Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 6. prosince 2019
svátek má Mikuláš.
Hlavní menu
  • ID: 11003
  • Návštěvy: 82/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10071
    Týden:
    82
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 10:15 Přerov - Nový Jičín 2:4 (2:1)
    So 13.08. 10:15 Krnov - Zábřeh 6:0 (1:0)
    So 13.08. 10:15 Vsetín - Havířov 2:2 (0:2)
    Ne 14.08. 10:00 Frenštát - Čechovice 6:1 (2:1)
    Ne 14.08. 10:15 Val. Meziříčí - Šumperk B 2:3 (1:2)
    Út 13.09. 15:00 Uničov - Hranice 0:1 (0:1)
    St 28.09. 10:15 Jeseník - Slavia Opava 2:0 (0:0)

    3.kolo

    So 20.08. 10:00 Hranice - Frenštát 2:1 (1:0)
    So 20.08. 10:00 Nový Jičín - Uničov 3:1 (1:0)
    So 20.08. 10:15 Zábřeh - Vsetín 4:1 (1:0)
    So 20.08. 14:15 Šumperk B - Krnov 4:5 (2:0)
    So 20.08. 16:30 Havířov - Jeseník 2:3 (1:2)
    Ne 21.08. 10:00 Čechovice - Val. Meziříčí 3:3 (0:2)
    Ne 21.08. 10:00 Slavia Opava - Přerov 1:2 (1:1)

    1.kolo

    Út 23.08. 14:45 Šumperk B - Frenštát 6:0 (2:0)
    St 24.08. 10:15 Zábřeh - Val. Meziříčí 1:0 (1:0)
    St 24.08. 15:00 Vsetín - Jeseník 0:0 (0:0)
    St 24.08. 15:00 Čechovice - Uničov 1:2 (1:1)
    St 24.08. 16:30 Havířov - Krnov 0:5 (0:3)
    St 24.08. 17:00 Hranice - Přerov 1:0 (1:0)
    St 24.08. 17:00 Nový Jičín - Slavia Opava 5:1 (2:0)

    4.kolo

    So 27.08. 10:15 Vsetín - Šumperk B 3:0 (2:0)
    So 27.08. 10:15 Uničov - Slavia Opava 5:1 (3:1)
    So 27.08. 12:15 Jeseník - Přerov 4:0 (2:0)
    So 27.08. 16:30 Havířov - Zábřeh 1:0 (0:0)
    Ne 28.08. 10:00 Frenštát - Nový Jičín 1:6 (0:2)
    Ne 28.08. 10:15 Val. Meziříčí - Hranice 1:0 (0:0)
    Ne 28.08. 10:15 Krnov - Čechovice 7:2 (1:0)

    5.kolo

    So 03.09. 10:00 Nový Jičín - Val. Meziříčí 1:1 (1:1)
    So 03.09. 10:15 Zábřeh - Jeseník 0:1 (0:0)
    So 03.09. 16:00 Šumperk B - Havířov 1:1 (1:0)
    Ne 04.09. 10:00 Čechovice - Vsetín 0:5 (0:2)
    Ne 04.09. 10:00 Hranice - Krnov 4:1 (1:0)
    Ne 04.09. 10:00 Slavia Opava - Frenštát 1:3 (1:2)
    Ne 04.09. 10:15 Přerov - Uničov 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 10.09. 10:15 Zábřeh - Šumperk B 1:2 (1:0)
    So 10.09. 10:15 Krnov - Nový Jičín 4:1 (1:0)
    So 10.09. 10:15 Vsetín - Hranice 0:3 (0:1)
    So 10.09. 12:15 Jeseník - Uničov 2:0 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Havířov - Čechovice 5:1 (4:1)
    Ne 11.09. 10:00 Frenštát - Přerov 2:1 (0:0)
    Ne 11.09. 10:15 Val. Meziříčí - Slavia Opava 3:3 (1:2)

    7.kolo

    So 17.09. 10:00 Nový Jičín - Vsetín 6:2 (3:2)
    So 17.09. 10:15 Přerov - Val. Meziříčí 3:3 (2:0)
    So 17.09. 10:15 Uničov - Frenštát 3:1 (1:1)
    Ne 18.09. 10:00 Hranice - Havířov 2:1 (2:0)
    Ne 18.09. 10:00 Čechovice - Zábřeh 0:1 (0:0)
    Ne 18.09. 10:00 Slavia Opava - Krnov 1:4 (1:2)
    Ne 18.09. 10:15 Šumperk B - Jeseník 0:2 (0:2)

    8.kolo

    So 24.09. 10:15 Krnov - Přerov 7:1 (5:1)
    So 24.09. 10:15 Jeseník - Frenštát 4:1 (2:0)
    So 24.09. 15:30 Havířov - Nový Jičín 0:2 (0:1)
    Ne 25.09. 10:15 Val. Meziříčí - Uničov 1:4 (1:1)
    Ne 25.09. 10:15 Zábřeh - Hranice 0:7 (0:2)
    Ne 25.09. 13:15 Šumperk B - Čechovice 1:1 (0:1)
    Út 11.10. 16:00 Vsetín - Slavia Opava 7:1 (3:1)

    9.kolo

    So 01.10. 10:00 Nový Jičín - Zábřeh 5:1 (1:0)
    So 01.10. 10:15 Přerov - Vsetín 1:5 (0:2)
    So 01.10. 10:15 Uničov - Krnov 1:1 (0:0)
    Ne 02.10. 10:00 Čechovice - Jeseník 4:4 (2:2)
    Ne 02.10. 10:00 Hranice - Šumperk B 5:0 (3:0)
    Ne 02.10. 10:00 Slavia Opava - Havířov 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 10:00 Frenštát - Val. Meziříčí 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 08.10. 10:15 Zábřeh - Slavia Opava 2:2 (2:0)
    So 08.10. 10:15 Krnov - Frenštát 0:1 (0:1)
    So 08.10. 10:15 Vsetín - Uničov 0:2 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Havířov - Přerov 4:0 (2:0)
    Ne 09.10. 10:00 Hranice - Čechovice 9:1 (5:0)
    Ne 09.10. 10:15 Jeseník - Val. Meziříčí 1:2 (0:2)
    Ne 09.10. 10:15 Šumperk B - Nový Jičín 3:2 (2:2)

    11.kolo

    So 15.10. 10:00 Nový Jičín - Čechovice 6:0 (2:0)
    So 15.10. 10:00 Frenštát - Vsetín 2:3 (1:1)
    So 15.10. 10:15 Přerov - Zábřeh 3:1 (1:0)
    So 15.10. 10:15 Uničov - Havířov 2:0 (1:0)
    Ne 16.10. 10:00 Hranice - Jeseník 2:0 (2:0)
    Ne 16.10. 10:00 Slavia Opava - Šumperk B 1:3 (1:1)
    Ne 16.10. 10:15 Val. Meziříčí - Krnov 5:3 (2:3)

    12.kolo

    So 22.10. 10:00 Hranice - Nový Jičín 2:1 (1:0)
    So 22.10. 10:15 Vsetín - Val. Meziříčí 4:0 (3:0)
    So 22.10. 10:15 Zábřeh - Uničov 0:3 (0:2)
    So 22.10. 12:15 Jeseník - Krnov 2:1 (0:1)
    So 22.10. 14:30 Havířov - Frenštát 3:5 (1:1)
    Ne 23.10. 10:00 Čechovice - Slavia Opava 3:1 (2:0)
    Ne 23.10. 10:15 Šumperk B - Přerov 3:1 (0:1)

    13.kolo

    So 29.10. 10:00 Nový Jičín - Jeseník 1:1 (0:1)
    So 29.10. 10:15 Přerov - Čechovice 3:1 (1:0)
    So 29.10. 10:15 Uničov - Šumperk B 0:2 (0:0)
    So 29.10. 10:15 Krnov - Vsetín 1:2 (1:2)
    Ne 30.10. 10:00 Slavia Opava - Hranice 0:6 (0:1)
    Ne 30.10. 10:00 Frenštát - Zábřeh 6:0 (3:0)
    Ne 30.10. 10:15 Val. Meziříčí - Havířov 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 05.11. 10:00 Frenštát - Šumperk B 3:0 (0:0)
    So 05.11. 10:15 Krnov - Havířov 2:0 (1:0)
    So 05.11. 10:15 Uničov - Čechovice 1:2 (0:1)
    Ne 06.11. 10:15 Jeseník - Vsetín 0:3 (0:1)
    Ne 06.11. 10:15 Val. Meziříčí - Zábřeh 8:1 (6:1)
    Ne 06.11. 10:15 Přerov - Hranice 1:2 (1:2)
    Ne 19.03. 14:00 Slavia Opava - Nový Jičín 2:2 (2:1)

    16.kolo

    So 25.03. 10:00 Uničov - Nový Jičín 3:2 (2:1)
    So 25.03. 10:15 Jeseník - Havířov 4:2 (2:0)
    Ne 26.03. 10:00 Frenštát - Hranice 0:2 (0:1)
    Ne 26.03. 10:15 Vsetín - Zábřeh 1:1 (1:0)
    Ne 26.03. 10:15 Val. Meziříčí - Čechovice 8:0 (4:0)
    Ne 26.03. 10:15 Přerov - Slavia Opava 3:1 (3:0)
    Ne 26.03. 15:00 Krnov - Šumperk B 4:1 (3:1)

    17.kolo

    So 01.04. 10:00 Nový Jičín - Frenštát 7:0 (2:0)
    So 01.04. 10:00 Hranice - Val. Meziříčí 0:0 (0:0)
    So 01.04. 10:00 Zábřeh - Havířov 0:2 (0:0)
    Ne 02.04. 10:00 Slavia Opava - Uničov 0:2 (0:1)
    Ne 02.04. 10:00 Čechovice - Krnov 1:4 (0:2)
    Ne 02.04. 10:15 Šumperk B - Vsetín 1:2 (1:2)
    Ne 02.04. 10:15 Přerov - Jeseník 2:0 (2:0)

    18.kolo

    So 08.04. 10:00 Uničov - Přerov 1:0 (1:0)
    So 08.04. 10:15 Jeseník - Zábřeh 3:1 (2:1)
    So 08.04. 10:15 Vsetín - Čechovice 4:1 (3:0)
    So 08.04. 15:30 Havířov - Šumperk B 2:1 (1:1)
    Ne 09.04. 10:00 Frenštát - Slavia Opava 5:1 (2:1)
    Ne 09.04. 10:15 Val. Meziříčí - Nový Jičín 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Krnov - Hranice 1:3 (0:1)

    19.kolo

    So 15.04. 10:00 Nový Jičín - Krnov 3:1 (0:0)
    So 15.04. 10:00 Uničov - Jeseník 0:0 (0:0)
    So 15.04. 10:00 Hranice - Vsetín 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 10:00 Slavia Opava - Val. Meziříčí 0:3 (0:0)
    Ne 16.04. 10:00 Čechovice - Havířov 0:6 (0:2)
    Ne 16.04. 10:15 Šumperk B - Zábřeh 2:1 (1:0)
    Ne 16.04. 10:15 Přerov - Frenštát 1:2 (0:1)

    20.kolo

    So 22.04. 10:00 Zábřeh - Čechovice 2:4 (1:0)
    So 22.04. 10:00 Frenštát - Uničov 1:1 (0:1)
    So 22.04. 10:15 Jeseník - Šumperk B 2:0 (0:0)
    So 22.04. 10:15 Vsetín - Nový Jičín 1:2 (0:0)
    So 22.04. 16:00 Havířov - Hranice 1:1 (1:1)
    Ne 23.04. 10:15 Val. Meziříčí - Přerov 5:0 (3:0)
    Ne 23.04. 16:00 Krnov - Slavia Opava 2:4 (1:1)

    21.kolo

    So 29.04. 10:00 Nový Jičín - Havířov 1:1 (0:0)
    So 29.04. 10:00 Uničov - Val. Meziříčí 0:3 (0:2)
    So 29.04. 10:00 Frenštát - Jeseník 3:4 (2:2)
    So 29.04. 10:00 Čechovice - Šumperk B 2:2 (1:0)
    So 29.04. 10:00 Hranice - Zábřeh 4:1 (2:0)
    Ne 30.04. 10:00 Slavia Opava - Vsetín 0:4 (0:2)
    Ne 30.04. 10:15 Přerov - Krnov 4:2 (2:0)

    22.kolo

    So 06.05. 10:00 Zábřeh - Nový Jičín 2:2 (2:2)
    So 06.05. 10:15 Jeseník - Čechovice 3:2 (1:1)
    So 06.05. 10:15 Krnov - Uničov 1:3 (1:2)
    So 06.05. 16:30 Havířov - Slavia Opava 2:0 (1:0)
    Ne 07.05. 10:15 Val. Meziříčí - Frenštát 3:4 (1:3)
    Ne 07.05. 11:30 Šumperk B - Hranice 1:1 (0:0)
    Po 08.05. 10:15 Vsetín - Přerov 4:0 (3:0)

    23.kolo

    So 13.05. 10:00 Uničov - Vsetín 3:0 (1:0)
    So 13.05. 10:00 Hranice - Čechovice 5:0 (2:0)
    So 13.05. 10:00 Nový Jičín - Šumperk B 6:0 (3:0)
    Ne 14.05. 10:00 Slavia Opava - Zábřeh 2:1 (1:0)
    Ne 14.05. 10:00 Frenštát - Krnov 4:0 (4:0)
    Ne 14.05. 10:15 Val. Meziříčí - Jeseník 5:1 (2:0)
    Ne 14.05. 10:15 Přerov - Havířov 4:1 (0:1)

    24.kolo

    So 20.05. 10:00 Zábřeh - Přerov 2:0 (1:0)
    So 20.05. 10:15 Jeseník - Hranice 1:2 (1:0)
    So 20.05. 10:15 Vsetín - Frenštát 4:2 (3:0)
    So 20.05. 10:15 Krnov - Val. Meziříčí 1:2 (1:1)
    So 20.05. 14:00 Šumperk B - Slavia Opava 0:1 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Havířov - Uničov 0:0 (0:0)
    Ne 21.05. 10:00 Čechovice - Nový Jičín 4:6 (3:4)

    25.kolo

    So 27.05. 10:00 Nový Jičín - Hranice 2:1 (1:1)
    So 27.05. 10:00 Uničov - Zábřeh 8:1 (6:0)
    So 27.05. 14:30 Přerov - Šumperk B 1:3 (0:1)
    Ne 28.05. 10:00 Frenštát - Havířov 4:2 (2:1)
    Ne 28.05. 10:00 Slavia Opava - Čechovice 1:0 (1:0)
    Ne 28.05. 10:15 Val. Meziříčí - Vsetín 1:1 (1:1)
    Ne 28.05. 16:30 Krnov - Jeseník 1:3 (1:1)

    26.kolo

    St 17.05. 17:15 Jeseník - Nový Jičín 3:0 (1:0)
    So 03.06. 10:00 Hranice - Slavia Opava 4:2 (3:1)
    So 03.06. 10:00 Čechovice - Přerov 6:5 (2:3)
    So 03.06. 10:00 Zábřeh - Frenštát 0:5 (0:3)
    So 03.06. 10:15 Vsetín - Krnov 4:3 (3:1)
    So 03.06. 17:00 Havířov - Val. Meziříčí 0:2 (0:0)
    St 07.06. 15:00 Šumperk B - Uničov 0:2 (0:1)

    15.kolo

    So 10.06. 10:00 Nový Jičín - Přerov 6:0 (2:0)
    So 10.06. 10:00 Hranice - Uničov 1:1 (0:1)
    So 10.06. 10:00 Zábřeh - Krnov 1:2 (1:0)
    So 10.06. 10:15 Šumperk B - Val. Meziříčí 2:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Havířov - Vsetín 6:0 (2:0)
    Ne 11.06. 10:00 Slavia Opava - Jeseník 2:6 (1:5)
    Ne 11.06. 10:00 Čechovice - Frenštát 2:4 (0:1)
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 4 2 72:17 64
    2. 26 16 4 6 56:36 52
    3. 26 15 5 6 82:38 50
    4. 26 14 5 7 48:25 47
    5. 26 14 4 8 62:44 46
    6. 26 15 1 10 69:57 46
    7. 26 13 6 7 65:39 45
    8. 26 11 1 14 69:57 34
    9. 26 10 4 12 41:51 34
    10. 26 8 6 12 44:45 30
    11. 26 8 1 17 39:71 25
    12. 26 4 4 18 29:79 16
    13. 26 4 4 18 42:104 16
    14. 26 4 3 19 25:80 15