Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 26. května 2019
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 11031
  • Návštěvy: 271/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    26204
    Týden:
    271
    Dnes:
    55
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:00 Ústí n/L - Sokolov 2:6 (1:3)
    So 13.08. 10:00 Mostecký FK - Benešov 1:2 (0:1)
    So 13.08. 10:15 Písek - SK Kladno 0:3 (0:2)
    So 13.08. 10:15 FC Táborsko - Olympia HK 5:1 (1:0)
    So 13.08. 14:30 Dukla Praha - Jablonec 2:3 np (2:2)
    So 13.08. 15:00 Slovan Liberec - Meteor 1:0 (1:0)
    Ne 14.08. 10:00 Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov 5:1 (1:0)
    Ne 14.08. 10:00 Náchod - Motorlet Praha 4:5 np (4:4)
    Ne 14.08. 17:00 Slavia Praha B - Chrudim 6:0 (2:0)

    2.kolo

    So 20.08. 10:00 Jablonec - Chrudim 7:1 (2:0)
    So 20.08. 10:15 SK Kladno - Náchod 3:0 (2:0)
    So 20.08. 10:15 Meteor - Mostecký FK 5:2 (0:1)
    So 20.08. 10:15 Dukla Praha - Ústí n/L 2:0 (2:0)
    Ne 21.08. 10:00 Viktoria Žižkov - Písek 6:1 (2:0)
    Ne 21.08. 10:15 Motorlet Praha - FC Táborsko 1:2 (0:2)
    Ne 21.08. 14:00 Sokolov - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    Ne 21.08. 17:00 Olympia HK - Slavia Praha B 2:1 np (1:1)
    Ne 21.08. 17:00 Benešov - Bohemians 1905 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 27.08. 10:00 Ústí n/L - Jablonec 1:4 (0:3)
    So 27.08. 10:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 5:2 (3:0)
    So 27.08. 10:15 Písek - Benešov 3:1 (2:0)
    So 27.08. 10:15 FC Táborsko - SK Kladno 3:2 (0:0)
    So 27.08. 10:15 Chrudim - Olympia HK 1:0 np (0:0)
    Ne 28.08. 10:00 Mostecký FK - Sokolov 2:0 (1:0)
    Ne 28.08. 10:00 Bohemians 1905 - Meteor 4:3 (3:2)
    Ne 28.08. 10:00 Náchod - Viktoria Žižkov 2:1 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Slavia Praha B - Motorlet Praha 4:0 (1:0)

    16.kolo

    St 31.08. 10:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 3:1 (2:1)
    St 31.08. 10:00 Mostecký FK - SK Kladno 2:1 (2:0)
    St 31.08. 10:00 Bohemians 1905 - Motorlet Praha 4:1 (4:0)
    St 31.08. 10:15 Dukla Praha - Meteor 0:2 (0:1)
    St 31.08. 11:00 Jablonec - Sokolov 3:0 (2:0)
    St 31.08. 15:00 Ústí n/L - Benešov 1:5 (1:4)
    St 31.08. 17:00 Písek - Olympia HK 2:0 (0:0)
    St 31.08. 17:00 Náchod - Chrudim 2:0 (1:0)
    St 31.08. 17:00 FC Táborsko - Slavia Praha B 2:1 np (1:1)

    4.kolo

    So 03.09. 10:00 Jablonec - Olympia HK 5:1 (3:0)
    So 03.09. 10:00 Viktoria Žižkov - FC Táborsko 1:4 (0:4)
    So 03.09. 10:00 Ústí n/L - Slovan Liberec 1:2 np (1:1)
    So 03.09. 10:15 SK Kladno - Slavia Praha B 1:4 (0:2)
    So 03.09. 10:15 Meteor - Písek 2:0 (2:0)
    So 03.09. 10:15 Dukla Praha - Mostecký FK 6:0 (3:0)
    So 03.09. 17:00 Benešov - Náchod 3:1 (1:1)
    Ne 04.09. 10:15 Motorlet Praha - Chrudim 1:2 (0:1)
    Ne 04.09. 17:00 Sokolov - Bohemians 1905 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 10.09. 10:00 Slovan Liberec - Jablonec 3:0 (3:0)
    So 10.09. 10:00 Mostecký FK - Ústí n/L 1:0 (0:0)
    So 10.09. 10:15 FC Táborsko - Benešov 3:2 (1:1)
    So 10.09. 10:15 Chrudim - SK Kladno 1:2 (1:0)
    So 10.09. 11:00 Písek - Sokolov 0:3 (0:1)
    So 10.09. 14:00 Olympia HK - Motorlet Praha 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 10:00 Bohemians 1905 - Dukla Praha 4:3 np (3:3)
    Ne 11.09. 10:00 Náchod - Meteor 4:2 (1:1)
    Ne 11.09. 17:00 Slavia Praha B - Viktoria Žižkov 4:1 (3:1)

    17.kolo

    St 14.09. 11:00 Meteor - Ústí n/L 5:0 (3:0)
    St 14.09. 17:00 Slavia Praha B - Jablonec 5:2 (2:0)
    St 14.09. 17:00 Chrudim - FC Táborsko 2:1 (0:0)
    St 14.09. 17:00 Olympia HK - Náchod 1:0 np (0:0)
    St 14.09. 17:00 Motorlet Praha - Písek 1:0 (0:0)
    St 14.09. 17:00 SK Kladno - Bohemians 1905 2:3 np (2:2)
    St 14.09. 17:00 Viktoria Žižkov - Mostecký FK 3:1 (1:1)
    St 14.09. 17:00 Benešov - Slovan Liberec 2:6 (1:3)
    St 14.09. 17:00 Sokolov - Dukla Praha 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 17.09. 10:00 Jablonec - Motorlet Praha 5:1 (3:0)
    So 17.09. 10:15 SK Kladno - Olympia HK 2:3 (2:1)
    So 17.09. 10:15 Meteor - FC Táborsko 1:0 (0:0)
    So 17.09. 10:15 Dukla Praha - Písek 2:0 (1:0)
    So 17.09. 10:30 Slovan Liberec - Mostecký FK 2:3 np (2:2)
    Ne 18.09. 10:00 Viktoria Žižkov - Chrudim 2:1 (1:0)
    Ne 18.09. 10:00 Benešov - Slavia Praha B 2:4 (1:1)
    Ne 18.09. 14:00 Sokolov - Náchod 8:4 (4:2)
    St 05.10. 11:00 Ústí n/L - Bohemians 1905 5:3 (3:1)

    7.kolo

    So 24.09. 10:00 Mostecký FK - Jablonec 3:2 (2:0)
    So 24.09. 10:15 Písek - Ústí n/L 3:4 np (3:3)
    So 24.09. 10:15 Chrudim - Benešov 3:2 (2:0)
    So 24.09. 10:15 Motorlet Praha - SK Kladno 1:3 (0:1)
    So 24.09. 11:00 FC Táborsko - Sokolov 0:1 (0:1)
    Ne 25.09. 10:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 1:2 np (1:1)
    Ne 25.09. 10:00 Náchod - Dukla Praha 1:6 (0:3)
    Ne 25.09. 16:30 Slavia Praha B - Meteor 1:0 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Olympia HK - Viktoria Žižkov 3:0 (1:0)

    8.kolo

    So 01.10. 10:00 Jablonec - SK Kladno 3:1 (1:1)
    So 01.10. 10:00 Viktoria Žižkov - Motorlet Praha 1:0 (0:0)
    So 01.10. 10:00 Ústí n/L - Náchod 5:1 (2:1)
    So 01.10. 10:00 Mostecký FK - Bohemians 1905 3:5 (1:2)
    So 01.10. 10:15 Meteor - Chrudim 4:0 (3:0)
    So 01.10. 10:15 Dukla Praha - FC Táborsko 2:0 (0:0)
    So 01.10. 10:30 Slovan Liberec - Písek 2:0 (1:0)
    Ne 02.10. 10:00 Benešov - Olympia HK 4:0 (2:0)
    Ne 02.10. 16:30 Sokolov - Slavia Praha B 1:3 (0:1)

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 Písek - Mostecký FK 3:2 np (2:2)
    So 08.10. 10:15 FC Táborsko - Ústí n/L 4:2 (3:1)
    So 08.10. 10:15 SK Kladno - Viktoria Žižkov 6:1 (3:0)
    So 08.10. 11:00 Chrudim - Sokolov 3:2 (1:2)
    Ne 09.10. 10:00 Bohemians 1905 - Jablonec 1:2 (0:2)
    Ne 09.10. 10:00 Náchod - Slovan Liberec 3:1 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Slavia Praha B - Dukla Praha 4:3 np (3:3)
    Ne 09.10. 16:00 Olympia HK - Meteor 1:0 (1:0)
    Út 11.10. 16:00 Motorlet Praha - Benešov 3:2 (3:1)

    10.kolo

    So 15.10. 10:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 15.10. 10:00 Ústí n/L - Slavia Praha B 0:5 (0:3)
    So 15.10. 10:00 Mostecký FK - Náchod 7:2 (6:1)
    So 15.10. 10:15 Meteor - Motorlet Praha 0:5 (0:3)
    So 15.10. 10:30 Slovan Liberec - FC Táborsko 4:0 (2:0)
    So 15.10. 14:30 Dukla Praha - Chrudim 3:1 (1:1)
    So 15.10. 16:00 Benešov - SK Kladno 2:1 (2:0)
    Ne 16.10. 10:00 Bohemians 1905 - Písek 4:2 (3:1)
    Ne 16.10. 16:00 Sokolov - Olympia HK 4:3 np (3:3)

    11.kolo

    So 22.10. 10:00 Viktoria Žižkov - Benešov 2:1 (1:0)
    So 22.10. 10:15 FC Táborsko - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    So 22.10. 10:15 SK Kladno - Meteor 1:2 (0:1)
    So 22.10. 11:00 Chrudim - Ústí n/L 0:3 (0:0)
    So 22.10. 11:00 Motorlet Praha - Sokolov 2:0 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Písek - Jablonec 1:2 (0:0)
    Ne 23.10. 10:00 Náchod - Bohemians 1905 2:4 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Slavia Praha B - Slovan Liberec 3:1 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Olympia HK - Dukla Praha 2:1 (1:0)

    13.kolo

    St 26.10. 11:00 FC Táborsko - Písek 3:1 (1:1)
    So 05.11. 10:00 Viktoria Žižkov - Sokolov 2:1 (2:0)
    So 05.11. 10:15 SK Kladno - Dukla Praha 1:2 (0:1)
    So 05.11. 11:00 Chrudim - Mostecký FK 2:1 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Motorlet Praha - Ústí n/L 1:2 (0:0)
    Ne 06.11. 10:00 Náchod - Jablonec 2:3 np (2:2)
    Ne 06.11. 14:00 Slavia Praha B - Bohemians 1905 0:2 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Olympia HK - Slovan Liberec 1:5 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Benešov - Meteor 2:3 (1:2)

    12.kolo

    So 29.10. 10:00 Jablonec - Benešov 1:3 (0:2)
    So 29.10. 10:00 Sokolov - SK Kladno 0:2 (0:2)
    So 29.10. 10:00 Ústí n/L - Olympia HK 3:0 (1:0)
    So 29.10. 10:00 Slovan Liberec - Chrudim 3:1 (3:0)
    So 29.10. 10:00 Mostecký FK - Slavia Praha B 2:3 (1:1)
    So 29.10. 10:00 Bohemians 1905 - FC Táborsko 5:2 (2:2)
    So 29.10. 10:15 Meteor - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
    So 29.10. 10:15 Dukla Praha - Motorlet Praha 2:1 (2:0)
    So 29.10. 10:15 Písek - Náchod 3:2 (0:2)

    14.kolo

    So 12.11. 10:00 Jablonec - Meteor 4:2 (2:0)
    So 12.11. 10:00 Ústí n/L - SK Kladno 5:3 (4:0)
    So 12.11. 10:00 Slovan Liberec - Motorlet Praha 0:1 (0:0)
    So 12.11. 10:00 Mostecký FK - Olympia HK 1:4 (1:2)
    So 12.11. 10:15 Písek - Slavia Praha B 1:6 (1:3)
    So 12.11. 14:00 Sokolov - Benešov 1:2 (0:2)
    Ne 13.11. 10:00 Bohemians 1905 - Chrudim 5:0 (2:0)
    Ne 13.11. 10:00 Náchod - FC Táborsko 5:0 (2:0)
    Ne 13.11. 10:30 Dukla Praha - Viktoria Žižkov 5:1 (1:1)

    15.kolo

    Čt 17.11. 10:00 Meteor - Sokolov 4:1 (2:1)
    So 19.11. 10:00 Viktoria Žižkov - Ústí n/L 3:1 (1:1)
    So 19.11. 10:15 FC Táborsko - Jablonec 2:1 (2:0)
    So 19.11. 10:15 SK Kladno - Slovan Liberec 1:2 np (1:1)
    So 19.11. 11:00 Chrudim - Písek 2:1 (1:0)
    Ne 20.11. 10:00 Benešov - Dukla Praha 5:2 (2:0)
    Ne 20.11. 10:15 Motorlet Praha - Mostecký FK 1:2 (0:1)
    Ne 20.11. 13:30 Slavia Praha B - Náchod 3:0 (1:0)
    Ne 20.11. 13:30 Olympia HK - Bohemians 1905 0:2 (0:0)

    18.kolo

    So 25.02. 10:00 Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
    So 25.02. 10:15 SK Kladno - Písek 4:0 (3:0)
    So 25.02. 14:00 Chrudim - Slavia Praha B 2:1 (1:1)
    Ne 26.02. 10:00 Meteor - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    Ne 26.02. 10:00 Benešov - Mostecký FK 3:1 (2:0)
    Ne 26.02. 10:15 Jablonec - Dukla Praha 2:1 (2:1)
    Ne 26.02. 10:15 Motorlet Praha - Náchod 7:1 (5:1)
    Ne 26.02. 13:00 Sokolov - Ústí n/L 1:0 (1:0)
    Ne 26.02. 14:00 Olympia HK - FC Táborsko 3:2 (1:0)

    19.kolo

    So 04.03. 10:00 Mostecký FK - Meteor 2:1 (2:1)
    So 04.03. 11:00 Slovan Liberec - Sokolov 2:1 (2:0)
    So 04.03. 12:30 Písek - Viktoria Žižkov 1:2 np (1:1)
    So 04.03. 14:00 Chrudim - Jablonec 5:3 (2:1)
    So 04.03. 14:30 Ústí n/L - Dukla Praha 2:4 (1:1)
    Ne 05.03. 10:00 FC Táborsko - Motorlet Praha 0:4 (0:3)
    Ne 05.03. 10:00 Náchod - SK Kladno 2:4 (0:1)
    Ne 05.03. 10:00 Bohemians 1905 - Benešov 5:1 (2:0)
    Ne 05.03. 14:30 Slavia Praha B - Olympia HK 0:1 np (0:0)

    20.kolo

    So 11.03. 10:00 Viktoria Žižkov - Náchod 2:1 (1:1)
    So 11.03. 10:15 Jablonec - Ústí n/L 1:0 (0:0)
    So 11.03. 10:15 Meteor - Bohemians 1905 2:1 np (1:1)
    So 11.03. 10:15 SK Kladno - FC Táborsko 3:2 (0:2)
    So 11.03. 12:30 Sokolov - Mostecký FK 5:0 (0:0)
    So 11.03. 14:00 Motorlet Praha - Slavia Praha B 2:4 (1:1)
    Ne 12.03. 10:00 Benešov - Písek 1:2 np (1:1)
    Ne 12.03. 14:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 1:3 (1:3)
    Ne 12.03. 15:00 Olympia HK - Chrudim 1:2 np (1:1)

    21.kolo

    So 18.03. 10:00 FC Táborsko - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    So 18.03. 10:00 Mostecký FK - Dukla Praha 5:1 (3:0)
    So 18.03. 10:15 Chrudim - Motorlet Praha 3:0 (2:0)
    So 18.03. 10:15 Písek - Meteor 2:3 np (2:2)
    So 18.03. 11:00 Slovan Liberec - Ústí n/L 3:2 (1:1)
    Ne 19.03. 10:00 Náchod - Benešov 4:1 (1:0)
    Ne 19.03. 10:00 Bohemians 1905 - Sokolov 6:1 (3:0)
    Ne 19.03. 12:30 Slavia Praha B - SK Kladno 2:1 (0:0)
    Ne 19.03. 15:00 Olympia HK - Jablonec 1:0 np (0:0)

    22.kolo

    So 25.03. 10:00 Ústí n/L - Mostecký FK 2:1 (0:1)
    So 25.03. 10:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha B 0:3 (0:1)
    So 25.03. 10:15 Jablonec - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    So 25.03. 10:15 SK Kladno - Chrudim 5:0 (5:0)
    So 25.03. 15:00 Dukla Praha - Bohemians 1905 0:4 (0:2)
    Ne 26.03. 10:00 Benešov - FC Táborsko 3:2 (1:1)
    Ne 26.03. 10:15 Meteor - Náchod 3:2 np (2:1)
    Ne 26.03. 10:15 Motorlet Praha - Olympia HK 3:0 (1:0)
    Ne 26.03. 11:00 Sokolov - Písek 1:2 np (1:1)

    23.kolo

    So 01.04. 10:00 Bohemians 1905 - Ústí n/L 5:0 (5:0)
    So 01.04. 10:15 Chrudim - Viktoria Žižkov 3:2 (2:2)
    So 01.04. 10:15 FC Táborsko - Meteor 3:2 (0:1)
    So 01.04. 10:15 Písek - Dukla Praha 2:1 (1:0)
    So 01.04. 13:00 Slavia Praha B - Benešov 3:1 (2:1)
    So 01.04. 14:00 Motorlet Praha - Jablonec 1:0 np (0:0)
    Ne 02.04. 10:00 Náchod - Sokolov 0:2 (0:0)
    Ne 02.04. 10:00 Mostecký FK - Slovan Liberec 3:5 (1:2)
    Ne 02.04. 16:30 Olympia HK - SK Kladno 3:2 np (2:1)

    24.kolo

    So 08.04. 10:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 5:2 (1:2)
    So 08.04. 10:00 Ústí n/L - Písek 0:1 (0:1)
    So 08.04. 10:00 Viktoria Žižkov - Olympia HK 0:1 (0:0)
    So 08.04. 10:15 Jablonec - Mostecký FK 3:1 (1:0)
    So 08.04. 10:15 SK Kladno - Motorlet Praha 4:1 (2:0)
    So 08.04. 11:00 Sokolov - FC Táborsko 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 10:00 Benešov - Chrudim 1:2 (1:2)
    Ne 09.04. 10:15 Meteor - Slavia Praha B 1:5 (1:0)
    Ne 09.04. 14:00 Dukla Praha - Náchod 4:3 (3:0)

    25.kolo

    St 12.04. 14:30 Náchod - Ústí n/L 2:5 (0:2)
    Čt 13.04. 10:00 Bohemians 1905 - Mostecký FK 3:1 (2:1)
    Čt 13.04. 11:00 Slavia Praha B - Sokolov 1:0 (0:0)
    14.04. 10:00 Motorlet Praha - Viktoria Žižkov 3:1 (3:0)
    14.04. 10:15 SK Kladno - Jablonec 2:1 np (0:1)
    14.04. 10:15 FC Táborsko - Dukla Praha 0:2 (0:1)
    14.04. 11:00 Chrudim - Meteor 2:1 np (1:1)
    So 15.04. 10:15 Písek - Slovan Liberec 2:3 (1:1)
    Ne 16.04. 17:00 Olympia HK - Benešov 1:3 (1:1)

    26.kolo

    So 22.04. 10:00 Slovan Liberec - Náchod 5:0 (2:0)
    So 22.04. 10:00 Ústí n/L - FC Táborsko 3:2 (3:0)
    So 22.04. 10:00 Viktoria Žižkov - SK Kladno 2:1 np (1:1)
    So 22.04. 10:15 Jablonec - Bohemians 1905 0:5 (0:1)
    So 22.04. 13:30 Sokolov - Chrudim 1:0 np (0:0)
    So 22.04. 14:00 Dukla Praha - Slavia Praha B 2:1 (1:1)
    Ne 23.04. 10:00 Benešov - Motorlet Praha 0:1 (0:0)
    Ne 23.04. 10:15 Meteor - Olympia HK 2:1 (0:1)
    Ne 23.04. 15:00 Mostecký FK - Písek 4:0 (1:0)

    27.kolo

    So 29.04. 10:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 1:3 (0:2)
    So 29.04. 10:15 SK Kladno - Benešov 1:2 (1:0)
    So 29.04. 10:15 Chrudim - Dukla Praha 0:1 (0:1)
    So 29.04. 10:15 FC Táborsko - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    So 29.04. 10:15 Písek - Bohemians 1905 1:2 np (1:0)
    So 29.04. 14:00 Motorlet Praha - Meteor 1:2 np (0:1)
    Ne 30.04. 10:00 Náchod - Mostecký FK 3:0 (0:0)
    Ne 30.04. 11:00 Slavia Praha B - Ústí n/L 9:0 (5:0)
    Ne 30.04. 17:00 Olympia HK - Sokolov 1:2 np (1:1)

    28.kolo

    So 06.05. 10:00 Slovan Liberec - Slavia Praha B 2:3 (1:2)
    So 06.05. 10:00 Sokolov - Motorlet Praha 4:1 (2:1)
    So 06.05. 10:15 Jablonec - Písek 3:0 (1:0)
    So 06.05. 11:00 Ústí n/L - Chrudim 0:1 np (0:0)
    So 06.05. 14:00 Dukla Praha - Olympia HK 7:0 (4:0)
    Ne 07.05. 10:00 Bohemians 1905 - Náchod 8:0 (3:0)
    Ne 07.05. 10:00 Benešov - Viktoria Žižkov 1:2 np (1:0)
    Ne 07.05. 10:15 Meteor - SK Kladno 1:2 (1:0)
    Ne 07.05. 15:00 Mostecký FK - FC Táborsko 3:0 (0:0)

    29.kolo

    So 13.05. 10:15 SK Kladno - Sokolov 3:4 (3:2)
    So 13.05. 10:15 Chrudim - Slovan Liberec 2:1 (2:1)
    So 13.05. 10:15 FC Táborsko - Bohemians 1905 1:7 (1:3)
    So 13.05. 14:00 Motorlet Praha - Dukla Praha 1:2 (1:0)
    Ne 14.05. 10:00 Benešov - Jablonec 4:2 (2:0)
    Ne 14.05. 10:00 Viktoria Žižkov - Meteor 2:1 np (0:0)
    Ne 14.05. 10:00 Náchod - Písek 0:1 (0:0)
    Ne 14.05. 17:00 Olympia HK - Ústí n/L 1:2 np (1:0)
    Ne 14.05. 17:00 Slavia Praha B - Mostecký FK 6:1 (2:1)

    34.kolo

    St 17.05. 10:00 Bohemians 1905 - SK Kladno 5:1 (1:1)
    St 17.05. 15:00 Dukla Praha - Sokolov 5:0 (1:0)
    St 17.05. 16:00 Jablonec - Slavia Praha B 2:0 (1:0)
    St 17.05. 16:00 FC Táborsko - Chrudim 1:0 (0:0)
    St 17.05. 17:00 Náchod - Olympia HK 1:0 np (0:0)
    St 17.05. 17:00 Písek - Motorlet Praha 2:1 (0:0)
    St 17.05. 17:00 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
    St 17.05. 17:00 Slovan Liberec - Benešov 7:0 (3:0)
    St 17.05. 17:00 Ústí n/L - Meteor 0:3 (0:2)

    30.kolo

    So 20.05. 10:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha B 3:0 (3:0)
    So 20.05. 10:00 Slovan Liberec - Olympia HK 2:0 (0:0)
    So 20.05. 10:00 Ústí n/L - Motorlet Praha 1:2 np (1:1)
    So 20.05. 10:15 Jablonec - Náchod 2:1 np (1:0)
    So 20.05. 10:15 Písek - FC Táborsko 4:0 (3:0)
    So 20.05. 14:00 Mostecký FK - Chrudim 4:3 np (3:2)
    Ne 21.05. 10:15 Meteor - Benešov 2:1 (2:1)
    Ne 21.05. 13:30 Sokolov - Viktoria Žižkov 4:1 (1:1)
    Ne 21.05. 14:00 Dukla Praha - SK Kladno 2:1 pp (0:0)

    31.kolo

    So 27.05. 10:15 Meteor - Jablonec 4:5 np (2:1)
    So 27.05. 10:15 SK Kladno - Ústí n/L 1:2 (1:1)
    So 27.05. 10:15 Chrudim - Bohemians 1905 0:3 (0:0)
    So 27.05. 10:15 FC Táborsko - Náchod 1:0 (0:0)
    So 27.05. 14:00 Motorlet Praha - Slovan Liberec 0:5 (0:1)
    Ne 28.05. 10:00 Benešov - Sokolov 3:1 (2:1)
    Ne 28.05. 10:00 Viktoria Žižkov - Dukla Praha 3:1 (3:1)
    Ne 28.05. 17:00 Olympia HK - Mostecký FK 2:0 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Slavia Praha B - Písek 3:1 (0:1)

    32.kolo

    St 24.05. 11:00 Ústí n/L - Viktoria Žižkov 1:6 (1:1)
    So 03.06. 10:00 Slovan Liberec - SK Kladno 5:2 (2:0)
    So 03.06. 10:00 Sokolov - Meteor 2:1 (2:1)
    So 03.06. 10:15 Jablonec - FC Táborsko 1:2 (0:2)
    So 03.06. 11:00 Písek - Chrudim 3:2 np (1:1)
    So 03.06. 14:00 Mostecký FK - Motorlet Praha 2:3 (2:1)
    So 03.06. 14:00 Dukla Praha - Benešov 4:1 (2:0)
    Ne 04.06. 10:00 Náchod - Slavia Praha B 4:3 np (1:0)
    Ne 04.06. 10:00 Bohemians 1905 - Olympia HK 2:0 (1:0)

    33.kolo

    St 07.06. 10:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 2:1 np (0:0)
    Čt 08.06. 11:00 Benešov - Ústí n/L 6:0 (4:0)
    So 10.06. 10:15 Meteor - Dukla Praha 2:1 (1:0)
    So 10.06. 10:15 SK Kladno - Mostecký FK 7:1 (4:0)
    So 10.06. 10:15 Chrudim - Náchod 4:0 (2:0)
    So 10.06. 11:00 Sokolov - Jablonec 5:1 (3:1)
    So 10.06. 14:00 Motorlet Praha - Bohemians 1905 2:4 (2:1)
    Ne 11.06. 17:00 Olympia HK - Písek 0:1 (0:0)
    Ne 11.06. 17:00 Slavia Praha B - FC Táborsko 2:1 np (0:1)
    Správce soutěže: Vlastimil Mentlík

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 34 26 3 2 3 117:41 86
    2. 34 24 3 2 5 96:40 80
    3. 34 23 2 4 5 103:44 77
    4. 34 18 1 3 12 83:62 59
    5. 34 16 4 3 11 73:61 59
    6. 34 14 4 3 13 69:61 53
    7. 34 13 4 3 14 47:70 50
    8. 34 14 3 1 16 63:62 49
    9. 34 15 0 2 17 72:74 47
    10. 34 13 1 5 15 78:64 46
    11. 34 14 1 1 18 52:73 45
    12. 34 11 5 0 18 49:69 43
    13. 34 9 5 6 14 34:61 43
    14. 34 11 3 1 19 55:68 40
    15. 34 9 4 4 17 42:71 39
    16. 34 10 2 3 19 53:94 37
    17. 34 10 2 1 21 60:89 35
    18. 34 7 2 5 20 57:102 30