Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 10987
  • Návštěvy: 59/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    26298
    Týden:
    59
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 10:30 Spořice - Perštejn 2:3 np (2:2)
    So 27.08. 15:00 Ledvice - Kopisty 3:2 (1:1)
    So 27.08. 15:00 Obrnice - LoKo Chomutov 4:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Ervěnice - Dobroměřice 1:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Sokol Březno - Louny B 2:1 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Postoloprty - Podbořany 4:1 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Domoušice - Údlice 4:3 np (3:3)

    2.kolo

    So 03.09. 13:00 Dobroměřice - Sokol Březno 5:1 (2:1)
    So 03.09. 17:00 Perštejn - Údlice 1:2 np (1:1)
    So 03.09. 17:00 Podbořany - Domoušice 2:1 np (1:1)
    So 03.09. 17:00 Kopisty - Ervěnice 1:0 np (0:0)
    So 03.09. 17:00 Spořice - Ledvice 4:2 (3:1)
    Ne 04.09. 17:00 LoKo Chomutov - Postoloprty 2:0 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Louny B - Obrnice 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 10.09. 15:00 Ledvice - Perštejn 3:2 np (2:2)
    So 10.09. 15:00 Obrnice - Dobroměřice 2:3 (1:2)
    So 10.09. 17:00 Ervěnice - Spořice 2:1 np (1:1)
    So 10.09. 17:00 Sokol Březno - Kopisty 4:0 (3:0)
    So 10.09. 17:00 Postoloprty - Louny B 2:3 np (2:2)
    So 10.09. 17:00 Domoušice - LoKo Chomutov 1:0 np (0:0)
    So 10.09. 17:00 Údlice - Podbořany 1:2 np (1:1)

    4.kolo

    So 17.09. 10:30 Spořice - Sokol Březno 1:1 (1:0)
    So 17.09. 14:00 Dobroměřice - Postoloprty 3:0 (1:0)
    So 17.09. 15:00 Ledvice - Ervěnice 2:4 (1:2)
    So 17.09. 17:00 Perštejn - Podbořany 4:1 (2:0)
    So 17.09. 17:00 Kopisty - Obrnice 3:2 np (2:2)
    Ne 18.09. 17:00 Louny B - Domoušice 3:2 (1:1)
    St 28.09. 16:30 LoKo Chomutov - Údlice 2:5 (0:3)

    5.kolo

    So 24.09. 15:00 Obrnice - Spořice 2:4 (1:3)
    So 24.09. 16:30 Ervěnice - Perštejn 0:3 (0:2)
    So 24.09. 16:30 Sokol Březno - Ledvice 1:3 (1:2)
    So 24.09. 16:30 Postoloprty - Kopisty 10:1 (5:0)
    So 24.09. 16:30 Domoušice - Dobroměřice 0:1 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Údlice - Louny B 4:1 (3:0)
    So 24.09. 16:30 Podbořany - LoKo Chomutov 4:0 (3:0)

    6.kolo

    So 01.10. 13:00 Dobroměřice - Údlice 1:2 np (1:1)
    So 01.10. 15:00 Ledvice - Obrnice 1:0 (0:0)
    So 01.10. 16:30 Perštejn - LoKo Chomutov 6:3 (2:2)
    So 01.10. 16:30 Kopisty - Domoušice 1:0 (0:0)
    So 01.10. 16:30 Spořice - Postoloprty 1:0 np (0:0)
    So 01.10. 16:30 Ervěnice - Sokol Březno 1:2 (0:1)
    Ne 02.10. 16:30 Louny B - Podbořany 2:0 (2:0)

    7.kolo

    So 08.10. 15:00 Obrnice - Ervěnice 4:2 (2:1)
    So 08.10. 16:00 Sokol Březno - Perštejn 0:4 (0:2)
    So 08.10. 16:00 Postoloprty - Ledvice 4:1 (2:1)
    So 08.10. 16:00 Domoušice - Spořice 5:3 (4:1)
    So 08.10. 16:00 Údlice - Kopisty 3:2 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Podbořany - Dobroměřice 1:2 (0:2)
    Ne 09.10. 16:00 LoKo Chomutov - Louny B 4:1 (2:0)

    8.kolo

    So 15.10. 10:30 Spořice - Údlice 4:1 (2:0)
    So 15.10. 14:00 Dobroměřice - LoKo Chomutov 3:1 (2:0)
    So 15.10. 15:00 Ledvice - Domoušice 5:2 (3:2)
    So 15.10. 16:00 Perštejn - Louny B 1:2 np (1:1)
    So 15.10. 16:00 Kopisty - Podbořany 0:2 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Ervěnice - Postoloprty 3:4 np (3:3)
    So 15.10. 16:00 Sokol Březno - Obrnice 3:2 np (2:2)

    9.kolo

    So 22.10. 15:00 Obrnice - Perštejn 2:5 (1:2)
    So 22.10. 15:30 Postoloprty - Sokol Březno 1:0 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Domoušice - Ervěnice 2:1 (2:0)
    So 22.10. 15:30 Údlice - Ledvice 0:5 (0:2)
    So 22.10. 15:30 Podbořany - Spořice 3:2 (2:2)
    Ne 23.10. 15:30 LoKo Chomutov - Kopisty 0:1 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Louny B - Dobroměřice 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Kopisty - Louny B 1:8 (1:2)
    So 29.10. 14:30 Ledvice - Podbořany 4:3 (1:3)
    So 29.10. 14:30 Ervěnice - Údlice 2:3 np (2:2)
    So 29.10. 14:30 Sokol Březno - Domoušice 0:5 (0:2)
    So 29.10. 14:30 Obrnice - Postoloprty 3:0 (0:0)
    So 29.10. 18:00 Perštejn - Dobroměřice 3:4 np (3:3)
    Ne 30.10. 14:30 Spořice - LoKo Chomutov 4:2 (2:0)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Postoloprty - Perštejn 3:6 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Domoušice - Obrnice 1:0 np (0:0)
    So 05.11. 14:00 Údlice - Sokol Březno 0:5 (0:3)
    So 05.11. 14:00 Podbořany - Ervěnice 2:5 (1:3)
    So 05.11. 14:00 Dobroměřice - Kopisty 4:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 LoKo Chomutov - Ledvice 4:3 np (3:3)
    Ne 06.11. 14:00 Louny B - Spořice 7:1 (5:0)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Ledvice - Louny B 4:1 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Ervěnice - LoKo Chomutov 3:1 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Sokol Březno - Podbořany 2:3 (1:2)
    So 12.11. 14:00 Obrnice - Údlice 7:2 (2:0)
    So 12.11. 14:00 Postoloprty - Domoušice 1:0 (0:0)
    So 12.11. 15:00 Perštejn - Kopisty 3:4 (1:0)
    So 26.11. 13:00 Spořice - Dobroměřice 0:6 (0:3)

    13.kolo

    So 19.11. 13:30 Domoušice - Perštejn 3:2 np (2:2)
    So 19.11. 13:30 Podbořany - Obrnice 6:2 (3:1)
    So 19.11. 13:30 Dobroměřice - Ledvice 5:2 (1:0)
    So 19.11. 13:30 Kopisty - Spořice 1:3 (1:2)
    So 19.11. 14:00 Údlice - Postoloprty 1:3 (0:1)
    Ne 20.11. 13:30 Louny B - Ervěnice 1:3 (0:3)
    So 26.11. 10:15 LoKo Chomutov - Sokol Březno 1:1 (1:1)

    14.kolo

    So 25.03. 11:00 Dobroměřice - Ervěnice 2:1 np (1:1)
    So 25.03. 15:00 Perštejn - Spořice 5:0 (3:0)
    So 25.03. 15:00 Kopisty - Ledvice 1:6 (0:4)
    So 25.03. 15:00 LoKo Chomutov - Obrnice 4:1 (3:1)
    So 25.03. 15:00 Podbořany - Postoloprty 4:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Údlice - Domoušice 2:1 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Louny B - Sokol Březno 0:2 (0:1)

    15.kolo

    So 01.04. 14:00 Údlice - Perštejn 3:4 (1:1)
    So 01.04. 15:00 Obrnice - Louny B 0:2 (0:0)
    So 01.04. 15:00 Ledvice - Spořice 0:1 np (0:0)
    So 01.04. 16:30 Domoušice - Podbořany 4:0 (2:0)
    So 01.04. 16:30 Postoloprty - LoKo Chomutov 2:3 (0:0)
    So 01.04. 16:30 Sokol Březno - Dobroměřice 3:4 np (3:3)
    Ne 02.04. 15:00 Ervěnice - Kopisty 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 08.04. 14:00 Dobroměřice - Obrnice 3:0 (1:0)
    So 08.04. 15:30 Spořice - Ervěnice 0:1 (0:1)
    So 08.04. 16:30 Perštejn - Ledvice 4:0 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Kopisty - Sokol Březno 2:3 (2:2)
    So 08.04. 16:30 LoKo Chomutov - Domoušice 1:0 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Podbořany - Údlice 3:1 (0:1)
    Ne 09.04. 16:30 Louny B - Postoloprty 2:3 np (2:2)

    17.kolo

    So 15.04. 15:00 Obrnice - Kopisty 8:1 (3:0)
    So 15.04. 17:00 Podbořany - Perštejn 1:3 (1:0)
    So 15.04. 17:00 Údlice - LoKo Chomutov 3:2 (1:1)
    So 15.04. 17:00 Domoušice - Louny B 2:4 (2:1)
    So 15.04. 17:00 Postoloprty - Dobroměřice 0:6 (0:2)
    So 15.04. 17:00 Sokol Březno - Spořice 3:6 (0:3)
    Ne 16.04. 17:00 Ervěnice - Ledvice 2:1 (1:1)

    18.kolo

    So 22.04. 14:00 Dobroměřice - Domoušice 2:1 np (1:1)
    So 22.04. 15:00 Ledvice - Sokol Březno 0:2 (0:0)
    So 22.04. 15:00 Spořice - Obrnice 4:0 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Perštejn - Ervěnice 2:0 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Kopisty - Postoloprty 2:5 (2:1)
    So 22.04. 17:00 LoKo Chomutov - Podbořany 0:2 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Louny B - Údlice 0:3 (0:2)

    19.kolo

    So 29.04. 14:00 Údlice - Dobroměřice 3:1 (1:1)
    So 29.04. 15:00 Obrnice - Ledvice 0:1 np (0:0)
    So 29.04. 17:00 LoKo Chomutov - Perštejn 2:3 (1:2)
    So 29.04. 17:00 Podbořany - Louny B 3:1 (0:1)
    So 29.04. 17:00 Domoušice - Kopisty 11:1 (5:0)
    So 29.04. 17:00 Postoloprty - Spořice 1:2 np (1:1)
    So 29.04. 17:00 Sokol Březno - Ervěnice 2:1 np (1:1)

    20.kolo

    So 06.05. 14:00 Dobroměřice - Podbořany 3:1 (2:0)
    So 06.05. 15:00 Ledvice - Postoloprty 2:3 (1:0)
    So 06.05. 15:30 Spořice - Domoušice 2:6 (2:3)
    So 06.05. 17:00 Perštejn - Sokol Březno 3:0 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Kopisty - Údlice 3:6 (1:3)
    Ne 07.05. 17:00 Ervěnice - Obrnice 3:1 (2:0)
    Ne 07.05. 17:00 Louny B - LoKo Chomutov 4:1 (1:1)

    21.kolo

    So 13.05. 15:00 Obrnice - Sokol Březno 2:3 (1:0)
    So 13.05. 17:00 LoKo Chomutov - Dobroměřice 0:3 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Podbořany - Kopisty 3:1 (2:0)
    So 13.05. 17:00 Údlice - Spořice 1:0 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Domoušice - Ledvice 9:0 (4:0)
    So 13.05. 17:00 Postoloprty - Ervěnice 1:3 (1:1)
    Ne 14.05. 17:00 Louny B - Perštejn 1:5 (1:4)

    22.kolo

    So 20.05. 15:00 Ledvice - Údlice 1:0 np (0:0)
    So 20.05. 17:00 Perštejn - Obrnice 6:1 (2:1)
    So 20.05. 17:00 Sokol Březno - Postoloprty 2:1 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Kopisty - LoKo Chomutov 0:3 (0:0)
    Ne 21.05. 15:30 Spořice - Podbořany 6:1 (1:1)
    Ne 21.05. 16:00 Dobroměřice - Louny B 1:6 (1:3)
    Ne 21.05. 17:00 Ervěnice - Domoušice 1:4 (1:1)

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 LoKo Chomutov - Spořice 4:1 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Podbořany - Ledvice 5:2 (1:2)
    So 27.05. 17:00 Údlice - Ervěnice 5:1 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Domoušice - Sokol Březno 5:0 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Postoloprty - Obrnice 1:3 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Dobroměřice - Perštejn 2:4 (0:1)
    Ne 28.05. 17:00 Louny B - Kopisty 6:0 (1:0)

    24.kolo

    So 03.06. 15:00 Obrnice - Domoušice 3:5 (1:4)
    So 03.06. 15:00 Ledvice - LoKo Chomutov 2:3 (1:2)
    So 03.06. 17:00 Perštejn - Postoloprty 4:1 (3:1)
    So 03.06. 17:00 Sokol Březno - Údlice 2:1 np (1:1)
    So 03.06. 17:00 Kopisty - Dobroměřice 1:2 np (1:1)
    Ne 04.06. 17:00 Ervěnice - Podbořany 3:4 (3:0)
    Ne 04.06. 17:00 Spořice - Louny B 2:0 (1:0)

    25.kolo

    So 10.06. 17:00 Kopisty - Perštejn 1:3 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Dobroměřice - Spořice 4:0 (2:0)
    So 10.06. 17:00 LoKo Chomutov - Ervěnice 3:2 np (2:2)
    So 10.06. 17:00 Podbořany - Sokol Březno 0:1 np (0:0)
    So 10.06. 17:00 Údlice - Obrnice 8:1 (2:0)
    So 10.06. 17:00 Domoušice - Postoloprty 4:0 (0:0)
    Ne 11.06. 17:00 Louny B - Ledvice 3:2 (1:0)

    26.kolo

    So 17.06. 17:00 Perštejn - Domoušice 1:2 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Postoloprty - Údlice 2:4 (1:1)
    So 17.06. 17:00 Obrnice - Podbořany 4:7 (1:4)
    So 17.06. 17:00 Sokol Březno - LoKo Chomutov 2:3 (0:1)
    So 17.06. 17:00 Ervěnice - Louny B 3:2 (3:0)
    So 17.06. 17:00 Ledvice - Dobroměřice 3:4 (1:2)
    So 17.06. 17:00 Spořice - Kopisty 5:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 18 1 5 2 89:38 61
    2. 26 16 5 1 4 70:35 59
    3. 26 12 3 4 7 64:56 46
    4. 26 12 4 2 8 76:37 46
    5. 26 13 2 1 10 62:57 44
    6. 26 11 1 6 8 49:48 41
    7. 26 10 3 2 10 56:61 39
    8. 26 9 4 1 10 43:54 38
    9. 26 10 2 1 13 60:53 35
    10. 26 9 2 1 13 47:60 33
    11. 26 8 3 2 13 55:67 32
    12. 26 8 2 3 13 50:63 31
    13. 26 7 0 4 15 56:75 25
    14. 26 3 2 1 20 31:104 14