Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 2. dubna 2020
svátek má Erika.
Hlavní menu
  • ID: 11023
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Trutnov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4829
    Týden:
    30
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 17:00 Vrchlabí B - FK Poříčí 3:0 (3:0)
    So 13.08. 17:00 Žacléř - Janské Lázně 3:0 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Mostek - Staré Buky 2:3 np (2:2)
    So 13.08. 17:00 Strážné - Podhůří 5:2 (2:2)
    So 13.08. 17:00 Rtyně - Kuks 4:1 (4:0)
    So 13.08. 17:00 Mladé Buky - Bohuslavice 3:0 (2:0)
    So 13.08. 17:00 Vítězná - Bílá Třemešná B 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 20.08. 16:00 Janské Lázně - Staré Buky 0:6 (0:4)
    So 20.08. 17:00 FK Poříčí - Bílá Třemešná B 7:0 (4:0)
    So 20.08. 17:00 Bohuslavice - Vítězná 1:4 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Podhůří - Rtyně 2:6 (2:3)
    So 20.08. 17:00 Mostek - Strážné 2:0 (0:0)
    Ne 21.08. 13:00 Kuks - Mladé Buky 0:4 (0:2)
    Ne 21.08. 17:00 Vrchlabí B - Žacléř 1:0 (1:0)

    3.kolo

    So 27.08. 17:00 Žacléř - FK Poříčí 3:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Vrchlabí B - Staré Buky 1:2 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Strážné - Janské Lázně 3:2 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Rtyně - Mostek 7:1 (4:0)
    So 27.08. 17:00 Mladé Buky - Podhůří 7:1 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Vítězná - Kuks 3:0 (1:0)
    Ne 28.08. 14:00 Bílá Třemešná B - Bohuslavice 3:4 np (3:3)

    4.kolo

    So 03.09. 16:00 Janské Lázně - Rtyně 1:0 (1:0)
    So 03.09. 17:00 FK Poříčí - Bohuslavice 4:2 (2:2)
    So 03.09. 17:00 Podhůří - Vítězná 3:2 np (2:2)
    So 03.09. 17:00 Mostek - Mladé Buky 1:2 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Žacléř - Staré Buky 1:2 np (1:1)
    Ne 04.09. 13:00 Kuks - Bílá Třemešná B 4:2 (2:1)
    Ne 04.09. 17:00 Vrchlabí B - Strážné 1:3 (1:1)

    5.kolo

    So 10.09. 15:00 Vítězná - Mostek 4:0 (1:0)
    So 10.09. 17:00 FK Poříčí - Staré Buky 1:4 (0:2)
    So 10.09. 17:00 Strážné - Žacléř 2:1 (1:1)
    So 10.09. 17:00 Rtyně - Vrchlabí B 2:3 np (2:2)
    So 10.09. 17:00 Mladé Buky - Janské Lázně 3:2 (1:0)
    Ne 11.09. 14:00 Bílá Třemešná B - Podhůří 8:1 (3:0)
    Ne 11.09. 17:00 Bohuslavice - Kuks 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 17.09. 17:00 FK Poříčí - Kuks 7:2 (2:1)
    So 17.09. 17:00 Podhůří - Bohuslavice 7:3 (3:0)
    So 17.09. 17:00 Mostek - Bílá Třemešná B 3:1 (1:1)
    So 17.09. 17:00 Janské Lázně - Vítězná 5:1 (3:0)
    So 17.09. 17:00 Vrchlabí B - Mladé Buky 2:3 np (2:2)
    So 17.09. 17:00 Žacléř - Rtyně 4:0 (1:0)
    So 17.09. 17:00 Strážné - Staré Buky 2:3 (0:3)

    7.kolo

    So 24.09. 16:30 Strážné - FK Poříčí 1:3 (1:3)
    So 24.09. 16:30 Rtyně - Staré Buky 0:2 (0:2)
    So 24.09. 16:30 Mladé Buky - Žacléř 2:0 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Vítězná - Vrchlabí B 3:4 (0:2)
    So 24.09. 16:30 Bílá Třemešná B - Janské Lázně 1:4 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Bohuslavice - Mostek 1:3 (0:3)
    Ne 25.09. 13:00 Kuks - Podhůří 2:1 (1:0)

    14.kolo

    St 28.09. 16:30 FK Poříčí - Vrchlabí B 2:1 (1:0)
    St 28.09. 16:30 Janské Lázně - Žacléř 3:2 np (2:2)
    St 28.09. 16:30 Staré Buky - Mostek 2:0 (0:0)
    St 28.09. 16:30 Podhůří - Strážné 3:4 (1:1)
    St 28.09. 16:30 Kuks - Rtyně 1:5 (1:4)
    St 28.09. 16:30 Bohuslavice - Mladé Buky 1:7 (0:4)
    St 28.09. 16:30 Bílá Třemešná B - Vítězná 1:2 np (1:1)

    8.kolo

    So 01.10. 16:30 FK Poříčí - Podhůří 5:0 (2:0)
    So 01.10. 16:30 Janské Lázně - Bohuslavice 5:2 (3:2)
    So 01.10. 16:30 Vrchlabí B - Bílá Třemešná B 9:0 (3:0)
    So 01.10. 16:30 Žacléř - Vítězná 3:2 (1:1)
    So 01.10. 16:30 Mladé Buky - Staré Buky 3:2 (1:1)
    So 01.10. 16:30 Strážné - Rtyně 1:2 (1:2)
    Ne 02.10. 16:30 Mostek - Kuks 5:0 (1:0)

    9.kolo

    So 08.10. 16:00 Rtyně - FK Poříčí 3:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Mladé Buky - Strážné 3:1 (2:1)
    So 08.10. 16:00 Vítězná - Staré Buky 2:1 (2:1)
    So 08.10. 16:00 Bílá Třemešná B - Žacléř 1:3 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Bohuslavice - Vrchlabí B 2:1 (2:1)
    So 08.10. 16:00 Podhůří - Mostek 1:0 (1:0)
    Ne 09.10. 13:00 Kuks - Janské Lázně 2:3 np (2:2)

    10.kolo

    So 15.10. 16:00 FK Poříčí - Mostek 2:1 np (1:1)
    So 15.10. 16:00 Janské Lázně - Podhůří 10:1 (4:0)
    So 15.10. 16:00 Žacléř - Bohuslavice 6:0 (2:0)
    So 15.10. 16:00 Strážné - Vítězná 1:2 (1:2)
    So 15.10. 16:00 Rtyně - Mladé Buky 2:3 np (2:2)
    Ne 16.10. 13:00 Bílá Třemešná B - Staré Buky 1:6 (1:2)
    Ne 16.10. 16:00 Vrchlabí B - Kuks 10:1 (6:1)

    11.kolo

    So 22.10. 15:30 Mladé Buky - FK Poříčí 1:4 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Vítězná - Rtyně 7:1 (4:1)
    So 22.10. 15:30 Bohuslavice - Staré Buky 3:2 (3:0)
    So 22.10. 15:30 Podhůří - Vrchlabí B 0:6 (0:2)
    So 22.10. 15:30 Mostek - Janské Lázně 3:1 (2:0)
    Ne 23.10. 13:00 Kuks - Žacléř 1:5 (1:2)
    Ne 23.10. 14:00 Bílá Třemešná B - Strážné 2:6 (2:3)

    12.kolo

    28.10. 14:30 Janské Lázně - FK Poříčí 3:4 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Vrchlabí B - Mostek 3:1 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Žacléř - Podhůří 3:0k
    So 29.10. 14:30 Strážné - Bohuslavice 7:1 (3:0)
    So 29.10. 14:30 Rtyně - Bílá Třemešná B 9:1 (3:0)
    So 29.10. 14:30 Mladé Buky - Vítězná 1:3 (0:2)
    Ne 30.10. 13:00 Kuks - Staré Buky 0:8 (0:3)

    13.kolo

    So 05.11. 14:00 Vítězná - FK Poříčí 3:1 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Bílá Třemešná B - Mladé Buky 2:8 (1:6)
    So 05.11. 14:00 Bohuslavice - Rtyně 7:2 (3:2)
    So 05.11. 14:00 Podhůří - Staré Buky 0:10 (0:5)
    So 05.11. 14:00 Mostek - Žacléř 4:2 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Janské Lázně - Vrchlabí B 0:1 (0:1)
    Ne 06.11. 13:00 Kuks - Strážné 1:5 (0:2)

    15.kolo

    So 01.04. 16:00 Bílá Třemešná B - FK Poříčí 3:1
    So 01.04. 16:00 Vítězná - Bohuslavice 4:0
    So 01.04. 16:00 Mladé Buky - Kuks 3:0
    So 01.04. 16:00 Rtyně - Podhůří 3:1
    So 01.04. 16:00 Strážné - Mostek 1:2
    So 01.04. 16:00 Žacléř - Vrchlabí B 0:2
    So 01.04. 18:00 Staré Buky - Janské Lázně 3:0

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 FK Poříčí - Žacléř 2:3 (1:1)
    So 08.04. 16:30 Staré Buky - Vrchlabí B 4:0 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Janské Lázně - Strážné 1:2 (0:1)
    So 08.04. 16:30 Mostek - Rtyně 1:3 (0:2)
    So 08.04. 16:30 Podhůří - Mladé Buky 1:6 (0:4)
    So 08.04. 16:30 Bohuslavice - Bílá Třemešná B 4:3 (2:2)
    Ne 09.04. 13:00 Kuks - Vítězná 0:4 (0:2)

    17.kolo

    So 15.04. 17:00 Bohuslavice - FK Poříčí 3:2 (1:1)
    So 15.04. 17:00 Vítězná - Podhůří 6:0 (1:0)
    So 15.04. 17:00 Mladé Buky - Mostek 4:3 (0:1)
    So 15.04. 17:00 Rtyně - Janské Lázně 3:0 (1:0)
    So 15.04. 17:00 Strážné - Vrchlabí B 1:4 (1:2)
    So 15.04. 17:00 Staré Buky - Žacléř 3:1 (2:1)
    Ne 16.04. 14:00 Bílá Třemešná B - Kuks 8:1 (6:0)

    19.kolo

    So 22.04. 17:00 Bohuslavice - Podhůří 4:2 (3:1)
    So 22.04. 17:00 Vítězná - Janské Lázně 4:2 (2:2)
    So 22.04. 17:00 Mladé Buky - Vrchlabí B 0:1 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Rtyně - Žacléř 6:1 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Staré Buky - Strážné 4:3 np (1:1)
    Ne 23.04. 13:00 Kuks - FK Poříčí 1:5 (0:1)
    Ne 23.04. 14:00 Bílá Třemešná B - Mostek 3:1 (2:1)

    18.kolo

    So 29.04. 15:30 Staré Buky - FK Poříčí 3:0 (2:0)
    So 29.04. 17:00 Vrchlabí B - Rtyně 2:0 (1:0)
    So 29.04. 17:00 Mostek - Vítězná 2:3 np (2:1)
    So 29.04. 17:00 Podhůří - Bílá Třemešná B 1:5 (0:5)
    Ne 30.04. 17:00 Kuks - Bohuslavice 2:3 np (0:1)
    Po 08.05. 17:00 Žacléř - Strážné 3:1 (3:0)
    Po 08.05. 17:00 Janské Lázně - Mladé Buky 3:0 (2:0)

    20.kolo

    So 06.05. 17:00 FK Poříčí - Strážné 2:4 (1:1)
    So 06.05. 17:00 Staré Buky - Rtyně 5:3 (0:3)
    So 06.05. 17:00 Žacléř - Mladé Buky 2:3 np (1:1)
    So 06.05. 17:00 Janské Lázně - Bílá Třemešná B 2:0 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Mostek - Bohuslavice 0:2 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Podhůří - Kuks 3:1 (0:1)
    Ne 07.05. 17:00 Vrchlabí B - Vítězná 1:2 (1:2)

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Podhůří - FK Poříčí 5:4 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Bohuslavice - Janské Lázně 1:3
    So 13.05. 17:00 Vítězná - Žacléř 3:1 (0:1)
    So 13.05. 17:00 Staré Buky - Mladé Buky 3:0
    So 13.05. 17:00 Rtyně - Strážné 2:1 (1:0)
    Ne 14.05. 13:00 Kuks - Mostek 1:2 (0:0)
    Ne 14.05. 14:00 Bílá Třemešná B - Vrchlabí B 1:2 np (0:1)

    22.kolo

    So 20.05. 17:00 FK Poříčí - Rtyně 4:2 (1:1)
    So 20.05. 17:00 Strážné - Mladé Buky 3:1 (2:1)
    So 20.05. 17:00 Staré Buky - Vítězná 5:2 (4:1)
    So 20.05. 17:00 Žacléř - Bílá Třemešná B 6:0 (5:0)
    So 20.05. 17:00 Janské Lázně - Kuks 9:0 (6:0)
    So 20.05. 17:00 Mostek - Podhůří 1:2 np (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Vrchlabí B - Bohuslavice 2:1 (1:0)

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 Mostek - FK Poříčí 7:1
    So 27.05. 17:00 Podhůří - Janské Lázně 2:1
    So 27.05. 17:00 Bohuslavice - Žacléř 0:2
    So 27.05. 17:00 Staré Buky - Bílá Třemešná B 11:2
    So 27.05. 17:00 Vítězná - Strážné 3:6
    So 27.05. 17:00 Mladé Buky - Rtyně 2:3 np
    Ne 28.05. 13:00 Kuks - Vrchlabí B 3:5

    24.kolo

    So 03.06. 17:00 FK Poříčí - Mladé Buky 1:4
    So 03.06. 17:00 Rtyně - Vítězná 4:1 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Strážné - Bílá Třemešná B 4:0 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Staré Buky - Bohuslavice 2:3 np
    So 03.06. 17:00 Žacléř - Kuks 9:0 (4:0)
    So 03.06. 17:00 Janské Lázně - Mostek 2:0
    Ne 04.06. 17:00 Vrchlabí B - Podhůří 2:3 (2:1)

    25.kolo

    So 10.06. 14:00 Mostek - Vrchlabí B 4:0 (1:0)
    So 10.06. 17:00 FK Poříčí - Janské Lázně 2:5
    So 10.06. 17:00 Podhůří - Žacléř 2:1 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Staré Buky - Kuks 19:0 (8:0)
    So 10.06. 17:00 Bohuslavice - Strážné 1:6 (0:3)
    So 10.06. 17:00 Bílá Třemešná B - Rtyně 1:7 (0:3)
    So 10.06. 17:00 Vítězná - Mladé Buky 1:2 (0:0)

    26.kolo

    So 17.06. 15:00 Rtyně - Bohuslavice 9:1
    So 17.06. 17:00 FK Poříčí - Vítězná 1:3
    So 17.06. 17:00 Mladé Buky - Bílá Třemešná B 5:1
    So 17.06. 17:00 Strážné - Kuks 3:1
    So 17.06. 17:00 Staré Buky - Podhůří 5:0
    So 17.06. 17:00 Žacléř - Mostek 7:0
    Ne 18.06. 17:00 Vrchlabí B - Janské Lázně 7:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 19 3 1 3 117:29 64
    2. 26 16 3 1 6 77:42 55
    3. 26 15 2 1 8 72:38 50
    4. 26 15 2 1 8 72:46 50
    5. 26 15 1 2 8 87:52 49
    6. 26 15 0 1 10 76:51 46
    7. 26 14 0 3 9 72:37 45
    8. 26 11 2 0 13 66:56 37
    9. 26 10 0 4 12 49:54 34
    10. 26 10 1 0 15 64:70 32
    11. 26 7 3 0 16 47:93 27
    12. 26 7 2 0 17 42:110 25
    13. 26 6 0 3 17 51:108 21
    14. 26 3 0 2 21 27:133 11