Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. listopadu 2019
svátek má Cecílie.
Hlavní menu
  • ID: 11053
  • Návštěvy: 75/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7108
    Týden:
    75
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 12:30 Přerov - Nový Jičín 2:3 (1:2)
    So 13.08. 12:30 Krnov - Zábřeh 0:3 (0:1)
    So 13.08. 12:30 Vsetín - Havířov 3:1 (2:0)
    Ne 14.08. 12:15 Frenštát - Čechovice 0:4 (0:2)
    Ne 14.08. 12:30 Val. Meziříčí - Šumperk B 2:1 (1:0)
    Út 13.09. 17:00 Uničov - Hranice 2:4 (0:2)
    St 28.09. 12:30 Jeseník - Slavia Opava 1:5 (1:2)

    3.kolo

    So 20.08. 12:15 Hranice - Frenštát 12:1 (5:0)
    So 20.08. 12:15 Nový Jičín - Uničov 2:0 (0:0)
    So 20.08. 12:30 Zábřeh - Vsetín 2:2 (1:1)
    So 20.08. 14:15 Havířov - Jeseník 3:0 (2:0)
    So 20.08. 16:30 Šumperk B - Krnov 10:1 (5:1)
    Ne 21.08. 12:15 Čechovice - Val. Meziříčí 0:3 (0:1)
    Ne 21.08. 12:15 Slavia Opava - Přerov 1:3 (0:1)

    1.kolo

    Út 23.08. 17:00 Šumperk B - Frenštát 12:1 (10:1)
    St 24.08. 12:30 Zábřeh - Val. Meziříčí 0:3 (0:0)
    St 24.08. 14:15 Havířov - Krnov 2:3 (1:1)
    St 24.08. 15:00 Hranice - Přerov 3:0 (0:0)
    St 24.08. 15:00 Nový Jičín - Slavia Opava 4:0 (1:0)
    St 24.08. 17:00 Čechovice - Uničov 1:6 (0:2)
    St 24.08. 17:15 Vsetín - Jeseník 4:1 (2:1)

    4.kolo

    So 27.08. 10:15 Jeseník - Přerov 1:2 (1:1)
    So 27.08. 12:30 Uničov - Slavia Opava 0:1 (0:1)
    So 27.08. 12:30 Vsetín - Šumperk B 2:7 (1:4)
    So 27.08. 14:15 Havířov - Zábřeh 2:1 (0:0)
    Ne 28.08. 12:15 Frenštát - Nový Jičín 1:12 (0:8)
    Ne 28.08. 12:30 Val. Meziříčí - Hranice 1:3 (0:3)
    Ne 28.08. 12:30 Krnov - Čechovice 2:2 (0:1)

    5.kolo

    So 03.09. 12:15 Nový Jičín - Val. Meziříčí 2:2 (1:1)
    So 03.09. 12:30 Zábřeh - Jeseník 2:1 (1:1)
    So 03.09. 14:00 Šumperk B - Havířov 4:1 (3:0)
    Ne 04.09. 12:15 Čechovice - Vsetín 0:1 (0:0)
    Ne 04.09. 12:15 Hranice - Krnov 3:3 (1:3)
    Ne 04.09. 12:15 Slavia Opava - Frenštát 2:5 (2:3)
    Ne 04.09. 12:30 Přerov - Uničov 2:2 (1:1)

    6.kolo

    So 10.09. 10:15 Jeseník - Uničov 0:7 (0:3)
    So 10.09. 12:30 Krnov - Nový Jičín 1:4 (0:3)
    So 10.09. 12:30 Vsetín - Hranice 1:2 (1:1)
    So 10.09. 12:30 Zábřeh - Šumperk B 1:2 (1:0)
    So 10.09. 13:45 Havířov - Čechovice 0:1 (0:1)
    Ne 11.09. 12:15 Frenštát - Přerov 2:6 (2:2)
    Ne 11.09. 12:30 Val. Meziříčí - Slavia Opava 5:1 (3:0)

    7.kolo

    So 17.09. 12:15 Nový Jičín - Vsetín 6:0 (2:0)
    So 17.09. 12:30 Přerov - Val. Meziříčí 3:1 (1:1)
    So 17.09. 12:30 Uničov - Frenštát 7:1 (4:0)
    Ne 18.09. 12:15 Čechovice - Zábřeh 3:3 (1:1)
    Ne 18.09. 12:15 Hranice - Havířov 5:0 (3:0)
    Ne 18.09. 12:15 Slavia Opava - Krnov 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 12:30 Šumperk B - Jeseník 9:1 (4:0)

    8.kolo

    So 24.09. 12:30 Jeseník - Frenštát 2:1 (1:1)
    So 24.09. 12:30 Krnov - Přerov 0:3 (0:1)
    So 24.09. 13:15 Havířov - Nový Jičín 0:3 (0:1)
    Ne 25.09. 12:30 Val. Meziříčí - Uničov 2:0 (0:0)
    Ne 25.09. 12:30 Zábřeh - Hranice 2:3 (1:2)
    Ne 25.09. 15:30 Šumperk B - Čechovice 2:0 (0:0)
    Út 11.10. 14:00 Vsetín - Slavia Opava 5:1 (3:0)

    9.kolo

    So 01.10. 12:15 Nový Jičín - Zábřeh 7:0 (3:0)
    So 01.10. 12:30 Přerov - Vsetín 3:0 (1:0)
    So 01.10. 12:30 Uničov - Krnov 5:2 (1:2)
    Ne 02.10. 12:15 Čechovice - Jeseník 3:3 (0:3)
    Ne 02.10. 12:15 Hranice - Šumperk B 1:3 (0:0)
    Ne 02.10. 12:15 Slavia Opava - Havířov 0:1 (0:1)
    Ne 02.10. 12:15 Frenštát - Val. Meziříčí 0:8 (0:3)

    10.kolo

    So 08.10. 12:30 Krnov - Frenštát 1:0 (0:0)
    So 08.10. 12:30 Vsetín - Uničov 1:5 (1:4)
    So 08.10. 12:30 Zábřeh - Slavia Opava 5:1 (2:0)
    So 08.10. 12:45 Havířov - Přerov 1:4 (0:2)
    Ne 09.10. 12:15 Hranice - Čechovice 4:0 (2:0)
    Ne 09.10. 12:30 Jeseník - Val. Meziříčí 1:4 (0:3)
    Ne 09.10. 12:30 Šumperk B - Nový Jičín 2:4 (1:2)

    11.kolo

    So 15.10. 12:15 Nový Jičín - Čechovice 2:2 (1:1)
    So 15.10. 12:15 Frenštát - Vsetín 3:3 (0:2)
    So 15.10. 12:30 Přerov - Zábřeh 2:2 (1:2)
    So 15.10. 12:30 Uničov - Havířov 2:0 (0:0)
    Ne 16.10. 12:15 Hranice - Jeseník 7:1 (4:0)
    Ne 16.10. 12:15 Slavia Opava - Šumperk B 2:3 (2:1)
    Ne 16.10. 12:30 Val. Meziříčí - Krnov 6:2 (2:1)

    12.kolo

    So 22.10. 10:15 Jeseník - Krnov 2:0 (2:0)
    So 22.10. 12:15 Havířov - Frenštát 8:0 (3:0)
    So 22.10. 12:15 Hranice - Nový Jičín 1:4 (0:1)
    So 22.10. 12:30 Vsetín - Val. Meziříčí 2:2 (1:0)
    So 22.10. 12:30 Zábřeh - Uničov 2:7 (1:3)
    Ne 23.10. 12:15 Čechovice - Slavia Opava 1:3 (0:3)
    Ne 23.10. 12:30 Šumperk B - Přerov 0:0 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 12:15 Nový Jičín - Jeseník 4:0 (1:0)
    So 29.10. 12:30 Přerov - Čechovice 2:4 (1:3)
    So 29.10. 12:30 Uničov - Šumperk B 5:4 (1:1)
    So 29.10. 12:30 Krnov - Vsetín 2:2 (0:1)
    Ne 30.10. 12:15 Slavia Opava - Hranice 2:2 (0:2)
    Ne 30.10. 12:15 Frenštát - Zábřeh 2:6 (1:1)
    Ne 30.10. 12:30 Val. Meziříčí - Havířov 4:1 (2:0)

    14.kolo

    So 05.11. 12:15 Frenštát - Šumperk B 1:7 (0:0)
    So 05.11. 12:30 Krnov - Havířov 1:1 (0:1)
    So 05.11. 12:30 Uničov - Čechovice 5:2 (3:1)
    Ne 06.11. 12:30 Jeseník - Vsetín 3:2 (3:0)
    Ne 06.11. 12:30 Val. Meziříčí - Zábřeh 8:3 (6:2)
    Ne 06.11. 12:30 Přerov - Hranice 3:3 (1:2)
    Ne 19.03. 16:00 Slavia Opava - Nový Jičín 3:1 (1:0)

    16.kolo

    So 25.03. 12:15 Uničov - Nový Jičín 3:2 (3:1)
    So 25.03. 12:30 Jeseník - Havířov 0:4 (0:2)
    Ne 26.03. 12:15 Frenštát - Hranice 1:7
    Ne 26.03. 12:30 Vsetín - Zábřeh 2:2 (0:2)
    Ne 26.03. 12:30 Val. Meziříčí - Čechovice 1:1 (1:1)
    Ne 26.03. 12:30 Přerov - Slavia Opava 2:0 (1:0)
    Ne 26.03. 13:00 Krnov - Šumperk B 5:0 (2:0)

    17.kolo

    So 01.04. 12:15 Nový Jičín - Frenštát 2:3 (2:0)
    So 01.04. 12:15 Hranice - Val. Meziříčí 1:1
    So 01.04. 12:15 Zábřeh - Havířov 0:2
    Ne 02.04. 12:15 Slavia Opava - Uničov 2:6
    Ne 02.04. 12:15 Čechovice - Krnov 4:3 (1:2)
    Ne 02.04. 12:30 Přerov - Jeseník 5:0
    Ne 02.04. 12:30 Šumperk B - Vsetín 1:4

    18.kolo

    So 08.04. 12:15 Uničov - Přerov 0:3
    So 08.04. 12:30 Jeseník - Zábřeh 0:5 (0:2)
    So 08.04. 12:30 Vsetín - Čechovice 3:2
    So 08.04. 13:15 Havířov - Šumperk B 2:1 (0:1)
    Ne 09.04. 12:15 Frenštát - Slavia Opava 1:3 (0:2)
    Ne 09.04. 12:30 Val. Meziříčí - Nový Jičín 0:3 (0:1)
    Ne 09.04. 13:30 Krnov - Hranice 1:3 (0:2)

    19.kolo

    So 15.04. 12:15 Uničov - Jeseník 5:1 (3:0)
    So 15.04. 12:15 Nový Jičín - Krnov 9:1 (5:1)
    So 15.04. 12:15 Hranice - Vsetín 3:1 (2:0)
    Ne 16.04. 12:15 Slavia Opava - Val. Meziříčí 3:4 (2:2)
    Ne 16.04. 12:15 Čechovice - Havířov 1:0 (1:0)
    Ne 16.04. 12:30 Přerov - Frenštát 5:0 (1:0)
    Ne 16.04. 12:30 Šumperk B - Zábřeh 8:2 (3:0)

    20.kolo

    So 22.04. 12:15 Zábřeh - Čechovice 4:1 (2:0)
    So 22.04. 12:15 Frenštát - Uničov 4:3 (2:3)
    So 22.04. 12:30 Jeseník - Šumperk B 1:9 (0:6)
    So 22.04. 12:30 Vsetín - Nový Jičín 1:5 (0:1)
    So 22.04. 13:45 Havířov - Hranice 0:1 (0:1)
    Ne 23.04. 12:30 Val. Meziříčí - Přerov 2:1 (1:0)
    Ne 23.04. 14:00 Krnov - Slavia Opava 4:1 (3:1)

    21.kolo

    So 29.04. 12:15 Frenštát - Jeseník 3:1 (0:0)
    So 29.04. 12:15 Uničov - Val. Meziříčí 2:2 (0:2)
    So 29.04. 12:15 Nový Jičín - Havířov 0:0 (0:0)
    So 29.04. 12:15 Hranice - Zábřeh 3:3 (2:1)
    So 29.04. 12:15 Čechovice - Šumperk B 3:2 (0:0)
    Ne 30.04. 12:15 Slavia Opava - Vsetín odloženo
    Ne 30.04. 12:30 Přerov - Krnov 7:1 (6:1)

    22.kolo

    So 06.05. 12:15 Zábřeh - Nový Jičín 0:4 (0:0)
    So 06.05. 12:30 Jeseník - Čechovice 1:2
    So 06.05. 12:30 Krnov - Uničov 1:2
    So 06.05. 14:15 Havířov - Slavia Opava 0:0 (0:0)
    Ne 07.05. 12:30 Val. Meziříčí - Frenštát 7:1 (4:1)
    Ne 07.05. 13:45 Šumperk B - Hranice 0:4 (0:3)
    Po 08.05. 12:30 Vsetín - Přerov 1:2 (1:1)

    23.kolo

    So 13.05. 12:15 Uničov - Vsetín 4:1 (2:1)
    So 13.05. 12:15 Nový Jičín - Šumperk B 2:3 (0:1)
    So 13.05. 12:15 Hranice - Čechovice 2:0 (0:0)
    Ne 14.05. 12:15 Frenštát - Krnov 0:2 (0:2)
    Ne 14.05. 12:15 Slavia Opava - Zábřeh 0:1 (0:0)
    Ne 14.05. 12:30 Val. Meziříčí - Jeseník 0:0k (0:0)
    Ne 14.05. 12:30 Přerov - Havířov 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 20.05. 12:15 Zábřeh - Přerov 2:6 (2:2)
    So 20.05. 12:30 Jeseník - Hranice 1:8 (0:5)
    So 20.05. 12:30 Vsetín - Frenštát 6:2
    So 20.05. 12:30 Krnov - Val. Meziříčí 0:8 (0:3)
    So 20.05. 14:45 Havířov - Uničov 2:4 (2:3)
    So 20.05. 16:15 Šumperk B - Slavia Opava 5:2 (3:1)
    Ne 21.05. 12:15 Čechovice - Nový Jičín 0:4 (0:1)

    25.kolo

    So 27.05. 12:15 Uničov - Zábřeh 5:1 (2:0)
    So 27.05. 12:15 Nový Jičín - Hranice 2:0 (0:0)
    So 27.05. 12:30 Přerov - Šumperk B 4:0 (2:0)
    Ne 28.05. 12:15 Frenštát - Havířov 1:4 (1:1)
    Ne 28.05. 12:15 Slavia Opava - Čechovice 2:3 (0:1)
    Ne 28.05. 12:30 Val. Meziříčí - Vsetín 1:2 (0:1)
    Ne 28.05. 14:30 Krnov - Jeseník 4:0 (3:0)

    26.kolo

    St 17.05. 15:00 Jeseník - Nový Jičín 2:5 (1:4)
    So 03.06. 12:15 Hranice - Slavia Opava 8:0
    So 03.06. 12:15 Čechovice - Přerov 1:5
    So 03.06. 12:15 Zábřeh - Frenštát 8:3 (0:0)
    So 03.06. 12:30 Vsetín - Krnov 5:3 (3:1)
    So 03.06. 14:45 Havířov - Val. Meziříčí 4:1 (1:0)
    St 07.06. 17:15 Šumperk B - Uničov 0:2

    15.kolo

    So 10.06. 12:15 Nový Jičín - Přerov 0:0 (0:0)
    So 10.06. 12:15 Hranice - Uničov 1:2 (1:1)
    So 10.06. 12:15 Zábřeh - Krnov 2:2 (1:1)
    So 10.06. 12:30 Šumperk B - Val. Meziříčí 0:0 (0:0)
    So 10.06. 14:45 Havířov - Vsetín 3:0 (3:0)
    Ne 11.06. 12:15 Slavia Opava - Jeseník 6:2 (4:0)
    Ne 11.06. 12:15 Čechovice - Frenštát 6:2 (2:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 4 4 96:27 58
    2. 26 17 5 4 94:35 56
    3. 26 18 2 6 91:44 56
    4. 26 17 5 4 76:30 56
    5. 26 14 7 5 78:37 49
    6. 26 14 2 10 95:53 44
    7. 26 10 3 13 42:41 33
    8. 26 9 6 11 54:66 33
    9. 26 9 5 12 47:65 32
    10. 26 8 6 12 62:79 30
    11. 26 7 3 16 43:72 24
    12. 26 6 5 15 45:86 23
    13. 26 4 1 21 39:144 13
    14. 26 3 2 21 26:109 11