Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 21. února 2020
svátek má Lenka.
Hlavní menu
  • ID: 11173
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20381
    Týden:
    31
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 10:15 K. Žehrovice - Černuc 0:2 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Kročehlavy - Tuchlovice B 4:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 SK Běleč - Lidice 1:2 np (1:1)
    So 27.08. 17:00 Hrdlív - SK V.Přítočno 2:3 (1:2)
    So 27.08. 17:00 Brandýsek - Slovan Dubí 6:2 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Baník Švermov - Hostouň B 0:6 (0:2)
    Ne 28.08. 17:00 Slaný B - Družec 3:0 (1:0)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Družec - Baník Švermov 2:3 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Slovan Dubí - Slaný B 3:2 (1:2)
    So 03.09. 17:00 SK V.Přítočno - Brandýsek 0:4 (0:2)
    So 03.09. 17:00 Lidice - Hrdlív 3:0 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Kročehlavy - K. Žehrovice 4:1 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Tuchlovice B - Hostouň B 4:3 np (3:3)
    Ne 04.09. 17:00 Černuc - SK Běleč 3:1 (1:0)

    3.kolo

    So 10.09. 10:15 K. Žehrovice - Tuchlovice B 3:2 np (2:2)
    So 10.09. 17:00 SK Běleč - Kročehlavy 1:4 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Hrdlív - Černuc 5:2 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Brandýsek - Lidice 1:3 (0:2)
    So 10.09. 17:00 Baník Švermov - Slovan Dubí 3:1 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Slaný B - SK V.Přítočno 4:2 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 Hostouň B - Družec 4:1 (4:0)

    4.kolo

    So 17.09. 10:15 K. Žehrovice - SK Běleč 2:3 (1:1)
    So 17.09. 17:00 Slovan Dubí - Hostouň B 5:6 np (5:5)
    So 17.09. 17:00 SK V.Přítočno - Baník Švermov 1:3 (0:1)
    So 17.09. 17:00 Lidice - Slaný B 1:7 (1:3)
    So 17.09. 17:00 Kročehlavy - Hrdlív 4:1 (2:0)
    Ne 18.09. 17:00 Tuchlovice B - Družec 1:4 (1:2)
    Ne 18.09. 17:00 Černuc - Brandýsek 4:2 (2:1)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 SK Běleč - Tuchlovice B 3:1 (2:1)
    So 24.09. 16:30 Hrdlív - K. Žehrovice 0:1 np (0:0)
    So 24.09. 16:30 Brandýsek - Kročehlavy 4:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Baník Švermov - Lidice 4:2 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Družec - Slovan Dubí 5:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Slaný B - Černuc 4:2 (2:1)
    Ne 25.09. 16:30 Hostouň B - SK V.Přítočno 4:0 (3:0)

    13.kolo

    St 28.09. 16:30 Baník Švermov - Tuchlovice B 2:1 (1:1)
    St 28.09. 16:30 Hostouň B - Slaný B 2:1 np (1:1)
    St 28.09. 16:30 Družec - Brandýsek 0:1 np (0:0)
    St 28.09. 16:30 Slovan Dubí - Hrdlív 2:5 (2:2)
    St 28.09. 16:30 SK V.Přítočno - SK Běleč 4:2 (1:2)
    St 28.09. 16:30 Lidice - K. Žehrovice 1:2 (0:1)
    St 28.09. 16:30 Černuc - Kročehlavy 3:1 (1:0)

    6.kolo

    So 01.10. 10:15 K. Žehrovice - Brandýsek 0:1 (0:0)
    So 01.10. 16:30 SK V.Přítočno - Družec 1:3 (0:1)
    So 01.10. 16:30 Lidice - Hostouň B 0:7 (0:3)
    So 01.10. 16:30 Kročehlavy - Slaný B 1:0 np (0:0)
    So 01.10. 16:30 SK Běleč - Hrdlív 4:2 (1:2)
    Ne 02.10. 16:30 Tuchlovice B - Slovan Dubí 2:5 (1:2)
    Ne 02.10. 16:30 Černuc - Baník Švermov 1:2 (1:1)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Hrdlív - Tuchlovice B 4:1 (3:0)
    So 08.10. 16:00 Brandýsek - SK Běleč 3:1 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Baník Švermov - Kročehlavy 2:3 np (2:2)
    So 08.10. 16:00 Družec - Lidice 9:2 (4:0)
    So 08.10. 16:00 Slovan Dubí - SK V.Přítočno 5:2 (2:1)
    Ne 09.10. 16:00 Slaný B - K. Žehrovice 3:0 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 Hostouň B - Černuc 4:5 np (4:4)

    8.kolo

    So 15.10. 10:15 K. Žehrovice - Baník Švermov 3:1 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Lidice - Slovan Dubí 2:3 np (2:2)
    So 15.10. 16:00 Kročehlavy - Hostouň B 0:6 (0:3)
    So 15.10. 16:00 SK Běleč - Slaný B 0:4 (0:2)
    So 15.10. 16:00 Hrdlív - Brandýsek 1:6 (0:3)
    Ne 16.10. 16:00 Tuchlovice B - SK V.Přítočno 2:1 np (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 Černuc - Družec 2:1 np (1:1)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Brandýsek - Tuchlovice B 3:1 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Baník Švermov - SK Běleč 4:0 (2:0)
    So 22.10. 15:30 Družec - Kročehlavy 5:0 (3:0)
    So 22.10. 15:30 Slovan Dubí - Černuc 4:2 (3:2)
    So 22.10. 15:30 SK V.Přítočno - Lidice 2:3 np (2:2)
    Ne 23.10. 15:30 Slaný B - Hrdlív 6:0 (4:0)
    Ne 23.10. 15:30 Hostouň B - K. Žehrovice 8:1 (4:0)

    10.kolo

    So 29.10. 10:15 K. Žehrovice - Družec 2:3 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Kročehlavy - Slovan Dubí 3:2 np (2:2)
    So 29.10. 14:30 SK Běleč - Hostouň B 1:6 (0:5)
    So 29.10. 14:30 Hrdlív - Baník Švermov 4:1 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Brandýsek - Slaný B 0:1 np (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Tuchlovice B - Lidice 2:4 (0:3)
    Ne 30.10. 14:30 Černuc - SK V.Přítočno 1:2 (1:2)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Baník Švermov - Brandýsek 2:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Družec - SK Běleč 5:1 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Slovan Dubí - K. Žehrovice 5:0 (3:0)
    So 05.11. 14:00 SK V.Přítočno - Kročehlavy 4:3 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Lidice - Černuc 4:1 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Slaný B - Tuchlovice B 2:1 np (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Hostouň B - Hrdlív 6:1 (3:0)

    12.kolo

    So 12.11. 10:15 K. Žehrovice - SK V.Přítočno 0:5 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Kročehlavy - Lidice 0:2 (0:1)
    So 12.11. 14:00 SK Běleč - Slovan Dubí 3:1 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Hrdlív - Družec 1:3 (1:3)
    So 12.11. 14:00 Brandýsek - Hostouň B 1:4 (1:2)
    Ne 13.11. 14:00 Tuchlovice B - Černuc 1:4 (0:2)
    Ne 13.11. 14:00 Slaný B - Baník Švermov 5:1 (1:0)

    14.kolo

    So 25.03. 13:00 SK V.Přítočno - Hrdlív 4:1 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Lidice - SK Běleč 1:2 np (1:1)
    So 25.03. 15:00 Slovan Dubí - Brandýsek 2:5 (2:2)
    So 25.03. 15:00 Družec - Slaný B 1:6 (0:6)
    Ne 26.03. 15:00 Tuchlovice B - Kročehlavy 2:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Černuc - K. Žehrovice 2:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Hostouň B - Baník Švermov 7:0 (3:0)

    15.kolo

    So 01.04. 10:15 K. Žehrovice - Kročehlavy 2:3 np (1:2)
    So 01.04. 16:30 Baník Švermov - Družec 2:6 (0:3)
    So 01.04. 16:30 Brandýsek - SK V.Přítočno 3:1 (1:0)
    So 01.04. 16:30 Hrdlív - Lidice 2:1 (1:0)
    So 01.04. 16:30 SK Běleč - Černuc 2:0 (2:0)
    Ne 02.04. 16:30 Hostouň B - Tuchlovice B 5:1 (3:1)
    Ne 02.04. 16:30 Slaný B - Slovan Dubí 4:0 (1:0)

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 Kročehlavy - SK Běleč 4:1 (1:1)
    So 08.04. 16:30 Lidice - Brandýsek 0:5 (0:1)
    So 08.04. 16:30 SK V.Přítočno - Slaný B 1:2 np (0:1)
    So 08.04. 16:30 Slovan Dubí - Baník Švermov 5:4 np (4:4)
    So 08.04. 16:30 Družec - Hostouň B 3:2 np (2:1)
    Ne 09.04. 16:30 Tuchlovice B - K. Žehrovice 4:1 (2:1)
    Ne 09.04. 16:30 Černuc - Hrdlív 4:3 (4:1)

    17.kolo

    St 12.04. 19:00 Baník Švermov - SK V.Přítočno 2:3 (2:1)
    So 15.04. 17:00 Družec - Tuchlovice B 3:0 (0:0)
    So 15.04. 17:00 Brandýsek - Černuc 0:3 (0:3)
    So 15.04. 17:00 Hrdlív - Kročehlavy 1:2 (1:1)
    So 15.04. 17:00 SK Běleč - K. Žehrovice 1:3 (1:1)
    Ne 16.04. 17:00 Hostouň B - Slovan Dubí 8:0 (5:0)
    Ne 16.04. 17:00 Slaný B - Lidice 3:2 np (2:2)

    18.kolo

    So 22.04. 10:15 K. Žehrovice - Hrdlív 1:0 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Kročehlavy - Brandýsek 1:2 (1:2)
    So 22.04. 17:00 Lidice - Baník Švermov 2:3 np (1:0)
    So 22.04. 17:00 SK V.Přítočno - Hostouň B 1:6 (1:3)
    So 22.04. 17:00 Slovan Dubí - Družec 1:6 (0:4)
    Ne 23.04. 17:00 Tuchlovice B - SK Běleč 6:1 (2:0)
    Ne 23.04. 17:00 Černuc - Slaný B 0:5 (0:1)

    19.kolo

    So 29.04. 10:15 Brandýsek - K. Žehrovice 4:1 (3:0)
    So 29.04. 17:00 Slovan Dubí - Tuchlovice B 6:2 (1:1)
    So 29.04. 17:00 Družec - SK V.Přítočno 2:1 (2:1)
    So 29.04. 17:00 Baník Švermov - Černuc 3:4 (2:2)
    So 29.04. 17:00 Hrdlív - SK Běleč 4:0 (0:0)
    Ne 30.04. 17:00 Hostouň B - Lidice 5:0 (3:0)
    Ne 30.04. 17:00 Slaný B - Kročehlavy 4:2 (2:0)

    20.kolo

    So 06.05. 10:15 K. Žehrovice - Slaný B 1:5 (0:2)
    So 06.05. 17:00 SK Běleč - Brandýsek 0:3 (0:2)
    So 06.05. 17:00 Kročehlavy - Baník Švermov 1:2 np (1:1)
    So 06.05. 17:00 Lidice - Družec 1:4 (1:3)
    So 06.05. 17:00 SK V.Přítočno - Slovan Dubí 3:1 (1:0)
    Ne 07.05. 17:00 Tuchlovice B - Hrdlív 3:1 (2:0)
    Ne 07.05. 17:00 Černuc - Hostouň B 3:2 np (0:2)

    23.kolo

    Po 08.05. 17:00 Slaný B - Brandýsek 2:0 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Lidice - Tuchlovice B 0:1 (0:0)
    So 27.05. 17:00 SK V.Přítočno - Černuc 3:2 (1:2)
    So 27.05. 17:00 Slovan Dubí - Kročehlavy 6:1 (3:1)
    So 27.05. 17:00 Družec - K. Žehrovice 5:0 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Baník Švermov - Hrdlív 1:2 (1:1)
    Ne 28.05. 17:00 Hostouň B - SK Běleč 12:0 (5:0)

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 SK V.Přítočno - Tuchlovice B 3:1 (2:1)
    So 13.05. 17:00 Slovan Dubí - Lidice 0:2 (0:2)
    So 13.05. 17:00 Družec - Černuc 3:1 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Baník Švermov - K. Žehrovice 0:1 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Brandýsek - Hrdlív 5:1 (2:1)
    Ne 14.05. 17:00 Hostouň B - Kročehlavy 3:0 (0:0)
    Ne 14.05. 17:00 Slaný B - SK Běleč 9:0 (4:0)

    22.kolo

    So 20.05. 10:15 K. Žehrovice - Hostouň B 1:3 (0:2)
    So 20.05. 17:00 Hrdlív - Slaný B 3:4 np (2:1)
    So 20.05. 17:00 SK Běleč - Baník Švermov 3:2 np (1:2)
    So 20.05. 17:00 Kročehlavy - Družec 2:1 (1:1)
    So 20.05. 17:00 Lidice - SK V.Přítočno 1:3 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Tuchlovice B - Brandýsek 4:1 (2:1)
    Ne 21.05. 17:00 Černuc - Slovan Dubí 2:1 (1:0)

    24.kolo

    So 03.06. 10:15 K. Žehrovice - Slovan Dubí 4:1 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Brandýsek - Baník Švermov 1:3 (0:2)
    So 03.06. 17:00 Hrdlív - Hostouň B 0:8 (0:4)
    So 03.06. 17:00 SK Běleč - Družec 2:7 (0:4)
    So 03.06. 17:00 Kročehlavy - SK V.Přítočno 2:3 np (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Tuchlovice B - Slaný B 1:2 np (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Černuc - Lidice 3:2 np (2:0)

    25.kolo

    So 10.06. 17:00 Lidice - Kročehlavy 4:3 (0:2)
    So 10.06. 17:00 SK V.Přítočno - K. Žehrovice 3:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Slovan Dubí - SK Běleč 4:2 (2:0)
    So 10.06. 17:00 Družec - Hrdlív 3:2 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Baník Švermov - Slaný B 1:5 (1:4)
    Ne 11.06. 17:00 Černuc - Tuchlovice B 1:4 (1:2)
    Ne 11.06. 17:00 Hostouň B - Brandýsek 3:0 (1:0)

    26.kolo

    So 17.06. 14:00 Brandýsek - Družec 3:1 (3:1)
    So 17.06. 17:00 Hrdlív - Slovan Dubí 1:4 (1:2)
    So 17.06. 17:00 SK Běleč - SK V.Přítočno 3:4 (1:2)
    So 17.06. 17:00 K. Žehrovice - Lidice 6:2 (2:2)
    So 17.06. 17:00 Kročehlavy - Černuc 2:0 (2:0)
    Ne 18.06. 17:00 Tuchlovice B - Baník Švermov 1:4 (0:2)
    Ne 18.06. 17:00 Slaný B - Hostouň B 0:2 (0:2)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 20 2 4 0 130:25 68
    2. 26 16 6 2 2 87:25 62
    3. 26 17 1 2 6 85:42 55
    4. 26 15 1 1 9 63:41 48
    5. 26 13 1 3 9 59:59 44
    6. 26 10 4 0 12 53:61 38
    7. 26 10 2 3 11 53:67 37
    8. 26 8 4 2 12 47:60 34
    9. 26 9 2 2 13 67:83 33
    10. 26 7 2 5 12 45:74 30
    11. 26 7 2 3 14 47:67 28
    12. 26 7 2 1 16 34:70 26
    13. 26 7 0 2 17 47:80 23
    14. 26 5 2 1 18 36:99 20