Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 5. června 2020
svátek má Dobroslav.
Hlavní menu
  • ID: 11079
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Klatovy  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3725
    Týden:
    13
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 14:00 Švihov - Dlažov 6:1 (1:1)
    Ne 28.08. 15:00 Měčín B - Spůle 6:0 (3:0)
    Ne 28.08. 16:00 TJ Měcholupy B - Týnec 5:0 (2:0)
    Ne 28.08. 16:00 Neznašovy - Křenice 3:0 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Vrhaveč B - Ježovy 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 03.09. 16:00 Nýrsko B - TJ Měcholupy B 4:3 (2:2)
    So 03.09. 17:00 Ježovy - Měčín B 0:4 (0:2)
    So 03.09. 17:00 Křenice - Vrhaveč B 2:6 (2:4)
    So 03.09. 17:00 Dlažov - Neznašovy 2:1 np (1:1)
    So 03.09. 17:00 Švihov - Týnec 0:6 (0:4)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Švihov - Nýrsko B 1:13 (0:8)
    So 10.09. 17:00 Měčín B - Křenice 11:3 (4:0)
    Ne 11.09. 15:00 Spůle - Ježovy 3:0k
    Ne 11.09. 16:00 Neznašovy - Týnec 1:3 (1:3)
    Ne 11.09. 17:00 Vrhaveč B - Dlažov 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 17.09. 16:00 Nýrsko B - Neznašovy 4:0 (2:0)
    So 17.09. 16:30 Křenice - Spůle 3:2 (2:0)
    So 17.09. 16:30 Dlažov - Měčín B 3:2 (3:2)
    So 17.09. 16:30 Týnec - Vrhaveč B 1:5 (0:3)
    So 17.09. 16:30 TJ Měcholupy B - Švihov 2:4 (0:3)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Spůle - Dlažov 2:1 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Ježovy - Křenice 6:1 (4:0)
    Ne 25.09. 15:00 Měčín B - Týnec 8:3 (4:0)
    Ne 25.09. 16:00 Neznašovy - TJ Měcholupy B 2:8 (1:3)
    Ne 25.09. 16:30 Vrhaveč B - Nýrsko B 1:5 (1:2)

    6.kolo

    So 01.10. 16:00 Dlažov - Ježovy 1:3 (0:1)
    So 01.10. 16:00 Týnec - Spůle 6:0 (3:0)
    So 01.10. 16:00 Nýrsko B - Měčín B 10:1 (5:1)
    So 01.10. 16:00 Švihov - Neznašovy 6:5 (4:4)
    Ne 02.10. 16:00 TJ Měcholupy B - Vrhaveč B 2:6 (0:2)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Spůle - Nýrsko B 0:9 (0:6)
    So 08.10. 16:00 Ježovy - Týnec 5:4 np (4:4)
    So 08.10. 16:00 Křenice - Dlažov 1:3 (1:2)
    Ne 09.10. 15:00 Měčín B - TJ Měcholupy B 5:0 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 Vrhaveč B - Švihov 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 15.10. 15:30 Týnec - Křenice 5:1 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Nýrsko B - Ježovy 6:2 (5:0)
    So 15.10. 15:30 TJ Měcholupy B - Spůle 7:0 (1:0)
    So 15.10. 15:30 Švihov - Měčín B 1:11 (1:7)
    Ne 16.10. 15:30 Neznašovy - Vrhaveč B 1:5 (1:4)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Spůle - Švihov 0:4 (0:3)
    So 22.10. 15:30 Ježovy - TJ Měcholupy B 2:3 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Křenice - Nýrsko B 1:5 (1:2)
    So 22.10. 15:30 Dlažov - Týnec 2:5 (2:1)
    Ne 23.10. 15:00 Měčín B - Neznašovy 7:0 (3:0)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Nýrsko B - Dlažov 11:2 (6:0)
    So 29.10. 14:30 Švihov - Ježovy 3:1 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 TJ Měcholupy B - Křenice 4:3 (1:2)
    Ne 30.10. 14:30 Neznašovy - Spůle 3:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Vrhaveč B - Měčín B 5:1 (2:1)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Spůle - Vrhaveč B 0:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Ježovy - Neznašovy 1:2 np (1:1)
    So 05.11. 14:00 Křenice - Švihov 5:1 (3:1)
    So 05.11. 14:00 Dlažov - TJ Měcholupy B 3:4 (0:3)
    So 05.11. 14:00 Týnec - Nýrsko B 6:4 (5:1)

    12.kolo

    So 08.04. 16:30 Týnec - TJ Měcholupy B 4:3 np
    So 08.04. 16:30 Dlažov - Švihov 2:5
    So 08.04. 16:30 Křenice - Neznašovy 5:2
    So 08.04. 16:30 Ježovy - Vrhaveč B 2:1 np
    So 08.04. 16:30 Spůle - Měčín B 1:4

    13.kolo

    So 15.04. 17:00 Týnec - Švihov 5:3
    Ne 16.04. 15:00 Měčín B - Ježovy 1:4
    Ne 16.04. 16:00 Neznašovy - Dlažov 1:2
    Ne 16.04. 16:00 TJ Měcholupy B - Nýrsko B 1:3
    Ne 16.04. 16:30 Vrhaveč B - Křenice 4:0

    14.kolo

    So 22.04. 16:00 Nýrsko B - Švihov 20:1
    So 22.04. 17:00 Týnec - Neznašovy 2:4
    So 22.04. 17:00 Dlažov - Vrhaveč B 1:4
    So 22.04. 17:00 Křenice - Měčín B 9:0
    So 22.04. 17:00 Ježovy - Spůle 2:0

    15.kolo

    So 29.04. 17:00 Švihov - TJ Měcholupy B 2:4
    Ne 30.04. 15:00 Měčín B - Dlažov 3:0
    Ne 30.04. 17:00 Vrhaveč B - Týnec 7:0
    Po 08.05. 14:00 Spůle - Křenice 1:6
    St 17.05. 17:30 Neznašovy - Nýrsko B 1:0

    16.kolo

    So 06.05. 16:00 Nýrsko B - Vrhaveč B 10:0
    So 06.05. 17:00 Týnec - Měčín B 18:0
    So 06.05. 17:00 Dlažov - Spůle 1:0
    So 06.05. 17:00 Křenice - Ježovy 4:0
    Ne 07.05. 16:00 TJ Měcholupy B - Neznašovy 1:2 np

    17.kolo

    So 13.05. 17:00 Ježovy - Dlažov 4:3
    So 13.05. 17:00 Spůle - Týnec 0:5
    Ne 14.05. 15:00 Měčín B - Nýrsko B 1:2
    Ne 14.05. 16:00 Neznašovy - Švihov 4:3 np
    Ne 14.05. 17:00 Vrhaveč B - TJ Měcholupy B 2:3

    18.kolo

    So 20.05. 16:00 Nýrsko B - Spůle 10:0
    So 20.05. 17:00 Švihov - Vrhaveč B 4:3
    So 20.05. 17:00 Týnec - Ježovy 3:2 np
    So 20.05. 17:00 Dlažov - Křenice 2:3
    Ne 21.05. 16:00 TJ Měcholupy B - Měčín B 5:4

    19.kolo

    So 27.05. 17:00 Křenice - Týnec 5:6
    So 27.05. 17:00 Ježovy - Nýrsko B 0:2
    So 27.05. 17:00 Spůle - TJ Měcholupy B 0:3
    Ne 28.05. 15:00 Měčín B - Švihov 0:15
    Ne 28.05. 17:00 Vrhaveč B - Neznašovy 5:4 np

    20.kolo

    So 03.06. 16:00 Nýrsko B - Křenice 6:3
    So 03.06. 17:00 Švihov - Spůle 5:1
    So 03.06. 17:00 Týnec - Dlažov 2:3
    Ne 04.06. 16:00 Neznašovy - Měčín B 3:0
    Ne 04.06. 16:00 TJ Měcholupy B - Ježovy 4:3

    21.kolo

    So 10.06. 17:00 Dlažov - Nýrsko B 3:5
    So 10.06. 17:00 Křenice - TJ Měcholupy B 3:4 np
    So 10.06. 17:00 Ježovy - Švihov 1:6
    So 10.06. 17:00 Spůle - Neznašovy 0:1
    Ne 11.06. 15:00 Měčín B - Vrhaveč B 5:2

    22.kolo

    So 17.06. 14:00 Vrhaveč B - Spůle 3:2 np
    So 17.06. 14:00 TJ Měcholupy B - Dlažov 3:5
    So 17.06. 16:00 Neznašovy - Ježovy 5:2
    So 17.06. 16:00 Nýrsko B - Týnec 5:0
    So 17.06. 17:00 Švihov - Křenice 3:2 np
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 20 18 0 0 2 134:27 54
    2. 20 12 2 1 5 65:43 41
    3. 20 11 1 2 6 68:55 37
    4. 20 10 2 1 7 82:62 35
    5. 20 10 1 1 8 73:87 33
    6. 20 10 0 0 10 74:84 30
    7. 20 7 3 2 8 42:55 29
    8. 20 7 0 2 11 60:72 23
    9. 20 5 2 2 11 38:56 21
    10. 20 6 1 0 13 39:68 20
    11. 20 2 0 1 17 13:79 7