Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 9. prosince 2019
svátek má Vratislav.
Hlavní menu
  • ID: 11070
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5113
    Týden:
    13
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 11:45 Hranice - ŠSK Bílovec 1:1 (0:1)
    So 13.08. 11:45 Val. Meziříčí - Přerov 2:5
    So 13.08. 16:45 Uničov - HFK Olomouc 4:0 (2:0)
    St 17.08. 16:45 Třinec - Šumperk 3:4 (0:3)

    3.kolo

    So 20.08. 11:45 Šumperk - Val. Meziříčí 2:5 (2:4)
    So 20.08. 11:45 ŠSK Bílovec - Uničov 4:1 (3:1)
    Ne 21.08. 11:45 Přerov - Hranice 6:0 (3:0)
    Ne 21.08. 14:45 HFK Olomouc - Třinec 5:3 (3:2)

    1.kolo

    Út 23.08. 16:45 Val. Meziříčí - Hranice 4:1 (3:1)
    St 24.08. 16:15 HFK Olomouc - ŠSK Bílovec 4:0 (2:0)
    St 24.08. 16:45 Přerov - Třinec 7:0 (4:0)
    St 24.08. 17:00 Šumperk - Uničov 4:1

    4.kolo

    So 27.08. 11:45 Třinec - ŠSK Bílovec 0:2 (0:1)
    So 27.08. 11:45 Val. Meziříčí - HFK Olomouc 3:2 (0:2)
    So 27.08. 11:45 Přerov - Šumperk 7:0
    So 27.08. 15:45 Hranice - Uničov 1:1

    5.kolo

    So 03.09. 11:45 Šumperk - Hranice 3:3 (2:2)
    So 03.09. 11:45 ŠSK Bílovec - Val. Meziříčí 2:2 (0:1)
    So 03.09. 11:45 Uničov - Třinec 0:3 (0:1)
    Ne 04.09. 14:45 HFK Olomouc - Přerov 0:6 (0:4)

    6.kolo

    So 10.09. 11:45 Val. Meziříčí - Uničov 1:3
    Ne 11.09. 14:45 Přerov - ŠSK Bílovec 3:1 (2:1)
    Ne 11.09. 15:45 Hranice - Třinec 1:2
    St 28.09. 11:45 HFK Olomouc - Šumperk 1:2

    7.kolo

    So 17.09. 11:45 ŠSK Bílovec - Šumperk 9:2 (1:1)
    So 17.09. 11:45 Třinec - Val. Meziříčí 2:1 (1:0)
    Ne 18.09. 14:45 HFK Olomouc - Hranice 3:1 (2:0)
    Ne 18.09. 14:45 Uničov - Přerov 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 24.09. 11:45 Hranice - Val. Meziříčí 4:2 (4:1)
    So 24.09. 11:45 Třinec - Přerov 1:4
    So 24.09. 11:45 Uničov - Šumperk 2:2 (1:1)
    So 24.09. 11:45 ŠSK Bílovec - HFK Olomouc 3:2 (2:0)

    9.kolo

    So 01.10. 11:45 ŠSK Bílovec - Hranice 5:0 (5:0)
    Ne 02.10. 11:45 Přerov - Val. Meziříčí 3:1 (2:1)
    Ne 02.10. 12:15 Šumperk - Třinec 0:2
    Ne 02.10. 14:45 HFK Olomouc - Uničov 2:2

    10.kolo

    So 08.10. 11:45 Hranice - Přerov 0:4
    So 08.10. 11:45 Uničov - ŠSK Bílovec 2:2
    So 08.10. 15:45 Val. Meziříčí - Šumperk 6:3 (4:1)
    St 02.11. 14:15 Třinec - HFK Olomouc 1:0

    11.kolo

    So 15.10. 11:45 ŠSK Bílovec - Třinec 1:0
    Ne 16.10. 11:45 Šumperk - Přerov 3:2
    Ne 16.10. 14:45 Uničov - Hranice 3:0
    Ne 16.10. 14:45 HFK Olomouc - Val. Meziříčí 1:1 (1:0)

    12.kolo

    So 22.10. 15:45 Val. Meziříčí - ŠSK Bílovec 2:2 (0:1)
    So 22.10. 15:45 Třinec - Uničov 3:1
    Ne 23.10. 11:45 Hranice - Šumperk 3:1 (2:1)
    Ne 23.10. 11:45 Přerov - HFK Olomouc 1:1 (1:1)

    13.kolo

    28.10. 11:45 Třinec - Hranice 1:0
    So 29.10. 11:15 Šumperk - HFK Olomouc 1:1 (0:0)
    So 29.10. 11:45 Uničov - Val. Meziříčí 5:0
    St 02.11. 15:15 ŠSK Bílovec - Přerov 1:3

    14.kolo

    So 05.11. 15:45 Val. Meziříčí - Třinec 2:1
    Ne 06.11. 11:45 Hranice - HFK Olomouc 0:2 (0:1)
    Ne 06.11. 11:45 Šumperk - ŠSK Bílovec 1:2 (0:1)
    Ne 06.11. 11:45 Přerov - Uničov 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 25.03. 11:45 Hranice - Uničov 0:0
    So 25.03. 11:45 Val. Meziříčí - HFK Olomouc 3:3 (1:0)
    Ne 26.03. 11:45 Třinec - ŠSK Bílovec 2:1 (2:1)
    So 08.04. 11:45 Přerov - Šumperk 0:2

    19.kolo

    So 01.04. 11:45 Šumperk - Hranice 10:1
    So 01.04. 11:45 ŠSK Bílovec - Val. Meziříčí 4:3
    So 01.04. 11:45 Uničov - Třinec 1:0 (0:0 )
    Ne 02.04. 13:45 HFK Olomouc - Přerov 1:2 (1:0)

    20.kolo

    So 08.04. 11:45 Val. Meziříčí - Uničov 2:2
    Ne 09.04. 11:00 Šumperk - HFK Olomouc 2:3 (2:1)
    Ne 09.04. 11:45 Hranice - Třinec 2:4
    Ne 09.04. 11:45 Přerov - ŠSK Bílovec 2:1

    21.kolo

    St 12.04. 16:45 ŠSK Bílovec - Šumperk 1:2
    Čt 13.04. 14:00 Uničov - Přerov 3:0 (1:0)
    14.04. 11:45 Třinec - Val. Meziříčí 1:3
    Ne 16.04. 13:45 HFK Olomouc - Hranice 0:2 (0:1)

    22.kolo

    St 19.04. 17:15 Třinec - Přerov 2:4
    So 22.04. 11:45 Hranice - Val. Meziříčí 0:3 (0:3)
    So 22.04. 11:45 Uničov - Šumperk 2:4
    So 22.04. 11:45 ŠSK Bílovec - HFK Olomouc 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 29.04. 11:45 ŠSK Bílovec - Hranice 2:0
    So 29.04. 11:45 Přerov - Val. Meziříčí 2:2
    Ne 30.04. 11:30 Šumperk - Třinec 4:0
    Ne 30.04. 14:15 HFK Olomouc - Uničov 1:0 (0:0)

    15.kolo

    St 03.05. 16:45 Val. Meziříčí - Hranice 3:1
    St 03.05. 16:45 Šumperk - Uničov k:
    St 03.05. 17:00 Přerov - Třinec 1:2 (0:2)
    St 03.05. 17:00 HFK Olomouc - ŠSK Bílovec 1:4

    24.kolo

    So 06.05. 11:45 Hranice - Přerov 0:0
    So 06.05. 11:45 Val. Meziříčí - Šumperk 1:5
    So 06.05. 11:45 Třinec - HFK Olomouc 1:0 (0:0)
    So 06.05. 11:45 Uničov - ŠSK Bílovec 2:4 (0:1)

    25.kolo

    So 13.05. 11:45 ŠSK Bílovec - Třinec 1:0
    So 13.05. 16:15 Uničov - Hranice 3:1 (3:0)
    Ne 14.05. 13:00 Šumperk - Přerov 1:0
    Ne 14.05. 14:45 HFK Olomouc - Val. Meziříčí 2:1 (1:1)

    16.kolo

    St 17.05. 15:00 Hranice - ŠSK Bílovec 0:3
    St 17.05. 15:15 Třinec - Šumperk 1:2 (1:0)
    St 17.05. 16:45 Uničov - HFK Olomouc 0:3
    St 17.05. 16:45 Val. Meziříčí - Přerov 5:1

    26.kolo

    So 20.05. 11:45 Val. Meziříčí - ŠSK Bílovec 1:1 (0:1)
    So 20.05. 11:45 Třinec - Uničov 129:0
    Ne 21.05. 11:45 Hranice - Šumperk 0:5
    Ne 21.05. 11:45 Přerov - HFK Olomouc 11:3 (6:1)

    27.kolo

    Út 23.05. 17:00 HFK Olomouc - Šumperk 1:4
    So 27.05. 11:45 Třinec - Hranice 4:2
    So 27.05. 11:45 ŠSK Bílovec - Přerov 2:2
    So 27.05. 16:15 Uničov - Val. Meziříčí 1:2 (0:1)

    28.kolo

    So 03.06. 11:45 Přerov - Uničov 3:0
    So 03.06. 11:45 Val. Meziříčí - Třinec 4:0 (1:0)
    Ne 04.06. 11:45 Hranice - HFK Olomouc 6:4 (2:3)
    Čt 08.06. 16:45 Šumperk - ŠSK Bílovec 1:5 (0:2)

    17.kolo

    So 10.06. 11:45 ŠSK Bílovec - Uničov 0:3
    Ne 11.06. 11:45 Přerov - Hranice 4:0 (3:0)
    Ne 11.06. 11:45 HFK Olomouc - Třinec 0:2 (0:2)
    Ne 11.06. 13:00 Šumperk - Val. Meziříčí 4:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 18 4 6 87:35 58
    2. 28 15 6 7 66:42 51
    3. 28 16 3 9 74:63 51
    4. 28 14 0 14 170:53 42
    5. 28 11 7 10 66:63 40
    6. 28 8 6 14 43:175 30
    7. 28 8 5 15 46:68 29
    8. 28 4 5 19 30:83 17