Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 5. prosince 2019
svátek má Jitka.
Hlavní menu
  • ID: 11030
  • Návštěvy: 224/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    37260
    Týden:
    224
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    12.08. 14:00 Baník Ostrava - Karviná 3:1 (0:1)
    So 13.08. 10:30 Zlín - 1.FC Slovácko 1:0 np (0:0)
    So 13.08. 11:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 3:1 (0:0)
    So 13.08. 11:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:1 np (1:1)
    So 13.08. 11:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 0:2 (0:1)
    So 13.08. 11:00 České Budějovice - Slavia Praha 2:4 (1:1)
    So 13.08. 13:00 Pardubice - Teplice 2:1 (1:0)
    So 13.08. 13:15 Viktoria Plzeň - Hlučín 2:0 (1:0)
    So 13.08. 14:00 Opava - Mladá Boleslav 3:0 (2:0)

    2.kolo

    19.08. 11:00 Mladá Boleslav - Pardubice 0:1 (0:0)
    19.08. 14:00 Hlučín - České Budějovice 3:2 (1:1)
    19.08. 15:00 1.FK Příbram - Opava 4:0 (2:0)
    So 20.08. 11:00 Karviná - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    So 20.08. 11:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:7 (1:4)
    So 20.08. 11:00 1.FC Slovácko - Jihlava 2:1 np (1:1)
    So 20.08. 12:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 2:1 (0:0)
    So 20.08. 14:30 Teplice - Zlín 2:3 (2:1)
    St 21.09. 11:00 Sparta Praha - Slavia Praha 5:0 (3:0)

    17.kolo

    St 24.08. 10:15 Teplice - Opava 3:2 (1:1)
    St 24.08. 11:00 České Budějovice - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    St 24.08. 11:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 2:3 (1:2)
    St 24.08. 11:00 Karviná - Sigma Olomouc 0:5 (0:1)
    St 24.08. 11:00 Hradec Králové - Jihlava 4:0 (4:0)
    St 24.08. 11:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    St 24.08. 13:00 1.FC Slovácko - Pardubice 1:0 np (0:0)
    St 24.08. 14:00 Zbrojovka Brno - Zlín 4:5 np (4:4)
    St 24.08. 16:00 Hlučín - Baník Ostrava 0:6 (0:3)

    3.kolo

    So 27.08. 10:30 České Budějovice - Karviná 2:0 (0:0)
    So 27.08. 11:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 4:0 (2:0)
    So 27.08. 11:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 4:3 np (3:3)
    So 27.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 6:5 (2:1)
    So 27.08. 13:00 Opava - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    So 27.08. 13:00 Pardubice - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
    So 27.08. 14:15 Slavia Praha - Hlučín 4:0 (1:0)
    So 27.08. 14:30 Zlín - Mladá Boleslav 0:3 (0:1)
    Ne 28.08. 14:00 Jihlava - Teplice 1:0 (1:0)

    4.kolo

    St 31.08. 14:30 Sparta Praha - Hlučín 3:0 (2:0)
    So 03.09. 12:00 Hradec Králové - České Budějovice 2:1 np (1:1)
    So 03.09. 13:00 Mladá Boleslav - Jihlava 3:2 np (2:2)
    So 03.09. 13:00 Opava - Pardubice 3:2 (1:1)
    So 03.09. 14:00 Karviná - Slavia Praha 5:4 np (4:4)
    So 03.09. 14:00 Teplice - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    So 03.09. 14:00 1.FK Příbram - Zlín 2:1 (1:0)
    St 14.09. 11:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:3 np (2:2)
    St 21.09. 14:30 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 4:2 (2:1)

    5.kolo

    So 10.09. 11:00 Zlín - Opava 1:0 (1:0)
    So 10.09. 11:00 Baník Ostrava - Teplice 1:2 (1:0)
    So 10.09. 11:00 Slavia Praha - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 10.09. 11:00 Hlučín - Karviná 1:4 (1:3)
    So 10.09. 12:00 Jihlava - 1.FK Příbram 1:0 np (0:0)
    So 10.09. 12:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)
    So 10.09. 14:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 4:1 (2:0)
    So 10.09. 14:30 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 2:3 np (2:2)
    St 12.10. 11:00 Pardubice - Sparta Praha 1:2 (0:1)

    6.kolo

    16.09. 13:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 2:0 (2:0)
    16.09. 14:00 Pardubice - Zlín 1:0 np (0:0)
    So 17.09. 11:00 Teplice - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    So 17.09. 12:00 Hradec Králové - Hlučín 7:1 (4:0)
    So 17.09. 13:00 Opava - Jihlava 1:0 (1:0)
    So 17.09. 14:30 Sparta Praha - Karviná 6:0 (2:0)
    So 17.09. 14:30 1.FC Slovácko - České Budějovice 1:0 np (0:0)
    Ne 18.09. 14:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 1:3 (1:1)
    Ne 18.09. 15:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 1:0 np (0:0)

    7.kolo

    23.09. 13:00 Karviná - Hradec Králové 1:3 (0:2)
    So 24.09. 11:00 Jihlava - Pardubice 1:4 (0:1)
    So 24.09. 11:00 Sigma Olomouc - Opava 1:0 (1:0)
    So 24.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 2:1 np (1:1)
    So 24.09. 12:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 3:2 (3:1)
    So 24.09. 12:00 České Budějovice - Teplice 1:3 (1:3)
    So 24.09. 13:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 24.09. 13:30 Zlín - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Út 27.09. 15:00 Hlučín - Zbrojovka Brno 1:8 (0:2)

    8.kolo

    30.09. 12:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 1:0 (1:0)
    So 01.10. 11:00 Sparta Praha - Hradec Králové 4:1 (0:1)
    So 01.10. 11:00 1.FC Slovácko - Hlučín 7:2 (4:1)
    So 01.10. 11:00 Teplice - Slavia Praha 1:2 (0:0)
    So 01.10. 11:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 2:3 np (2:2)
    So 01.10. 11:00 Opava - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    So 01.10. 11:00 Pardubice - Sigma Olomouc 0:2 (0:2)
    So 01.10. 11:00 Zlín - Jihlava 3:2 np (2:2)
    So 01.10. 12:00 Zbrojovka Brno - Karviná 3:2 (1:1)

    13.kolo

    Út 04.10. 12:00 České Budějovice - Jihlava 3:2 np (2:2)
    So 05.11. 10:15 Karviná - Opava 3:0 (2:0)
    So 05.11. 11:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 2:1 (0:1)
    So 05.11. 11:00 1.FC Slovácko - Teplice 1:2 np (1:1)
    So 05.11. 13:00 Hlučín - Pardubice 2:4 (1:1)
    So 05.11. 13:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 3:0 (0:0)
    So 05.11. 13:30 Baník Ostrava - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Slavia Praha - Zlín 2:0 (1:0)
    So 05.11. 14:30 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 2:1 np (1:1)

    9.kolo

    So 08.10. 11:00 Sigma Olomouc - Zlín 1:3 (1:2)
    So 08.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Opava 2:1 (2:0)
    So 08.10. 11:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 3:2 (0:0)
    So 08.10. 11:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    So 08.10. 11:00 Karviná - 1.FC Slovácko 0:1 np (0:0)
    So 08.10. 11:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 1:4 (0:1)
    Út 11.10. 11:00 Hlučín - Teplice 1:6 (1:4)
    St 19.10. 13:00 Baník Ostrava - Pardubice 2:0 (0:0)
    Út 01.11. 11:00 Jihlava - Sparta Praha 4:5 np (4:4)

    10.kolo

    14.10. 14:00 Teplice - Karviná 3:1 (2:1)
    So 15.10. 11:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:3 (1:0)
    So 15.10. 11:00 Zlín - Baník Ostrava 1:2 np (1:1)
    So 15.10. 11:00 Jihlava - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    So 15.10. 12:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    So 15.10. 12:30 Pardubice - Viktoria Plzeň 1:2 (1:1)
    So 15.10. 14:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 2:1 np (1:1)
    So 15.10. 14:00 Mladá Boleslav - Hlučín 5:1 (3:1)
    So 15.10. 14:00 Opava - České Budějovice 3:0 (2:0)

    11.kolo

    21.10. 14:30 Karviná - Mladá Boleslav 2:0 (0:0)
    So 22.10. 11:00 Hradec Králové - Teplice 2:1 (2:0)
    So 22.10. 11:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 4:5 (0:1)
    So 22.10. 12:00 České Budějovice - Pardubice 3:2 (2:1)
    So 22.10. 12:00 Hlučín - 1.FK Příbram 2:1 np (1:1)
    So 22.10. 13:00 Baník Ostrava - Jihlava 2:0 (2:0)
    So 22.10. 13:30 Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:4 (0:0)
    So 22.10. 14:00 Slavia Praha - Opava 2:0 (2:0)
    So 22.10. 14:30 Viktoria Plzeň - Zlín 1:0 np (0:0)

    12.kolo

    28.10. 11:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 3:0 (2:0)
    28.10. 11:00 Opava - Hlučín 5:0 (3:0)
    28.10. 13:00 Teplice - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    So 29.10. 11:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 2:1 np (1:1)
    So 29.10. 13:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 3:1 (0:0)
    So 29.10. 13:00 Pardubice - Slavia Praha 3:0 (1:0)
    So 29.10. 13:00 Jihlava - Viktoria Plzeň 1:3 (1:2)
    So 29.10. 14:00 1.FK Příbram - Karviná 1:2 (1:1)
    So 29.10. 14:00 Zlín - České Budějovice 0:1 (0:1)

    14.kolo

    11.11. 12:30 Pardubice - Karviná 0:1 np (0:0)
    So 12.11. 11:00 Sparta Praha - Teplice 4:2 (2:0)
    So 12.11. 11:00 Zlín - Hlučín 5:0 (3:0)
    So 12.11. 11:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 2:3 np (2:2)
    So 12.11. 12:00 Opava - Hradec Králové 0:1 np (0:0)
    So 12.11. 14:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 1:3 (0:1)
    So 12.11. 14:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 2:1 (2:1)
    So 12.11. 14:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 3:0 (1:0)
    St 30.11. 11:00 Jihlava - Slavia Praha 0:2 (0:0)

    15.kolo

    So 19.11. 10:00 Hradec Králové - Pardubice 2:1 (1:0)
    So 19.11. 11:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:1 (0:1)
    So 19.11. 11:00 České Budějovice - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    So 19.11. 11:00 Karviná - Zlín 4:1 (2:1)
    So 19.11. 11:00 Teplice - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    So 19.11. 13:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 3:2 (1:1)
    So 19.11. 13:00 Hlučín - Jihlava 1:3 (1:2)
    So 19.11. 13:00 Zbrojovka Brno - Opava 4:3 np (3:3)
    So 19.11. 13:30 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 1:2 np (1:1)

    16.kolo

    So 26.11. 10:30 1.FK Příbram - Teplice 3:2 (2:1)
    So 26.11. 11:00 Opava - 1.FC Slovácko 1:2 np (1:1)
    So 26.11. 11:00 Sigma Olomouc - Hlučín 2:1 (1:1)
    So 26.11. 11:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 2:1 (1:1)
    So 26.11. 12:30 Zlín - Hradec Králové 1:0 np (0:0)
    So 26.11. 13:00 Pardubice - Zbrojovka Brno 5:2 (2:0)
    So 26.11. 13:00 Jihlava - Karviná 1:3 (0:2)
    So 26.11. 14:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 3:2 (0:0)
    Ne 04.12. 11:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 3:1 (1:0)

    18.kolo

    24.02. 14:00 1.FC Slovácko - Zlín 1:3 (1:0)
    So 25.02. 10:30 Mladá Boleslav - Opava 2:1 np (1:1)
    So 25.02. 11:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 2:4 (2:1)
    So 25.02. 11:00 Teplice - Pardubice 1:2 (1:0)
    So 25.02. 11:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 2:3 np (2:2)
    So 25.02. 11:00 Karviná - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 25.02. 11:00 Hlučín - Viktoria Plzeň 0:3 (0:0)
    So 25.02. 11:00 Slavia Praha - České Budějovice 7:1 (2:1)
    So 25.02. 12:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc 3:2 np (2:2)

    19.kolo

    So 04.03. 11:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    So 04.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Karviná 0:1 np (0:0)
    So 04.03. 11:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 4:1 (3:1)
    So 04.03. 11:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 3:2 (0:1)
    So 04.03. 11:00 Zlín - Teplice 3:1 (1:0)
    So 04.03. 12:00 Opava - 1.FK Příbram 0:1 np (0:0)
    So 04.03. 13:15 Pardubice - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
    So 04.03. 14:00 České Budějovice - Hlučín 3:1 (2:0)
    Ne 05.03. 15:30 Baník Ostrava - Hradec Králové 0:2 (0:1)

    20.kolo

    10.03. 12:00 1.FK Příbram - Pardubice 1:0 (0:0)
    So 11.03. 11:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 3:0 (2:0)
    So 11.03. 11:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 3:0 (1:0)
    So 11.03. 13:30 Mladá Boleslav - Zlín 2:1 (0:0)
    So 11.03. 14:00 Sparta Praha - Opava 6:3 (1:3)
    So 11.03. 14:00 Teplice - Jihlava 2:1 np (1:1)
    So 11.03. 14:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:1 (1:1)
    So 11.03. 14:00 Hlučín - Slavia Praha 1:0 (1:0)
    So 11.03. 14:30 Karviná - České Budějovice 3:0 (1:0)

    21.kolo

    17.03. 11:00 Pardubice - Opava 0:1 (0:1)
    So 18.03. 11:00 Sigma Olomouc - Teplice 2:1 np (1:1)
    So 18.03. 12:00 České Budějovice - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    So 18.03. 12:30 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 4:2 (3:1)
    So 18.03. 13:00 Hlučín - Sparta Praha 1:2 (1:0)
    So 18.03. 14:00 Jihlava - Mladá Boleslav 0:1 np (0:0)
    So 18.03. 14:00 Zlín - 1.FK Příbram 1:2 (1:1)
    So 18.03. 14:30 Slavia Praha - Karviná 2:0 (2:0)
    Ne 19.03. 11:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)

    22.kolo

    So 25.03. 11:00 Opava - Zlín 0:1 np (0:0)
    So 25.03. 11:00 Teplice - Baník Ostrava 0:3 (0:0)
    So 25.03. 11:00 Hradec Králové - Slavia Praha 2:1 np (1:1)
    So 25.03. 11:00 Karviná - Hlučín 1:2 (1:2)
    So 25.03. 13:00 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
    So 25.03. 14:00 1.FK Příbram - Jihlava 1:0 (0:0)
    So 25.03. 14:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 3:1 (1:1)
    St 05.04. 14:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 2:1 np (1:1)
    Út 18.04. 11:00 Sparta Praha - Pardubice 3:2 np (2:2)

    23.kolo

    So 01.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Teplice 4:1 (3:0)
    So 01.04. 12:00 Hlučín - Hradec Králové 0:8 (0:5)
    So 01.04. 13:00 Karviná - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    So 01.04. 13:00 Jihlava - Opava 1:0 np (0:0)
    So 01.04. 13:30 Zlín - Pardubice 1:0 np (0:0)
    So 01.04. 14:00 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 2:1 (1:1)
    So 01.04. 14:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 1:3 (1:2)
    So 01.04. 14:30 České Budějovice - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    Ne 02.04. 13:30 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 10:2 (4:2)

    24.kolo

    So 08.04. 11:00 Opava - Sigma Olomouc 3:2 (1:1)
    So 08.04. 11:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
    So 08.04. 12:00 Teplice - České Budějovice 3:4 (0:3)
    So 08.04. 13:00 Pardubice - Jihlava 3:1 (2:0)
    So 08.04. 13:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 2:1 np (1:1)
    So 08.04. 13:00 Zbrojovka Brno - Hlučín 3:1 (0:1)
    So 08.04. 13:30 Hradec Králové - Karviná 1:0 np (0:0)
    So 08.04. 14:00 Sparta Praha - Zlín 1:0 np (0:0)
    So 08.04. 14:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 4:1 (2:1)

    25.kolo

    14.04. 12:00 Karviná - Zbrojovka Brno 2:1 (2:0)
    So 15.04. 11:00 Hradec Králové - Sparta Praha 2:1 np (1:1)
    So 15.04. 11:00 Slavia Praha - Teplice 2:1 np (1:1)
    So 15.04. 11:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 1:2 np (1:1)
    So 15.04. 11:00 Baník Ostrava - Opava 5:1 (2:1)
    So 15.04. 11:00 Sigma Olomouc - Pardubice 4:1 (3:0)
    So 15.04. 11:00 Jihlava - Zlín 1:2 np (1:1)
    So 15.04. 12:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 3:4 np (3:3)
    St 26.04. 15:00 Hlučín - 1.FC Slovácko 2:3 (0:2)

    26.kolo

    So 22.04. 11:00 Zlín - Sigma Olomouc 2:3 np (2:2)
    So 22.04. 11:00 Opava - Viktoria Plzeň 1:2 np (1:1)
    So 22.04. 11:00 1.FK Příbram - České Budějovice 2:0 (0:0)
    So 22.04. 11:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 4:1 (2:1)
    So 22.04. 11:00 1.FC Slovácko - Karviná 2:0 (1:0)
    So 22.04. 12:00 Pardubice - Baník Ostrava 2:0 (2:0)
    So 22.04. 13:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 1:2 np (1:1)
    So 22.04. 14:00 Teplice - Hlučín 3:1 (0:1)
    St 07.06. 11:00 Sparta Praha - Jihlava 1:2 (0:0)

    27.kolo

    So 29.04. 11:00 Karviná - Teplice 0:2 (0:1)
    So 29.04. 11:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:1 (1:1)
    So 29.04. 11:00 České Budějovice - Opava 2:0 (2:0)
    So 29.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Pardubice 2:0 (0:0)
    So 29.04. 11:00 Sigma Olomouc - Jihlava 2:0 (1:0)
    So 29.04. 12:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 29.04. 12:00 Baník Ostrava - Zlín 3:4 np (3:3)
    Ne 30.04. 14:00 Hlučín - Mladá Boleslav 2:3 np (2:2)
    Po 01.05. 13:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 0:1 (0:0)

    28.kolo

    05.05. 13:00 Pardubice - České Budějovice 0:1 np (0:0)
    05.05. 14:00 Mladá Boleslav - Karviná 3:0 (2:0)
    So 06.05. 11:00 Teplice - Hradec Králové 1:3 (1:2)
    So 06.05. 11:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 0:4 (0:2)
    So 06.05. 13:00 Jihlava - Baník Ostrava 2:1 np (1:1)
    So 06.05. 13:30 1.FK Příbram - Hlučín 2:0 (0:0)
    So 06.05. 14:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
    So 06.05. 14:00 Opava - Slavia Praha 0:7 (0:2)
    So 06.05. 14:30 Zlín - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)

    29.kolo

    12.05. 10:30 Hlučín - Opava 1:2 (1:1)
    So 13.05. 11:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 2:1 np (1:1)
    So 13.05. 11:00 Karviná - 1.FK Příbram 2:1 np (1:1)
    So 13.05. 11:00 Slavia Praha - Pardubice 2:1 (2:0)
    So 13.05. 11:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 4:3 (2:3)
    So 13.05. 12:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 1:2 (0:1)
    So 13.05. 13:00 Zbrojovka Brno - Teplice 1:2 np (1:1)
    So 13.05. 14:00 České Budějovice - Zlín 2:1 np (1:1)
    Út 30.05. 13:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 3:4 (2:3)

    34.kolo

    Út 16.05. 11:00 Opava - Teplice 1:0 (0:0)
    St 17.05. 11:00 Sparta Praha - České Budějovice 2:4 (0:2)
    St 17.05. 11:00 Zlín - Zbrojovka Brno 0:3 (0:1)
    St 17.05. 11:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    St 17.05. 12:00 Jihlava - Hradec Králové 2:1 np (1:1)
    St 17.05. 12:30 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 2:1 (2:1)
    St 17.05. 13:00 Pardubice - 1.FC Slovácko 4:0 (1:0)
    St 17.05. 16:00 Baník Ostrava - Hlučín 6:1 (4:0)
    Út 23.05. 12:00 Sigma Olomouc - Karviná 2:3 (1:1)

    30.kolo

    So 20.05. 11:00 Jihlava - České Budějovice 1:0 (0:0)
    So 20.05. 11:00 Opava - Karviná 0:1 (0:0)
    So 20.05. 12:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    So 20.05. 13:00 Pardubice - Hlučín 5:0 (1:0)
    So 20.05. 14:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 2:1 (0:1)
    So 20.05. 14:00 Teplice - 1.FC Slovácko 1:2 np (1:1)
    So 20.05. 14:30 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 2:4 (2:1)
    So 20.05. 14:30 Zlín - Slavia Praha 1:3 (0:2)
    Ne 21.05. 13:00 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 3:2 np (2:2)

    31.kolo

    26.05. 11:00 České Budějovice - Sigma Olomouc 3:0 (1:0)
    So 27.05. 11:00 Teplice - Sparta Praha 1:4 (0:3)
    So 27.05. 11:00 Slavia Praha - Jihlava 5:1 (4:0)
    So 27.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 2:3 np (2:2)
    So 27.05. 12:00 Hradec Králové - Opava 3:1 (2:1)
    So 27.05. 12:00 Karviná - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 27.05. 13:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 3:0 (0:0)
    So 27.05. 14:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    Ne 28.05. 11:00 Hlučín - Zlín 0:5 (0:4)

    32.kolo

    St 26.04. 11:00 Mladá Boleslav - Teplice 3:0 (1:0)
    St 03.05. 14:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 3:1 (2:1)
    So 03.06. 10:15 Pardubice - Hradec Králové 2:1 (1:1)
    So 03.06. 11:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    So 03.06. 11:00 Zlín - Karviná 3:0 (1:0)
    So 03.06. 11:00 Opava - Zbrojovka Brno 3:1 (2:0)
    So 03.06. 13:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 4:0 (1:0)
    So 03.06. 13:00 Jihlava - Hlučín 6:2 (3:0)
    So 03.06. 14:30 Baník Ostrava - České Budějovice 0:1 np (0:0)

    33.kolo

    So 10.06. 11:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 2:1 np (1:1)
    So 10.06. 11:00 Teplice - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    So 10.06. 11:00 1.FC Slovácko - Opava 3:4 (0:3)
    So 10.06. 11:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)
    So 10.06. 12:00 Hradec Králové - Zlín 1:0 np (0:0)
    So 10.06. 13:00 Zbrojovka Brno - Pardubice 2:1 np (1:1)
    So 10.06. 13:00 Karviná - Jihlava 2:1 (1:1)
    So 10.06. 14:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 5:2 (4:1)
    Ne 11.06. 11:00 Hlučín - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 34 22 4 2 6 79:43 76
    2. 34 16 9 2 7 62:39 68
    3. 34 17 6 5 6 63:45 68
    4. 34 20 1 3 10 83:51 65
    5. 34 16 3 4 11 56:46 58
    6. 34 14 4 6 10 64:50 56
    7. 34 15 3 2 14 71:55 53
    8. 34 14 1 6 13 52:39 50
    9. 34 12 2 8 12 79:74 48
    10. 34 10 8 2 14 45:45 48
    11. 34 8 8 7 11 46:44 47
    12. 34 12 4 3 15 45:57 47
    13. 34 8 9 4 13 57:61 46
    14. 34 12 4 2 16 46:58 46
    15. 34 12 3 3 16 51:57 45
    16. 34 7 6 8 13 48:67 41
    17. 34 11 0 8 15 43:66 41
    18. 34 4 1 1 28 32:129 15