Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. července 2020
svátek má Drahoslava.
Hlavní menu
  • ID: 11181
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15495
    Týden:
    20
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1. kolo ... začínáme !

    So 27.08. 17:00 Otvovice - Uhy 0:2 (0:2)
    So 27.08. 17:00 Zvoleněves - Žižice 1:7 (0:4)
    So 27.08. 17:00 Zichovec - Blevice 2:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Tuřany - Zlonice B 6:1 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Koleč - Pozdeň 3:5 (1:4)
    Ne 28.08. 17:00 Velvary B - Neuměřice 8:1 (4:0)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Neuměřice - Pozdeň 2:1 np (1:1)
    So 03.09. 17:00 Zlonice B - Koleč 1:3 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Blevice - Tuřany 8:1 (3:1)
    So 03.09. 17:00 Žižice - Vraný B 3:1 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Uhy - Zvoleněves 2:0 (2:0)
    Ne 04.09. 17:00 Velvary B - Otvovice 8:0 (0:0)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Otvovice - Neuměřice 4:2 (1:2)
    So 10.09. 17:00 Zvoleněves - Velvary B 0:5 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Vraný B - Uhy 4:1 (2:1)
    So 10.09. 17:00 Zichovec - Žižice 2:5 (2:3)
    So 10.09. 17:00 Koleč - Blevice 5:1 (3:1)
    So 10.09. 17:00 Pozdeň - Zlonice B 11:2 (5:1)

    4.kolo

    So 17.09. 17:00 Neuměřice - Zlonice B 2:3 (2:2)
    So 17.09. 17:00 Blevice - Pozdeň 0:5 (0:3)
    So 17.09. 17:00 Žižice - Tuřany 3:0 (2:0)
    So 17.09. 17:00 Uhy - Zichovec 0:2 (0:1)
    So 17.09. 17:00 Otvovice - Zvoleněves 6:2 (6:1)
    Ne 18.09. 17:00 Velvary B - Vraný B 6:0 (2:0)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Zvoleněves - Neuměřice 1:2 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Vraný B - Otvovice 3:0 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Zichovec - Velvary B 1:3 (1:3)
    So 24.09. 16:30 Tuřany - Uhy 1:2 (0:2)
    So 24.09. 16:30 Koleč - Žižice 1:0 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Zlonice B - Blevice 1:7 (1:1)

    13.kolo

    St 28.09. 16:30 Koleč - Neuměřice 4:1 (3:0)
    St 28.09. 16:30 Pozdeň - Tuřany 16:1 (9:1)
    St 28.09. 16:30 Zlonice B - Zichovec 1:6 (0:2)
    St 28.09. 16:30 Blevice - Vraný B 9:2 (4:1)
    St 28.09. 16:30 Žižice - Otvovice 5:0 (1:0)
    St 28.09. 16:30 Uhy - Velvary B 0:3 (0:3)

    6.kolo

    So 01.10. 16:30 Neuměřice - Blevice 1:2 np (1:1)
    So 01.10. 16:30 Žižice - Pozdeň 2:3 np (1:2)
    So 01.10. 16:30 Uhy - Koleč 0:2 (0:1)
    So 01.10. 16:30 Otvovice - Zichovec 0:3 (0:1)
    So 01.10. 16:30 Zvoleněves - Vraný B 2:3 np (2:2)
    Ne 02.10. 16:30 Velvary B - Tuřany 7:0 (3:0)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Vraný B - Neuměřice 5:1 (2:1)
    So 08.10. 16:00 Zichovec - Zvoleněves 4:2 (2:1)
    So 08.10. 16:00 Tuřany - Otvovice 3:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Koleč - Velvary B 1:4 (1:4)
    So 08.10. 16:00 Pozdeň - Uhy 6:1 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Zlonice B - Žižice 1:7 (0:2)

    8.kolo

    So 15.10. 16:00 Žižice - Blevice 2:0 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Uhy - Zlonice B 3:0k ( : )
    So 15.10. 16:00 Otvovice - Koleč 2:1 np (1:1)
    So 15.10. 16:00 Zvoleněves - Tuřany 1:2 (0:1)
    So 15.10. 16:00 Vraný B - Zichovec 3:1 (2:0)
    Ne 16.10. 16:00 Velvary B - Pozdeň 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Zichovec - Neuměřice 7:1 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Tuřany - Vraný B 2:1 np (1:1)
    So 22.10. 15:30 Koleč - Zvoleněves 8:0 (6:0)
    So 22.10. 15:30 Pozdeň - Otvovice 13:0 (7:0)
    So 22.10. 15:30 Zlonice B - Velvary B 0:16 (0:9)
    So 22.10. 15:30 Blevice - Uhy 3:1 (1:1)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Neuměřice - Žižice 0:5 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Otvovice - Zlonice B 8:1 (3:1)
    So 29.10. 14:30 Zvoleněves - Pozdeň 1:9 (1:8)
    So 29.10. 14:30 Vraný B - Koleč 4:0 (3:0)
    So 29.10. 14:30 Zichovec - Tuřany 6:2 (4:1)
    Ne 30.10. 14:30 Velvary B - Blevice 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Tuřany - Neuměřice 2:4 (1:3)
    So 05.11. 14:00 Koleč - Zichovec 3:2 (0:2)
    So 05.11. 14:00 Pozdeň - Vraný B 12:0 (8:0)
    So 05.11. 14:00 Zlonice B - Zvoleněves 0k:4 (1:2)
    So 05.11. 14:00 Blevice - Otvovice 1:2 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Žižice - Uhy 2:3 np (0:0)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Neuměřice - Uhy 5:1 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Velvary B - Žižice 6:1 (3:1)
    So 12.11. 14:00 Zvoleněves - Blevice 2:1 (2:0)
    So 12.11. 14:00 Vraný B - Zlonice B 13:0 (9:0)
    So 12.11. 14:00 Zichovec - Pozdeň 2:5 (0:2)
    So 12.11. 14:00 Tuřany - Koleč 2:3 (2:1)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Neuměřice - Velvary B 0:4 (0:3)
    So 25.03. 15:00 Uhy - Otvovice 1:0 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Žižice - Zvoleněves 4:1 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Blevice - Zichovec 1:0 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Zlonice B - Tuřany 5:1 (3:1)
    So 25.03. 15:00 Pozdeň - Koleč 4:0 (3:0)

    15.kolo

    So 01.04. 16:30 Pozdeň - Neuměřice 3:1 (1:0)
    So 01.04. 16:30 Koleč - Zlonice B 2:1 (1:1)
    So 01.04. 16:30 Tuřany - Blevice 2:0 (2:0)
    So 01.04. 16:30 Vraný B - Žižice 9:2 (3:0)
    So 01.04. 16:30 Zvoleněves - Uhy 4:3 np (2:1)
    So 01.04. 16:30 Otvovice - Velvary B 0:2 (0:1)

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 Neuměřice - Otvovice 10:2 (7:0)
    So 08.04. 16:30 Uhy - Vraný B 2:5 (2:3)
    So 08.04. 16:30 Žižice - Zichovec 2:3 (1:2)
    So 08.04. 16:30 Blevice - Koleč 3:4 np (2:2)
    So 08.04. 16:30 Zlonice B - Pozdeň 2:3 np (1:2)
    Ne 09.04. 16:30 Velvary B - Zvoleněves 9:1 (2:0)

    17.kolo

    So 15.04. 17:00 Zlonice B - Neuměřice 1:3 (0:2)
    So 15.04. 17:00 Pozdeň - Blevice 5:1 (2:1)
    So 15.04. 17:00 Tuřany - Žižice 2:0 (1:0)
    So 15.04. 17:00 Zichovec - Uhy 4:1 (1:0)
    So 15.04. 17:00 Vraný B - Velvary B 3:2 (1:1)
    So 15.04. 17:00 Zvoleněves - Otvovice 3:0 (1:0)

    18.kolo

    So 22.04. 17:00 Neuměřice - Zvoleněves 4:0 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Otvovice - Vraný B 0:5 (0:2)
    So 22.04. 17:00 Uhy - Tuřany 0:1 (0:1)
    So 22.04. 17:00 Žižice - Koleč 6:1 (2:0)
    So 22.04. 17:00 Blevice - Zlonice B 4:1 (3:1)
    Ne 23.04. 17:00 Velvary B - Zichovec 2:1 (1:1)

    19.kolo

    So 29.04. 17:00 Blevice - Neuměřice 1:2 (1:0)
    So 29.04. 17:00 Pozdeň - Žižice 5:1 (3:1)
    So 29.04. 17:00 Koleč - Uhy 1:0 (0:0)
    So 29.04. 17:00 Tuřany - Velvary B 0:6 (0:3)
    So 29.04. 17:00 Zichovec - Otvovice 5:0 (3:0)
    So 29.04. 17:00 Vraný B - Zvoleněves 3:0 (1:0)

    20.kolo

    So 06.05. 17:00 Neuměřice - Vraný B 1:2 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Zvoleněves - Zichovec 0:1 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Otvovice - Tuřany 1:3 (1:1)
    So 06.05. 17:00 Uhy - Pozdeň 1:2 np (1:1)
    So 06.05. 17:00 Žižice - Zlonice B 11:2 (5:2)
    Ne 07.05. 17:00 Velvary B - Koleč 9:0 (2:0)

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Blevice - Žižice 2:1 (2:0)
    So 13.05. 17:00 Zlonice B - Uhy 1:2 np (0:1)
    So 13.05. 17:00 Pozdeň - Velvary B 1:2 (1:1)
    So 13.05. 17:00 Koleč - Otvovice 6:2 (4:1)
    So 13.05. 17:00 Tuřany - Zvoleněves 2:3 np (1:1)
    So 13.05. 17:00 Zichovec - Vraný B 0:4 (0:1)

    22.kolo

    So 20.05. 17:00 Neuměřice - Zichovec 3:1 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Vraný B - Tuřany 2:0 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Zvoleněves - Koleč 6:0 (4:0)
    So 20.05. 17:00 Otvovice - Pozdeň 3:1 (3:1)
    So 20.05. 17:00 Uhy - Blevice 0:1 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Velvary B - Zlonice B 10:0 (4:0)

    23. kolo - SLOVANU BLAHOPŘEJEME K POSTUPU !

    So 27.05. 17:00 Žižice - Neuměřice 7:2 (6:0)
    So 27.05. 17:00 Blevice - Velvary B 3:5 (3:0)
    So 27.05. 17:00 Zlonice B - Otvovice 5:0 (3:0)
    So 27.05. 17:00 Pozdeň - Zvoleněves 6:0 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Koleč - Vraný B 2:4 (1:2)
    So 27.05. 17:00 Tuřany - Zichovec 1:4 (0:2)

    24.kolo

    So 03.06. 17:00 Neuměřice - Tuřany 4:0 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Zichovec - Koleč 9:2 (3:1)
    So 03.06. 17:00 Vraný B - Pozdeň 1:5 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Zvoleněves - Zlonice B 10:1 (5:0)
    So 03.06. 17:00 Otvovice - Blevice 1:6 (0:4)
    So 03.06. 17:00 Uhy - Žižice 1:5 (1:1)

    25.kolo

    So 10.06. 17:00 Uhy - Neuměřice 2:1 np (1:0)
    So 10.06. 17:00 Žižice - Velvary B 1:6 (1:3)
    So 10.06. 17:00 Blevice - Zvoleněves 3:4 (0:4)
    So 10.06. 17:00 Zlonice B - Vraný B 0:7 (0:6)
    So 10.06. 17:00 Pozdeň - Zichovec 5:2 (4:1)
    So 10.06. 17:00 Koleč - Tuřany 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 17.06. 14:00 Velvary B - Uhy 9:2 (4:0)
    So 17.06. 15:00 Neuměřice - Koleč 4:3 (1:3)
    So 17.06. 17:00 Tuřany - Pozdeň 2:3 np (1:0)
    So 17.06. 17:00 Zichovec - Zlonice B 11:5 (6:2)
    So 17.06. 17:00 Vraný B - Blevice 2:0 (2:0)
    So 17.06. 17:00 Otvovice - Žižice 2:6 (1:4)
    Správce soutěže: Oldřich Štěpánek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 23 0 0 1 137:16 69
    2. 24 16 4 1 3 125:32 57
    3. 24 17 1 1 5 85:50 54
    4. 24 14 0 2 8 88:52 44
    5. 24 14 0 0 10 79:51 42
    6. 24 12 1 1 10 56:69 39
    7. 24 10 1 2 11 56:67 34
    8. 24 9 1 1 13 56:52 30
    9. 24 7 1 2 14 35:80 25
    10.
     Uhy
    24 5 3 2 14 28:60 23
    11. 24 6 2 1 15 46:87 23
    12. 24 5 1 0 18 32:97 17
    13. 24 3 0 2 19 38:148 11