Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 11012
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6903
    Týden:
    43
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 17:00 Dědice - Chvalkovice n.H. 8:2 (2:0)
    Ne 14.08. 10:30 FK Drnovice B - Komořany 9:2 (5:0)
    Ne 14.08. 16:30 Ivanovice - Habrovany 6:0 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Opatovice - Lysovice 0:3 (0:3)
    Ne 14.08. 16:30 Rychtářov - M.Málkovice 1:3 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Hoštice - Pačlavice B 0:2 (0:0)

    3.kolo

    Ne 21.08. 15:30 M.Málkovice - FK Drnovice B 1:4 (0:2)
    Ne 21.08. 15:30 Pačlavice B - Habrovany 4:0 (2:0)
    Ne 21.08. 16:30 Chvalkovice n.H. - Opatovice 1:5 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Ivanovice - Dědice 2:6 (1:3)
    Ne 21.08. 16:30 Hoštice - Komořany 0:4 (0:1)
    St 28.09. 15:30 Lysovice - Kučerov 7:1 (3:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Dědice - Pačlavice B 2:2 (2:2)
    Ne 28.08. 10:30 FK Drnovice B - Hoštice 5:1 (4:1)
    Ne 28.08. 16:30 Habrovany - Komořany 4:1 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Opatovice - Ivanovice 2:5 (1:2)
    Ne 28.08. 16:30 Kučerov - Chvalkovice n.H. 0:3 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Rychtářov - Lysovice 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 03.09. 13:30 Dědice - Komořany 4:1 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Lysovice - M.Málkovice 2:0 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Chvalkovice n.H. - Rychtářov 0:0 (0:0)
    Ne 04.09. 15:30 Pačlavice B - Opatovice 4:1 (0:1)
    Ne 04.09. 16:00 Ivanovice - Kučerov 11:0 (7:0)
    Ne 04.09. 16:00 Hoštice - Habrovany 0:3 (0:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Dědice - Hoštice 5:0 (1:0)
    Ne 11.09. 10:30 FK Drnovice B - Habrovany 6:1 (4:1)
    Ne 11.09. 15:30 M.Málkovice - Chvalkovice n.H. 1:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Opatovice - Komořany 1:0 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Rychtářov - Ivanovice 1:1 (0:0)
    Ne 11.09. 16:30 Kučerov - Pačlavice B 1:3 (0:0)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Lysovice - FK Drnovice B 2:2 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Ivanovice - M.Málkovice 4:2 (2:1)
    Ne 18.09. 15:30 Pačlavice B - Rychtářov 6:0 (3:0)
    Ne 18.09. 15:30 Hoštice - Opatovice 0:6 (0:3)
    Ne 18.09. 15:30 Habrovany - Dědice 0:11 (0:4)
    Ne 18.09. 16:00 Kučerov - Komořany 0:6 (0:3)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 M.Málkovice - Pačlavice B 5:1 (3:0)
    So 24.09. 15:30 Lysovice - Chvalkovice n.H. 4:1 (2:1)
    Ne 25.09. 10:30 FK Drnovice B - Dědice 6:4 (5:1)
    Ne 25.09. 15:30 Opatovice - Habrovany 5:1 (0:1)
    Ne 25.09. 15:30 Kučerov - Hoštice 3:2 (2:1)
    Ne 25.09. 15:30 Rychtářov - Komořany 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Dědice - Opatovice 7:3 (2:0)
    Ne 02.10. 15:00 Chvalkovice n.H. - FK Drnovice B 1:5 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Ivanovice - Lysovice 2:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 M.Málkovice - Komořany 1:2 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Hoštice - Rychtářov 1:4 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Habrovany - Kučerov 2:0 (0:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Lysovice - Pačlavice B 4:0 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Chvalkovice n.H. - Ivanovice 2:6 (2:4)
    Ne 09.10. 10:30 FK Drnovice B - Opatovice 2:1 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Kučerov - Dědice 1:7 (1:3)
    Ne 09.10. 15:00 Rychtářov - Habrovany 1:1 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 M.Málkovice - Hoštice 3:1 (1:1)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 Dědice - Rychtářov 3:1 (2:1)
    So 15.10. 15:00 Lysovice - Komořany 4:1 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Ivanovice - FK Drnovice B 1:3 (0:2)
    Ne 16.10. 15:00 Pačlavice B - Chvalkovice n.H. 2:2 (0:2)
    Ne 16.10. 15:00 Habrovany - M.Málkovice 1:3 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Opatovice - Kučerov 8:1 (4:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Lysovice - Hoštice 5:2 (2:1)
    So 22.10. 14:30 Chvalkovice n.H. - Komořany 0:2 (0:1)
    So 22.10. 14:30 Ivanovice - Pačlavice B 1:3 (1:1)
    Ne 23.10. 13:15 FK Drnovice B - Kučerov 7:1 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Rychtářov - Opatovice 1:5 (1:4)
    Ne 23.10. 14:30 M.Málkovice - Dědice 1:5 (1:2)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Opatovice - M.Málkovice 4:2 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Pačlavice B - FK Drnovice B 1:6 (1:2)
    Ne 30.10. 14:30 Ivanovice - Komořany 4:2 (2:2)
    Ne 30.10. 14:30 Hoštice - Chvalkovice n.H. 0:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Habrovany - Lysovice 0:2 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Kučerov - Rychtářov 6:1 (3:0)

    1.kolo

    So 05.11. 14:00 M.Málkovice - Kučerov 1:1 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Lysovice - Dědice 3:1 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Chvalkovice n.H. - Habrovany 2:2 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Ivanovice - Hoštice 3:1 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Rychtářov - FK Drnovice B 1:8 (0:3)
    Ne 06.11. 14:00 Pačlavice B - Komořany 2:1 (1:1)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Dědice - Lysovice 2:2 (1:1)
    Ne 26.03. 10:30 FK Drnovice B - Rychtářov 5:0 (3:0)
    Ne 26.03. 15:00 Kučerov - M.Málkovice 0:0 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Habrovany - Chvalkovice n.H. 2:4 (0:3)
    Ne 26.03. 15:00 Hoštice - Ivanovice 1:5 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Komořany - Pačlavice B 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 01.04. 15:30 Chvalkovice n.H. - Dědice 0:3 (0:1)
    So 01.04. 15:30 Lysovice - Opatovice 1:1 (1:1)
    Ne 02.04. 15:00 Komořany - FK Drnovice B 0:2
    Ne 02.04. 15:30 Pačlavice B - Hoštice 0:4
    Ne 02.04. 15:30 Habrovany - Ivanovice 2:9 (2:4)
    Ne 02.04. 15:30 M.Málkovice - Rychtářov 2:1

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Dědice - Ivanovice 1:1 (1:1)
    Ne 09.04. 10:00 FK Drnovice B - M.Málkovice 3:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Kučerov - Lysovice 0:0 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Opatovice - Chvalkovice n.H. 4:0 (2:0)
    Ne 09.04. 15:30 Habrovany - Pačlavice B 1:0
    Ne 09.04. 15:30 Komořany - Hoštice 3:1

    17.kolo

    So 15.04. 16:00 Lysovice - Rychtářov 3:0 (0:0)
    Ne 16.04. 15:30 Pačlavice B - Dědice 1:4 (1:3)
    Ne 16.04. 16:00 Hoštice - FK Drnovice B 5:1 (0:1)
    Ne 16.04. 16:00 Komořany - Habrovany 5:1 (1:1)
    Ne 16.04. 16:00 Ivanovice - Opatovice 6:2
    Ne 16.04. 16:00 Chvalkovice n.H. - Kučerov 5:2 (1:0)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Komořany - Dědice 4:1 (0:0)
    Ne 23.04. 15:30 M.Málkovice - Lysovice 2:4 (1:1)
    Ne 23.04. 16:00 Rychtářov - Chvalkovice n.H. 2:2 (2:1)
    Ne 23.04. 16:00 Kučerov - Ivanovice 0:5 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Opatovice - Pačlavice B 0:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Habrovany - Hoštice 3:1 (1:1)

    19.kolo

    So 29.04. 16:30 Chvalkovice n.H. - M.Málkovice 2:3 (1:2)
    Ne 30.04. 15:00 Komořany - Opatovice 1:6
    Ne 30.04. 16:00 Pačlavice B - Kučerov 4:0 (3:0)
    Ne 30.04. 16:00 Ivanovice - Rychtářov 2:0
    Ne 30.04. 16:30 Habrovany - FK Drnovice B 0:6
    Ne 30.04. 16:30 Hoštice - Dědice 2:4

    20.kolo

    So 06.05. 16:30 Dědice - Habrovany 5:1
    Ne 07.05. 10:30 FK Drnovice B - Lysovice 0:1 (0:0 s)
    Ne 07.05. 15:30 M.Málkovice - Ivanovice 1:5
    Ne 07.05. 16:30 Rychtářov - Pačlavice B 5:1 (2:0)
    Ne 07.05. 16:30 Komořany - Kučerov 6:2
    Ne 07.05. 16:30 Opatovice - Hoštice 3:3

    21.kolo

    So 13.05. 16:30 Dědice - FK Drnovice B 5:1
    So 13.05. 16:30 Chvalkovice n.H. - Lysovice 1:5
    Ne 14.05. 16:00 Pačlavice B - M.Málkovice 2:4
    Ne 14.05. 16:30 Habrovany - Opatovice 1:5
    Ne 14.05. 16:30 Hoštice - Kučerov 1:2
    Ne 14.05. 16:30 Komořany - Rychtářov 2:2

    22.kolo

    19.05. 17:30 FK Drnovice B - Chvalkovice n.H. 7:1
    So 20.05. 17:00 Lysovice - Ivanovice 0:1 (0:0)
    Ne 21.05. 15:30 Komořany - M.Málkovice 1:1
    Ne 21.05. 16:30 Rychtářov - Hoštice 0:2
    Ne 21.05. 16:30 Kučerov - Habrovany 2:1
    Ne 21.05. 16:30 Opatovice - Dědice 1:3 (1:2)

    23.kolo

    So 27.05. 16:00 Opatovice - FK Drnovice B 2:7
    So 27.05. 16:30 Ivanovice - Chvalkovice n.H. 7:0
    So 27.05. 17:00 Dědice - Kučerov 9:0
    Ne 28.05. 16:00 Pačlavice B - Lysovice 1:4
    Ne 28.05. 16:30 Habrovany - Rychtářov 2:0
    Ne 28.05. 16:30 Hoštice - M.Málkovice 1:1

    24.kolo

    So 03.06. 15:00 Komořany - Lysovice 2:2 (1:0)
    So 03.06. 16:30 Chvalkovice n.H. - Pačlavice B 5:1
    Ne 04.06. 10:30 FK Drnovice B - Ivanovice 2:3
    Ne 04.06. 16:30 Rychtářov - Dědice 1:5 (0:2)
    Ne 04.06. 16:30 Kučerov - Opatovice 0:4 (0:2)
    Ne 04.06. 17:00 M.Málkovice - Habrovany 4:2 (0:0)

    25.kolo

    So 10.06. 15:00 Dědice - M.Málkovice 5:1 (4:1)
    So 10.06. 16:30 Opatovice - Rychtářov 3:4
    Ne 11.06. 16:00 Pačlavice B - Ivanovice 3:3 (1:1)
    Ne 11.06. 16:30 Kučerov - FK Drnovice B 1:2 (0:0)
    Ne 11.06. 16:30 Hoštice - Lysovice 3:2 (0:2)
    Ne 11.06. 17:00 Komořany - Chvalkovice n.H. 0:3

    26.kolo

    16.06. 18:00 Komořany - Ivanovice 1:4 (0:3)
    So 17.06. 13:30 FK Drnovice B - Pačlavice B 5:1 (3:0)
    So 17.06. 15:30 M.Málkovice - Opatovice 3:0 (0:0)
    So 17.06. 16:30 Chvalkovice n.H. - Hoštice 2:1 (0:0)
    So 17.06. 17:00 Lysovice - Habrovany 5:3 (2:2)
    So 17.06. 17:00 Rychtářov - Kučerov 1:4 (1:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 19 1 4 104:36 58
    2. 24 18 3 3 110:37 57
    3. 24 18 3 3 97:36 57
    4. 24 15 6 3 66:26 51
    5. 24 11 3 10 72:56 36
    6. 24 9 5 10 45:53 32
    7. 24 9 4 11 45:58 31
    8. 24 9 3 12 49:55 30
    9. 24 6 6 12 40:72 24
    10. 24 6 2 16 34:87 20
    11. 24 5 3 16 28:96 18
    12. 24 4 3 17 33:69 15
    13. 24 3 6 15 27:69 15