Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 11032
  • Návštěvy: 74/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Chomutov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7220
    Týden:
    74
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 20.08. 14:00 Jiskra Kovářská - Klášterecká Jeseň 0:2 (0:1)
    So 20.08. 14:00 FK Rašovice - Sokol Mašťov 5:0 (2:0)
    Ne 21.08. 14:00 SK Libědice - Málkov 2:5 (0:3)
    Ne 21.08. 15:00 Sparta Radonice - LoKo Chomutov B 0:6 (0:4)
    Ne 21.08. 17:00 Sokol Březno B - SKP Kadaň 1:12 (0:6)

    1.kolo

    So 27.08. 10:15 SKP Kadaň - SK Libědice 2:1 (1:0)
    So 27.08. 14:00 Jiskra Kovářská - Sokol Místo 0:2 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Čechie Hrušovany - Sparta Radonice 9:0 (6:0)
    Ne 28.08. 17:00 Sokol Mašťov - Klášterecká Jeseň 2:1 np (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Málkov - FK Rašovice 5:2 (3:1)
    Ne 28.08. 17:00 LoKo Chomutov B - Sokol Březno B 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 FK Rašovice - SKP Kadaň 0:4 (0:3)
    Ne 04.09. 14:00 SK Libědice - LoKo Chomutov B 0:4 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Klášterecká Jeseň - Sokol Místo 9:2 (4:0)
    Ne 04.09. 17:00 Sokol Březno B - Čechie Hrušovany 3:2 np (2:2)
    Ne 04.09. 17:00 Sokol Mašťov - Málkov 2:3 (1:3)

    3.kolo

    So 10.09. 14:00 Jiskra Kovářská - Sparta Radonice 9:1 (3:1)
    So 10.09. 17:00 Málkov - Klášterecká Jeseň 5:4 np (4:4)
    So 10.09. 17:00 SKP Kadaň - Sokol Mašťov 3:1 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Čechie Hrušovany - SK Libědice 3:2 np (2:2)
    Ne 11.09. 17:00 LoKo Chomutov B - FK Rašovice 1:2 (0:1)

    4.kolo

    So 17.09. 17:00 FK Rašovice - Čechie Hrušovany 5:3 (3:2)
    So 17.09. 17:00 SKP Kadaň - Málkov 9:3 (4:3)
    Ne 18.09. 17:00 Sokol Mašťov - LoKo Chomutov B 1:2 (0:1)
    St 28.09. 15:00 Sparta Radonice - Sokol Místo 4:5 (1:2)
    St 28.09. 16:00 Sokol Březno B - Jiskra Kovářská 3:1 (1:0)

    5.kolo

    So 24.09. 13:30 Jiskra Kovářská - SK Libědice 3:2 np (2:2)
    So 24.09. 16:30 Čechie Hrušovany - Sokol Mašťov 3:2 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Sokol Místo - Sokol Březno B 6:4 (3:1)
    Ne 25.09. 16:30 LoKo Chomutov B - Málkov 1:0 (0:0)
    St 28.09. 16:30 SKP Kadaň - Klášterecká Jeseň 11:0 (6:0)

    6.kolo

    So 01.10. 16:30 FK Rašovice - Jiskra Kovářská 0:1 (0:0)
    So 01.10. 16:30 SKP Kadaň - LoKo Chomutov B 8:0 (5:0)
    Ne 02.10. 14:00 SK Libědice - Sokol Místo 2:5 (0:4)
    Ne 02.10. 16:00 Málkov - Čechie Hrušovany 3:0 (1:0)
    Ne 02.10. 16:30 Klášterecká Jeseň - Sparta Radonice 3:2 (2:1)

    7.kolo

    So 08.10. 13:00 Jiskra Kovářská - Sokol Mašťov 11:1 (4:0)
    So 08.10. 16:00 LoKo Chomutov B - Klášterecká Jeseň 3:7 (1:3)
    So 08.10. 16:00 Čechie Hrušovany - SKP Kadaň 1:7 (0:5)
    So 08.10. 16:00 Sokol Místo - FK Rašovice 3:2 (1:2)
    Ne 09.10. 15:00 Sparta Radonice - Sokol Březno B 2:3 (1:1)

    8.kolo

    So 15.10. 16:00 Málkov - Jiskra Kovářská 6:1 (0:0)
    Ne 16.10. 14:00 SK Libědice - Sparta Radonice 0:2 (0:1)
    Ne 16.10. 16:00 Klášterecká Jeseň - Sokol Březno B 7:0 (4:0)
    Ne 16.10. 16:00 Sokol Mašťov - Sokol Místo 5:4 (2:1)
    Ne 16.10. 16:00 LoKo Chomutov B - Čechie Hrušovany 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 22.10. 12:30 Jiskra Kovářská - SKP Kadaň 1:12 (0:7)
    So 22.10. 15:30 Čechie Hrušovany - Klášterecká Jeseň 3:5 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Sokol Místo - Málkov 4:2 (1:2)
    Ne 23.10. 15:00 Sparta Radonice - FK Rašovice 2:3 (2:2)
    So 19.11. 13:00 Sokol Březno B - SK Libědice 5:3 (2:1)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 FK Rašovice - Sokol Březno B 4:0 (2:0)
    So 29.10. 14:30 SKP Kadaň - Sokol Místo 2:5 (1:2)
    Ne 30.10. 14:30 Klášterecká Jeseň - SK Libědice 2:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Sparta Radonice - Sokol Mašťov 4:3 (2:1)
    Ne 30.10. 14:30 LoKo Chomutov B - Jiskra Kovářská 2:1 np (1:1)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Čechie Hrušovany - Jiskra Kovářská 3:2 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Sokol Místo - LoKo Chomutov B 4:1 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Sparta Radonice - Málkov 3:5 (3:3)
    Ne 06.11. 14:00 Sokol Březno B - Sokol Mašťov 0:5 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 SK Libědice - FK Rašovice 5:2 (2:1)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Málkov - Sokol Březno B 5:6 np (5:5)
    So 12.11. 14:00 SKP Kadaň - Sparta Radonice 13:0 (6:0)
    So 12.11. 14:00 Čechie Hrušovany - Sokol Místo 4:2 (1:2)
    Ne 13.11. 14:00 Klášterecká Jeseň - FK Rašovice 4:3 np (3:3)
    Ne 13.11. 14:00 Sokol Mašťov - SK Libědice 0:1 (0:0)

    14.kolo

    So 25.03. 11:00 Sokol Březno B - LoKo Chomutov B 2:4 (1:1)
    So 25.03. 14:00 FK Rašovice - Málkov 3:1 (3:0)
    So 25.03. 15:00 Sokol Místo - Jiskra Kovářská 2:1 (0:1)
    Ne 26.03. 14:00 SK Libědice - SKP Kadaň 1:8 (1:4)
    Ne 26.03. 15:00 Sparta Radonice - Čechie Hrušovany 1:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Klášterecká Jeseň - Sokol Mašťov 2:3 np (2:2)

    15.kolo

    So 01.04. 16:30 Sokol Místo - Klášterecká Jeseň 4:3 np (1:1)
    So 01.04. 16:30 Málkov - Sokol Mašťov 4:2 (1:0)
    So 01.04. 16:30 SKP Kadaň - FK Rašovice 4:2 (1:1)
    So 01.04. 16:30 Čechie Hrušovany - Sokol Březno B 5:1 (0:0)
    Ne 02.04. 16:30 LoKo Chomutov B - SK Libědice 1:2 (0:1)

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 FK Rašovice - LoKo Chomutov B 3:0 (1:0)
    Ne 09.04. 14:00 SK Libědice - Čechie Hrušovany 6:1 (3:0)
    Ne 09.04. 15:00 Sparta Radonice - Jiskra Kovářská 3:5 (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Klášterecká Jeseň - Málkov 5:2 (1:0)
    Ne 09.04. 16:30 Sokol Mašťov - SKP Kadaň 3:7 (1:1)

    17.kolo

    So 15.04. 17:00 Jiskra Kovářská - Sokol Březno B 3:0 (3:0)
    So 15.04. 17:00 Sokol Místo - Sparta Radonice 8:3 (4:1)
    So 15.04. 17:00 Málkov - SKP Kadaň 3:0 (0:1)
    So 15.04. 17:00 Čechie Hrušovany - FK Rašovice 0:4
    Ne 16.04. 17:00 LoKo Chomutov B - Sokol Mašťov 3:4 (2:1)

    18.kolo

    So 22.04. 17:00 Málkov - LoKo Chomutov B 7:0
    Ne 23.04. 14:00 SK Libědice - Jiskra Kovářská 2:1 (2:0)
    Ne 23.04. 17:00 Sokol Mašťov - Čechie Hrušovany 2:7 (0:3)
    Ne 23.04. 17:00 Klášterecká Jeseň - SKP Kadaň 0:5 (0:4)
    Ne 23.04. 17:00 Sokol Březno B - Sokol Místo 4:9 (2:5)

    19.kolo

    So 29.04. 14:00 Jiskra Kovářská - FK Rašovice 1:4 (0:3)
    So 29.04. 17:00 Čechie Hrušovany - Málkov 1:6 (1:1)
    So 29.04. 17:00 Sokol Místo - SK Libědice 1:2 np (1:0)
    Ne 30.04. 15:00 Sparta Radonice - Klášterecká Jeseň 2:7 (1:2)
    Ne 30.04. 17:00 LoKo Chomutov B - SKP Kadaň 3:5 (2:2)

    20.kolo

    So 06.05. 17:00 FK Rašovice - Sokol Místo 2:3 np (1:2)
    So 06.05. 17:00 SKP Kadaň - Čechie Hrušovany 5:1 (4:0)
    Ne 07.05. 17:00 Klášterecká Jeseň - LoKo Chomutov B 8:1 (3:0)
    Ne 07.05. 17:00 Sokol Březno B - Sparta Radonice 3:0 (1:0)
    Ne 07.05. 17:00 Sokol Mašťov - Jiskra Kovářská 5:4 np (1:1)

    21.kolo

    So 13.05. 14:00 Jiskra Kovářská - Málkov 2:3 (2:0)
    So 13.05. 17:00 Sokol Místo - Sokol Mašťov 3:2 (3:0)
    So 13.05. 17:00 Čechie Hrušovany - LoKo Chomutov B 4:0 (0:0)
    Ne 14.05. 15:00 Sparta Radonice - SK Libědice 1:3 (1:2)
    Ne 14.05. 17:00 Sokol Březno B - Klášterecká Jeseň 2:1 (1:0)

    22.kolo

    So 20.05. 17:00 SKP Kadaň - Jiskra Kovářská 6:0 (4:0)
    So 20.05. 17:00 FK Rašovice - Sparta Radonice 4:1 (2:0)
    Ne 21.05. 14:00 SK Libědice - Sokol Březno B 3:1 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Málkov - Sokol Místo 4:3 np (2:2)
    Ne 21.05. 17:00 Klášterecká Jeseň - Čechie Hrušovany 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 27.05. 14:00 Jiskra Kovářská - LoKo Chomutov B 4:0 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Sokol Místo - SKP Kadaň 0:3
    Ne 28.05. 14:00 SK Libědice - Klášterecká Jeseň 5:3 (2:1)
    Ne 28.05. 15:00 Sparta Radonice - Sokol Mašťov 2:3 (1:2)
    Ne 28.05. 17:00 Sokol Březno B - FK Rašovice 4:1 (2:1)

    24.kolo

    So 03.06. 14:00 Jiskra Kovářská - Čechie Hrušovany 2:1 (0:1)
    So 03.06. 17:00 FK Rašovice - SK Libědice 5:1 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Málkov - Sparta Radonice 7:1 (2:1)
    Ne 04.06. 17:00 LoKo Chomutov B - Sokol Místo 2:4 (1:2)
    Ne 04.06. 17:00 Sokol Mašťov - Sokol Březno B 7:4 (3:0)

    25.kolo

    So 10.06. 15:00 Sokol Místo - Čechie Hrušovany 10:1 (6:1)
    So 10.06. 17:00 FK Rašovice - Klášterecká Jeseň 7:1 (3:0)
    Ne 11.06. 14:00 SK Libědice - Sokol Mašťov 3:2 (1:2)
    Ne 11.06. 15:00 Sparta Radonice - SKP Kadaň 0:10 (0:5)
    Ne 11.06. 17:00 Sokol Březno B - Málkov 1:5 (1:3)

    26.kolo

    So 17.06. 17:00 Klášterecká Jeseň - Jiskra Kovářská 4:2 (2:2)
    So 17.06. 17:00 SKP Kadaň - Sokol Březno B 11:1 (6:0)
    Ne 18.06. 17:00 LoKo Chomutov B - Sparta Radonice 6:3 (6:2)
    Ne 18.06. 17:00 Málkov - SK Libědice 2:3 (2:0)
    Ne 18.06. 17:00 Sokol Mašťov - FK Rašovice 2:3 (1:2)
    Správce soutěže: Tomáš Sobek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 20 0 0 2 147:27 60
    2. 22 14 2 2 4 87:60 48
    3. 22 13 2 1 6 84:54 44
    4. 22 12 1 4 5 79:60 42
    5. 22 13 0 2 7 66:44 41
    6. 22 10 1 2 9 48:57 34
    7. 22 8 1 0 13 41:69 26
    8. 22 7 1 2 12 54:62 25
    9. 22 7 1 1 13 51:70 24
    10. 22 6 2 0 14 46:97 22
    11. 22 5 3 0 14 54:79 21
    12. 22 3 0 0 19 37:115 9