Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 11113
  • Návštěvy: 80/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    30764
    Týden:
    80
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 10:15 Vyšehořovice - Jankov 2:1 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Jílové - Maršovice 5:1 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Týnec - Uhl. Janovice 5:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Teplýšovice - Sedlec-Prčice 5:2 (2:1)
    So 27.08. 17:00 Neveklov - Jiskra Zruč 0:1 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Kondrac - Průhonice 3:1 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Kácov - Miřetice 1:2 np (1:1)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Jiskra Zruč - Kácov 1:2 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Průhonice - Teplýšovice 0:1 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Jílové - Týnec 1:0 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Maršovice - Miřetice 2:1 (2:1)
    Ne 04.09. 17:00 Jankov - Neveklov 2:3 np (2:2)
    Ne 04.09. 17:00 Sedlec-Prčice - Vyšehořovice 1:2 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Uhl. Janovice - Kondrac 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 10.09. 10:15 Vyšehořovice - Průhonice 10:3 (4:1)
    So 10.09. 17:00 Týnec - Maršovice 3:2 (3:1)
    So 10.09. 17:00 Teplýšovice - Uhl. Janovice 3:2 (2:1)
    So 10.09. 17:00 Neveklov - Sedlec-Prčice 0:2 (0:2)
    Ne 11.09. 17:00 Kondrac - Jílové 2:1 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Kácov - Jankov 3:1 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Miřetice - Jiskra Zruč 2:1 (0:1)

    4.kolo

    So 17.09. 17:00 Průhonice - Neveklov 5:0 (3:0)
    So 17.09. 17:00 Jílové - Teplýšovice 2:0 (0:0)
    So 17.09. 17:00 Týnec - Kondrac 2:0 (0:0)
    Ne 18.09. 17:00 Maršovice - Jiskra Zruč 4:6 (1:5)
    Ne 18.09. 17:00 Jankov - Miřetice 6:2 (1:2)
    Ne 18.09. 17:00 Sedlec-Prčice - Kácov 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 17:00 Uhl. Janovice - Vyšehořovice 4:0 (1:0)

    5.kolo

    So 24.09. 10:15 Vyšehořovice - Jílové 1:4 (0:3)
    So 24.09. 16:30 Teplýšovice - Týnec 1:4 (1:3)
    So 24.09. 16:30 Neveklov - Uhl. Janovice 0:1 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Jiskra Zruč - Jankov 1:4 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 Kondrac - Maršovice 1:0 np (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Kácov - Průhonice 0:1 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 Miřetice - Sedlec-Prčice 2:1 np (1:1)

    6.kolo

    So 01.10. 16:30 Průhonice - Miřetice 5:0 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Jílové - Neveklov 1:0 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Týnec - Vyšehořovice 2:1 (1:0)
    Ne 02.10. 16:30 Maršovice - Jankov 1:0 (1:0)
    Ne 02.10. 16:30 Sedlec-Prčice - Jiskra Zruč 2:4 (1:3)
    Ne 02.10. 16:30 Uhl. Janovice - Kácov 3:2 (2:2)
    Ne 02.10. 16:30 Kondrac - Teplýšovice 1:7 (1:1)

    7.kolo

    So 08.10. 10:15 Vyšehořovice - Kondrac 4:1 (3:1)
    So 08.10. 16:00 Teplýšovice - Maršovice 4:2 (3:0)
    So 08.10. 16:00 Neveklov - Týnec 0:1 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Jiskra Zruč - Průhonice 0:3 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Kácov - Jílové 2:3 np (2:2)
    Ne 09.10. 16:00 Miřetice - Uhl. Janovice 3:2 (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 Jankov - Sedlec-Prčice 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 15.10. 16:00 Průhonice - Jankov 6:2 (4:1)
    So 15.10. 16:00 Jílové - Miřetice 2:0 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Týnec - Kácov 2:1 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Teplýšovice - Vyšehořovice 2:0 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Maršovice - Sedlec-Prčice 3:0 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Uhl. Janovice - Jiskra Zruč 4:1 (3:0)
    Ne 16.10. 16:00 Kondrac - Neveklov 0:3 (0:0)

    9.kolo

    So 22.10. 10:15 Vyšehořovice - Maršovice 3:2 (1:2)
    So 22.10. 15:00 Kondrac - Kácov 0:3 (0:2)
    So 22.10. 15:30 Neveklov - Teplýšovice 0:5 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Jiskra Zruč - Jílové 0:4 (0:1)
    Ne 23.10. 15:30 Miřetice - Týnec 1:0 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Jankov - Uhl. Janovice 3:2 np (2:2)
    Ne 23.10. 15:30 Sedlec-Prčice - Průhonice 2:1 np (1:1)

    10.kolo

    So 29.10. 10:15 Vyšehořovice - Neveklov 2:1 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Jílové - Jankov 2:1 np (1:1)
    So 29.10. 14:30 Týnec - Jiskra Zruč 1:3 (0:2)
    So 29.10. 14:30 Teplýšovice - Kácov 3:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Maršovice - Průhonice 3:1 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Uhl. Janovice - Sedlec-Prčice 3:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Kondrac - Miřetice 0:5 (0:3)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Neveklov - Maršovice 3:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Kácov - Vyšehořovice 3:2 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Jiskra Zruč - Kondrac 2:3 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Průhonice - Uhl. Janovice 4:2 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Miřetice - Teplýšovice 4:3 np (3:3)
    Ne 06.11. 14:00 Jankov - Týnec 3:2 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Sedlec-Prčice - Jílové 3:1 (0:1)

    12.kolo

    So 12.11. 10:15 Vyšehořovice - Miřetice 6:2 (4:1)
    So 12.11. 14:00 Jílové - Průhonice 6:1 (2:0)
    So 12.11. 14:00 Týnec - Sedlec-Prčice 2:1 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Teplýšovice - Jiskra Zruč 6:2 (4:0)
    Ne 13.11. 14:00 Maršovice - Uhl. Janovice 4:2 (3:1)
    Ne 13.11. 14:00 Kondrac - Jankov 1:0 (1:0)
    Čt 17.11. 14:00 Kácov - Neveklov 3:2 (2:1)

    13.kolo

    So 19.11. 10:15 Uhl. Janovice - Jílové 2:3 np (2:2)
    So 19.11. 13:30 Jiskra Zruč - Vyšehořovice 1:4 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Sedlec-Prčice - Kondrac 4:1 (2:0)
    So 19.11. 13:30 Průhonice - Týnec 1:2 np (1:1)
    Ne 20.11. 13:30 Kácov - Maršovice 3:0 (1:0)
    Ne 20.11. 13:30 Miřetice - Neveklov 4:0 (0:0)
    So 26.11. 13:00 Jankov - Teplýšovice 0:2 (0:1)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Jiskra Zruč - Neveklov 1:0 (1:0)
    So 25.03. 17:00 Průhonice - Kondrac 5:2 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Maršovice - Jílové 2:3 np (2:2)
    Ne 26.03. 15:00 Uhl. Janovice - Týnec 2:1 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Sedlec-Prčice - Teplýšovice 1:2 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Jankov - Vyšehořovice 1:5 (0:3)
    Ne 26.03. 15:00 Miřetice - Kácov 2:3 (1:1)

    15.kolo

    So 01.04. 10:15 Vyšehořovice - Sedlec-Prčice 6:1 (3:0)
    So 01.04. 16:30 Neveklov - Jankov 2:1 np (1:1)
    So 01.04. 16:30 Teplýšovice - Průhonice 0:4 (0:2)
    So 01.04. 16:30 Týnec - Jílové 0:1 (0:1)
    Ne 02.04. 16:30 Miřetice - Maršovice 2:0 (1:0)
    Ne 02.04. 16:30 Kácov - Jiskra Zruč 4:1 (1:0)
    Ne 02.04. 16:30 Kondrac - Uhl. Janovice 1:2 np (1:1)

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 Jílové - Kondrac 4:3 (2:0)
    So 08.04. 16:30 Průhonice - Vyšehořovice 0:2 (0:1)
    So 08.04. 16:30 Jiskra Zruč - Miřetice 3:1 (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Maršovice - Týnec 0:2 (0:2)
    Ne 09.04. 16:30 Uhl. Janovice - Teplýšovice 4:1 (2:0)
    Ne 09.04. 16:30 Sedlec-Prčice - Neveklov 3:2 np (2:2)
    Ne 09.04. 16:30 Jankov - Kácov 1:3 (1:2)

    17.kolo

    So 15.04. 10:15 Vyšehořovice - Uhl. Janovice 5:1 (2:0)
    So 15.04. 17:00 Jiskra Zruč - Maršovice 5:2 (1:0)
    So 15.04. 17:00 Neveklov - Průhonice 1:0 np (0:0)
    So 15.04. 17:00 Teplýšovice - Jílové 1:3 (0:2)
    Ne 16.04. 17:00 Miřetice - Jankov 1:0 (0:0)
    Ne 16.04. 17:00 Kácov - Sedlec-Prčice 0:3 (0:1)
    Ne 16.04. 17:00 Kondrac - Týnec 3:2 (1:2)

    18.kolo

    So 22.04. 17:00 Týnec - Teplýšovice 5:2 (2:2)
    So 22.04. 17:00 Jílové - Vyšehořovice 1:3 (0:2)
    So 22.04. 17:00 Průhonice - Kácov 0:4 (0:2)
    Ne 23.04. 17:00 Maršovice - Kondrac 0:1 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Uhl. Janovice - Neveklov 3:2 np (2:2)
    Ne 23.04. 17:00 Sedlec-Prčice - Miřetice 1:2 (0:1)
    Ne 23.04. 17:00 Jankov - Jiskra Zruč 1:7 (0:3)

    19.kolo

    So 29.04. 10:15 Vyšehořovice - Týnec 4:0 (1:0)
    So 29.04. 17:00 Jiskra Zruč - Sedlec-Prčice 3:1 (0:0)
    So 29.04. 17:00 Neveklov - Jílové 0:4 (0:2)
    Ne 30.04. 15:00 Kácov - Uhl. Janovice 0:3 (0:2)
    Ne 30.04. 17:00 Jankov - Maršovice 1:8 (1:2)
    Ne 30.04. 17:00 Miřetice - Průhonice 0:1 (0:0)
    St 17.05. 18:00 Teplýšovice - Kondrac odloženo

    20.kolo

    So 06.05. 17:00 Týnec - Neveklov 4:1 (2:0)
    So 06.05. 17:00 Jílové - Kácov 3:0 (2:0)
    So 06.05. 17:00 Průhonice - Jiskra Zruč 5:1 (3:0)
    Ne 07.05. 17:00 Maršovice - Teplýšovice 6:2
    Ne 07.05. 17:00 Kondrac - Vyšehořovice 5:4
    Ne 07.05. 17:00 Uhl. Janovice - Miřetice 4:1
    Ne 07.05. 17:00 Sedlec-Prčice - Jankov 3:0

    21.kolo

    So 13.05. 10:15 Vyšehořovice - Teplýšovice 3:0 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Jiskra Zruč - Uhl. Janovice 3:4 np (3:3)
    So 13.05. 17:00 Neveklov - Kondrac 4:0 (1:0)
    Ne 14.05. 17:00 Sedlec-Prčice - Maršovice 3:1 (0:0)
    Ne 14.05. 17:00 Jankov - Průhonice 0:5 (0:2)
    Ne 14.05. 17:00 Miřetice - Jílové 2:3 np (2:2)
    Ne 14.05. 17:00 Kácov - Týnec 6:1 (5:1)

    22.kolo

    So 20.05. 17:00 Teplýšovice - Neveklov 2:1 np (1:1)
    So 20.05. 17:00 Týnec - Miřetice 1:0 np (0:0)
    So 20.05. 17:00 Jílové - Jiskra Zruč 1:2 np (1:1)
    So 20.05. 17:00 Průhonice - Sedlec-Prčice 4:2 (3:1)
    Ne 21.05. 17:00 Maršovice - Vyšehořovice 0:3 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Kácov - Kondrac 4:0 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Uhl. Janovice - Jankov 4:0 (0:0)

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 Průhonice - Maršovice 1:3 (1:1)
    So 27.05. 17:00 Jiskra Zruč - Týnec 3:1 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Kácov - Teplýšovice 5:1 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Neveklov - Vyšehořovice 1:6 (1:4)
    Ne 28.05. 17:00 Sedlec-Prčice - Uhl. Janovice 2:0 (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Jankov - Jílové 1:0 np (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Miřetice - Kondrac 0:2 (0:0)

    24.kolo

    So 03.06. 10:15 Vyšehořovice - Kácov 6:1 (4:0)
    So 03.06. 17:00 Teplýšovice - Miřetice 3:2 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Týnec - Jankov 7:1 (4:0)
    Ne 04.06. 17:00 Maršovice - Neveklov 2:0 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Kondrac - Jiskra Zruč 3:2 np (2:2)
    Ne 04.06. 17:00 Jílové - Sedlec-Prčice 2:0 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Uhl. Janovice - Průhonice 2:3 np (2:2)

    25.kolo

    So 10.06. 17:00 Průhonice - Jílové 0:1 np (0:0)
    So 10.06. 17:00 Jiskra Zruč - Teplýšovice 3:4 (2:3)
    So 10.06. 17:00 Neveklov - Kácov 5:1 (3:1)
    Ne 11.06. 17:00 Uhl. Janovice - Maršovice 5:1 (2:1)
    Ne 11.06. 17:00 Sedlec-Prčice - Týnec 5:1 (2:0)
    Ne 11.06. 17:00 Jankov - Kondrac 2:1 (1:0)
    Ne 11.06. 17:00 Miřetice - Vyšehořovice 0:2 (0:2)

    26.kolo

    So 17.06. 15:00 Týnec - Průhonice 5:2 (2:0)
    So 17.06. 17:00 Neveklov - Miřetice 3:2 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Vyšehořovice - Jiskra Zruč 7:1 (3:1)
    So 17.06. 17:00 Teplýšovice - Jankov 9:0 (4:0)
    So 17.06. 17:00 Jílové - Uhl. Janovice 0:3 (0:2)
    Ne 18.06. 17:00 Maršovice - Kácov 2:3 (1:2)
    Ne 18.06. 17:00 Kondrac - Sedlec-Prčice 4:1 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 20 0 0 6 93:39 60
    2. 26 14 6 2 4 55:28 56
    3. 26 13 3 3 7 62:45 48
    4. 26 15 1 1 9 69:56 48
    5. 26 14 0 2 10 58:48 44
    6. 26 13 2 0 11 54:45 43
    7. 26 12 1 4 9 61:50 42
    8. 26 10 2 1 13 45:50 35
    9. 26 10 1 2 13 57:71 34
    10. 26 8 3 2 13 40:53 32
    11. 26 9 2 1 14 36:63 32
    12. 26 9 0 2 15 51:61 29
    13. 26 5 3 3 15 31:53 24
    14. 26 4 2 3 17 30:80 19