Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 15. října 2019
svátek má Tereza.
Hlavní menu
  • ID: 11137
  • Návštěvy: 110/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8463
    Týden:
    110
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    12.kolo

    So 03.09. 10:00 Ďáblice - Bohnice 3:1 (2:0)
    So 03.09. 10:30 Újezd nad Lesy - Štěrboholy 5:3 (2:0)
    So 03.09. 12:30 Čechie Smíchov - Kyje 7:1 (4:1)
    So 03.09. 15:00 Vyšehrad B - Satalice 9:1 (5:1)
    Ne 04.09. 12:00 Stodůlky - Junior Praha 2:0 (1:0)
    Ne 04.09. 12:30 Union Vršovice B - Suchdol 4:2 (2:1)
    Ne 04.09. 17:00 Klánovice - Př. Kopanina 2:3 (0:1)
    Ne 04.09. 18:00 ČAFC Praha - Libuš 5:0 (2:0)

    1.kolo

    So 10.09. 10:00 Čechie Smíchov - Satalice 8:6 (5:3)
    So 10.09. 14:30 Suchdol - Štěrboholy 6:4 (5:0)
    Ne 11.09. 10:30 Újezd nad Lesy - Libuš 0:2 (0:0)
    Ne 11.09. 13:00 Ďáblice - Př. Kopanina 2:3 (2:2)
    Ne 11.09. 14:30 Stodůlky - Vyšehrad B 2:2 (1:2)
    Ne 11.09. 14:45 Union Vršovice B - Junior Praha 11:0 (5:0)
    Ne 11.09. 17:00 Klánovice - ČAFC Praha 1:5 (0:3)
    Ne 11.09. 17:00 Bohnice - Kyje 10:1 (6:1)

    13.kolo

    Út 13.09. 17:30 Kyje - Ďáblice 1:5 (0:2)
    St 14.09. 17:00 Bohnice - Union Vršovice B 2:5 (2:2)
    St 14.09. 17:00 Junior Praha - Újezd nad Lesy 2:2 (1:0)
    St 14.09. 17:00 Př. Kopanina - Stodůlky 5:4 (3:1)
    St 14.09. 17:00 Libuš - Vyšehrad B 2:0 (2:0)
    St 14.09. 17:30 Suchdol - ČAFC Praha 3:9 (3:2)
    St 14.09. 18:00 Satalice - Klánovice 2:2 (2:2)
    Čt 15.09. 19:00 Štěrboholy - Čechie Smíchov 1:6 (1:4)

    2.kolo

    So 17.09. 10:15 Libuš - Čechie Smíchov 7:0 (4:0)
    So 17.09. 11:00 Junior Praha - Suchdol 3:1 (1:0)
    Ne 18.09. 13:00 Vyšehrad B - Újezd nad Lesy 15:0 (7:0)
    Ne 18.09. 14:15 Př. Kopanina - Union Vršovice B 9:0 (4:0)
    Ne 18.09. 15:00 Satalice - Ďáblice 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Štěrboholy - Bohnice 1:4 (0:4)
    Ne 18.09. 17:00 Klánovice - Stodůlky 2:1 (1:1)
    Ne 18.09. 18:00 ČAFC Praha - Kyje 9:2 (6:1)

    3.kolo

    So 24.09. 10:30 Újezd nad Lesy - Klánovice 0:1 (0:1)
    So 24.09. 12:30 Čechie Smíchov - Vyšehrad B 4:1 (2:0)
    Ne 25.09. 12:00 Ďáblice - Libuš 5:2 (3:0)
    Ne 25.09. 13:30 Kyje - Štěrboholy 2:1 (0:1)
    Ne 25.09. 14:00 Stodůlky - ČAFC Praha 1:3 (0:3)
    Ne 25.09. 14:00 Suchdol - Př. Kopanina 0:8 (0:6)
    Ne 25.09. 14:15 Union Vršovice B - Satalice 4:1 (2:0)
    Ne 25.09. 16:30 Bohnice - Junior Praha 9:0 (2:0)

    4.kolo

    So 01.10. 10:15 Libuš - Union Vršovice B 1:5 (0:5)
    So 01.10. 10:45 Junior Praha - Kyje 2:1 (2:1)
    So 01.10. 16:30 Vyšehrad B - Ďáblice 6:1 (2:0)
    Ne 02.10. 13:45 Př. Kopanina - Bohnice 2:3 (1:2)
    Ne 02.10. 14:00 Stodůlky - Újezd nad Lesy 0:2 (0:1)
    Ne 02.10. 15:00 Satalice - Suchdol 5:1 (3:0)
    Ne 02.10. 16:00 Klánovice - Čechie Smíchov 5:1 (1:1)
    Ne 02.10. 18:00 ČAFC Praha - Štěrboholy 13:0 (4:0)

    5.kolo

    So 08.10. 10:30 Újezd nad Lesy - ČAFC Praha 0:3 (0:2)
    So 08.10. 10:30 Štěrboholy - Junior Praha 2:0 (0:0)
    So 08.10. 12:30 Čechie Smíchov - Stodůlky 0:2 (0:1)
    So 08.10. 13:00 Bohnice - Satalice 4:2 (4:1)
    Ne 09.10. 13:00 Kyje - Př. Kopanina 3:6 (2:4)
    Ne 09.10. 13:30 Suchdol - Libuš 1:2 (0:1)
    Ne 09.10. 13:45 Union Vršovice B - Vyšehrad B 3:6 (1:3)
    Ne 09.10. 16:00 Ďáblice - Klánovice 1:3 (1:1)

    6.kolo

    So 15.10. 10:00 Vyšehrad B - Suchdol 12:4 (9:0)
    So 15.10. 11:00 Libuš - Bohnice 3:1 (1:1)
    Ne 16.10. 10:30 Újezd nad Lesy - Čechie Smíchov 2:3 (1:3)
    Ne 16.10. 11:30 Stodůlky - Ďáblice 1:1 (0:0)
    Ne 16.10. 14:00 Satalice - Kyje 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 16:00 Př. Kopanina - Štěrboholy 6:2 (5:1)
    Ne 16.10. 16:00 Klánovice - Union Vršovice B 1:2 (0:2)
    Ne 16.10. 18:00 ČAFC Praha - Junior Praha 15:0 (4:0)

    7.kolo

    So 22.10. 10:30 Štěrboholy - Satalice 3:2 (2:2)
    So 22.10. 14:30 Junior Praha - Př. Kopanina 2:4 (1:2)
    Ne 23.10. 12:30 Kyje - Libuš 1:4 (0:1)
    Ne 23.10. 13:00 Union Vršovice B - Stodůlky 3:1 (2:1)
    Ne 23.10. 13:00 Suchdol - Klánovice 0:3 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Ďáblice - Újezd nad Lesy 3:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Bohnice - Vyšehrad B 4:3 (3:1)
    St 02.11. 18:00 ČAFC Praha - Čechie Smíchov 7:1 (2:1)

    8.kolo

    St 26.10. 13:00 Libuš - Štěrboholy 9:1 (7:1)
    Ne 30.10. 10:30 Újezd nad Lesy - Union Vršovice B 1:4 (0:4)
    Ne 30.10. 12:00 Stodůlky - Suchdol 0:1 (0:1)
    Ne 30.10. 13:00 Satalice - Junior Praha 4:2 (3:0)
    Ne 30.10. 14:00 Vyšehrad B - Kyje 13:1 (9:0)
    Ne 30.10. 14:30 Klánovice - Bohnice 4:2 (0:1)
    Ne 30.10. 18:00 ČAFC Praha - Př. Kopanina 5:2 (2:1)
    Út 08.11. 20:00 Čechie Smíchov - Ďáblice 3:2 (1:1)

    9.kolo

    So 05.11. 14:00 Junior Praha - Libuš 0:3 (0:1)
    Ne 06.11. 11:30 Suchdol - Újezd nad Lesy 1:4 (0:0)
    Ne 06.11. 11:45 Union Vršovice B - Čechie Smíchov 6:4 (4:1)
    Ne 06.11. 14:00 Ďáblice - ČAFC Praha 1:4 (1:2)
    Ne 06.11. 14:00 Bohnice - Stodůlky 2:2 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Kyje - Klánovice 0:5 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Př. Kopanina - Satalice 8:2 (6:1)
    Ne 06.11. 17:00 Štěrboholy - Vyšehrad B 1:3 (0:1)

    10.kolo

    So 12.11. 12:30 Čechie Smíchov - Suchdol 5:3 (3:2)
    So 12.11. 13:30 Libuš - Př. Kopanina 3:1 (2:1)
    So 12.11. 14:00 Vyšehrad B - Junior Praha 10:0 (4:0)
    Ne 13.11. 10:00 Ďáblice - Union Vršovice B 4:3 (3:3)
    Ne 13.11. 10:30 Újezd nad Lesy - Bohnice 3:2 (1:1)
    Ne 13.11. 11:30 Stodůlky - Kyje 5:1 (2:0)
    Ne 13.11. 14:00 Klánovice - Štěrboholy 4:0 (2:0)
    Ne 13.11. 18:00 ČAFC Praha - Satalice 7:2 (2:0)

    11.kolo

    So 19.11. 11:15 Junior Praha - Klánovice 2:4 (1:0)
    Ne 20.11. 11:00 Suchdol - Ďáblice 2:4 (1:3)
    Ne 20.11. 11:00 Bohnice - Čechie Smíchov 8:1 (5:0)
    Ne 20.11. 13:30 Kyje - Újezd nad Lesy 5:4 (3:3)
    Ne 20.11. 14:00 Satalice - Libuš 1:6 (1:1)
    Ne 20.11. 15:00 Vyšehrad B - Př. Kopanina 1:3 (1:2)
    Ne 20.11. 17:00 Štěrboholy - Stodůlky 0:3 (0:2)
    Ne 20.11. 18:00 ČAFC Praha - Union Vršovice B 7:0 (2:0)

    16.kolo

    St 08.03. 18:00 Junior Praha - Union Vršovice B 2:4 (0:2)
    So 11.03. 12:00 Libuš - Újezd nad Lesy 5:1 (4:0)
    So 11.03. 14:00 Vyšehrad B - Stodůlky 0:2 (0:1)
    Ne 12.03. 14:30 Př. Kopanina - Ďáblice 3:0 (2:0)
    Ne 12.03. 16:30 Satalice - Čechie Smíchov 1:3 (0:3)
    Ne 12.03. 17:00 Štěrboholy - Suchdol 1:4 (1:3)
    Ne 12.03. 18:00 Kyje - Bohnice 3:10 (0:4)
    Čt 23.03. 18:30 ČAFC Praha - Klánovice 6:0 (3:0)

    17.kolo

    So 18.03. 13:30 Union Vršovice B - Př. Kopanina 1:4 (1:0)
    Ne 19.03. 10:30 Újezd nad Lesy - Vyšehrad B 2:2 (2:1)
    Ne 19.03. 11:00 Ďáblice - Satalice 5:3 (3:1)
    Ne 19.03. 14:00 Suchdol - Junior Praha 3:3 (2:2)
    Ne 19.03. 14:00 Stodůlky - Klánovice 0:1 (0:1)
    Ne 19.03. 14:30 Bohnice - Štěrboholy 12:2 (4:0)
    Ne 19.03. 15:00 Kyje - ČAFC Praha 1:9 (1:4)
    Ne 19.03. 19:00 Čechie Smíchov - Libuš 2:4 (1:2)

    18.kolo

    So 25.03. 12:45 Libuš - Ďáblice 1:2 (1:1)
    So 25.03. 15:00 Vyšehrad B - Čechie Smíchov 1:5 (1:2)
    Ne 26.03. 13:00 Satalice - Union Vršovice B 2:1 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Klánovice - Újezd nad Lesy 7:3 (4:3)
    Ne 26.03. 15:00 Př. Kopanina - Suchdol 5:2 (4:0)
    Ne 26.03. 17:00 Štěrboholy - Kyje 1:2 (1:0)
    Ne 26.03. 18:00 ČAFC Praha - Stodůlky 1:3 (1:1)
    Ne 26.03. 18:00 Junior Praha - Bohnice 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 01.04. 12:30 Čechie Smíchov - Klánovice 0:2 (0:2)
    So 01.04. 14:45 Bohnice - Př. Kopanina 3:3 (1:3)
    So 01.04. 17:00 Kyje - Junior Praha 5:3 (2:1)
    Ne 02.04. 13:00 Ďáblice - Vyšehrad B 8:1 (5:0)
    Ne 02.04. 14:15 Union Vršovice B - Libuš 3:1 (2:1)
    Ne 02.04. 16:30 Suchdol - Satalice 1:3 (1:0)
    Ne 02.04. 16:30 Újezd nad Lesy - Stodůlky 0:0 (0:0)
    Ne 02.04. 18:00 Štěrboholy - ČAFC Praha 0:4 (0:2)

    20.kolo

    So 08.04. 10:00 Libuš - Suchdol 6:0 (3:0)
    So 08.04. 17:00 Satalice - Bohnice 1:7 (1:4)
    Ne 09.04. 13:30 Vyšehrad B - Union Vršovice B 6:0 (4:0)
    Ne 09.04. 13:45 Př. Kopanina - Kyje 7:0 (5:0)
    Ne 09.04. 14:00 Stodůlky - Čechie Smíchov 1:2 (1:2)
    Ne 09.04. 14:00 Junior Praha - Štěrboholy 7:1 (3:0)
    Ne 09.04. 16:30 Klánovice - Ďáblice 0:3 (0:1)
    Ne 09.04. 18:00 ČAFC Praha - Újezd nad Lesy 3:2 (1:0)

    21.kolo

    Út 11.04. 17:30 Kyje - Satalice 4:3 (2:1)
    14.04. 13:00 Bohnice - Libuš 1:3 (0:0)
    14.04. 14:00 Ďáblice - Stodůlky 2:0 (1:0)
    14.04. 14:30 Suchdol - Vyšehrad B 2:7 (2:2)
    So 15.04. 12:30 Čechie Smíchov - Újezd nad Lesy 4:3 (1:1)
    Po 17.04. 14:30 Štěrboholy - Př. Kopanina 0:3 (0:0)
    Po 17.04. 14:45 Union Vršovice B - Klánovice 0:2 (0:1)
    Po 17.04. 18:00 Junior Praha - ČAFC Praha 3:7 (2:1)

    14.kolo

    St 19.04. 17:00 Klánovice - Libuš 1:2 (1:0)
    St 19.04. 17:00 Stodůlky - Satalice 0:1 (0:0)
    St 19.04. 17:00 Čechie Smíchov - Junior Praha 2:2 (2:0)
    St 19.04. 17:00 Ďáblice - Štěrboholy 14:0 (9:0)
    St 19.04. 17:00 Union Vršovice B - Kyje 7:1 (5:1)
    St 19.04. 17:00 Suchdol - Bohnice 2:4 (0:2)
    St 19.04. 18:00 ČAFC Praha - Vyšehrad B 4:3 (0:2)
    St 19.04. 18:00 Újezd nad Lesy - Př. Kopanina 2:5 (1:1)

    22.kolo

    So 22.04. 11:00 Libuš - Kyje 3:1 (3:0)
    So 22.04. 14:00 Vyšehrad B - Bohnice 3:1 (3:1)
    Ne 23.04. 14:00 Újezd nad Lesy - Ďáblice 3:0 (2:0)
    Ne 23.04. 14:15 Př. Kopanina - Junior Praha 7:0 (3:0)
    Ne 23.04. 14:30 Stodůlky - Union Vršovice B 0:1 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Klánovice - Suchdol 3:0 (1:0)
    Ne 23.04. 18:00 ČAFC Praha - Čechie Smíchov 1:6 (0:2)
    Ne 23.04. 18:00 Satalice - Štěrboholy 0:2 (0:0)

    23.kolo

    Čt 27.04. 17:30 Kyje - Vyšehrad B 2:6 (1:4)
    So 29.04. 13:00 Př. Kopanina - ČAFC Praha 0:0 (0:0)
    So 29.04. 13:00 Bohnice - Klánovice 3:2 (2:0)
    So 29.04. 17:00 Štěrboholy - Libuš 2:7 (1:6)
    Ne 30.04. 17:00 Ďáblice - Čechie Smíchov 3:2 (0:1)
    Po 01.05. 14:30 Suchdol - Stodůlky 0:1 (0:0)
    Po 01.05. 14:45 Union Vršovice B - Újezd nad Lesy 6:1 (3:0)
    Po 01.05. 18:00 Junior Praha - Satalice 2:3 (2:1)

    24.kolo

    So 06.05. 10:15 ČAFC Praha - Ďáblice 9:1 (4:0)
    So 06.05. 12:30 Čechie Smíchov - Union Vršovice B 2:5 (1:3)
    So 06.05. 14:00 Újezd nad Lesy - Suchdol 1:2 (0:1)
    So 06.05. 14:00 Vyšehrad B - Štěrboholy 13:3 (8:2)
    So 06.05. 14:15 Libuš - Junior Praha 3:0 (1:0)
    Po 08.05. 13:00 Satalice - Př. Kopanina 0:7 (0:3)
    Po 08.05. 14:00 Stodůlky - Bohnice 0:1 (0:1)
    Po 08.05. 17:00 Klánovice - Kyje 7:2 (2:1)

    15.kolo

    St 10.05. 17:00 Kyje - Suchdol 5:0 (0:0)
    St 10.05. 17:30 Libuš - Stodůlky 2:0 (1:0)
    St 10.05. 18:00 Junior Praha - Ďáblice 1:1 (0:0)
    St 10.05. 18:00 Př. Kopanina - Čechie Smíchov 5:2 (2:0)
    St 10.05. 18:00 Satalice - Újezd nad Lesy 2:2 (0:2)
    St 10.05. 19:00 Štěrboholy - Union Vršovice B 0:9 (0:7)
    Čt 11.05. 17:00 Vyšehrad B - Klánovice 3:1 (1:1)
    Čt 11.05. 18:00 Bohnice - ČAFC Praha 2:1 (1:0)

    25.kolo

    So 13.05. 17:00 Štěrboholy - Klánovice 0:5 (0:1)
    So 13.05. 17:00 Bohnice - Újezd nad Lesy 5:1 (1:1)
    Ne 14.05. 14:00 Kyje - Stodůlky 1:2 (0:0)
    Ne 14.05. 14:30 Suchdol - Čechie Smíchov 3:6 (1:4)
    Ne 14.05. 14:45 Union Vršovice B - Ďáblice 2:1 (1:1)
    Ne 14.05. 17:00 Satalice - ČAFC Praha 0:5 (0:2)
    Ne 14.05. 17:00 Př. Kopanina - Libuš 2:2 (2:1)
    Ne 14.05. 18:00 Junior Praha - Vyšehrad B 1:3 (0:2)

    26.kolo

    So 20.05. 10:00 Libuš - Satalice 8:0 (4:0)
    So 20.05. 17:00 Př. Kopanina - Vyšehrad B 2:3 (0:2)
    Ne 21.05. 12:00 Ďáblice - Suchdol 4:1 (1:0)
    Ne 21.05. 14:00 Stodůlky - Štěrboholy 9:0 (3:0)
    Ne 21.05. 14:30 Čechie Smíchov - Bohnice 1:6 (0:2)
    Ne 21.05. 17:00 Újezd nad Lesy - Kyje 2:1 (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Klánovice - Junior Praha 8:2 (3:1)
    Ne 21.05. 18:00 ČAFC Praha - Union Vršovice B 6:1 (4:1)

    27.kolo

    So 27.05. 17:00 Bohnice - Ďáblice 3:1 (1:0)
    Ne 28.05. 11:00 Libuš - ČAFC Praha 3:3 (1:2)
    Ne 28.05. 11:00 Př. Kopanina - Klánovice 6:1 (3:1)
    Ne 28.05. 14:30 Suchdol - Union Vršovice B 1:11 (1:2)
    Ne 28.05. 17:00 Satalice - Vyšehrad B 2:6 (1:5)
    Ne 28.05. 17:00 Štěrboholy - Újezd nad Lesy 0:5 (0:2)
    Ne 28.05. 17:00 Kyje - Čechie Smíchov 1:4 (0:2)
    Ne 28.05. 18:00 Junior Praha - Stodůlky 0:6 (0:3)

    28.kolo

    So 03.06. 17:00 Vyšehrad B - Libuš 2:2 (0:1)
    Ne 04.06. 12:30 Čechie Smíchov - Štěrboholy 8:2 (5:1)
    Ne 04.06. 14:30 Ďáblice - Kyje 0:4 (0:2)
    Ne 04.06. 14:30 Stodůlky - Př. Kopanina 1:0 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Union Vršovice B - Bohnice 3:4 (2:3)
    Ne 04.06. 17:00 Újezd nad Lesy - Junior Praha 5:2 (3:1)
    Ne 04.06. 17:00 Klánovice - Satalice 3:0 (2:0)
    Ne 04.06. 18:00 ČAFC Praha - Suchdol 14:0 (8:0)

    30.kolo

    Čt 08.06. 17:30 Újezd nad Lesy - Satalice 4:2 (1:1)
    So 17.06. 12:30 Čechie Smíchov - Př. Kopanina 6:2 (3:1)
    So 17.06. 13:30 Stodůlky - Libuš 0:2 (0:1)
    So 17.06. 14:45 Union Vršovice B - Štěrboholy 3:0 (3:0)
    Ne 18.06. 14:30 Suchdol - Kyje 2:3 (2:1)
    Ne 18.06. 17:00 Ďáblice - Junior Praha 4:1 (2:0)
    Ne 18.06. 17:00 Klánovice - Vyšehrad B 3:1 (3:1)
    Ne 18.06. 18:00 ČAFC Praha - Bohnice 2:1 (1:0)

    29.kolo

    So 10.06. 11:00 Libuš - Klánovice 1:3 (0:0)
    Ne 11.06. 14:30 Bohnice - Suchdol 3:0 (3:0)
    Ne 11.06. 15:00 Vyšehrad B - ČAFC Praha 6:3 (3:0)
    Ne 11.06. 16:30 Př. Kopanina - Újezd nad Lesy 1:0 (0:0)
    Ne 11.06. 17:00 Satalice - Stodůlky 1:4 (1:2)
    Ne 11.06. 17:00 Štěrboholy - Ďáblice 0:3 (0:2)
    Ne 11.06. 18:00 Junior Praha - Čechie Smíchov 3:4 (2:3)
    Čt 15.06. 17:30 Kyje - Union Vršovice B 2:3 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 24 2 4 170:45 74
    2. 30 21 3 6 122:52 66
    3. 30 21 3 6 99:44 66
    4. 30 20 1 9 86:51 61
    5. 30 20 0 10 110:74 60
    6. 30 19 2 9 118:59 59
    7. 30 18 3 9 147:69 57
    8. 30 17 2 11 85:63 53
    9. 30 17 1 12 102:96 52
    10. 30 12 4 14 53:37 40
    11. 30 9 4 17 60:91 31
    12. 30 8 0 22 57:141 24
    13. 30 7 2 21 53:119 23
    14. 30 4 4 22 46:134 16
    15. 30 4 1 25 48:143 13
    16. 30 3 0 27 33:171 9