Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 3. dubna 2020
svátek má Richard.
Hlavní menu
  • ID: 11075
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Klatovy  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4955
    Týden:
    33
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    12.kolo

    So 13.08. 14:00 Hartmanice - Luby B 0:1 np (0:0)
    So 13.08. 16:00 Budětice - TJ Měcholupy 0:1 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Nezamyslice - Bolešiny 1:6 (1:3)
    So 13.08. 17:00 Dešenice - Hradešice 1:2 np (1:1)
    So 13.08. 17:00 Vrhaveč - Janovice 8:2 (4:0)
    So 13.08. 17:00 Velký Bor - Běšiny 2:1 np (1:1)
    Ne 14.08. 16:00 Malý Bor - Sušice B 3:2 (2:1)

    13.kolo

    So 20.08. 16:00 Hradešice - Budětice 3:2 (2:0)
    So 20.08. 17:00 Janovice - Velký Bor 6:0 (2:0)
    So 20.08. 17:00 TJ Měcholupy - Vrhaveč 0:3 (0:2)
    Ne 21.08. 15:00 Nezamyslice - Luby B 1:5 (0:1)
    Ne 21.08. 16:00 Běšiny - Malý Bor 1:3 (0:2)
    Ne 21.08. 17:00 Bolešiny - Dešenice 5:4 (3:1)
    Ne 21.08. 17:00 Sušice B - Hartmanice 5:2 (4:2)

    1.kolo

    So 27.08. 10:00 Budětice - Bolešiny 1:3 (0:2)
    So 27.08. 14:00 Hartmanice - Malý Bor 0:3 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Nezamyslice - Sušice B 2:1 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Dešenice - Luby B 1:2 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Vrhaveč - Hradešice 1:2 np (1:1)
    So 27.08. 17:00 Velký Bor - TJ Měcholupy 1:3 (0:0)
    Ne 28.08. 16:00 Běšiny - Janovice 2:3 np (2:2)

    2.kolo

    So 03.09. 10:15 TJ Měcholupy - Běšiny 2:1 (2:1)
    So 03.09. 14:00 Hartmanice - Nezamyslice 4:3 (2:1)
    So 03.09. 17:00 Luby B - Budětice 1:2 np (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Malý Bor - Janovice 1:3 (0:2)
    Ne 04.09. 16:00 Hradešice - Velký Bor 3:1 (3:0)
    Ne 04.09. 17:00 Bolešiny - Vrhaveč 1:4 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Sušice B - Dešenice 4:2 (3:2)

    3.kolo

    So 10.09. 16:00 Budětice - Sušice B 3:5 (1:2)
    So 10.09. 17:00 Nezamyslice - Malý Bor 0:2 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Dešenice - Hartmanice 3:4 (2:3)
    So 10.09. 17:00 Vrhaveč - Luby B 3:0 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Velký Bor - Bolešiny 2:3 np (2:2)
    Ne 11.09. 16:00 Běšiny - Hradešice 1:6 (0:2)
    Ne 11.09. 17:00 Janovice - TJ Měcholupy 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 17.09. 16:30 Hartmanice - Budětice 3:1 (1:1)
    So 17.09. 16:30 Nezamyslice - Dešenice 8:2 (5:1)
    Ne 18.09. 16:00 Malý Bor - TJ Měcholupy 2:4 (0:2)
    Ne 18.09. 16:00 Hradešice - Janovice 7:2 (3:1)
    Ne 18.09. 16:00 Luby B - Velký Bor 3:0 (0:0)
    Ne 18.09. 16:30 Bolešiny - Běšiny 2:1 (1:0)
    Ne 18.09. 16:30 Sušice B - Vrhaveč 1:3 (0:2)

    5.kolo

    So 24.09. 16:00 Budětice - Nezamyslice 5:2 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Dešenice - Malý Bor 2:1 (2:0)
    So 24.09. 16:30 Vrhaveč - Hartmanice 3:1 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Velký Bor - Sušice B 1:8 (1:4)
    So 24.09. 16:30 Janovice - Bolešiny 1:8 (1:0)
    So 24.09. 16:30 TJ Měcholupy - Hradešice 1:5 (1:2)
    Ne 25.09. 16:00 Běšiny - Luby B 0:1 np (0:0)

    6.kolo

    So 01.10. 14:00 Hartmanice - Velký Bor 6:0 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Bolešiny - TJ Měcholupy 3:2 (1:1)
    So 01.10. 16:00 Luby B - Janovice 2:1 np (1:1)
    So 01.10. 16:00 Nezamyslice - Vrhaveč 0:2 (0:2)
    So 01.10. 16:00 Dešenice - Budětice 2:1 (0:1)
    Ne 02.10. 16:00 Malý Bor - Hradešice 0:4 (0:0)
    Ne 02.10. 16:00 Sušice B - Běšiny 6:1 (4:0)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Budětice - Malý Bor 2:1 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Vrhaveč - Dešenice 6:0 (4:0)
    So 08.10. 16:00 Velký Bor - Nezamyslice 6:5 np (5:5)
    So 08.10. 16:00 Janovice - Sušice B 2:3 np (2:2)
    So 08.10. 16:00 TJ Měcholupy - Luby B 5:1 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 Běšiny - Hartmanice 3:2 (1:2)
    Ne 09.10. 16:00 Hradešice - Bolešiny 1:0 np (0:0)

    8.kolo

    So 15.10. 14:00 Hartmanice - Janovice 5:2 (2:2)
    So 15.10. 15:30 Nezamyslice - Běšiny 1:0 np (0:0)
    So 15.10. 15:30 Dešenice - Velký Bor 4:7 (1:4)
    So 15.10. 15:30 Budětice - Vrhaveč 2:3 np (2:2)
    Ne 16.10. 15:30 Malý Bor - Bolešiny 8:0 (3:0)
    Ne 16.10. 15:30 Luby B - Hradešice 0:1 np (0:0)
    Ne 16.10. 15:30 Sušice B - TJ Měcholupy 6:0 (5:0)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Vrhaveč - Malý Bor 3:1 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Velký Bor - Budětice 2:3 (1:2)
    So 22.10. 15:30 Janovice - Nezamyslice 3:1 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Hradešice - Sušice B 4:2 (2:0)
    Ne 23.10. 15:30 Běšiny - Dešenice 5:1 (3:1)
    Ne 23.10. 15:30 TJ Měcholupy - Hartmanice 3:2 np (2:2)
    Ne 23.10. 15:30 Bolešiny - Luby B 2:3 (1:2)

    10.kolo

    So 29.10. 14:00 Hartmanice - Hradešice 3:0 (2:0)
    So 29.10. 14:30 Malý Bor - Luby B 0:1 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Nezamyslice - TJ Měcholupy 1:2 np (1:1)
    So 29.10. 14:30 Dešenice - Janovice 4:2 (3:2)
    So 29.10. 14:30 Budětice - Běšiny 3:2 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Vrhaveč - Velký Bor 5:0 (3:0)
    Ne 30.10. 14:30 Sušice B - Bolešiny 5:0 (2:0)

    11.kolo

    So 05.11. 10:15 TJ Měcholupy - Dešenice 2:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Velký Bor - Malý Bor 0:3 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Janovice - Budětice 8:4 (2:2)
    So 05.11. 14:00 Bolešiny - Hartmanice 4:3 np (3:3)
    So 05.11. 14:00 Luby B - Sušice B 1:3 (1:2)
    Ne 06.11. 14:00 Běšiny - Vrhaveč 0:4 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Hradešice - Nezamyslice 4:1 (2:0)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Janovice - Běšiny 11:2 (5:0)
    So 25.03. 15:00 TJ Měcholupy - Velký Bor 4:1 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Hradešice - Vrhaveč 2:3 (1:2)
    So 25.03. 15:00 Bolešiny - Budětice 3:2 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Luby B - Dešenice 1:0 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Sušice B - Nezamyslice 3:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Malý Bor - Hartmanice 3:4

    15.kolo

    So 01.04. 16:00 Budětice - Luby B 4:1
    So 01.04. 16:30 Nezamyslice - Hartmanice 4:0
    So 01.04. 16:30 Dešenice - Sušice B 0:7
    So 01.04. 16:30 Vrhaveč - Bolešiny 4:1
    So 01.04. 16:30 Velký Bor - Hradešice 0:2
    So 01.04. 16:30 Janovice - Malý Bor 2:3 np (2:2)
    Ne 02.04. 16:00 Běšiny - TJ Měcholupy 1:0 np (0:0)

    16.kolo

    So 08.04. 14:00 Hartmanice - Dešenice 4:2
    So 08.04. 15:00 TJ Měcholupy - Janovice 5:0
    Ne 09.04. 16:00 Hradešice - Běšiny 6:0
    Ne 09.04. 16:00 Luby B - Vrhaveč 3:2 np (2:2)
    Ne 09.04. 16:00 Malý Bor - Nezamyslice 2:3 np (2:2)
    Ne 09.04. 16:30 Bolešiny - Velký Bor 2:1
    Ne 09.04. 16:30 Sušice B - Budětice 1:2

    17.kolo

    So 15.04. 16:00 Budětice - Hartmanice 2:0
    So 15.04. 17:00 Dešenice - Nezamyslice 3:1
    So 15.04. 17:00 Vrhaveč - Sušice B 2:0
    So 15.04. 17:00 TJ Měcholupy - Malý Bor 3:0
    So 15.04. 17:00 Janovice - Hradešice 1:3
    So 15.04. 17:00 Velký Bor - Luby B 2:3 np (2:2)
    Ne 16.04. 16:00 Běšiny - Bolešiny 0:1 np (0:0)

    18.kolo

    So 22.04. 14:00 Hartmanice - Vrhaveč 0:1
    So 22.04. 17:00 Bolešiny - Janovice 3:7
    So 22.04. 17:00 Nezamyslice - Budětice 2:1 np (1:1)
    Ne 23.04. 16:00 Hradešice - TJ Měcholupy 3:1
    Ne 23.04. 16:00 Malý Bor - Dešenice 2:0
    Ne 23.04. 16:00 Luby B - Běšiny 3:0
    Ne 23.04. 17:00 Sušice B - Velký Bor 3:1

    19.kolo

    So 29.04. 16:00 Budětice - Dešenice 2:3
    So 29.04. 17:00 Janovice - Luby B 6:0
    So 29.04. 17:00 Vrhaveč - Nezamyslice 1:0
    Ne 30.04. 16:00 Běšiny - Sušice B 2:3
    Po 01.05. 17:00 TJ Měcholupy - Bolešiny 0:2
    Po 08.05. 17:00 Velký Bor - Hartmanice 3:1
    12.05. 17:30 Hradešice - Malý Bor 1:0 np (0:0)

    20.kolo

    So 06.05. 14:00 Hartmanice - Běšiny 1:0
    So 06.05. 17:00 Bolešiny - Hradešice 0:2
    So 06.05. 17:00 Dešenice - Vrhaveč 0:3
    So 06.05. 17:00 Nezamyslice - Velký Bor 3:2 np (2:2)
    Ne 07.05. 16:00 Malý Bor - Budětice 6:0
    Ne 07.05. 17:00 Sušice B - Janovice 8:1
    Čt 18.05. 17:30 Luby B - TJ Měcholupy 1:2 np (1:1)

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Janovice - Hartmanice 5:1
    So 13.05. 17:00 Vrhaveč - Budětice 4:1
    So 13.05. 17:00 Velký Bor - Dešenice 0:4
    So 13.05. 17:00 TJ Měcholupy - Sušice B 2:3
    So 13.05. 17:00 Hradešice - Luby B 3:0
    Ne 14.05. 16:00 Běšiny - Nezamyslice 2:1
    Ne 14.05. 17:00 Bolešiny - Malý Bor 3:0

    22.kolo

    So 20.05. 14:00 Hartmanice - TJ Měcholupy 2:6
    So 20.05. 16:00 Budětice - Velký Bor 2:0
    So 20.05. 17:00 Dešenice - Běšiny 2:1 np (1:1)
    So 20.05. 17:00 Nezamyslice - Janovice 2:0
    So 20.05. 17:00 Sušice B - Hradešice 2:3
    Ne 21.05. 16:00 Malý Bor - Vrhaveč 0:1
    Ne 21.05. 16:00 Luby B - Bolešiny 1:3

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 Bolešiny - Sušice B 1:3
    So 27.05. 17:00 TJ Měcholupy - Nezamyslice 2:1
    So 27.05. 17:00 Janovice - Dešenice 7:5
    So 27.05. 17:00 Velký Bor - Vrhaveč 0:6
    Ne 28.05. 16:00 Luby B - Malý Bor 3:0
    Ne 28.05. 16:00 Hradešice - Hartmanice 2:1
    Ne 28.05. 16:00 Běšiny - Budětice 1:4

    24.kolo

    So 03.06. 14:00 Hartmanice - Bolešiny 1:4
    So 03.06. 17:00 Vrhaveč - Běšiny 7:0
    So 03.06. 17:00 Dešenice - TJ Měcholupy 0:1
    So 03.06. 17:00 Nezamyslice - Hradešice 1:2 np (1:1)
    Ne 04.06. 16:00 Malý Bor - Velký Bor 3:2
    Ne 04.06. 16:00 Budětice - Janovice 5:4 np (4:4)
    Ne 04.06. 17:00 Sušice B - Luby B 1:0 np (0:0)

    25.kolo

    So 10.06. 17:00 Sušice B - Malý Bor 1:2
    So 10.06. 17:00 TJ Měcholupy - Budětice 3:2 np (2:2)
    So 10.06. 17:00 Janovice - Vrhaveč 4:2
    Ne 11.06. 16:00 Luby B - Hartmanice 2:1
    Ne 11.06. 16:00 Bolešiny - Nezamyslice 6:1
    Ne 11.06. 16:00 Hradešice - Dešenice 11:1
    Ne 11.06. 16:00 Běšiny - Velký Bor 1:4

    26.kolo

    So 17.06. 14:00 Hartmanice - Sušice B 3:2
    So 17.06. 16:00 Budětice - Hradešice 2:1
    So 17.06. 17:00 Velký Bor - Janovice 2:3
    So 17.06. 17:00 Vrhaveč - TJ Měcholupy 4:0
    Ne 18.06. 16:00 Malý Bor - Běšiny 14:1
    Ne 18.06. 17:00 Dešenice - Bolešiny 7:3
    Ne 18.06. 17:00 Luby B - Nezamyslice 0:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 22 1 2 1 87:19 70
    2. 26 17 6 0 3 77:27 63
    3. 26 15 2 0 9 86:43 49
    4. 26 13 3 1 9 66:64 46
    5. 26 12 4 1 9 51:46 45
    6. 26 12 1 4 9 87:83 42
    7. 26 9 5 4 8 34:40 41
    8. 26 11 1 2 12 62:44 37
    9. 26 10 2 3 11 56:62 37
    10. 26 10 0 3 13 54:64 33
    11. 26 5 4 3 14 42:63 26
    12. 26 7 1 1 17 52:91 24
    13. 26 3 1 6 16 28:87 17
    14. 26 3 2 3 18 38:87 16