Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 25. května 2020
svátek má Viola.
Hlavní menu
  • ID: 11105
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Česká Lípa  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8033
    Týden:
    39
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 20.08. 15:00 Brniště - Tuhaň 3:1 (1:0)
    So 20.08. 15:00 Velký Valtinov - Lindava 1:3 (0:1)
    So 20.08. 15:00 Nový Oldřichov - Cvikov B 4:2 (1:1)
    So 20.08. 16:00 Mimoň B - Pertoltice 2:5 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Okna - Kunratice 1:6 (1:3)
    So 20.08. 17:00 Noviny - Loko ČL B 1:2 np (1:1)
    Ne 21.08. 17:00 H.Libchava - Polevsko 3:4 np (3:3)

    3.kolo

    So 27.08. 17:00 Pertoltice - Noviny 3:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Kunratice - H.Libchava 6:1 (6:0)
    So 27.08. 17:00 Lindava - Nový Oldřichov 1:2 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Tuhaň - Velký Valtinov 2:3 np (2:2)
    So 27.08. 17:00 Zahrádky - Brniště 4:0 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Polevsko - Mimoň B 4:1 (0:1)
    Ne 28.08. 17:00 Cvikov B - Okna 6:2 (4:1)

    4.kolo

    So 03.09. 16:00 Mimoň B - Kunratice 0:2 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Velký Valtinov - Zahrádky 0:2 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Nový Oldřichov - Tuhaň 2:1 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Okna - Lindava 3:4 np (3:3)
    So 03.09. 17:00 Noviny - Polevsko 0:1 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Loko ČL B - Pertoltice 3:5 (1:4)
    Ne 04.09. 17:00 H.Libchava - Cvikov B 1:5 (0:2)

    5.kolo

    So 10.09. 15:00 Brniště - Velký Valtinov 1:2 np (1:1)
    So 10.09. 17:00 Kunratice - Noviny 2:1 np (1:1)
    So 10.09. 17:00 Lindava - H.Libchava 6:0 (3:0)
    So 10.09. 17:00 Tuhaň - Okna 3:0 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Zahrádky - Nový Oldřichov 4:3 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Polevsko - Loko ČL B 3:4 (2:2)
    Ne 11.09. 17:00 Cvikov B - Mimoň B 4:3 np (3:3)

    6.kolo

    St 14.09. 17:00 Nový Oldřichov - Brniště 3:5 (1:3)
    St 14.09. 17:00 Okna - Zahrádky 0:6 (0:3)
    St 14.09. 17:00 H.Libchava - Tuhaň 0:2 (0:0)
    St 14.09. 17:00 Mimoň B - Lindava 5:3 (4:0)
    St 14.09. 17:00 Noviny - Cvikov B 1:4 (1:1)
    St 14.09. 17:00 Loko ČL B - Kunratice 4:3 np (3:3)
    St 14.09. 17:00 Pertoltice - Polevsko 3:0 (0:0)

    7.kolo

    So 17.09. 15:00 Brniště - Okna 2:0 (2:0)
    So 17.09. 15:00 Velký Valtinov - Nový Oldřichov 2:1 (1:0)
    So 17.09. 16:30 Kunratice - Pertoltice 1:4 (1:1)
    So 17.09. 16:30 Lindava - Noviny 3:1 (0:1)
    So 17.09. 16:30 Tuhaň - Mimoň B 3:4 (1:0)
    So 17.09. 16:30 Zahrádky - H.Libchava 7:2 (2:0)
    Ne 18.09. 16:30 Cvikov B - Loko ČL B 4:2 (2:1)

    9.kolo

    St 21.09. 17:00 Cvikov B - Polevsko 3:0 (0:0)
    St 28.09. 15:00 Brniště - Mimoň B 2:5 (1:5)
    St 28.09. 15:00 Velký Valtinov - H.Libchava 3:1 (2:0)
    St 28.09. 17:00 Lindava - Pertoltice 2:4 (2:1)
    St 28.09. 17:00 Tuhaň - Loko ČL B 5:4 np (4:4)
    St 28.09. 17:00 Zahrádky - Noviny 3:1 (1:0)
    St 28.09. 17:00 Nový Oldřichov - Okna 3:1 (2:0)

    8.kolo

    So 24.09. 16:00 Mimoň B - Zahrádky 3:1 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Okna - Velký Valtinov 1:0 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Noviny - Tuhaň 2:0 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Loko ČL B - Lindava 2:8 (1:6)
    So 24.09. 16:30 Pertoltice - Cvikov B 3:1 (2:1)
    Ne 25.09. 16:30 H.Libchava - Brniště 0:8 (0:3)
    Ne 25.09. 16:30 Polevsko - Kunratice 5:1 (5:0)

    10.kolo

    So 01.10. 16:00 Mimoň B - Velký Valtinov 4:0 (1:0)
    So 01.10. 16:00 Noviny - Brniště 1:2 np (1:1)
    So 01.10. 16:00 Loko ČL B - Zahrádky 5:4 (2:1)
    So 01.10. 16:00 Pertoltice - Tuhaň 7:2 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Kunratice - Cvikov B 4:0 (2:0)
    Ne 02.10. 16:00 H.Libchava - Nový Oldřichov 1:4 (0:3)
    Ne 02.10. 16:00 Polevsko - Lindava 5:2 (4:0)

    11.kolo

    So 08.10. 15:00 Brniště - Loko ČL B 4:2 (2:2)
    So 08.10. 15:00 Velký Valtinov - Noviny 1:0 np (0:0)
    So 08.10. 16:00 Lindava - Kunratice 1:0 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Tuhaň - Polevsko 2:3 (2:2)
    So 08.10. 16:00 Zahrádky - Pertoltice 1:6 (0:4)
    So 08.10. 16:00 Nový Oldřichov - Mimoň B 4:0 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Okna - H.Libchava 1:2 (0:1)

    12.kolo

    So 15.10. 15:30 Mimoň B - Okna 4:0 (1:0)
    So 15.10. 15:30 Noviny - Nový Oldřichov 0:1 (0:1)
    So 15.10. 15:30 Loko ČL B - Velký Valtinov 7:3 (5:0)
    So 15.10. 15:30 Pertoltice - Brniště 3:0 (1:0)
    So 15.10. 15:30 Kunratice - Tuhaň 9:1 (6:1)
    Ne 16.10. 15:30 Polevsko - Zahrádky 3:2 (1:0)
    Ne 16.10. 15:30 Cvikov B - Lindava 2:1 (2:0)

    13.kolo

    So 22.10. 15:00 Brniště - Polevsko 1:6 (1:2)
    So 22.10. 15:00 Velký Valtinov - Pertoltice 1:2 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Tuhaň - Cvikov B 1:2 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Zahrádky - Kunratice 2:3 np (2:2)
    So 22.10. 15:30 Nový Oldřichov - Loko ČL B 10:0 (5:0)
    So 22.10. 15:30 Okna - Noviny 3:0 (3:0)
    Ne 23.10. 15:30 H.Libchava - Mimoň B 6:3 (3:0)

    14.kolo

    So 29.10. 14:30 Noviny - H.Libchava 3:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Loko ČL B - Okna 2:1 np (1:1)
    So 29.10. 14:30 Pertoltice - Nový Oldřichov 2:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Kunratice - Brniště 1:2 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Lindava - Tuhaň 10:0 (7:0)
    Ne 30.10. 14:30 Polevsko - Velký Valtinov 11:0 (6:0)
    Ne 30.10. 14:30 Cvikov B - Zahrádky 2:6 (0:4)

    15.kolo

    So 05.11. 14:00 Zahrádky - Lindava 2:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Brniště - Cvikov B 6:1 (4:1)
    So 05.11. 14:00 Velký Valtinov - Kunratice 2:1 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Nový Oldřichov - Polevsko 3:2 np (2:2)
    So 05.11. 14:00 Okna - Pertoltice 0:4 (0:2)
    So 05.11. 14:00 Mimoň B - Noviny 4:3 np (3:3)
    Ne 06.11. 14:00 H.Libchava - Loko ČL B 1:3 (0:0)

    1.kolo

    So 12.11. 14:00 Loko ČL B - Mimoň B 0:2 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Pertoltice - H.Libchava 10:1 (4:0)
    So 12.11. 14:00 Kunratice - Nový Oldřichov 2:1 (0:1)
    So 12.11. 14:00 Cvikov B - Velký Valtinov 14:0 (8:0)
    So 12.11. 14:00 Lindava - Brniště 3:0 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Tuhaň - Zahrádky 1:3 (0:1)
    Ne 13.11. 14:00 Polevsko - Okna 5:0 (1:0)

    16.kolo

    So 25.03. 15:00 Okna - Polevsko 1:4 (0:2)
    So 25.03. 15:00 Velký Valtinov - Cvikov B 3:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Brniště - Lindava 2:1 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Zahrádky - Tuhaň 4:1 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 H.Libchava - Pertoltice 0:4 (0:2)
    Po 08.05. 16:00 Mimoň B - Loko ČL B 5:2 (2:2)
    Po 08.05. 17:00 Nový Oldřichov - Kunratice 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 01.04. 16:00 Tuhaň - Brniště 1:3 (1:1)
    So 01.04. 16:00 Lindava - Velký Valtinov 3:1 (1:0)
    So 01.04. 16:00 Kunratice - Okna 1:2 (0:0)
    So 01.04. 16:00 Pertoltice - Mimoň B 7:1 (4:0)
    So 01.04. 16:00 Loko ČL B - Noviny 3:1 (1:1)
    Ne 02.04. 16:00 Cvikov B - Nový Oldřichov 3:2 (1:1)
    Ne 02.04. 16:00 Polevsko - H.Libchava 7:0 (3:0)

    18.kolo

    So 08.04. 15:00 Velký Valtinov - Tuhaň 6:0 (4:0)
    So 08.04. 15:00 Brniště - Zahrádky 4:1 (2:1)
    So 08.04. 16:00 Noviny - Pertoltice 2:5 (1:1)
    So 08.04. 16:00 Mimoň B - Polevsko 0:7 (0:2)
    So 08.04. 16:00 Okna - Cvikov B 4:3 (1:2)
    Ne 09.04. 16:00 H.Libchava - Kunratice 3:6 (1:4)
    Ne 14.05. 16:00 Nový Oldřichov - Lindava 2:4 (1:2)

    19.kolo

    So 15.04. 16:30 Zahrádky - Velký Valtinov 2:0 (1:0)
    So 15.04. 16:30 Tuhaň - Nový Oldřichov 3:4 np (3:3)
    So 15.04. 16:30 Lindava - Okna 2:0 (1:0)
    So 15.04. 16:30 Kunratice - Mimoň B 2:1 np (1:1)
    So 15.04. 16:30 Pertoltice - Loko ČL B 3:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:30 Cvikov B - H.Libchava 7:0 (4:0)
    Ne 16.04. 16:30 Polevsko - Noviny 7:0 (3:0)

    20.kolo

    So 22.04. 15:30 Noviny - Kunratice 0:4 (0:3)
    So 22.04. 16:00 Mimoň B - Cvikov B 13:2 (5:1)
    So 22.04. 16:30 Loko ČL B - Polevsko 4:3 (3:0)
    So 22.04. 16:30 Okna - Tuhaň 3:1 (1:1)
    So 22.04. 16:30 Nový Oldřichov - Zahrádky 2:1 (1:1)
    Ne 23.04. 15:00 Velký Valtinov - Brniště 3:2 np (2:2)
    Ne 23.04. 16:30 H.Libchava - Lindava 2:4 (2:2)

    21.kolo

    So 29.04. 15:00 Brniště - Nový Oldřichov 0:1 np (0:0)
    So 29.04. 17:00 Zahrádky - Okna 2:1 np (1:1)
    So 29.04. 17:00 Tuhaň - H.Libchava 3:1 (1:1)
    So 29.04. 17:00 Lindava - Mimoň B 2:0 (0:0)
    So 29.04. 17:00 Kunratice - Loko ČL B 3:1 (1:0)
    Ne 30.04. 17:00 Cvikov B - Noviny 3:1 (1:1)
    Ne 30.04. 17:00 Polevsko - Pertoltice 3:2 (1:1)

    22.kolo

    So 06.05. 16:00 Mimoň B - Tuhaň 4:2 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Pertoltice - Kunratice 4:1 (2:0)
    So 06.05. 17:00 Loko ČL B - Cvikov B 8:1 (5:0)
    So 06.05. 17:00 Noviny - Lindava 1:0 np (0:0)
    So 06.05. 17:00 Okna - Brniště 1:0 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Nový Oldřichov - Velký Valtinov 1:0 (1:0)
    Ne 07.05. 17:00 H.Libchava - Zahrádky 2:3 (2:1)

    23.kolo

    So 13.05. 15:00 Velký Valtinov - Okna 4:2 (2:0)
    So 13.05. 15:00 Brniště - H.Libchava 6:0 (3:0)
    So 13.05. 17:00 Tuhaň - Noviny 6:1 (3:1)
    So 13.05. 17:00 Lindava - Loko ČL B 6:1 (2:0)
    So 13.05. 17:00 Kunratice - Polevsko 3:4 np (3:3)
    Ne 14.05. 17:00 Zahrádky - Mimoň B 2:1 (1:1)
    Ne 14.05. 17:00 Cvikov B - Pertoltice 5:3 (3:2)

    25.kolo

    So 20.05. 13:00 Velký Valtinov - Mimoň B 7:1 (5:1)
    So 20.05. 15:00 Brniště - Noviny 3:1 (2:1)
    So 20.05. 17:00 Nový Oldřichov - H.Libchava 5:2 (0:2)
    So 20.05. 17:00 Tuhaň - Pertoltice 2:3 (2:2)
    So 20.05. 17:00 Lindava - Polevsko 1:0 np (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Zahrádky - Loko ČL B 1:0 np (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Cvikov B - Kunratice 1:5 (1:1)

    26.kolo

    So 27.05. 16:00 Mimoň B - Nový Oldřichov 6:1 (4:0)
    So 27.05. 17:00 Kunratice - Lindava 3:0 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Pertoltice - Zahrádky 4:1 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Loko ČL B - Brniště 5:4 (3:3)
    Ne 28.05. 16:00 Noviny - Velký Valtinov 0:1 (0:1)
    Ne 28.05. 17:00 Polevsko - Tuhaň 6:0 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 H.Libchava - Okna 1:4 (1:2)

    27.kolo

    So 03.06. 15:00 Velký Valtinov - Loko ČL B 2:5 (1:1)
    So 03.06. 15:00 Brniště - Pertoltice 2:1 (2:1)
    So 03.06. 17:00 Okna - Mimoň B 2:0 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Nový Oldřichov - Noviny 1:0 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Zahrádky - Polevsko 1:0 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Tuhaň - Kunratice 2:1 (2:1)
    So 03.06. 17:00 Lindava - Cvikov B 0:1 (0:0)

    28.kolo

    St 07.06. 17:00 Cvikov B - Tuhaň 3:1 (2:1)
    St 07.06. 17:00 Kunratice - Zahrádky 0:3 (0:3)
    St 07.06. 17:00 Polevsko - Brniště 3:0 (0:0)
    St 07.06. 17:00 Pertoltice - Velký Valtinov 3:1 (1:0)
    St 07.06. 17:00 Loko ČL B - Nový Oldřichov 6:2 (3:1)
    St 07.06. 17:00 Noviny - Okna 4:1 (1:1)
    St 07.06. 17:00 Mimoň B - H.Libchava 6:0 (2:0)

    29.kolo

    So 10.06. 15:00 Velký Valtinov - Polevsko 7:0 (1:0)
    So 10.06. 15:00 Brniště - Kunratice 0:2 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Okna - Loko ČL B 2:1 (1:0)
    So 10.06. 17:00 Nový Oldřichov - Pertoltice 4:1 (2:0)
    So 10.06. 17:00 Zahrádky - Cvikov B 10:0 (5:0)
    So 10.06. 17:00 Tuhaň - Lindava 0:3 (0:1)
    Ne 11.06. 17:00 H.Libchava - Noviny 3:7 (0:4)

    30.kolo

    So 17.06. 17:00 Lindava - Zahrádky 0:1 (0:0)
    So 17.06. 17:00 Kunratice - Velký Valtinov 7:2 (2:1)
    So 17.06. 17:00 Pertoltice - Okna 4:3 np (3:3)
    So 17.06. 17:00 Loko ČL B - H.Libchava 4:1 (2:0)
    So 17.06. 17:00 Noviny - Mimoň B 1:4 (0:1)
    Ne 18.06. 17:00 Cvikov B - Brniště 5:3 (2:0)
    Ne 18.06. 17:00 Polevsko - Nový Oldřichov 4:1 (2:0)

    24.kolo

    So 24.06. 14:00 Pertoltice - Lindava 5:3 (4:2)
    So 24.06. 15:00 Okna - Nový Oldřichov 3:0 (1:0)
    So 24.06. 15:30 Mimoň B - Brniště 7:3 (5:1)
    So 24.06. 17:00 Polevsko - Cvikov B 5:1 (1:0)
    So 24.06. 17:00 Loko ČL B - Tuhaň 3:0 (0:0)
    So 24.06. 17:00 Noviny - Zahrádky 3:4 (2:0)
    So 24.06. 17:00 H.Libchava - Velký Valtinov 1:4 (0:2)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 23 1 0 4 109:42 71
    2. 28 18 2 2 6 103:44 60
    3. 28 18 2 1 7 81:46 59
    4. 28 14 3 0 11 66:56 48
    5. 28 14 2 1 11 74:45 47
    6. 28 13 3 2 10 76:48 47
    7. 28 15 1 0 12 84:92 47
    8. 28 14 1 2 11 88:75 46
    9. 28 13 1 3 11 67:61 44
    10. 28 12 3 2 11 80:86 44
    11. 28 10 4 0 14 55:77 38
    12. 28 10 0 4 14 42:70 34
    13. 28 4 1 5 18 35:69 19
    14. 28 5 1 2 20 45:95 19
    15. 28 2 0 1 25 35:134 7