Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 7. dubna 2020
svátek má Heřman, Hermína.
Hlavní menu
  • ID: 11131
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ostrava-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11359
    Týden:
    36
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 20.08. 17:00 Koblov - Klimkovice 0:2 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Muglinov - Hošťalkovice 2:4 (0:2)
    So 20.08. 17:00 Pustkovec - Slavoj Rychvald 2:4 (1:1)
    So 20.08. 17:00 Krasné Pole - Vřesina B 3:3 (1:2)
    So 20.08. 17:00 Michálkovice - Třebovice 2:2 (1:1)
    So 20.08. 17:00 Jiskra Hrušov - Hlubina B 1:1 (1:1)
    St 21.09. 16:30 Slovan Ostrava - Polanka B 3:2 (1:1)

    4.kolo

    So 27.08. 17:00 Klimkovice - Hlubina B 4:1 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Třebovice - Jiskra Hrušov 5:1 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Vřesina B - Michálkovice 1:4 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Slavoj Rychvald - Krasné Pole 4:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Polanka B - Muglinov 10:1 (4:0)
    So 27.08. 17:00 Koblov - Slovan Ostrava 0:6 (0:2)
    Ne 28.08. 17:00 Hošťalkovice - Pustkovec 3:0 (0:0)

    5.kolo

    So 03.09. 16:30 Slovan Ostrava - Klimkovice 1:1 (0:0)
    So 03.09. 16:30 Muglinov - Koblov 1:0 (0:0)
    So 03.09. 16:30 Pustkovec - Polanka B 3:2 (1:2)
    So 03.09. 16:30 Krasné Pole - Hošťalkovice 1:6 (0:3)
    So 03.09. 16:30 Michálkovice - Slavoj Rychvald 2:4 (2:2)
    So 03.09. 16:30 Jiskra Hrušov - Vřesina B 3:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Hlubina B - Třebovice 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Klimkovice - Třebovice 5:1 (3:0)
    So 10.09. 16:00 Vřesina B - Hlubina B 3:5 (3:2)
    So 10.09. 16:00 Slavoj Rychvald - Jiskra Hrušov 1:1 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Polanka B - Krasné Pole 3:1 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Koblov - Pustkovec 4:3 (3:1)
    So 10.09. 16:00 Slovan Ostrava - Muglinov 8:2 (5:0)
    Ne 11.09. 16:00 Hošťalkovice - Michálkovice 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 17.09. 16:00 Muglinov - Klimkovice 0:3 (0:0)
    So 17.09. 16:00 Pustkovec - Slovan Ostrava 0:2 (0:1)
    So 17.09. 16:00 Krasné Pole - Koblov 1:0 (1:0)
    So 17.09. 16:00 Michálkovice - Polanka B 4:7 (2:3)
    So 17.09. 16:00 Jiskra Hrušov - Hošťalkovice 2:0 (1:0)
    So 17.09. 16:00 Třebovice - Vřesina B 5:1 (5:0)
    Ne 18.09. 16:00 Hlubina B - Slavoj Rychvald 6:2 (4:1)

    8.kolo

    So 24.09. 16:00 Klimkovice - Vřesina B 3:0 (1:0)
    So 24.09. 16:00 Slavoj Rychvald - Třebovice 2:3 (2:0)
    So 24.09. 16:00 Polanka B - Jiskra Hrušov 0:5 (0:3)
    So 24.09. 16:00 Koblov - Michálkovice 4:2 (3:2)
    So 24.09. 16:00 Slovan Ostrava - Krasné Pole 0:0 (0:0)
    So 24.09. 16:00 Muglinov - Pustkovec 2:0 (0:0)
    Ne 25.09. 16:00 Hošťalkovice - Hlubina B 6:2 (4:2)

    1.kolo

    St 28.09. 16:00 Polanka B - Klimkovice 1:2 (0:1)
    St 28.09. 16:00 Koblov - Hošťalkovice 1:0 (0:0)
    St 28.09. 16:00 Slovan Ostrava - Slavoj Rychvald 3:4 (2:1)
    St 28.09. 16:00 Vřesina B - Muglinov 6:2 (2:1)
    St 28.09. 16:00 Pustkovec - Třebovice 1:1 (1:0)
    St 28.09. 16:00 Krasné Pole - Hlubina B 2:7 (1:3)
    St 28.09. 16:00 Michálkovice - Jiskra Hrušov 2:1 (1:0)

    9.kolo

    So 01.10. 15:30 Pustkovec - Klimkovice 2:5 (1:3)
    So 01.10. 15:30 Krasné Pole - Muglinov 3:8 (2:5)
    So 01.10. 15:30 Michálkovice - Slovan Ostrava 0:5 (0:1)
    So 01.10. 15:30 Jiskra Hrušov - Koblov 2:1 (2:1)
    So 01.10. 15:30 Třebovice - Hošťalkovice 2:2 (1:2)
    So 01.10. 15:30 Vřesina B - Slavoj Rychvald 2:4 (1:1)
    Ne 02.10. 15:30 Hlubina B - Polanka B 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Klimkovice - Slavoj Rychvald 3:1 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Polanka B - Třebovice 1:3 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Koblov - Hlubina B 3:2 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Slovan Ostrava - Jiskra Hrušov 3:0 (3:0)
    So 08.10. 15:00 Muglinov - Michálkovice 2:3 (1:1)
    So 08.10. 15:00 Pustkovec - Krasné Pole 3:2 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Hošťalkovice - Vřesina B 2:3 (1:1)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Krasné Pole - Klimkovice 0:1 (0:1)
    So 15.10. 15:00 Michálkovice - Pustkovec 7:1 (1:0)
    So 15.10. 15:00 Jiskra Hrušov - Muglinov 1:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Třebovice - Koblov 2:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Vřesina B - Polanka B 2:3 (1:0)
    So 15.10. 15:00 Slavoj Rychvald - Hošťalkovice 4:2 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Hlubina B - Slovan Ostrava 1:3 (1:1)

    12.kolo

    So 22.10. 14:00 Koblov - Vřesina B 2:0 (0:0)
    So 22.10. 14:00 Slovan Ostrava - Třebovice 3:3 (2:3)
    So 22.10. 14:00 Muglinov - Hlubina B 0:2 (0:2)
    So 22.10. 14:00 Pustkovec - Jiskra Hrušov 2:5 (2:4)
    So 22.10. 14:00 Krasné Pole - Michálkovice 4:4 (1:2)
    Čt 17.11. 13:30 Klimkovice - Hošťalkovice 5:1 (3:1)
    So 18.03. 15:00 Polanka B - Slavoj Rychvald 3:0 (3:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:00 Michálkovice - Klimkovice 2:2 (0:1)
    So 29.10. 14:00 Jiskra Hrušov - Krasné Pole 2:0 (0:0)
    So 29.10. 14:00 Třebovice - Muglinov 3:0k
    So 29.10. 14:00 Vřesina B - Slovan Ostrava 3:5 (2:2)
    So 29.10. 14:00 Slavoj Rychvald - Koblov 3:1 (2:0)
    Ne 30.10. 14:00 Hlubina B - Pustkovec 8:2 (4:2)
    Ne 30.10. 14:00 Hošťalkovice - Polanka B 5:1 (2:0)

    2.kolo

    So 05.11. 14:00 Klimkovice - Jiskra Hrušov 5:1 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Třebovice - Krasné Pole 6:2 (3:1)
    So 05.11. 14:00 Vřesina B - Pustkovec 3:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Slavoj Rychvald - Muglinov 2:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Hošťalkovice - Slovan Ostrava 3:1 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Polanka B - Koblov 5:0 (3:0)
    Ne 06.11. 14:00 Hlubina B - Michálkovice 2:1 (1:0)

    14.kolo

    So 12.11. 14:00 Třebovice - Pustkovec 2:4 (2:1)
    So 12.11. 14:00 Muglinov - Vřesina B 2:7 (2:2)
    So 12.11. 14:00 Slavoj Rychvald - Slovan Ostrava 2:1 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Hošťalkovice - Koblov 2:2 (0:2)
    So 12.11. 14:00 Klimkovice - Polanka B 3:0 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Hlubina B - Krasné Pole 8:1 (3:1)
    So 12.11. 14:00 Jiskra Hrušov - Michálkovice 1:1 (0:1)

    18.kolo

    So 25.03. 15:00 Klimkovice - Slovan Ostrava 2:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Polanka B - Pustkovec 7:2 (3:0)
    So 25.03. 15:00 Slavoj Rychvald - Michálkovice 0:0 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Vřesina B - Jiskra Hrušov 0:8 (0:5)
    So 25.03. 15:00 Třebovice - Hlubina B 4:1 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Hošťalkovice - Krasné Pole 1:3
    St 24.05. 17:30 Koblov - Muglinov 6:2

    19.kolo

    So 01.04. 15:30 Třebovice - Klimkovice 3:0
    So 01.04. 15:30 Jiskra Hrušov - Slavoj Rychvald 5:0
    So 01.04. 15:30 Michálkovice - Hošťalkovice 3:2
    So 01.04. 15:30 Krasné Pole - Polanka B 5:3 (4:0)
    So 01.04. 15:30 Pustkovec - Koblov 2:2
    So 01.04. 15:30 Muglinov - Slovan Ostrava 0:3 (0:1)
    Ne 02.04. 15:30 Hlubina B - Vřesina B 12:1

    20.kolo

    So 08.04. 15:00 Polanka B - Michálkovice 1:4
    So 08.04. 15:30 Klimkovice - Muglinov 5:0
    So 08.04. 15:30 Slovan Ostrava - Pustkovec 6:1
    So 08.04. 15:30 Koblov - Krasné Pole 1:6
    So 08.04. 15:30 Slavoj Rychvald - Hlubina B 9:2
    So 08.04. 15:30 Vřesina B - Třebovice 2:5
    Ne 09.04. 15:30 Hošťalkovice - Jiskra Hrušov 4:4 (1:1)

    21.kolo

    So 15.04. 16:00 Vřesina B - Klimkovice 0:4
    So 15.04. 16:00 Třebovice - Slavoj Rychvald 4:2
    So 15.04. 16:00 Jiskra Hrušov - Polanka B 6:1
    So 15.04. 16:00 Michálkovice - Koblov 2:3
    So 15.04. 16:00 Krasné Pole - Slovan Ostrava 0:3
    So 15.04. 16:00 Pustkovec - Muglinov 4:0
    Ne 16.04. 16:00 Hlubina B - Hošťalkovice 2:2

    22.kolo

    So 22.04. 15:00 Polanka B - Hlubina B 4:2
    So 22.04. 16:00 Klimkovice - Pustkovec 2:2
    So 22.04. 16:00 Muglinov - Krasné Pole 0:3
    So 22.04. 16:00 Slovan Ostrava - Michálkovice 5:2
    So 22.04. 16:00 Koblov - Jiskra Hrušov 0:0
    So 22.04. 16:00 Slavoj Rychvald - Vřesina B 6:2
    Ne 23.04. 16:00 Hošťalkovice - Třebovice 0:2 (0:0)

    23.kolo

    Ne 30.04. 16:30 Hlubina B - Koblov 0:0
    Po 08.05. 16:00 Krasné Pole - Pustkovec 1:2
    St 10.05. 17:30 Jiskra Hrušov - Slovan Ostrava 2:2
    St 10.05. 17:30 Michálkovice - Muglinov 2:1
    St 17.05. 17:30 Slavoj Rychvald - Klimkovice 2:3
    Út 23.05. 17:00 Třebovice - Polanka B 3:1
    St 24.05. 17:00 Vřesina B - Hošťalkovice 1:3

    24.kolo

    So 06.05. 15:00 Muglinov - Jiskra Hrušov 1:2
    So 06.05. 15:00 Polanka B - Vřesina B 5:2
    So 06.05. 16:30 Klimkovice - Krasné Pole 4:1
    So 06.05. 16:30 Pustkovec - Michálkovice 2:5
    So 06.05. 16:30 Slovan Ostrava - Hlubina B 0:0
    Ne 07.05. 16:30 Hošťalkovice - Slavoj Rychvald 5:1 (2:0)
    St 17.05. 17:30 Koblov - Třebovice odloženo

    25.kolo

    So 13.05. 16:30 Slavoj Rychvald - Polanka B 1:3 (1:0)
    So 13.05. 16:30 Vřesina B - Koblov 0:3 (0:2)
    So 13.05. 16:30 Třebovice - Slovan Ostrava 4:0 (1:0)
    So 13.05. 16:30 Jiskra Hrušov - Pustkovec 8:1 (2:0)
    So 13.05. 16:30 Michálkovice - Krasné Pole 4:3 (3:1)
    Ne 14.05. 16:30 Hošťalkovice - Klimkovice 0:0
    Ne 14.05. 16:30 Hlubina B - Muglinov 7:0

    26.kolo

    So 20.05. 17:00 Klimkovice - Michálkovice 2:1
    So 20.05. 17:00 Krasné Pole - Jiskra Hrušov 1:3
    So 20.05. 17:00 Pustkovec - Hlubina B 4:6
    So 20.05. 17:00 Muglinov - Třebovice 1:2
    So 20.05. 17:00 Slovan Ostrava - Vřesina B 10:4
    So 20.05. 17:00 Koblov - Slavoj Rychvald 1:3
    Ne 21.05. 15:00 Polanka B - Hošťalkovice 6:4

    15.kolo

    So 27.05. 17:00 Koblov - Polanka B 1:6
    So 27.05. 17:00 Slovan Ostrava - Hošťalkovice 4:0
    So 27.05. 17:00 Muglinov - Slavoj Rychvald 1:4
    So 27.05. 17:00 Jiskra Hrušov - Klimkovice 3:1
    So 27.05. 17:00 Pustkovec - Vřesina B 4:1
    So 27.05. 17:00 Michálkovice - Hlubina B 4:2
    Ne 28.05. 17:00 Krasné Pole - Třebovice 7:2 (3:0)

    17.kolo

    St 31.05. 17:00 Hlubina B - Klimkovice 0:2
    St 31.05. 17:00 Jiskra Hrušov - Třebovice 1:5
    St 31.05. 17:00 Krasné Pole - Slavoj Rychvald 2:2
    St 31.05. 17:00 Pustkovec - Hošťalkovice 1:4
    St 31.05. 17:00 Muglinov - Polanka B 2:3 (2:0)
    St 31.05. 17:00 Slovan Ostrava - Koblov 5:0 (2:0)
    St 31.05. 17:30 Michálkovice - Vřesina B 5:4

    16.kolo

    So 03.06. 15:00 Polanka B - Slovan Ostrava 1:5
    So 03.06. 17:00 Slavoj Rychvald - Pustkovec 10:2
    So 03.06. 17:00 Klimkovice - Koblov 1:0
    So 03.06. 17:00 Vřesina B - Krasné Pole 4:3
    So 03.06. 17:00 Třebovice - Michálkovice 4:3
    Ne 04.06. 17:00 Hošťalkovice - Muglinov 4:1 (3:0)
    Ne 04.06. 17:00 Hlubina B - Jiskra Hrušov 3:6 (2:3)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 4 2 70:23 64
    2. 26 18 5 3 79:42 59
    3. 26 16 5 5 87:37 53
    4. 26 15 6 5 74:40 51
    5. 26 14 3 9 77:59 45
    6. 26 13 0 13 80:71 39
    7. 26 11 5 10 84:65 38
    8. 26 11 5 10 68:55 38
    9. 26 11 5 10 70:68 38
    10. 26 8 4 14 35:61 28
    11. 26 6 4 16 55:84 22
    12. 26 6 3 17 50:102 21
    13. 26 5 1 20 55:111 16
    14. 26 3 0 23 31:97 9