 2:2 (2:0)
    So 15.04. 16:00 Vikýřovice - Loučná 1:3 (0:1)
    So 15.04. 16:00 Brníčko - Dubicko B 4:1 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Bratrušov - Lesnice B 2:1 (0:0)
    Ne 16.04. 15:30 Moravičany - Hrabišín B 2:1 (0:1)
    Ne 16.04. 16:00 Oskava - Ruda n. M. 1:5 (0:2)
    Ne 16.04. 16:00 Lukavice - Petrov-Sobotín 1:2 (1:1)

    23.kolo

    So 22.04. 16:00 Lesnice B - Brníčko 0:0 (0:0)
    So 22.04. 16:00 Ruda n. M. - Třeština 1:1 (1:0)
    So 22.04. 16:00 Rapotín B - Hrabišín B 4:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Dubicko B - Vikýřovice 4:1 (1:1)
    Po 01.05. 16:00 Loučná - Lukavice 2:1 (1:0)
    Po 01.05. 16:00 Petrov-Sobotín - Juv. Mohelnice 2:0 (1:0)
    Po 08.05. 15:30 Hanušovice - Oskava 1:1 (1:0)
    Po 08.05. 16:30 Bratrušov - Moravičany 1:2 (1:1)

    24.kolo

    So 29.04. 15:30 Juv. Mohelnice - Loučná 0:4 (0:2)
    So 29.04. 16:00 Hrabišín B - Ruda n. M. 0:3 (0:2)
    So 29.04. 16:00 Třeština - Hanušovice 2:5 (1:1)
    So 29.04. 16:00 Oskava - Petrov-Sobotín 1:2 (0:1)
    So 29.04. 16:00 Vikýřovice - Lesnice B 1:3 (0:0)
    So 29.04. 16:00 Brníčko - Bratrušov 2:0 (0:0)
    Ne 30.04. 15:30 Moravičany - Rapotín B 2:2 (2:1)
    Ne 30.04. 16:00 Lukavice - Dubicko B 3:2 (1:2)

    25.kolo

    So 06.05. 16:30 Brníčko - Moravičany 2:2 (1:2)
    So 06.05. 16:30 Bratrušov - Vikýřovice 10:0 (4:0)
    So 06.05. 16:30 Lesnice B - Lukavice 3:0 (2:0)
    So 06.05. 16:30 Loučná - Oskava 7:0 (2:0)
    So 06.05. 16:30 Petrov-Sobotín - Třeština 0:0 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Hanušovice - Hrabišín B 4:1 (2:1)
    So 06.05. 16:30 Ruda n. M. - Rapotín B 2:2 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Dubicko B - Juv. Mohelnice 6:1 (1:1)

    26.kolo

    So 13.05. 15:30 Juv. Mohelnice - Lesnice B 1:1 (0:1)
    So 13.05. 16:30 Rapotín B - Hanušovice 5:2 (3:1)
    So 13.05. 16:30 Hrabišín B - Petrov-Sobotín 2:3 (2:1)
    So 13.05. 16:30 Třeština - Loučná 3:2 (3:1)
    So 13.05. 16:30 Oskava - Dubicko B 3:1 (3:1)
    So 13.05. 16:30 Vikýřovice - Brníčko 1:0 (0:0)
    Ne 14.05. 15:30 Moravičany - Ruda n. M. 4:1 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Lukavice - Bratrušov 0:1 (0:1)

    27.kolo

    So 20.05. 16:30 Brníčko - Lukavice 3:2 (1:1)
    So 20.05. 17:00 Vikýřovice - Moravičany 1:0 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Bratrušov - Juv. Mohelnice 0:1 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Lesnice B - Oskava 0:0 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Petrov-Sobotín - Rapotín B 6:0 (3:0)
    So 20.05. 17:00 Hanušovice - Ruda n. M. 2:0 (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Dubicko B - Třeština 1:5 (0:2)
    St 24.05. 17:00 Loučná - Hrabišín B 5:2 (2:1)

    28.kolo

    So 27.05. 15:30 Juv. Mohelnice - Brníčko 1:5 (0:4)
    So 27.05. 17:00 Ruda n. M. - Petrov-Sobotín 2:0 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Třeština - Lesnice B 3:2 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Oskava - Bratrušov 3:2 (2:1)
    Ne 28.05. 15:30 Moravičany - Hanušovice 1:0 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Rapotín B - Loučná 4:0 (3:0)
    Ne 28.05. 17:00 Hrabišín B - Dubicko B 2:4 (1:2)
    Ne 28.05. 17:00 Lukavice - Vikýřovice 1:2 (0:1)

    29.kolo

    So 03.06. 13:00 Bratrušov - Třeština 2:1 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Vikýřovice - Juv. Mohelnice 3:1 (2:1)
    So 03.06. 17:00 Brníčko - Oskava 3:1 (2:0)
    So 03.06. 17:00 Lesnice B - Hrabišín B 6:2 (2:0)
    So 03.06. 17:00 Loučná - Ruda n. M. 1:1 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Petrov-Sobotín - Hanušovice 3:2 (1:2)
    Ne 04.06. 14:00 Dubicko B - Rapotín B 2:5 (0:4)
    Ne 04.06. 17:00 Lukavice - Moravičany 1:0 (1:0)

    30.kolo

    So 10.06. 15:30 Juv. Mohelnice - Lukavice 3:0 (2:0)
    So 10.06. 17:00 Hanušovice - Loučná 5:1 (4:1)
    So 10.06. 17:00 Ruda n. M. - Dubicko B 1:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Rapotín B - Lesnice B 1:1 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Třeština - Brníčko 5:4 (3:2)
    So 10.06. 17:00 Oskava - Vikýřovice 3:3 (2:0)
    Ne 11.06. 15:30 Moravičany - Petrov-Sobotín 3:2 (0:1)
    Ne 11.06. 17:00 Hrabišín B - Bratrušov 1:4 (1:2)

    17.kolo

    16.06. 17:00 Hanušovice - Lesnice B 3:4 (1:4)
    So 17.06. 10:00 Oskava - Juv. Mohelnice 2:3 (2:0)
    So 17.06. 17:00 Loučná - Moravičany 0:4 (0:2)
    So 17.06. 17:00 Petrov-Sobotín - Dubicko B 7:0 (5:0)
    So 17.06. 17:00 Ruda n. M. - Bratrušov 2:2 (2:1)
    So 17.06. 17:00 Rapotín B - Brníčko 8:0 (3:0)
    So 17.06. 17:00 Hrabišín B - Vikýřovice 2:0 (0:0)
    So 17.06. 17:00 Třeština - Lukavice 5:0 (1:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 5 7 100:53 59
    2. 30 18 3 9 69:49 57
    3. 30 16 5 9 63:57 53
    4. 30 16 4 10 82:53 52
    5. 30 14 10 6 85:57 52
    6. 30 15 6 9 71:49 51
    7. 30 14 8 8 69:39 50
    8. 30 14 7 9 89:64 49
    9. 30 12 7 11 56:67 43
    10. 30 12 4 14 81:66 40
    11. 30 11 5 14 55:63 38
    12. 30 10 8 12 48:67 38
    13. 30 9 3 18 47:81 30
    14. 30 8 2 20 41:69 26
    15. 30 7 4 19 38:98 25
    16. 30 4 3 23 34:96 15