Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 24. října 2017
svátek má Nina.
Hlavní menu
  • ID: 11057
  • Návštěvy: 150/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19269
    Týden:
    150
    Dnes:
    19
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 17:00 Němčice - Želatovice B 1:0 (0:0)
    So 06.08. 17:00 Dub n.Moravou - Ústí B 3:0 (2:0)
    So 06.08. 17:00 Horní Moštěnice - Újezdec 1:2 (1:1)
    Ne 07.08. 14:00 Přerov B - Nezamyslice 4:3 (2:2)
    Ne 07.08. 17:00 Tovačov - Klenovice 1:0 (1:0)
    Ne 07.08. 17:00 Troubky - Vrchoslavice 2:1 (0:0)
    Ne 07.08. 17:00 Kojetín B - Pivín 2:1 (1:1)

    2.kolo

    So 13.08. 17:00 Újezdec - Dub n.Moravou 1:0 (0:0)
    Ne 14.08. 10:00 Ústí B - Němčice 0:3 (0:2)
    Ne 14.08. 17:00 Vrchoslavice - Přerov B 3:2 (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Nezamyslice - Horní Moštěnice 1:3 (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Želatovice B - Tovačov 3:1 (3:1)
    Ne 14.08. 17:00 Pivín - Klenovice 2:3 (1:2)
    Ne 14.08. 17:00 Kojetín B - Troubky 4:3 np (3:3)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Dub n.Moravou - Nezamyslice 3:0 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Němčice - Újezdec 3:1 (2:0)
    So 20.08. 16:30 Klenovice - Želatovice B 0:1 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Troubky - Pivín 5:2 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Vrchoslavice - Horní Moštěnice 7:2 (2:0)
    Ne 21.08. 16:30 Tovačov - Ústí B 1:0 np (0:0)
    St 14.09. 17:00 Přerov B - Kojetín B 0:3 (0:1)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Pivín - Želatovice B 5:1 (1:0)
    So 27.08. 16:30 Újezdec - Tovačov 4:0 (4:0)
    Ne 28.08. 10:00 Ústí B - Klenovice 5:1 (5:0)
    Ne 28.08. 16:30 Nezamyslice - Němčice 2:3 (0:3)
    Ne 28.08. 16:30 Vrchoslavice - Dub n.Moravou 1:3 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Kojetín B - Horní Moštěnice 2:4 (0:2)
    Ne 28.08. 16:30 Troubky - Přerov B 2:1 np (1:1)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Horní Moštěnice - Troubky 2:1 (2:0)
    So 03.09. 16:00 Dub n.Moravou - Kojetín B 3:1 (1:1)
    So 03.09. 16:00 Němčice - Vrchoslavice 4:2 (2:2)
    So 03.09. 16:00 Klenovice - Újezdec 1:2 np (1:1)
    Ne 04.09. 14:00 Přerov B - Pivín 2:1 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Tovačov - Nezamyslice 4:2 (3:2)
    Ne 04.09. 16:00 Želatovice B - Ústí B 6:1 (2:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Pivín - Ústí B 2:4 (2:2)
    So 10.09. 16:00 Újezdec - Želatovice B 0:2 (0:1)
    Ne 11.09. 14:00 Přerov B - Horní Moštěnice 1:0 np (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Nezamyslice - Klenovice 2:3 np (2:2)
    Ne 11.09. 16:00 Vrchoslavice - Tovačov 4:2 (2:2)
    Ne 11.09. 16:00 Kojetín B - Němčice 1:2 np (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Troubky - Dub n.Moravou 0:2 (0:0)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Horní Moštěnice - Pivín 0:3 (0:1)
    So 17.09. 15:30 Dub n.Moravou - Přerov B 4:2 (2:0)
    So 17.09. 15:30 Klenovice - Vrchoslavice 4:0 (1:0)
    Ne 18.09. 10:00 Ústí B - Újezdec 3:0 (0:0)
    Ne 18.09. 15:30 Němčice - Troubky 5:1 (3:0)
    Ne 18.09. 15:30 Tovačov - Kojetín B 3:0k
    Ne 18.09. 15:30 Želatovice B - Nezamyslice 4:0 (0:0)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Horní Moštěnice - Dub n.Moravou 3:1 (2:0)
    Ne 25.09. 14:00 Přerov B - Němčice 1:2 np (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Pivín - Újezdec 3:2 np (2:2)
    Ne 25.09. 15:30 Nezamyslice - Ústí B 1:4 (0:2)
    Ne 25.09. 15:30 Vrchoslavice - Želatovice B 0:2 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Kojetín B - Klenovice 2:3 (0:1)
    Ne 25.09. 15:30 Troubky - Tovačov 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Dub n.Moravou - Pivín 6:1 (3:0)
    So 01.10. 15:00 Němčice - Horní Moštěnice 2:1 (2:0)
    So 01.10. 15:00 Klenovice - Troubky 1:0 np (0:0)
    So 01.10. 15:00 Újezdec - Nezamyslice 5:0 (2:0)
    Ne 02.10. 10:00 Ústí B - Vrchoslavice 2:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Tovačov - Přerov B 3:2 (2:1)
    Ne 02.10. 15:00 Želatovice B - Kojetín B 1:3 (1:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Pivín - Nezamyslice 0:1 np (0:0)
    So 08.10. 15:00 Horní Moštěnice - Tovačov 5:1 (3:1)
    So 08.10. 15:00 Dub n.Moravou - Němčice 2:0 (1:0)
    Ne 09.10. 14:00 Přerov B - Klenovice 2:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Vrchoslavice - Újezdec 2:3 (1:2)
    Ne 09.10. 15:00 Kojetín B - Ústí B 3:1 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Troubky - Želatovice B 2:3 (0:2)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 Němčice - Pivín 2:1 (0:0)
    So 15.10. 14:30 Klenovice - Horní Moštěnice 2:3 (2:0)
    So 15.10. 14:30 Újezdec - Kojetín B 6:2 (1:1)
    So 15.10. 14:30 Nezamyslice - Vrchoslavice 1:2 np (1:1)
    Ne 16.10. 10:00 Ústí B - Troubky 5:3 (3:1)
    Ne 16.10. 14:30 Tovačov - Dub n.Moravou 2:3 (1:1)
    Ne 16.10. 14:30 Želatovice B - Přerov B 3:0 (1:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Pivín - Vrchoslavice 1:5 (0:3)
    So 22.10. 14:30 Troubky - Újezdec 0:5 (0:2)
    So 22.10. 14:30 Horní Moštěnice - Želatovice B 1:2 np (1:1)
    So 22.10. 14:30 Dub n.Moravou - Klenovice 1:0 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Němčice - Tovačov 2:1 np (1:1)
    Ne 23.10. 14:00 Přerov B - Ústí B 3:4 np (3:3)
    Ne 23.10. 14:30 Kojetín B - Nezamyslice 4:0 (2:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Klenovice - Němčice 1:3 (1:2)
    So 29.10. 14:30 Újezdec - Přerov B 3:2 np (2:2)
    Ne 30.10. 10:00 Ústí B - Horní Moštěnice 1:2 np (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Tovačov - Pivín 2:1 (2:1)
    Ne 30.10. 14:30 Želatovice B - Dub n.Moravou 2:4 (1:2)
    Ne 30.10. 14:30 Nezamyslice - Troubky 4:2 (2:1)
    Ne 30.10. 14:30 Vrchoslavice - Kojetín B 1:2 np (1:1)

    14.kolo

    So 05.11. 14:00 Újezdec - Horní Moštěnice 4:2 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Klenovice - Tovačov 3:2 (1:1)
    Ne 06.11. 10:00 Ústí B - Dub n.Moravou 1:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Pivín - Kojetín B 2:3 np (2:2)
    Ne 06.11. 14:00 Vrchoslavice - Troubky 0:1 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Nezamyslice - Přerov B 0:4 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Želatovice B - Němčice 3:1 (1:0)

    15.kolo

    So 25.03. 14:00 Přerov B - Vrchoslavice 2:4 (1:1)
    So 25.03. 15:00 Tovačov - Želatovice B 2:3 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Němčice - Ústí B 2:3 np (0:2)
    So 25.03. 15:00 Dub n.Moravou - Újezdec 4:0 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Horní Moštěnice - Nezamyslice 0:2 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Klenovice - Pivín 2:3 (2:2)
    Ne 26.03. 15:00 Troubky - Kojetín B 2:0 (2:0)

    16.kolo

    So 01.04. 15:30 Nezamyslice - Dub n.Moravou 0:4 (0:1)
    So 01.04. 15:30 Horní Moštěnice - Vrchoslavice 0:3 (0:0)
    So 01.04. 15:30 Újezdec - Němčice 3:0 (3:0)
    Ne 02.04. 10:00 Ústí B - Tovačov 4:0 (2:0)
    Ne 02.04. 15:30 Kojetín B - Přerov B 1:6 (1:3)
    Ne 02.04. 15:30 Želatovice B - Klenovice 2:8 (2:1)
    Ne 02.04. 15:30 Pivín - Troubky 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 08.04. 15:30 Klenovice - Ústí B 1:3 (1:1)
    So 08.04. 15:30 Horní Moštěnice - Kojetín B 5:1 (1:1)
    So 08.04. 15:30 Dub n.Moravou - Vrchoslavice 2:1 np (1:1)
    So 08.04. 15:30 Němčice - Nezamyslice 2:1 (2:0)
    Ne 09.04. 14:00 Přerov B - Troubky 3:2 (2:1)
    Ne 09.04. 15:30 Želatovice B - Pivín 0:4 (0:1)
    Ne 09.04. 15:30 Tovačov - Újezdec 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 15.04. 16:00 Újezdec - Klenovice 1:2 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Nezamyslice - Tovačov 1:2 (0:1)
    So 15.04. 16:00 Pivín - Přerov B 3:1 (1:1)
    Ne 16.04. 14:00 Ústí B - Želatovice B 7:0 (4:0)
    Ne 16.04. 16:00 Vrchoslavice - Němčice 2:1 np (1:1)
    Ne 16.04. 16:00 Kojetín B - Dub n.Moravou 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:00 Troubky - Horní Moštěnice 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 22.04. 16:00 Klenovice - Nezamyslice 5:2 (2:1)
    So 22.04. 16:00 Němčice - Kojetín B 2:1 (2:1)
    So 22.04. 16:00 Dub n.Moravou - Troubky 2:0 (0:0)
    So 22.04. 16:00 Horní Moštěnice - Přerov B 1:3 (1:1)
    Ne 23.04. 10:00 Ústí B - Pivín 2:0 (2:0)
    Ne 23.04. 16:00 Želatovice B - Újezdec 2:1 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Tovačov - Vrchoslavice 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 29.04. 16:00 Troubky - Němčice 2:3 np (2:0)
    So 29.04. 16:00 Nezamyslice - Želatovice B 3:0 (2:0)
    So 29.04. 16:00 Újezdec - Ústí B 2:3 (1:3)
    Ne 30.04. 14:00 Přerov B - Dub n.Moravou 0:2 (0:1)
    Ne 30.04. 16:00 Pivín - Horní Moštěnice 2:1 (2:1)
    Ne 30.04. 16:00 Kojetín B - Tovačov 1:2 np (1:1)
    Ne 30.04. 16:00 Vrchoslavice - Klenovice 2:3 np (1:2)

    21.kolo

    So 06.05. 16:30 Újezdec - Pivín 0:1 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Klenovice - Kojetín B 2:1 (0:1)
    Ne 07.05. 10:00 Ústí B - Nezamyslice 4:0 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Želatovice B - Vrchoslavice 2:1 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Tovačov - Troubky 1:2 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Němčice - Přerov B 3:2 (2:1)
    Ne 07.05. 16:30 Dub n.Moravou - Horní Moštěnice 6:0 (1:0)

    22.kolo

    So 13.05. 16:30 Horní Moštěnice - Němčice 3:2 (1:2)
    So 13.05. 16:30 Nezamyslice - Újezdec 5:3 (3:2)
    Ne 14.05. 14:00 Přerov B - Tovačov 0:3 (0:3)
    Ne 14.05. 16:30 Pivín - Dub n.Moravou 2:3 (1:2)
    Ne 14.05. 16:30 Troubky - Klenovice 3:1 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Kojetín B - Želatovice B 1:2 np (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Vrchoslavice - Ústí B 4:2 (3:0)

    23.kolo

    So 20.05. 17:00 Nezamyslice - Pivín 0:2 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Újezdec - Vrchoslavice 2:0 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Klenovice - Přerov B 4:3 (2:1)
    So 20.05. 17:00 Němčice - Dub n.Moravou 2:1 (1:1)
    Ne 21.05. 10:00 Ústí B - Kojetín B 4:1 (2:0)
    Ne 21.05. 17:00 Želatovice B - Troubky 3:2 np (2:2)
    Ne 21.05. 17:00 Tovačov - Horní Moštěnice 0:2 (0:0)

    24.kolo

    So 27.05. 17:00 Dub n.Moravou - Tovačov 3:2 np (1:1)
    Ne 28.05. 14:00 Přerov B - Želatovice B 1:3 (0:1)
    Ne 28.05. 17:00 Pivín - Němčice 2:4 (2:3)
    Ne 28.05. 17:00 Horní Moštěnice - Klenovice 2:0 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Troubky - Ústí B 3:4 (1:2)
    Ne 28.05. 17:00 Kojetín B - Újezdec 3:1 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Vrchoslavice - Nezamyslice 2:1 (2:0)

    25.kolo

    So 03.06. 17:00 Klenovice - Dub n.Moravou 1:4 (1:1)
    Ne 04.06. 10:00 Ústí B - Přerov B 7:1 (3:0)
    Ne 04.06. 17:00 Vrchoslavice - Pivín 4:2 (4:1)
    Ne 04.06. 17:00 Nezamyslice - Kojetín B 2:4 (1:1)
    Ne 04.06. 17:00 Újezdec - Troubky 2:1 (1:1)
    Ne 04.06. 17:00 Želatovice B - Horní Moštěnice 5:2 (2:2)
    Ne 04.06. 17:00 Tovačov - Němčice 1:3 (0:0)

    26.kolo

    So 10.06. 17:00 Němčice - Klenovice 1:2 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Horní Moštěnice - Ústí B 3:6 (1:3)
    So 10.06. 17:00 Troubky - Nezamyslice 3:0 (3:0)
    Ne 11.06. 14:00 Přerov B - Újezdec 1:4 (1:0)
    Ne 11.06. 17:00 Pivín - Tovačov 4:3 (2:1)
    Ne 11.06. 17:00 Dub n.Moravou - Želatovice B 3:1
    Ne 11.06. 17:00 Kojetín B - Vrchoslavice 2:1 (1:0)
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 19 2 0 5 69:25 61
    2. 26 17 2 2 5 78:43 57
    3. 26 15 4 2 5 54:38 55
    4. 26 14 3 0 9 56:54 48
    5. 26 12 2 1 11 55:43 41
    6. 26 10 3 1 12 51:52 37
    7. 26 10 2 3 11 54:50 37
    8. 26 9 3 3 11 50:59 36
    9. 26 10 1 2 13 50:56 34
    10. 26 10 1 2 13 47:61 34
    11. 26 9 1 4 12 46:52 33
    12. 26 8 2 2 14 39:54 30
    13. 26 7 1 4 14 48:65 27
    14. 26 4 1 2 19 33:74 16