Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 11134
  • Návštěvy: 78/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16890
    Týden:
    78
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 09:30 SK Rakovník - Povltavská FA 8:2 (2:0)
    So 27.08. 10:15 Hořovice - Slaný 1:0 (0:0)
    So 27.08. 10:15 Spartak Příbram - Dobříš 3:1 (2:0)
    So 27.08. 10:15 Tatran Rakovník - Sedlčany 1:1 (0:0)
    Ne 28.08. 09:30 Králův Dvůr - Kunice 5:2 (3:1)
    Ne 28.08. 10:15 Jílové - Votice 7:2 (4:0)

    2.kolo

    So 03.09. 10:15 Spartak Příbram - SK Rakovník 8:1 (4:1)
    So 03.09. 10:15 Kunice - ČLU Beroun 7:3 (3:2)
    Ne 04.09. 10:15 Votice - Sedlčany 0:5 (0:3)
    Ne 04.09. 10:15 Povltavská FA - Tatran Rakovník 1:3 (1:2)
    Ne 04.09. 10:15 Slaný - Králův Dvůr 3:1 (2:0)
    Ne 04.09. 10:15 Jílové - Hořovice 2:5 (2:3)

    3.kolo

    So 10.09. 09:30 Králův Dvůr - Jílové 2:2 (2:1)
    So 10.09. 10:15 Hořovice - Votice 10:1 (3:1)
    So 10.09. 10:15 Kunice - Dobříš 0:3 (0:1)
    So 10.09. 10:15 Tatran Rakovník - Spartak Příbram 2:2 (1:1)
    Ne 11.09. 10:00 ČLU Beroun - Slaný 4:2 (3:2)
    Ne 11.09. 10:15 Sedlčany - Povltavská FA 8:0 (5:0)

    4.kolo

    So 17.09. 10:15 Spartak Příbram - Sedlčany 5:2 (1:1)
    So 17.09. 10:15 Kunice - SK Rakovník 3:2 (3:0)
    So 17.09. 10:15 Hořovice - Králův Dvůr 6:1 (3:1)
    Ne 18.09. 10:15 Votice - Povltavská FA 3:2 (1:2)
    Ne 18.09. 10:15 Slaný - Dobříš 1:5 (1:2)
    Ne 18.09. 10:15 Jílové - ČLU Beroun 3:0 (0:0)

    5.kolo

    So 24.09. 09:30 SK Rakovník - Slaný 2:1 (2:0)
    So 24.09. 10:15 Tatran Rakovník - Kunice 0:3 (0:1)
    Ne 25.09. 09:30 Králův Dvůr - Votice 3:2 (1:2)
    Ne 25.09. 10:00 ČLU Beroun - Hořovice 2:8 (2:3)
    Ne 25.09. 10:15 Dobříš - Jílové 5:3 (2:0)
    Ne 25.09. 10:15 Povltavská FA - Spartak Příbram 1:4 (0:4)

    6.kolo

    So 01.10. 10:15 Kunice - Sedlčany 2:2 (1:1)
    So 01.10. 10:15 Hořovice - Dobříš 4:0 (3:0)
    Ne 02.10. 09:30 Králův Dvůr - ČLU Beroun 4:5 (3:3)
    Ne 02.10. 10:15 Votice - Spartak Příbram 2:7 (0:4)
    Ne 02.10. 10:15 Slaný - Tatran Rakovník 3:1 (1:1)
    Ne 02.10. 10:15 Jílové - SK Rakovník 0:4 (0:2)

    7.kolo

    So 08.10. 09:30 SK Rakovník - Hořovice 0:5 (0:2)
    So 08.10. 10:15 Tatran Rakovník - Jílové 0:0 (0:0)
    Ne 09.10. 10:00 ČLU Beroun - Votice 1:1 (0:0)
    Ne 09.10. 10:15 Dobříš - Králův Dvůr 4:0 (1:0)
    Ne 09.10. 10:15 Sedlčany - Slaný 3:2 (2:0)
    Ne 09.10. 10:15 Povltavská FA - Kunice 4:1 (3:1)

    8.kolo

    So 15.10. 10:15 Kunice - Spartak Příbram 2:2 (1:2)
    So 15.10. 10:15 Hořovice - Tatran Rakovník 8:1 (2:1)
    Ne 16.10. 09:30 Králův Dvůr - SK Rakovník 3:8 (1:2)
    Ne 16.10. 10:00 ČLU Beroun - Dobříš 1:7 (0:3)
    Ne 16.10. 10:15 Slaný - Povltavská FA 6:2 (3:0)
    Ne 16.10. 10:15 Jílové - Sedlčany 1:7 (0:3)

    9.kolo

    So 22.10. 09:30 SK Rakovník - ČLU Beroun 3:0 (1:0)
    So 22.10. 10:15 Tatran Rakovník - Králův Dvůr 3:2 (1:0)
    So 22.10. 10:15 Spartak Příbram - Slaný 2:1 (2:0)
    Ne 23.10. 10:15 Dobříš - Votice 6:0 (3:0)
    Ne 23.10. 10:15 Sedlčany - Hořovice 6:0 (1:0)
    Ne 23.10. 10:15 Povltavská FA - Jílové 4:1 (3:0)

    10.kolo

    28.10. 14:00 Dobříš - SK Rakovník 1:2 (0:0)
    So 29.10. 10:15 Hořovice - Povltavská FA 3:1 (1:0)
    Ne 30.10. 09:30 Králův Dvůr - Sedlčany 1:8 (1:3)
    Ne 30.10. 10:00 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 3:5 (0:2)
    Ne 30.10. 10:15 Votice - Kunice 1:2 (1:2)
    Ne 30.10. 10:15 Jílové - Spartak Příbram 1:8 (0:4)

    11.kolo

    So 05.11. 09:30 SK Rakovník - Votice 2:4 (2:2)
    So 05.11. 09:30 Tatran Rakovník - Dobříš 2:1 (0:0)
    So 05.11. 10:15 Sedlčany - ČLU Beroun 8:0 (3:0)
    So 05.11. 10:15 Spartak Příbram - Hořovice 2:2 (2:0)
    So 05.11. 10:15 Kunice - Slaný 0:1 (0:1)
    Ne 06.11. 10:15 Povltavská FA - Králův Dvůr 4:1 (3:0)

    12.kolo

    So 12.11. 09:30 SK Rakovník - Tatran Rakovník 7:0 (4:0)
    Ne 13.11. 10:00 ČLU Beroun - Povltavská FA 2:2 (0:0)
    Ne 13.11. 10:15 Votice - Slaný 0:2 (0:1)
    Ne 13.11. 10:15 Jílové - Kunice 1:1 (0:1)
    Ne 13.11. 10:15 Dobříš - Sedlčany 2:3 (2:1)
    Čt 17.11. 10:15 Spartak Příbram - Králův Dvůr 7:1 (5:1)

    13.kolo

    Čt 17.11. 10:15 Tatran Rakovník - Votice 1:1 (0:0)
    Čt 17.11. 12:00 Kunice - Hořovice 3:2 (1:0)
    So 19.11. 10:15 Sedlčany - SK Rakovník 4:1 (1:0)
    So 19.11. 10:15 Spartak Příbram - ČLU Beroun 4:0 (4:0)
    So 19.11. 10:15 Slaný - Jílové 8:1 (4:0)
    Ne 20.11. 14:30 Dobříš - Povltavská FA 2:2 (1:1)

    25.kolo

    So 11.03. 10:15 Kunice - Jílové 2:1 (1:0)
    So 11.03. 10:15 Tatran Rakovník - SK Rakovník 1:1 (1:0)
    Ne 12.03. 09:30 Králův Dvůr - Spartak Příbram 3:1 (2:1)
    Ne 12.03. 10:15 Slaný - Votice 3:2 (1:1)
    So 25.03. 09:30 Povltavská FA - ČLU Beroun 4:1 (3:1)
    St 10.05. 17:00 Sedlčany - Dobříš 4:2 (3:0)

    26.kolo

    17.03. 15:30 ČLU Beroun - Spartak Příbram 2:4 (1:0)
    So 18.03. 09:30 SK Rakovník - Sedlčany 3:2 (0:2)
    So 18.03. 10:15 Hořovice - Kunice 7:0 (5:0)
    Ne 19.03. 10:15 Votice - Tatran Rakovník 0:1 (0:1)
    Ne 19.03. 10:15 Povltavská FA - Dobříš 3:2 (0:2)
    Ne 19.03. 10:15 Jílové - Slaný 1:4 (0:2)

    14.kolo

    Čt 23.03. 17:30 Votice - Jílové 6:5 (3:2)
    So 25.03. 10:15 Sedlčany - Tatran Rakovník 8:1 (3:0)
    So 25.03. 10:15 Kunice - Králův Dvůr 1:2 (0:1)
    Ne 26.03. 10:15 Povltavská FA - SK Rakovník 2:4 (1:3)
    Ne 26.03. 10:15 Dobříš - Spartak Příbram 1:1 (0:1)
    Ne 26.03. 10:15 Slaný - Hořovice 1:3 (0:1)

    15.kolo

    So 01.04. 09:30 SK Rakovník - Spartak Příbram 2:1 (2:1)
    So 01.04. 10:15 Hořovice - Jílové 3:0 (1:0)
    Ne 02.04. 09:30 Králův Dvůr - Slaný 2:2 (0:1)
    Ne 02.04. 10:00 ČLU Beroun - Kunice 1:2 (0:0)
    Ne 02.04. 10:15 Tatran Rakovník - Povltavská FA 1:0 (1:0)
    Ne 02.04. 10:15 Sedlčany - Votice 3:1 (2:1)

    16.kolo

    So 08.04. 10:15 Spartak Příbram - Tatran Rakovník 7:1 (2:1)
    Ne 09.04. 10:15 Votice - Hořovice 1:3 (1:0)
    Ne 09.04. 10:15 Jílové - Králův Dvůr 3:4 (1:2)
    Ne 09.04. 10:15 Slaný - ČLU Beroun 8:1 (2:0)
    Ne 09.04. 10:15 Dobříš - Kunice 4:2 (3:1)
    Ne 09.04. 10:15 Povltavská FA - Sedlčany 1:2 (0:1)

    17.kolo

    So 15.04. 09:30 SK Rakovník - Kunice 3:2 (2:1)
    Ne 16.04. 09:30 Králův Dvůr - Hořovice 1:5 (0:2)
    Ne 16.04. 10:00 ČLU Beroun - Jílové 3:4 (2:0)
    Ne 16.04. 10:15 Povltavská FA - Votice 2:2 (1:1)
    Ne 16.04. 10:15 Sedlčany - Spartak Příbram 3:0 (1:0)
    Ne 16.04. 10:15 Dobříš - Slaný 1:2 (0:1)

    18.kolo

    So 22.04. 10:15 Hořovice - ČLU Beroun 4:0 (1:0)
    So 22.04. 10:15 Kunice - Tatran Rakovník 2:1 (0:0)
    So 22.04. 10:15 Spartak Příbram - Povltavská FA 5:0 (2:0)
    Ne 23.04. 10:15 Votice - Králův Dvůr 0:5 (0:1)
    Ne 23.04. 10:15 Jílové - Dobříš 3:1 (1:1)
    Ne 23.04. 10:15 Slaný - SK Rakovník 0:2 (0:1)

    19.kolo

    So 29.04. 10:15 Tatran Rakovník - Slaný 4:2 (1:1)
    So 29.04. 10:15 Spartak Příbram - Votice 10:0 (3:0)
    Ne 30.04. 10:00 ČLU Beroun - Králův Dvůr 0:9 (0:3)
    Ne 30.04. 10:15 Dobříš - Hořovice 0:1 (0:1)
    Ne 30.04. 10:15 Sedlčany - Kunice 4:2 (2:1)
    Po 01.05. 10:00 SK Rakovník - Jílové 9:1 (4:0)

    20.kolo

    So 06.05. 10:15 Hořovice - SK Rakovník 3:2 (1:0)
    So 06.05. 10:15 Kunice - Povltavská FA 3:1 (2:0)
    Ne 07.05. 09:30 Králův Dvůr - Dobříš 1:1 (1:0)
    Ne 07.05. 10:15 Votice - ČLU Beroun 4:2 (2:1)
    Ne 07.05. 10:15 Slaný - Sedlčany 1:1 (1:1)
    Ne 07.05. 10:15 Jílové - Tatran Rakovník 1:2 (0:2)

    21.kolo

    So 13.05. 09:30 SK Rakovník - Králův Dvůr 3:0 (0:0)
    So 13.05. 10:15 Spartak Příbram - Kunice 0:2 (0:2)
    So 13.05. 10:15 Tatran Rakovník - Hořovice 2:2 (1:1)
    So 13.05. 10:15 Sedlčany - Jílové 10:1 (6:1)
    Ne 14.05. 10:15 Povltavská FA - Slaný 0:1 (0:0)
    Ne 14.05. 10:15 Dobříš - ČLU Beroun 9:4 (4:1)

    22.kolo

    So 20.05. 10:15 Hořovice - Sedlčany 2:1 (1:1)
    Ne 21.05. 09:30 Králův Dvůr - Tatran Rakovník 3:3 (3:1)
    Ne 21.05. 10:00 ČLU Beroun - SK Rakovník 1:8 (0:5)
    Ne 21.05. 10:15 Jílové - Povltavská FA 2:3 (2:1)
    Ne 21.05. 10:15 Votice - Dobříš 0:2 (0:1)
    Ne 21.05. 10:15 Slaný - Spartak Příbram 0:3 (0:1)

    23.kolo

    So 27.05. 09:30 SK Rakovník - Dobříš 2:0 (1:0)
    So 27.05. 10:15 Spartak Příbram - Jílové 14:0 (7:0)
    So 27.05. 10:15 Kunice - Votice 2:2 (0:0)
    So 27.05. 10:15 Tatran Rakovník - ČLU Beroun 6:0 (4:0)
    Ne 28.05. 10:15 Sedlčany - Králův Dvůr 0:1 (0:0)
    Ne 28.05. 10:15 Povltavská FA - Hořovice 2:5 (1:3)

    24.kolo

    So 03.06. 10:15 Hořovice - Spartak Příbram 7:1 (4:1)
    Ne 04.06. 09:30 Králův Dvůr - Povltavská FA 3:1 (1:1)
    Ne 04.06. 10:00 ČLU Beroun - Sedlčany 1:7 (0:1)
    Ne 04.06. 10:15 Dobříš - Tatran Rakovník 0:1 (0:1)
    Ne 04.06. 10:15 Votice - SK Rakovník 3:3 (0:3)
    Ne 04.06. 10:15 Slaný - Kunice 7:1 (3:1)
    Správce soutěže: Fotbalový Odborník

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 20 2 2 99:30 62
    2. 24 17 3 4 102:31 54
    3. 24 16 2 6 82:47 50
    4. 24 15 4 5 101:37 49
    5. 24 12 2 10 61:43 38
    6. 24 10 7 7 43:58 37
    7. 24 10 4 10 47:59 34
    8. 24 9 4 11 58:74 31
    9. 24 9 3 12 60:45 30
    10. 24 6 3 15 44:73 21
    11. 24 4 5 15 38:89 17
    12. 24 4 3 17 44:107 15
    13. 24 2 2 20 37:123 8